Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 4 ratas

2022 Lap 05 22:04

p.s. koks ten kvailelis D ir G stadione mašiną už vartų pasistatė? :roll: Yra gi ant svieto tokių puspročių. :shock: Aš skėčio išskleisti nenorėčiau, o čia toksai fintas. :roll:
Ten klubo rėmėjo reklama. Pažiūrėk į vėliavas ir reklaminius stendus.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 4 ratas

2022 Lap 05 23:12

p.s. koks ten kvailelis D ir G stadione mašiną už vartų pasistatė? :roll: Yra gi ant svieto tokių puspročių. :shock: Aš skėčio išskleisti nenorėčiau, o čia toksai fintas. :roll:
Ten klubo rėmėjo reklama. Pažiūrėk į vėliavas ir reklaminius stendus.
Iš toli tik mašina matėsi, o kuo ji ten apklijuota, kokie tapetai, nesigilinau. Bet kuriuo atveju kvaila, ten ją statyti... Jau geriau viduryje aikštės. :D

O man asmeniškai patiktų toks variantas, kad medinukus dalintųsi paskutiniame ture. Nors pagal žaidimą, dabar buksuoja Riteriai, Sūduva ir Hegai. Šitos trys kažkaip lemiamu metu gavo pompas... kai reikia būti žvėriukais, jie labiau primena apsipatenkinusius triušius.... :roll:

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 4 ratas

2022 Lap 06 20:52

Man atrodo Hegai arčiau 9 taškų negu 6 taškų, pirmiausia. Nepamirškit, kad 2 vieta A Lygoje reikš iš karto antrą etapą ir didesnį pinigų kapšą. Hegai turi ir geriausią/vertingiausią žaidėją iš visų šitų likusių klubų.
Na ir pagal mano spėjimus Top ketvertas šiandien užsidaro ir jau liks toksai pats iki sezono galo. Bet visiškai nesiseka prognozuoti kol kas, tai...

Aišku Sūduva dar bus įdomi, šiandien teisėjas nuvogė iš jų vieną baudinį.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 4 ratas

2022 Lap 06 20:57

Man atrodo Hegai arčiau 9 taškų negu 6 taškų, pirmiausia. Nepamirškit, kad 2 vieta A Lygoje reikš iš karto antrą etapą ir didesnį pinigų kapšą. Hegai turi ir geriausią/vertingiausią žaidėją iš visų šitų likusių klubų.
Na ir pagal mano spėjimus Top ketvertas šiandien užsidaro ir jau liks toksai pats iki sezono galo. Bet visiškai nesiseka prognozuoti kol kas, tai...

Aišku Sūduva dar bus įdomi, šiandien teisėjas nuvogė iš jų vieną baudinį.
mano nuomone, tai vieną greičiau už nieką paskyrė.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 08:36

iš dviejų episotų gal vienas baudinys ir gaunasi.

Sūduva pagal prarastus taškus jau 6 vietoje, bet dar turi šansų pakilti. kaip ir viso 2-6vt užimančios komandos.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 14:39

Kodėl riteriai žais sportimoje?

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 15:21

Kad kiekvienų metų gale taip elgiasi, Lapkritis jau. O 6iaip danga LFF'e nėra gera.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 15:31

Kad kiekvienų metų gale taip elgiasi, Lapkritis jau. O 6iaip danga LFF'e nėra gera.
lapkritis lapkričiui nelygu, gi nešalta ir nesninga. Praeitais metais nežaidė, jeigu teisingai prisimenu. Gal gali patikslinti, kada čia tas paskutinis kartas toks buvo? o dėl dangos gerumo, tai kam Riteriams ta gera danga, jiems pergalei įprasta danga, o ne gera reikalinga. Anyway Žalgiris lff žais.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 15:43

Atsižvelgiant į kiek žmonių surinko netgi nemokamos Žalgirio rungtynės dėl titulo - nežinau ar tikrai gerai... Man tai tikrai taip, nes į maniežų futbolą nevaikštau ir jo visai nemėgstu, bet į maniežą ateisiantiems žmonėms ant kėdžių neprilyja, purvo neprisikaupia ir gal susirinks ten jų netgi daugiau negu lauke. Stadionai pas mus nėra pritaikyti futbolui tokiu oru, o klubai net po dešimtmečių - neprisitaikę padaryti situaciją geresne atsitiktinai į futbolą užsukantiems žmonėms.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 15:45

Atsižvelgiant į kiek žmonių surinko netgi nemokamos Žalgirio rungtynės dėl titulo - nežinau ar tikrai gerai... Man tai tikrai taip, nes į maniežų futbolą nevaikštau ir jo visai nemėgstu, bet į maniežą ateisiantiems žmonėms ant kėdžių neprilyja, purvo neprisikaupia ir gal susirinks ten jų netgi daugiau negu lauke. Stadionai pas mus nėra pritaikyti futbolui tokiu oru, o klubai net po dešimtmečių - neprisitaikę padaryti situaciją geresne atsitiktinai į futbolą užsukantiems žmonėms.
Kuo susiję riteriai ir žiūrovai? Ir ankstesni teiginiai

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 15:59

Atsižvelgiant į kiek žmonių surinko netgi nemokamos Žalgirio rungtynės dėl titulo - nežinau ar tikrai gerai... Man tai tikrai taip, nes į maniežų futbolą nevaikštau ir jo visai nemėgstu, bet į maniežą ateisiantiems žmonėms ant kėdžių neprilyja, purvo neprisikaupia ir gal susirinks ten jų netgi daugiau negu lauke. Stadionai pas mus nėra pritaikyti futbolui tokiu oru, o klubai net po dešimtmečių - neprisitaikę padaryti situaciją geresne atsitiktinai į futbolą užsukantiems žmonėms.
Kuo susiję riteriai ir žiūrovai? Ir ankstesni teiginiai
Riteriai neturi ir tų kelių šimtų žmonių, kurie iš inercijos visada palaiko Žalgirį daugumoje namų rungtynių, bet kada ir bet kur. Tai kone visi ateinantys bus iš TFA arba casual ir vargu ar skalę laukas<>maniežas vertins per kriterijų kaip aš pvz, bet per priežastis ateiti nes<>priežastys neateiti nes. Tai maniežo patikimas nebūnant priežastimi neateiti gali leisti susirinkti dar ir daugiau žiūrovų.
Ir ankstesni teiginiai
Pirmiau buvo atsakymai į klausimą kaip ir kodėl, o antriau jau tebuvo papildymas, manomas efektas, bet ne(pagrindinė) priežastis.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 16:09

Na tai kada buvo žaidžiama lapkritį manieže iir kodėl riterians sportimos veja geriau už lff, atsižvelgiant į priešininkus?

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 16:15

Na tai kada buvo žaidžiama lapkritį manieže iir kodėl riterians sportimos veja geriau už lff, atsižvelgiant į priešininkus?
Praėjusiais metais Sūduva. O šiaip pamenu tokį dalyką, bet tikslių metų neradau dabar, tai senokai. Tiesiog Riteriai paskutiniais metais lapkritį žaidė išvykose.


karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 4 ratas

2022 Lap 07 16:29

Na tai kada buvo žaidžiama lapkritį manieže iir kodėl riterians sportimos veja geriau už lff, atsižvelgiant į priešininkus?
Praėjusiais metais Sūduva. O šiaip pamenu tokį dalyką, bet tikslių metų neradau dabar, tai senokai. Tiesiog Riteriai paskutiniais metais lapkritį žaidė išvykose.
na žaidė lapkritį ir namuose paskutiniais metais, praeitais metais lapkričio 5, 2020 (anksčiau čempas baigėsi),2019 m. lapkričio 23 iš vis, tai kažkaip netinka "kiekvienų metų gale taip elgiasi"...Pas Sūduvą ant vejos tai argumentas aiškus, ypač kai esi geresnė komanda, koks Riterių argumentas prieš KZ man paslaptis, praranda labiau aikštės pranašumą, negu įgauna (vejos atžvilgiu.

Grįžti į