Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 10:43

na šiaip tai futbolas (kaip ir krepšinis) nėra verslas Lietuvoje. Aišku kai kurie žmonės (pvz. agentai) kažką uždirba, bet patys klubai visi yra daugiau ar mažiau "minusiniai". Bandė Stumbras kažkokį verslo modelį daryt, seniau FC Vilnius, bet nieko gero iš to neišėjo.

Aš tai pasigendu elementarios tvarkos ir atsakomybes. Dabar daro kas ką nori, kažkokius demaršus kelia. Tiesiog bardakas vyksta, nėra normalaus vadovavimo.

O kad silpnesnės komandos ima kelt sąlygas stipresnėms, tai čia išvis humoras. Čia kaip šeštokas pradėtų aiškint aštuntokui ką jis turi daryti ir dar grasintų.
Paskutinį kartą redagavo 3 Anbo. Iš viso redaguota 2019 kartus.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 10:46

Pirmiausia diskutuojant reiktų apsispręsti ar A lyga yra visuomenininis projektas, kur svarbiausia patenkinti provincijos pageidavimus ar tai yra verslas, kur žmonės nori uždirbti. Jeigu keli klubai suinvestuoja virš 1 mil. eurų, o kiti nori prasisukti su 200 tūkst., tai čia neturėtų kilti klausimų, kad taisykles nustato tie trys klubai. Ir su A lyga, bus taip, kaip nuspręs Sūduva, Žalgiriai, Riteriai.
Pati juokingiausia pastarojo meto žinutė. Pasirodo A lyga yra verslas :) Vienintelis dalykas, ką uždirba A lygos didžiųjų klubų savininkai - jų patenkintas ego. Visa kita yra ne uždirbimas, o tiesiog iš kitų verslų gauto pelno ištaškymas (kai kas dar taško ir savivaldybės milijonus).
Be abejo, kad bus taip, kaip nuspręs didysis ketvertas. Tiek, kad jų pasirinkimas yra tarp (a) viena diena liksim tik keturi klubai ir (b) nulipsim nuo sosto ir suprasim, kad be mažųjų klubų futbolas Lietuvoje nesivystys.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 10:49

Užteks A lygoje ir 6 klubų. Nėra tikslo Žalgiriui ir Sūduvai sužaisti tiek rungtynių su silpnais varžovais. Už tuos išsidirbinėjimus , ypač pirmos lygos nugalėtojus, reikėtų šalinti. Tegul su savo sąlyginai dideliu biudžetu žaidžia antroje lygoje.
man irgi įdomiai atrodo, kai Pirmos lygos klubai bando diktuoti sąlygas.

aš jau noriu kad LFF ir A lyga sutiktų didinti komandų skaičių iki 10, tada būtų smagu pažiūrėti kaip gruodžio-sausio mėnesį viena po kitos Pirmos lygos komandos pradėtų atsisakinėti žaisti ir iš visų drąsių kalbų liktų tik šnipštas :D
Budraičio rašliavoje yra daug pievų (kaip ir visada). I lygos klubai pageidauja 12 klubų A lygos. Jei tai būtų nuspręsta dabar ir patvirtinta, tai tikrai būtų 5 klubai, kurie ateitų į tokią lygą. Čia didesnis klausimas, ar Atlantas su Palanga per tą gruodį-sausį išliktų.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 10:49

Futbole 6 klubai yra net neįdomu, man nesuvokiama kaip kažkam patiktų 6 komandų čempionatas. Jaučiu jūs patys prasikeiktumėte. Tie 6 klubai gali būti tada jei valstybėje kokia be galo didelė krizė, bet kur jūs tą krizę matote ir kodėl jie turi būti 6 ? ir prie ko čia tas milijonas, patys klubai pasisako, kad ir tas 8 komandų čempionatas jiems nebeįdomus. Tai ką pasiūlyt klubams jei jiems nebeįdomu ? ką pasiūlyti žiūrovams jei aš turiu juos pastoviai skatinti, dalis jų į tas delfi transliacijas tik dėl manęs ir ateina, kad pabendrauti su manimi ir tam, kad paaiškinčiau kaip kas futbole veikia. Aišku smagu, bet tik jei taip galime padidinti žiūrimumą. Tai va mano pasiūlymas būt toks, vis tik šiame forume esantys asmenys nusimano apie futbolą, jau nemažai metų domisi juo, tai siūlau tie kurie dar nepasijungę jungtis į delfi futbolo transliacijas, supažindinti žmones su futbolu (patikėkit šiuo metu A-lygos fanų auditorija didėja, kas kiekvieną transliaciją pastebiu vis naujų žmonių kurie būna visiškai žali ir jiems įdomu, kas tas futbolas, kaip jis valgomas iš ko jis susideda) tai va jei mūsų būtų daugiau ir mes daugiau žmonėms apie tai papasakotume, patikėkite žiūrimumas vis augtų.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 10:59

nėra tų 12 klubų, iš kur tiek paimsi - iš mėnulio? čia svajonės kažkokios

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 11:38

nėra tų 12 klubų, iš kur tiek paimsi - iš mėnulio? čia svajonės kažkokios
Taigi paprasta matematika. A lygoje yra 7, I lygoje 13 ne dublerių. Kažkaip daugiau nei 12 gaunasi :)

Perkūnas
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2018 Vas 14 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 11:48


Pati juokingiausia pastarojo meto žinutė. Pasirodo A lyga yra verslas :) Vienintelis dalykas, ką uždirba A lygos didžiųjų klubų savininkai - jų patenkintas ego. Visa kita yra ne uždirbimas, o tiesiog iš kitų verslų gauto pelno ištaškymas (kai kas dar taško ir savivaldybės milijonus).
Pačio komentaras dar juokingesnis. Sūduva nori pasakyti neuždirbo per paskutinius sezonus? Kad kiti klubai neuždirba, tai dar nereiškia, kad tai ne verslas.
Paskutinį kartą redagavo 1 Perkūnas. Iš viso redaguota 2019 kartus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 11:50

Taigi paprasta matematika. A lygoje yra 7, I lygoje 13 ne dublerių. Kažkaip daugiau nei 12 gaunasi :)
na čia jau fantazija pasiekė įdomų lygį. man atrodo iki vakaro prieisim iki 16 ar 18 komandų :D

Perkūnas
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2018 Vas 14 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 11:53

na šiaip tai futbolas (kaip ir krepšinis) nėra verslas Lietuvoje. Aišku kai kurie žmonės (pvz. agentai) kažką uždirba, bet patys klubai visi yra daugiau ar mažiau "minusiniai".
Pabandyk tai išaiškinti KŽ Motiejūnui. Jis naivuolis mano, kad daro verslą. :D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 12:27

Pabandyk tai išaiškinti KŽ Motiejūnui. Jis naivuolis mano, kad daro verslą. :D
Tai ne visai verslas. KŽ juk negeneruoja pelno, dividendų niekas neišsimoka - kiek uždirbama, tiek sudedama į komandą. Galima sakyti, išeinama "ant nulio". Ir tai reikalinga savivaldybės parama ir palaikymas, be to būtų labai sunku.

Perkūnas
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2018 Vas 14 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 12:39


Tai ne visai verslas.
O kas tai? Kokiu žodžiu tai apibrėžti? Įdomu net pasidarė.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 12:45

Ką aš žinau, niekas apie tai negalvojau. Tai tiesiog sporto klubo operavimas, panaudojant verslo priemones.

Verslo esmė yra gauti pelną. Jeigu nėra pelno, verslo įmonė užsilenkia. KŽ atveju pinigų uždirbimas yra tik priemonė išlaikyti ir vystyti klubą.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 14:30


Tai ne visai verslas.
O kas tai? Kokiu žodžiu tai apibrėžti? Įdomu net pasidarė.
Galingi verslai, jei atėmus savivaldybių paramą, liktų tikriausiai vieninteliai Riteriai. Jei Europos komisija rimčiau žiūrėtų į mūsų klubų finansavimą, tai daug kam ateitų liūdnos dienos.
O jei nori pavadinimo - tai tiesiog žaidimas. Mes su kompu ar mobiliu stumdom kokioj programėlėje, Motiejūnas, Murauskas ir Venslovaitienė bando stumdyti realias figūras.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 14:34

Taigi paprasta matematika. A lygoje yra 7, I lygoje 13 ne dublerių. Kažkaip daugiau nei 12 gaunasi :)
na čia jau fantazija pasiekė įdomų lygį. man atrodo iki vakaro prieisim iki 16 ar 18 komandų :D
Kokia fantazija? Realiai yra 5 A lygos klubai, kurie atitinka licencijavimo kriterijus ir nėra minuse (nors kai kuriems dalininkai yra tiek paskolinę, kad dar ilgai reiks iš skolų krapštytis). Toliau yra krūva klubų, kurie vienas nuo kito nelabai skiriasi. Ir tokių Atlanto ir Palangos situacija yra gerokai liūdnesnė nei Džiugo, Bangos, Nevėžio, Dainavos, Šiaulių ar Vilniaus. Negaliu šimtu procentų garantuoti dėl Jonavos, Vyčio, Minijos ir Hegelmann. Bet tikriausiai taip pat neturi tiek skolų, kiek Atlantas, o ir su kitais reikalavimais geriau nei pas Palangą.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2019 Spa 13 14:47

Tai kad dalis tų komandų net nesvarsto apie jokią A lygą. Ar čia urmu komandas į A lygą veš?

Grįžti į