karys
Pranešimai: 8446
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2022 m. sezono turo/rato/sezono geriausi

2022 Bir 22 10:29

Geriausio mėnesio žaidėjo laurai skirti „Sūduvos“ ispanui
alyga.lt 2022-06-17 16:59

Septyneriose pastarosiose „Optibet A lygos“ rungtynėse nepralaimėjusi Marijampolės „Sūduva“ praėjusį mėnesį nukirpo dalį deficito nuo artimiausių varžovų, o prie didžiosios dalies įvarčių tiesiogiai prisidėjo ispanas Xabi Auzmendi.

25 metų saugas, suskaičiavus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos ir žurnalistų balsus, buvo pripažintas geriausiu gegužės mėnesio žaidėju.

X. Auzmendi praėjusį mėnesį sužaidė ketverias rungtynes, per kurias pelnė įvartį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Sūduvietis šiemet yra asistavęs 5 sykius ir pagal šį komponentą įsitaisė tarp pirmaujančių Lietuvos čempionate.

Traumą netrumpą laiką gydęsis ispanas šiemet debiutavo tik 8-ajame ture – su juo komanda šiemet dar nepralaimėjo, o „Sūduvos“ legionierius prie komandos gerų rezultatų prisidėjo puikiai skirstydamas kamuolius.

Lygos rėmėjo „7Pack“ prizo sulauksiantis X. Auzmendi pasidžiaugė gera atkarpa ir tiki, kad ji padės sugrįžti į kovą dėl aukščiausių pozicijų.

„Esu labai laimingas, kaip viskas klostėsi praėjusį mėnesį. Gegužės mėnuo tikrai buvo geras tiek man, tiek komandai – turėjome gerus rezultatus, o aš prie to galėjau prisidėti gera statistika, pelnant įvartį ir atliekant rezultatyvius perdavimus.

Džiaugiuosi – pagaliau suradome gerą kryptį žengti į priekį, manau, jog geri rezultatai mums padės žengti į priekį ir tikiu, kad tą darysime diena iš dienos.

Kalbant apie šį sezoną, pradžios būna nelengvos, kadangi komanda buvo pakankamai nauja, joje – daug naujų žaidėjų. Taip pat keli žaidėjai buvo patyrę traumas, kai kurie iš jų ilgai negali žaisti, taip pat ir aš negalėjau rungtyniauti keletą savaičių. Kiekvienas futbolininkas mūsų komandoje yra svarbus, o sezonas yra ilgas, tad smagu matyti, kad kiekvienas dirba taip pat atsakingai.

Manau, kad laikas viską sustato į savo vietas ir tai dabar vyksta su mūsų klubu. Kylame į viršų ir sezono pabaigoje kovosime dėl titulo“, – kalbėjo „Sūduvos“ saugas.

Kovo mėnesį geriausiu „Optibet A lygos“ žaidėju buvo pripažintas „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, balandį – pastarojo komandos draugas Linas Klimavičius.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė X. Auzmendi bus įteikta 15-ojo turo rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“, kurios įvyks birželio 26 dieną.

https://alyga.lt/naujiena/geriausio-men ... panui/7699

karys
Pranešimai: 8446
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2022 m. sezono turo/rato/sezono geriausi

2022 Bir 27 11:30

Turo rinktinėje – „Riterių“ ir „Hegelmann“ atakuojantys žaidėjai
alyga.lt 2022-06-26 11:51

„Optibet A lygos“ 16-ojo turo rinktinėje pastebimi Vilniaus „Riterių“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ komandų atakuojantys žaidėjai.

Marius Paukštė (Telšių „Džiugas“): Gana reta praktika atrasti turo rinktinėje vietos pralaimėjusios komandos vartų sargui. Vis dėlto įvarčių nepraleidę vartininkai darė klaidas, o M. Paukštė, nepaisant dviejų praleistų įvarčių, sužaidė puikų mačą, atremdamas net keturis labai pavojingus varžovų smūgius.

Karolis Šilkaitis („Kauno Žalgiris“): Dešiniajame krašte šį sykį rungtyniavęs saugas efektingu smūgiu galva išplėšė pergalę savo komandai. Tai buvo pirmasis K. Šilkaičio įvartis šiemet, taip pat žalgirietis pirmasis suskubo prie 8 atšokusių kamuolių.

Akseli Kalermo (Vilniaus „Riteriai“): Vidurio gynėjas iš Suomijos Gargžduose atliko solidų darbą. Antrojo kėlinio pradžioje A. Kalermo ištraukė į tuščius vartus skriejusį kamuolį, esant rezultatui 0:0, perėmė 9 kamuolius bei laimėjo 62 proc. dvikovų.

Joshua Akpudje („Panevėžys“): Legionierius iš Nigerijos dvikovą su „Jonava“ įsimins iš pozityvios pusės. Po pakelto kampinio smūgiu galva J. Akpudje džiaugėsi savo pirmuoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Petaras Mamičius (Vilniaus „Žalgiris“): Kroatas akistatoje su Telšių „Džiugu“ suvaidino svarbų vaidmenį. P. Mamičius rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie abiejų įmuštų įvarčių ir jų sąskaitoje turi 7, taip pirmaudamas Lietuvos čempionate.

Lucasas Diasas (Vilniaus „Riteriai“): Porą pirmųjų mėnesių „Optibet A lygoje“ blankiai žaidęs brazilas tampa vis pastebimesnis. L. Diasas išsiskyrė puikiu rezultatyviu perdavimu, atliko 3 smūgius į vartus ir puolime laimėjo net 82 proc. dvikovų (9/11).

Tomašas Vestenicky (Vilniaus „Riteriai“): Po pirmojo kėlinio į kovą mestas slovakas pakeitė savo komandos žaidimo dinamiką aikštės viduryje. T. Vestenicky nutraukė pauzę – pelnė įvartį, išsiskyrė 4 smūgiais bei laimėjo 67 proc. dvikovų.

Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“): Traumų šiemet kamuojamas ir gana nedaug žaidžiantis saugas padėjo „Riteriams“ nugalėti Gargžduose. Būtent R. Filipavičius taikliu smūgiu išvedė komandą į priekį bei perdavimus atliko 83 proc. taiklumu.

Alexas Souza (Kauno rajono „Hegelmann“): Legionierius iš Brazilijos dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“ pasižymėjo puikiu žaidimu. A. Souza pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas ir pasižymėjo 86 proc. perdavimų taiklumu.

Augustinas Klimavičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Lietuvos rinktinės puolėjas pastaruoju metu čempionate įgauna pagreitį ir muša įvarčius ne į apatinių ekipų vartus. Šios savaitės viduryje A. Klimavičius įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Ariagneris Smithas („Panevėžys“): Futbolininkas iš Nikaragvos taip pat po rinktinių pertraukos žaidžia rezultatyviau negu anksčiau. Susitikime prieš „Jonavą“ A. Smithas pelnė 2 įvarčius, iš viso atlikdamas 6 smūgius į vartus.

https://alyga.lt/naujiena/turo-rinktine ... dejai/7718

karys
Pranešimai: 8446
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2022 m. sezono turo/rato/sezono geriausi

2022 Bir 30 12:55

Turo rinktinėje – „Žalgirio“ penketas
alyga.lt 2022-06-30 10:28

„Optibet A lygos“ 17-ojo turo simbolinėje rinktinėje išsiskiria Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.

Kornelijus Smilingis (Gargždų „Banga“): Nukraujavę ir visomis išgalėmis atsimušinėję gargždiškiai buvo labai arti didelės staigmenos Kaune. K. Smilingis atrėmė net 10 „Kauno Žalgirio“ žaidėjų atliktų smūgių bei buvo nuginkluotas tik paskutinėmis minutėmis – „Banga“ sužaidė lygiosiomis.

Lukas Čerkauskas (Kauno rajono „Hegelmann“): Mėlynai balti praėjusį šeštadienį solidžiai atrodė tiek gynyboje, tiek puolime. Kaip įprasta, dešiniajame gynybos krašte žaidęs L. Čerkauskas laimėjo 70 proc. dvikovų, perėmė 5 kamuolius ir perdavimus atliko net 91 proc. taiklumu.

Mario Paveličius (Vilniaus „Žalgiris“): Žalgirietis beveik neleido suabejoti savo pranašumu žaidžiant arti ginamų vartų. Austras puikiai pasaugodavo komandos draugus ir laimėjo net 12 dvikovų iš 16 (75 proc.) bei išsiskyrė 97 proc. perdavimų tikslumu.

Lukas Ankudinovas (Telšių „Džiugas“): Žemaitijos klubo kapitonas rungtynėse su „Jonava“ išsiskyrė naudingu pasirodymu. L. Ankudinovas buvo kur kas pranašesnis dvikovose (83 proc.) ir išprovokavo net 4 pražangas, iš kurių viena virto uždirbtu baudiniu.

Petaras Mamičius (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Kroatijos dėka gero žaidimo dar sykį šį mėnesį atsidūrė turo rinktinėje. Marijampolėje kairiojo krašto gynėjas kontratakoje atliko rezultatyvų perdavimą bei laimėjo net 82 proc. dvikovų.

Deividas Šešplaukis (FA „Šiauliai“): Įvarčiais iki praėjusios savaitės neišsiskyręs D. Šešplaukis praėjusį šeštadienį Panevėžyje kaip reikiant atsigriebė. Dviem stipriais smūgiais FA „Šiauliai“ atstovas pelnė tiek išlyginamąjį, tiek pergalingą komandos įvartį, atlikdamas sėkmingai visus 5 driblingus.

Vilius Armanavičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Saugas dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“ taip pat nebuvo šešėlyje. V. Armanavičius prie triuškinamos pergalės prisidėjo 2 rezultatyviais perdavimais bei puolime laimėdamas 6 dvikovas iš 9 (67 proc.).

Nicolasas Gorobsovas (Vilniaus „Žalgiris“): Pirmą kartą Marijampolėje prieš vietos „Sūduvą“ žaidęs argentinietis išsiskyrė įspūdingo grožio tolimu smūgiu, kuris pakreipė mačo eigą. Maža to, N. Gorobsovas laimėjo net 86 proc. dvikovų.

Fabienas Ourega (Vilniaus „Žalgiris“): 29-erių prancūzas sužaidė bene pačias geriausias rungtynes šiame sezone. „Žalgirio“ krašto saugas atliko rezultatyvų perdavimą bei pelnė svarbų įvartį, kuris jam pridės pasitikėjimo prieš artėjančias kovas tarptautiniame fronte.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Kiek daugiau nei pusę kėlinio sužaidęs ganietis savo laiką ant žaliosios vejos išnaudojo nuostabiai. Neįprastoje sau puolėjo pozicijoje žaidęs F. Kyeremeh draskė varžovų gynybą, jo sąskaitoje – 2 įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas.

Augustinas Klimavičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Pagreitį įgaunantis puolėjas antrame mače iš eilės pasirodė puikiai. A. Klimavičius „Riterius“ nubaudė dviem įvarčiais ir su 6 taikliais smūgiais įsitaisė tarp rezultatyviausių čempionato žaidėjų.

https://alyga.lt/naujiena/turo-rinktine ... ketas/7725

karys
Pranešimai: 8446
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2022 m. sezono turo/rato/sezono geriausi

2022 Lie 08 15:42

Turo rinktinėje – pirmasis G. Jarusevičiaus pasirodymas šiemet
alyga.lt 2022-07-07 10:59

„Optibet A lygos“ 18-ojo turo simbolinėje rinktinėje savo vietą išsikovojo solidžiai pasirodęs Vilniaus „Žalgirio“ jaunasis saugas.

Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Riteriai“): Patyręs vartų sargas sėkmingai rungtyniavo pastarosiose rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“. A. Vitkauskas atrėmė 2 varžovų smūgius, iš kurių vienas antrame kėlinyje buvo itin pavojingas Mohamedo Bahlouli bandymas.

Pijus Širvys („Panevėžys“): Dešiniajame krašte rungtyniavęs futbolininkas, kaip įprasta, aktyviai jungėsi į komandos atakas. P. Širvys perdavimus atliko 96 proc. taiklumu bei pirmojo pelnyto įvarčio metu baudos aikštelėje surado Ariagnerį Smithą.

Edvinas Girdvainis („Kauno Žalgiris“): Vidurio gynėjui teko didesnė atsakomybė negu anksčiau. E. Girdvainis solidžiai dirigavo 18-mečiui Pijui Nainiui ir ne savo pozicijoje žaidusiam Karoliui Šilkaičiui bei laimėjo net 89 proc. dvikovų ir visus 4 driblingus išpildė sėkmingai.

Plamenas Dimovas (Vilniaus „Riteriai“): Patyręs gynėjas iš Bulgarijos taip pat buvo sunkiai pralaužiama siena. „Riterių“ atstovas laimėjo 11 dvikovų iš 12 (92 proc.), taip pat atliko 3 sėkmingus driblingus bei perėmė net 10 kamuolių.

Marko Pejičius („Kauno Žalgiris“): Aktyviai rungtyniavęs kairiojo krašto gynėjas irgi dažnai jungėsi į atakas – būtent po jo rezultatyvaus perdavimo krito išlyginamasis įvartis. Be to, M. Pejičius pirmasis suskubo prie 6 atšokusių kamuolių varžovų aikštės pusėje.

Gustas Jarusevičius (Vilniaus „Žalgiris“): Pastaruoju metu jaunasis alytiškis demonstruoja gerą sportinę formą. Nuo pirmųjų minučių dvikovą su Kauno rajono „Hegelmann“ klubu pradėjęs G. Jarusevičius atliko 4 sėkmingus driblingus ir išsiskyrė pirmuoju įvarčiu šiemet.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Patyręs futbolininkas sužaidė visą mačą akistatoje su Vilniaus „Riteriais“. L. Pilibaitis iš viso atliko 4 smūgius į vartus, iš kurių vienas virto išlyginamuoju įvarčiu, be to, perdavimai buvo atliekami 91 proc. taiklumu.

Wandersonas Melo („Panevėžys“): Šiemet rezultatyviai rungtyniaujantis brazilas vėl neliko nuošalyje. W. Melo dvikovoje prieš Gargždų „Bangą“ smūgiu galva pelnė pergalingą įvartį bei iš viso varžovų vartams buvo pagrasinęs 4 kartus.

Eligijus Jankauskas (FA „Šiauliai“): Šiaulietis praėjusią savaitę sužaidė vieną iš ryškiausių savo mačų šiame sezone. E. Jankauskas atliko rezultatyvų perdavimą, taip pat – net 6 smūgius į vartus, iš kurių 3 skriejo į vartų plotą ir kėlė didelę grėsmę.

Oleksijus Ščebetunas (FA „Šiauliai“): Ukrainietis išsiskyrė svajonių debiutu. O. Ščebetunas realizavo baudinį ir išpildė E. Jankausko pirmame kėlinyje sukurtą situaciją, be to, klasišku smūgiu išplėšė komandai pergalę bei tapo jos rezultatyviausiu žaidėju.

Kule Mbombo (Marijampolės „Sūduva“): Legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos dvikovoje su „Jonava“ išsiskyrė dubiu. Tiesa, pirmame kėlinyje jo į vartus smūgiuotą kamuolį beveik nuo vartų linijos ištraukė gynėjas.

https://alyga.lt/naujiena/turo-rinktine ... iemet/7736

karys
Pranešimai: 8446
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2022 m. sezono turo/rato/sezono geriausi

2022 Lie 13 11:27

A lygos geriausiųjų statistika

Kiekviename A lygos ture buvo renkamas geriausių turo žaidėjų vienuoliktukas. Pasibaigus dviem ratams galima daryti šiokios tokios „įdomiosios“ statistikos apibendrinimus. Iš viso bent kartą turo rinktinėje buvo 108 žaidėjai, net autsaiderių iš Jonavos žaidėjas Vladyslavas Chameliukas vieną kartą sugebėjo patekti į turo rinktinę.

Daugiausiai, po penkis kartus, tokios garbės nusipelnė Šiaulių vartininkas Lukas Paukštė ir Kauno „Žalgirio“ puolėjas Michaelas Thuique. Keturis kartus į turo rinktinę pateko Vilniaus „Žalgirio“ trejetas: Nicolasas Gorobsovas, Francis Kyeremeh ir Petaras Mamičius; Vilius Armanavičius iš Kauno rajono „Hegelmann“ , Kule Mbombo iš Marijampolės „Sūduvos“ ir Ariagneris Smithas iš Panevėžio.

Jeigu pagal šiuos rodiklius sudarinėti pirmosios sezono dalies rinktinę schemoje 4-4-2 gautųsi tokia komanda. Vartininkas Lukas Paukštė (5 paminėjimai); krašto gynėjai Petaras Mamičius (4) ir Pijus Širvys (3); centro gynėjai Aleksandras Živanovičius (3) ir Plamenas Dimovas (3); krašto saugai Ariagneris Smithas (4) ir Francis Kyeremeh (4); centro saugai Vilius Armanavičius (4) ir Nicolasas Gorobsovas (4); bei puolėjai Michaelas Thuique (5) ir , Kule Mbombo (4).

Jauniausi (gimę 2002 m. ir anksčiau) žaidėjai patekę į turo rinktines buvo Gargždų „Bangos“ trio: Karolis Žebrauskas, Pijus Srėbalius ir Modestas Vainikaitis, Kauno „Žalgirio“ legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto Moussa Sangare (du kartai), Deividas Dovydaitis iš Šiaulių ir Gustas Jarusevičius iš Vilniaus „Žalgirio“, kuris ir tapo absoliučiai jauniausiu žaidėju patekusiu į rinktines (gimęs 2003 m. gegužės 23 d.).

Vyriausiais tapo Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“, 38 metai); Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“ 38) ir Linas Pilibaitis (Kauno „Žalgiris“, 37) patekę į rinktines po du kartus, o absoliučiu rekordininku tapo Algis Jankauskas iš Šiaulių (39 metai), patekęs į rinktinę kartą.

Įdomu tai, kad iš geriausių mėnesio žaidėjų tik „Sūduvos“ atstovas Xabi Auzmendi tris kartus pateko į turo rinktinę, kitu du panevėžiečiai, Rafaelis Broetto ir Linas Klimavičius, tai padarė tik po du kartus.

Grįžti į