2020 Metai

Moderatorius: Respublik

Re: 2020 Metai

2020 Rgp 14 10:57

Žalgiris kaupė koeficiento taškus ir kai buvo aišku, kad kitais metais pagaliau taps seeded, prapylė čempionų titulą.
Dabar Sūduva jau seeded, o kitais metais turės aukščiausią koeficientą ever (savo), ir tai leistų būti seeded dar kelis sezonus. Bet čia vėl aštrus klausimas dėl titulo.

Jei titulą paimtų Žalgiris tai kitais metais esant identiškai situacijai kaip šiemet ar pernai tai jis pirmame etape seeded.
taigi iš tos pozicijos čempiono pasikeitėmis LT šansų nesumenkintų. Nebent Kauno Žalgiris nustebintų :D

Ventspils - Rosenborg (NOR)

Manau bus neblogas lygų indikatorius ar pavyks kuriai šaliai turėti daugiau negu po 1 klubą trečiame etape.

2020 Rgs 03 14:53

Paulius Malžinskas. Lietuvos futbolas – kur mes?

2020 Rgs 17 18:32

„Žalgirio“ ir „Riterių“ šansai Europos lygoje – mikroskopiniai

Jau šį vakarą Europos lygos antrajame atrankos etape kovos dvi Lietuvos komandos – Vilniaus „Žalgiris“ ir Vilniaus „Riteriai“. Abi vilniečių ekipos perkopė pirmojo etapo barjerą, tačiau burtai nepagailėjo sostinės komandų.

„Žalgirui“ teks kovoti prieš Norvegijos čempionato lyderius Budės „Glimt“ futbolininkus, kurie pirmajame etape net 6:1 sutriuškino Kauno „Žalgirio“ futbolininkus. Tuo tarpu „Riteriai“ šį vakarą kovos su Libereco "Slovan" ekipa.

„Riteriai“ varžovus iš Čekijos priims namuose, tačiau jų šansai prieš penktąją vietą praėjusį sezoną Čekijos lygoje užėmusią „Slovan“ yra minimalūs. TOPsport ekspertai „Riterių“ šansus žengti į kitą Europos lygos etapą vertina vos 15 proc., kai „Slovan“ ekipos – 85 proc.

Vilniečiai pirmajame etape po pratęsimo įveikė „Derry City“ ir tikimasi, kad ir šiose rungtynėse sieks pratęsimo ir 11 m baudinių serijos. Vis dėlto TOPsport ekspertai pratęsimo tikimybę vertina tik 20 proc.

Dar prastesnę rungtynių baigtį TOPsport ekspertai prognozuoja „Žalgirio“ futbolininkams. „Žalgirio“ šansai žengti į kitą etapą vertinami vos 5 proc., kai „Glimt“ klubo – 95 proc. Šiame mače net nėra tikimąsi pratęsimo ir tokią tikimybę lažybininkai vertina 7 proc.

2020 Rgs 17 21:50

Tragiška diena Kazachų klubams šiandien. Astaną iš EL sugebėjo eliminuoti Juodkalniečių Budocnost, Kaysar krito prieš APOEL'į. Žiūriu antra kėlinį Haifa - Kairat, tai netgi jie atrodo lėti, prastai taktiškai ir tikėtina kris irgi.

Vakar žiūrėjau Maccabi prieš Brestą, tai visiškai rungtynės nepanašios į tas su Sūduva, Dinamo laisvai judėjo aikštėje ir nors Maccabi pranašumas kažkiek matėsi, bet jie pakankamai netoli buvo to, kad prisižaistų ir kristų lauk, turėjo laisvų progų Dinamo.

Ventspils gavo nuo Norvegų 5-1, Flora nugalėjo Islandus, tai turėsime tik čempionų etape po 1 klubą trečiame kvalifikacijos raunde visos Baltijos šalys.

2020 Rgs 17 22:34

Gruzinų Tbilisio Lokomotyvas išmetė ex Černycho Maskvos Dinamo iš Europos Lygos. Turėtų neblogai kažkas atšvęsti.

2020 Rgs 24 21:52

Nepasisekė ir latviams. Rygos žaidėjai gynėsi autobusą pastatę praktiškai visas rungtynes, bet prasileido Celtico įvartį 90min realiai. Bet net ir tokias rungtynes žiūrėti kažkodėl buvo įdomiau negu mūsiškių.

2020 Rgs 24 21:54