Tobex
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: A lygos ateitis

2020 Rgs 30 15:44

Dabar turim 6 komandų čempionatą. Nelabai įdomu, bet kartu man atrodo, kad tiek mažai komandų neleidžia atsiskleisti jauniems perpektyviems lietuviams. Atrodo, kad jei būtų daugiau darbo vietų, tai išlįstų kažkas naujo.

Kad nebūtų vien tik atrodo, nusprendžiau surašyti žaidėjų poolą, kas žaidė ar buvo registruotas pas Urboną. Tada paimti klubą kuriame žaidėjas atsirado, kur gavo A lygos krikštą, arba kam ištikro priklauso ir buvo skolinamas.
Rezultatas mane nustebino ir nuvylė. iš 43 nauodtų žaidėjų tik 6 žaidėjai pradėjo savo karjeras apatinėse komandose A lygoje. iš tų šešių yra kvestionuotinų variantų pvz
1. Gertmonas, kuris pirmiausia buvo žinomas dėl NFA ir U19 čempionato.
2. Beneta kurį aš labiau atsimenu kaip neįsitvirtinusį Žalgiryje ir kaip žaidusį stipriame Atlante

yra ir keli žaidėjai, kurių nepažįmėjau bet prie jų tobulėjimo prisidėjo žemesni klubai nes į juos buvo paskolinti:
Dominykas Barauskas
Egidijus Vaitkūnas
Danile Romanovskij

bet šiaip išvada tokia: Silpni klubai neaugina rinktinei žaidėjų išskyrus Šiaulius.
Paveikslėlis

Tobex

2020 Rgs 30 15:50

papildyti sąrašas galės iki 8 jei bus registruojami rungtynėms Vytas Gašpuitis ir Gytis Paulauskas, nes Riteriai šiemet tikrai ta komanda kuri dėl savo silpnumo kviečia jaunimą.

šiaip

2020 Rgs 30 16:31

O tai Šatkus ne Bangos auklėtinis, o kažkokios mistinės Vokietijos? :)

Tobex

2020 Rgs 30 16:39

auklėtinis Bangos, bet Vokietijoje nuo kokių 17m.
be to aš čia dariau sąrašą ne kas išūgdė žaidėją, o kad pažiūrėti ar tie jaunuoliai kur žaidė už Palangą, kl Granitą, Kruoją, Utenį ir t.t. gavę progą pasirodyti A lygoje ar užauga iš jų kas įdomaus.

Respublik

2020 Rgs 30 16:54

bet šiaip išvada tokia: Silpni klubai neaugina rinktinei žaidėjų išskyrus Šiaulius.
Paveikslėlis
Klubai neaugina nes NFA surinkdavo 15-ečius ar klubai neaugina, nes realiai infrastruktūra A Lygoje prasideda nuo dublerių/antros komandos, o viskas daugiau realiai būdavo susiję per masiškumo siekiančias įstaigas?
Ar dėl to, kad A Lygos atlyginimų perspektyvos nebežavi pabaigus mokyklą/uni ir jaunuoliai siekia kitų tikslų?

Grįžti į