Pranešimai: 8573

2021 KLFF III Lyga

2021 Geg 10 16:56

Jau nuo kito savaitgalio startuos 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės, kuriose šiemet rungtyniaus 8 komandos - Klaipėdos NEPTŪNAS B, Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS, Klaipėdos FM B, Klaipėdos ROSA, Plikių SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS, Klaipėdos rajono FK VS-JONUŠAI, Palangos FK GINTARAS, Kretingos MINIJA B.

Komandos rungtyniaus dviejų ratų sistema ir kiekvienai komandai teks sužaisti po 14 rungtynių.

Pateikiame pirmenybių pirmojo rato turų eigą. Pateiktos turų datos preliminarios ir tikslus tvarkaraštis, suderinus su komandomis bus pateiktas artimiausiu metu.

Senesnis:
2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėms ruošiasi 7 komandos

Klaipėdos regiono mėgėjų futbolo komandos jau lūkuriuoja kada bus leista pradėti 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybes. Prie šių varžybų starto linijos jau išsirikiavusios 7 komandos. Prie ankstesniais metais dalyvavusių komandų Klaipėdos „Neptūnas B“, „Klaipėdos „EDM Statyba-Sendvaris“, „Klaipėdos „Rosa“, Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“, Klaipėdos rajono FK „VS-Jonušai“, šiemet turėtų prisijungti Palangos „Gintaras“ ir Kretingos „Minija B“.

Šiuo metu planuojama, kad pirmenybės vyks dviejų ratų sistema, tad komandos sužais po 12 rungtynių.

Prieš pirmenybes planuojama vykdyti tradicinį „A. Fokino atminimo Taurės turnyrą“, kuriame turėtų dalyvauti dauguma šių komandų.

Re: 2021 KLFF III Lyga

2021 Geg 26 12:17

I Turas

Gegužės 16 d.
Klaipėdos raj. FK "VS-JONUŠAI" - Palangos "GINTARAS" 2-5 (2-1)

LFF III lygos pirmenybėse Palangos "Gintaras" debiutavo aktyviu spurtu rungtynių pradžioje bei ganėtinai greitu Luko Bielskio įvarčiu (0-1). Tačiau lyg patikėjusi, kad rungtynės taip lengvai klostysis, Palangos komanda gerokai atleido vadžias ir leido "VS-Jonušų" komandai pajusti žaidimą bei išnaudoti varžovų klaidas gynyboje - Igno Tamašausko įvarčiu išlygino rezultatą bei Jogailos Šimkaus tiksliu smūgiu įgijo persvarą 2-1.

"Gintarui" susigrąžinti iniciatyvą pavyko tik antroje rungtynių pusėje, bet ilgą laiką nepramušė varžovo vartininko, o tai pavyko padaryti tik Vitalijui Paulauskui, kuris juvelyriškai perkėlė kamuolį per vartininką į tolimąjį vartų kampą (2-2). O pirmąją pergalę "Gintarui" nukalė veteranas Tadas Labukas, kuris atsidūręs reikiamose vietose rezultatyviai užbaigė tris atakas ir nulėmė pergalę rezultatu 5-2.

Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "NEPTŪNAS B" 0-8 (0-4)

Sekančiose rungtynėse "Neptūno" dubleriai dominavo nuo pirmųjų minučių, bet prireikė pusės pirmojo kėlinio, kol pasiekė pirmąjį įvartį - tolimu ir tiksliu smūgiu varžovų vartininką užklupo Aleksandr Fiodorov. Pramušus "EDM Statybos-Sendvario" gynybines užtvaras, netrukus skriejo dar trys įvarčiai ir "Neptūnas B" įgijo keturių įvarčių persvarą (4-0).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nelabai ir pakito, o "Neptūno B" komandos persvara tik augo po dviejų Aurimo Barsteikos įvarčių (6-0), Rungtynėms baigiantis įvarčiu po kampinio prisidėjo Dovydas Švambaris, o rezultatyvų "Neptūno B" komandos žaidimą šiose rungtynėse užbaigė Aleksandras Fiodorovas (8-0).

Gegužės 17 d.
Kretingos "MINIJA B" - Klaipėdos "ROSA" 6-0 (3-0)

Kretingos „Minijos“ dubleriai per pirmas penkioliką minučių įgijo trijų įvarčių persvarą rungtyniaudama su Klaipėdos „Rosa“, kuriai pirmose rungtynėse, ypač jų pradžioje, dar trūko susižaidimo. Kretingiškių darbą dar palengvino ir tai, kad „Rosos“ žaidėjas uždirbo 11 m. baudinį žaidimu ranka savo baudos aikštelėje ir Aidas Pipiras jau 6-ąją minutę išvedė į priekį „Minija B“ ekipą (1-0). Dar po kurio laiko Deivydas Gedvilas po pakelto kampinio galva nukreipė kamuolį į klaipėdiečių vartus (2-0), o prabėgus kelioms minutėms Aidas Pipiras savo antru įvarčiu užbaigė greitą ataką (3-0).

Vėliau iki pertraukos „Rosai“ pavyko įsižaisti ir jau ji sukūrė keletą atakų, tik atakos smaigalyje šiai komandai pritrūko tiek „aštrumo“, tiek tikslumo.

Antrojo kėlinio pradžioje dvejais įvarčiais pasižymėjo puolėjas Gvidas Jonušas (5-0), o pirmąją „Minijos B“ komandos pergalę „hetriku“ įvirtino Aidas Pipiras (6-0).
Paskutinį kartą redagavo 1 Respublik. Iš viso redaguota 2021 kartus.

2021 Geg 26 12:20

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių antrojo turo anonsas

Ketvirtadienį prasidės LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių antrasis turas.

Pirmose šio turo rungtynėse Klaipėdos „Neptūno“ dubleriai po rezultatyvios pirmojo turo kovos išbandys savo rezultatyvumą prieš Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas“ komandą, kuri šiam sezonui kiek atnaujino savo pajėgas, bet dėl nukeltų rungtynių dar negalėjo jų išbandyti pirmajame ture.

Po kurio laiko vyrų futbolas sugrįš ir į Palangos miesto stadioną, o pergalingai pirmenybėse debiutavusi FK „Gintaras“ komanda sekmadienį 15.00 val. priims Kretingos „Minijos“ dublerius. Abi komandos pirmose sezono rungtynėse taip pat pasižymėjo rezultatyvumu, o kiek jis kris rungtyniaujant tarpusavyje?

Sekmadienį vakare Klaipėdoje tarpusavyje susitiks „EDM Statyba-Sendvaris“ ir „Rosa“ komandos, kurioms pirmasis turas nesusiklostė sėkmingai ir ši tarpusavio dvikova bus gera proga pagerinti savo susižaidimą bei pakovoti dėl pirmųjų taškų.

Ketvirtoji turo dvikova tarp „Klaipėdos FM B“ ir FK „VS-JONUŠAI“ komandų, „Klaipėdos FM B“ komandos prašymu kol kas nukeliama.

2021 Geg 26 12:23

II Turas

Gegužės 20 d.
Klaipėdos "NEPTŪNAS B" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 3-1 (1-1)

Ketvirtadienio vakarą prasidėjo LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių 2-ojo turo dvikovos. „Neptūno“ dubleriai bandė aktyviai pradėti rungtynes ir jų atakos buvo dažesnės, tačiau sėkmingai kontratakavusi „Sakuona-Rūgpienių kaimo“ ekipa po puikaus Audriaus Tolio perdavimo į atakos smaigalį išvestas Mindaugas Žemaitaitis tiksliu smūgiu į vartus, išvedė savo komandą į priekį (0-1). „Neptūnas B“ ilgai netruko, kad atstatytų lygybę – po Deniso Matihino perdavimo iš kairiojo aikštės krašto Laurynas Barsteika iš eigos nukreipė kamuolį į varžovų vartų kampą (1-1).

Dar sėkmingesnė „Neptūnas B“ ekipai buvo antrojo kėlinio pradžia, kai įspūdingu smūgiu iš baudos aikštelės krašto Aleksandr Fiodorov pasiuntė kamuolį į „Sakuonos-Rūgpienių kaimo“ komandos vartų tolimąjį kampą (2-1). Po praleisto įvarčio, patyrusi Plikių komandos „kariauna“ bandė užspausti varžovus savomis atakomis, o viena iš jų pasibaigė galingu Mindaugo Žemaitaičio smūgiu į vartų virpstą. Vis gi lemiamą tašką rungtynėse padėjo Erlandas Seselskis, kuris likus rungtyniauti apie penkioliką minučių, atliko tikslų baudos smūgį iš baudos aikštelės prieigų ir padvigubino „Neptūnas B“ komandos persvarą (3-1).

Gegužės 23 d.
Palangos "GINTARAS" - Kretingos "MINIJA B" 0-7 (0-2)

Palangos „Gintaro“ komandos sugrįžimas į savo miesto stadioną buvo „apkartintas“ jau pirmąją rungtynių minutę, kai pirmojo „Minijos B“ komandos ataka baigėsi veterano Gvido Juškos įvarčiu. Ir vėliau Gvidas Juška tiek komandos draugams kūrė puikias situacijas, tiek ir pats atlikdavo smūgius į vartus, o kėliniui einant į pabaigą savo rezultatyviu reidu padvigubino kretingiškių persvarą (2-0).

Tuo tarpu „Gintaro“ atakoms trūko tikslaus užbaigimo, nors momentų prie varžovų vartų sukūrė irgi pakankamai. Antrajame kėlinyje „Minijos B“ komandos įvarčiai pasipylė vienas po kito ir po kartą pasižymėjo Mantas Elzbergas ir Gvidas Jonušas, po to 11 metrų baudinį realizavo ir po pakelto kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė gynėjas Deivydas Gedvilas, o paskutinįjį įvartį įmušė Edvinas Girdenis ir „Minija B“ užtikrintai laimėjo rezultatu 7-0.

Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "ROSA" 6-3 (4-0)

„EDM Statyba-Sendvaris“ pasinaudojusi tuo, kad varžovai rungtynes pradėjo mažumoje gan greitai įgijo apčiuopiamą persvarą – pačioje rungtynių pradžioje dvejais įvarčiais pasižymėjo Karolis Tendys (2-0), o įpusėjus kėliniui dvi atakas įvarčiais užbaigė Robertas Rimutis (4-0).

Antrajame kėlinyje „Rosa“ pagaliau sugebėjo taip pat užbaigti Audriaus Gadeikio įvarčiu vieną iš savo atakų (4-1), o kai iš aikštės už nesportinį elgesį buvo pašalintas vienas iš „EDM Statyba-Sendvaris“ gynėjų, „Rosa“ Vilmanto Pociaus įvarčiu atkūrė intrigą (4-2). Bet savo trečiuoju įvarčiu Robertas Rimutis po kurio laiko nuslopino varžovų siekį bent išlyginti rezultatą, o Donatas Stankevičius sugrąžino turėtą savo komandos persvarą (6-2). Per likusį laiką Mindaugas Grušauskas tolimu smūgiu tik sušvelnino „Rosos“ atsilikimą (3-6).

2021 Geg 26 12:26

Klaipėdos "Neptūnas B" trečiąją pergalę pasiekė prieš FK "VS-Jonušai" ekipą

3 turas
Gegužės 24 d.
Klaipėdos. raj. FK "VS-JONUŠAI" - Klaipėdos "NEPTŪNAS B" 1-3 (0-1)

Pirmadienį vakare rungtyniavo FK „VS-Jonušai“ ir „Neptūno B“ komandos, o pačioje rungtynių pradžioje aktyviau žaidę „Neptūno B“ komandos žaidėjai, po Aurimo Skurdelio įvarčio, jau 7-ąją minutę išsiveržė į priekį (1-0). Vėliau pirmajame kėlinyje nors ir „Neptūnas B“ išliko žymiai aktyvesnis, bet iki pertraukos daugiau nepasižymėjo, tuo tarpu FK „VS-Jonušai“ komandos puolimo grandies žaidėjai vis dažniau suregzdavo atakas iki varžovų vartų.

Prasidėjus antrajam kėliniui atrodė, kad žaidimas kiek apsilygino ir, kad FK „VS-Jonušai“ turi vilčių išlyginti rezultatą, bet šias viltis sumažino Mark Šin pasižymėjęs įvarčiu iš aikštės krašto (2-0), o dar po kurio laiko „padovanotas“ varžovams įvartis, nesėkmingai pradėjus savo ataką ir Laurynas Barsteika perėmęs kamuolį, dar labiau padidino „Neptūno B“ ekipos persvarą (3-0).

Per likusį laiką FK „VS-Jonušai“ ieškojo galimybių bent sumažinti atsilikimą ir realią progą turėjo likus žaisti kiek daugiau nei dešimt minučių, kai buvo uždirbtas 11 metrų baudinys, bet Dangiui Gailiušiui nepavyko pergudrauti vartininko Edgaro Anaškino. Vis gi savo garbės įvartį FK „VS-Jonušai“ įmušė likus porai minučių iki rungtynių pabaigos, kai greitą ataką rezultatyviai užbaigė Arnas Vaseris (1-3).

„Neptūno B“ komandai tai buvo trečioji pergalė paeiliui, o FK „VS-Jonušai“ patyrė antrąjį pralaimėjimą.