sausio 18 d. Banga - Šiauliai. 12.00 val., Gargždai. 3:1
sausio 18 d. Panevėžys - Valmiera (Valmiera, Latvija). 16.00 val., Marijampolė. 2:0
sausio 18 d. Riteriai - Liepaja (Liepoja, Latvija). 16.30 val., Vilnius, Sportima. 0:2
sausio 19 d. Kauno Žalgiris - Sūduva. 13.00 val., Kaunas, Kelininko maniežas. 0:0
sausio 19 d. Žalgiris - Valmiera (Valmiera, Latvija). 13.00 val., Marijampolė. 2:1
sausio 23 d. Alki (Oroklinis, Kipras) - Kauno Žalgiris. 14.00 val., Kipras. 1:3
sausio 23 d. Sūduva - Metta/LU (Ryga, Latvija). 17.00 val., Marijampolė. 2:3
sausio 24 d. Panevėžys - Wigry (Suvalkai, Lenkija). 17.00 val., Marijampolė. 1:0
sausio 25 d. Džiugas - Šiauliai. 12.00 val., Telšiai. 3:4
sausio 25 d. Riteriai - Banga. 13.30 val., Marijampolė. 5:1
sausio 25 d. Žalgiris - Stomil (Olštynas, Lenkija). Vilnius. 17.00 val., BFA maniežas. 2:0
sausio 25 d. Džiugas B - Šiauliai B. Telšiai. 2:1
sausio 26 d. Sūduva - RFS (Ryga, Latvija). 16.00 val., Marijampolė. 1:1
sausio 26 d. Čukarički B (Belgradas, Serbija) - Kauno Žalgiris. 17.00 val., Kipras. 1:3
sausio 30 d. Rakow (Čenstakava, Lenkija) - Kauno Žalgiris. 12.00 val., Kipras. 2:0
sausio 31 d. BFA - Žalgiris B. 20.30 val., „Snaigės“ turnyras, BFA. 0:4
vasario 1 d. Žalgirietis U17 – Utenis. 10.30 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 5:0
vasario 1 d. Banga - Džiugas. 12.00 val., Gargždai. 1:0
vasario 1 d. Hegelmann Litauen - Riteriai B. 12.00 val., Kaunas, NFA. 3:1
vasario 1 d. Lentvaris – Granitas. 12.10 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 1:9
vasario 1 d. Vytis - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). 13.00 val., „Snaigės“ turnyras, Vilnius, LFF. 1:3
vasario 1 d. Wigry (Suvalkai, Lenkija) - Žalgiris. 13.00 val., Marijampolė. 0:0
vasario 1 d. Panevėžys - Jelgava (Jelgava, Latvija). 15.00 val., Kaunas. 1:1
vasario 1 d. Riteriai - Metta/LU (Ryga, Latvija). 19.30 val., Vilnius, Sportima. 0:0
vasario 5 d. Riteriai - Wigry (Suvalkai, Lenkija). 17.00 val., Marijampolė. 0:3
vasario 5 d. Sūduva - Ufa (Rusija). 17.00 val., Kipras. 1:1
vasario 7 d. Kauno Žalgiris - Metta/LU (Ryga, Latvija). 15.00 val., Kaunas, Kelininko maniežas. 3:0
vasario 8 d. Žalgirietis U17 - Granitas. 10.30 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 2:2
vasario 8 d. Sūduva - Dynamo (Česke Budejovicai, Čekija). 11.15 val., Kipras. 2:0
vasario 8 d. Vytis - BFA. 11.20 val., „Snaigės“ turnyras, BFA. 3:2
vasario 8 d. Panerys - Utenis. 11.30 val., „Snaigės“ turnyras, LFF. 4:5
vasario 8 d. Šiauliai - JDFS „Alberts“ (Latvija). 12.45 val., Gytarių DDA. 0:1
vasario 8 d. Tera - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). 13.00 val., „Snaigės“ turnyras, LFF. 2:3
vasario 8 d. Hegelmann Litauen - Banga. 13.00 val., LFF Kauno treniruočių centro stadionas. 3:2
vasario 8 d. Riteriai - Džiugas. 13.30 val., Vilnius, BFA maniežas. 3:0
vasario 8 d. Panevėžys - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). 14.45 val., Kaunas, Kelininko maniežas. 2:2
vasario 8 d. Riteriai B - Jonava. 17.00 val., Vilnius, LFF. 1:1
vasario 8 d. Žalgiris - Neman (Gardinas, Baltarusija). 20.00 val., Vilnius, Sportima. 2:0
vasario 13 d. Sūduva - Ararat (Jerevanas, Armėnija). Kipras. (Atšauktos)
vasario 13 d. Sūduva - Urartu (Jerevanas, Armėnija). 15.00 val., Kipras. 1:0
vasario 15 d. Žalgirietis U17 - Lentvaris. 10.30 val., „Snaigės“ turnyras“, Senvagė. 1:2
vasario 15 d. Tera - Vytis. 11.30 val., „Snaigės“ turnyras, LFF. 1:3
vasario 15 d. Žalgiris B - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). 12.30 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 2:1
vasario 15 d. Hegelmann Litauen - BFA. 12.00 val., LFF Kauno treniruočių centro stadionas. 2:1
vasario 15 d. Panerys - Granitas. 13.00 val., „Snaigės“ turnyras, LFF. 0:18
vasario 15 d. Džiugas - Nevėžis. 13.00 val., Telšiai. 2:1
vasario 15 d. Neman (Gardinas, Baltarusija) - Žalgiris. 15.00 val., Gardinas, Baltarusija. 2:0
vasario 15 d. Kauno Žalgiris - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). 15.00 val., Kaunas, Kelininko maniežas. 2:2
vasario 15 d. Panevėžys - Banga. 17.00 val., Marijampolė. 1:1
vasario 16 d. Banga B - Minija. 1:3
vasario 19 d. Gorodėja (Gorodėja, Baltarusija) - Riteriai. 13.00 val., Minskas, Baltarusija. 1:1
vasario 19 d. Neman (Gardinas, Baltarusija) - Panevėžys. 18.00 val., Gardinas, Baltarusija. 1:1
vasario 20 d. Neptūnas - Banga B. 13.00 val., Klaipėda. 0:0
vasario 22 d. Panerys - Žalgirietis U17. 10.30 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 0:10
vasario 22 d. Lentvaris - Utenis. 11.00 val., „Snaigės“ turnyras, LFF. 1:3
vasario 22 d. Tera - BFA. 11.20 val., „Snaigės“ turnyras, BFA. 0:8
vasario 22 d. Dainava - Hegelmann Litauen. 12.00 val., Alytus. 0:2
vasario 22 d. Vytis - Žalgiris B. 12.30 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 5:1
vasario 22 d. Banga - Jonava. 13.00 val., Gargždai. 3:1
vasario 22 d. Nevėžis - Šiaulių FA. 13.00 val., Kėdainiai. 2:0
vasario 22 d. Atmosfera - Minija. 13.00 val., Mažeikiai. 2:2
vasario 22 d. Panevėžys B - RFS U-19 (Ryga, Latvija). 13.00 val., Panevėžys, Žemynos progimnazijos stadionas. 3:1
vasario 22 d. Riteriai - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). 15.00 val., Vilnius, LFF. 1:3
vasario 22 d. Kauno Žalgiris - Džiugas. 15.00 val., Kaunas, Kelininko maniežas. 1:1
vasario 22 d. Sūduva - Neman (Gardinas, Baltarusija). 15.00 val., Marijampolė. 0:2
vasario 22 d. Žalgiris - Jelgava (Jelgava, Latvija). 20.30 val., Vilnius, Sportima. 1:0
vasario 23 d. Banga B - Babrungas. 17.00 val., Gargždai. 6:0
vasario 28 d. Šachtior (Soligorskas, Baltarusija) - Riteriai. 14.00 val., Soligorskas, Baltarusija. 4:0
vasario 28 d. Sūduva B - Prienai-Birštonas. 18.30 val., Marijampolė. 5:0
vasario 29 d. Granitas - Utenis. 10.45 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 1:1
vasario 29 d. Panerys - Lentvaris. 11.00 val., „Snaigės“ turnyras, LFF. 5:3
vasario 29 d. BFA - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). 11.20 val., „Snaigės“ turnyras, BFA. 3:1
vasario 29 d. Tera - Žalgiris B. 12.30 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 0:10
vasario 29 d. Jonava - Vytis. 13.00 val., Jonava. 0:2
vasario 29 d. Nevėžis - Dainava. 13.00 val., Kėdainiai. 2:0
vasario 29 d. Panevėžys - Hegelmann Litauen. 13.00 val., Panevėžys, Žemynos progimnazijos stadionas. 1:0
vasario 29 d. Kauno Žalgiris - Jelgava (Jelgava, Latvija). 14.00 val., Marijampolė. 3:2
vasario 29 d. Panevėžys B - Ryga U-19 (Ryga, Latvija). 15.00 val., Panevėžys, Žemynos progimnazijos stadionas.
vasario 29 d. Banga - Minija. Gargždai. 2:0
vasario 29 d. Atmosfera - FA Šiauliai. 2:5
kovo 1 d. Neptūnas - Babrungas. 13.00 val., Klaipėda. 5:2
kovo 1 d. Banga B - FA Tauras. 13.00 val., Gargždai. 8:0?
kovo 4 d. Nevėžis B - Kauno Žalgiris U19. Kėdainiai. 3:1
kovo 5 d. Banga B - Rosa. 18.30 val., Gargždai. 0:1
kovo 6 d. Utenis - Panevėžys U19. 3:2
kovo 7 d. Žalgirietis U17 - Granitas. 10.00 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 6:2
kovo 7 d. Vytis - Žalgiris B. 12.00 val., „Snaigės“ turnyras, Senvagė. 1:3
kovo 7 d. Jonava - Nevėžis. 12.00 val., Jonava. 2:2
kovo 7 d. FA Šiauliai - Dainava. 13.00 val., Šiauliai. 1:5
kovo 7 d. Hegelmann Litauen - Daugavpils B (Daugpilis, Latvija). 15.00 val., LFF Kauno treniruočių centro stadionas. 3:2
kovo 7 d. Minija - Panevėžys B. 15.00 val., Klaipėda. 1:1
kovo 7 d. Jelgava (Jelgava, Latvija) - Džiugas. 16.30 val., Jelgava, Latvija. 2:0
kovo 7 d. Neptūnas - Šilutė. 18.00 val., Klaipėda. 1:2
kovo 7 d. Babrungas - FA Tauras. Plungė. 1:4
kovo 13 d. Neptūnas - Minija. 19.00 val., Klaipėda. (Atšauktos dėl Corona viruso)
kovo 14 d. Hegelmann Litauen - Kauno Žalgiris B. Kaunas. (Atšauktos dėl Corona viruso)
kovo 15 d. Džiugas - Jelgava B (Jelgava, Latvija). 13.00 val., Telšiai. (Atšauktos dėl Corona viruso)
gegužės 30 d. Dainava - Hegelmann-Litauen. 12.00 val., Alytus. 0:0
gegužės 30 d. Džiugas - Šiauliai. Telšiai. 3:1
gegužės 30 d. Atmosfera - Šiauliai B. 4:2
gegužės 30 d. Minija - Banga B. Kretinga. 3:1
gegužės 30 d. Vilniaus BFA - Vytis. Vilnius. 2:4
gegužės 30 d. Jonava - Daugavpils (Daugpilis, Latvija). Jonava. 0:1
gegužės 31 d. Panevėžys B - Nevėžis. 12.00 val., Panevėžys. 2:3
birželio 2 d. Atmosfera - Saldus SS/Leevon (Saldusas, Latvija). Mažeikiai. 6:2
birželio 4 d. Neptūnas - Rosa. Klaipėda. 3:0
birželio 6 d. Banga B - Neptūnas. 12.00 val., Gargždai.
birželio 6 d. Babrungas - Mārupes SC Futbols (Ryga, Latvija). 14.00 val., Plungė.
rugsėjo 4 d. LT U21 - Hegelmann Litauen. 4:0
rugsėjo 12 d. Banga - Riteriai. Gargždai. 1:1
rugsėjo 17 d. Banga - Sūduva. Klaipėda. 1:8
rugsėjo 20 d. Panevėžys - Kauno Žalgiris. 12.00 val., Panevėžys. 2:2
spalio 7 d. Hegelmann Litauen - U19. 18.30 val., Kaunas. 4:0
spalio 10 d. Panevėžys - Nevėžis. 12.00 val., Panevėžys. 4:1
spalio 10 d. Jonava - Žalgiris. 13.00 val., Jonava. 1:9
spalio 15 d. Kauno Žalgiris - Banga. 18.00 val., Kaunas. 2:0