Pranešimai: 8574

2021 AAFF III Lyga

2021 Geg 26 12:11

Registracija į 2021m. LFF III lygos AAFF pirmenybes

Registracija vyksta iki birželio mėn. 04 d. Komandas norinčias dalyvauti prašome susisiekti ir užsiregistruoti el.paštu: [email protected] arba tel. nr.: +37062289614 (pirmenybių pradžia numatoma birželio 12 d.)

Trenerių, teisėjų ir AAFF vadovų susirinkimas numatomas birželio 04 d. (Penktadienis) 17:00val. Alytaus miesto centriniame futbolo stadione (Birutės g. 5) 203 kabinete.

Re: 2021 AAFF III Lyga

2021 Bir 24 22:51

LFF III lygos kovos Alytaus apskrityje prasidės vėliau nei planuota

Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) didžiojo futbolo pirmenybės artimiausiu metu dar nevyks, komandos rungtyniauti pladės vėliau – tokį sprendimą priėmė dalyviai.

Šiemet pirmenybių pradžia buvo numatyta jau praėjusį savaitgalį, tačiau komandos priėmė kitokį sprendimą.

Kasmet pavasarį prasidėdavę ir rudenį finišuodavę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) III lygos AAFF pirmenybės šiemet startuos tik baigiantis vasarai, o finalines kovas surengti ir prizininkus apdovanoti planuojama rudenį.

Praėjusiame sezone AAFF didžiojo futbolo pirmenybėse varžėsi keturios komandos – čempione tapusi Alytaus FK „Rese“, vicečempionas Prienų ir Birštono „Nemunas“, bronzą laimėjęs Alytaus rajono FK „Simnas“ ir ketvirti likę FK „Druskininkai“.

„Nemunui“ pasitraukus į jungtines LFF III lygos Kauno ir Marijampolės apskričių pirmenybes, jį turėtų pakeisti kita, kaip planuojama, dar viena Alytaus komanda.

Kol prasidės AAFF pirmenybės, per vasarą komandas iš Dzūkijos tikimasi pakviesti į kelis draugiškus turnyrus.

2022 Vas 17 15:11

LFF III lygos Alytaus apskrities pirmenybių nugalėtoja – Alytaus FK „Rese”
2021-11-20

Dėl pandemijos trumpiausios visų laikų Alytaus apskrities futbolo pirmenybės baigėsi. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) III lygos kovos apskrityje šiemet vyko tris rudens mėnesius mėnesius, o per juos keturios komandos sužaidė dvylika susitikimų.

Didžiausią pergalę (10:1) šventė Alytaus rajono FK „Simno” futbolininkai, antrame ture įveikę Alytaus DFK „Dainavos” C komandą, tačiau priešpaskutiniame ture dainaviškių jaunimas atsirevanšavo, simniškius nugalėjęs 2:1.

Galingai pradėjęs FK „Simnas” šiemet liko be medalių (pernai pelnė bronzą). Iškovoti daugiau taškų simniškiams sutrukdė ne pralaimėjimai, o net trejos lygiosios – abusyk su FK „Druskininkais” ir kartą – su Alytaus FK „Rese”. Pastaroji dar sulygo su druskininkiečiais, o visus kitus kartus nugalėjo ir tapo LFF III lygos Alytaus apskrities laimėjoja.

Visi LFF III lygos 2021 m. Alytaus apskrities pirmenybių rezultatai:

Rugsėjis
Alytaus r. FK „Simnas” 0:0 FK „Druskininkai”

Vieta Komanda Žaidė rungtynių Įvarčių skirtumas (+ /-) Taškai
1. Alytaus FK „Rese”  6 +17(25:8) 14(4-2-0)
2. FK „Druskininkai”  6 +1(10:9)  8(2-2-2)
3. Alytaus DFK „Dainava” C  6 -17(7:24) 6(2-0-4)
4. Alytaus r. FK „Simnas”  6 -1(15:16) 5(1-2-3)

2020 metų LFF III lygos Alytaus apskrities pirmenybes taip pat buvo laimėjusi FK „Rese”, o antrąją vietą iškovojo Prienų ir Birštono FK „Nemunas”. Pastarasis šiemet persikėlė į jungtinę Kauno, Marijampolės ir Tauragės apskričių LFF III lygą, kurioje tarp devynių komandų finišavo trečioje vietoje, nusileidęs tik nugalėtoju tapusiam Tauragės „Taurui” ir Kauno „Šturmui”.