...

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 10 17:20

Kitų metų A lygos čempionatą norima praplėsti nuo 9 iki 10 dalyvių.
Nieko naujo nėra, bet norės daryti 10. :roll: Tai žiūrėsim. KG ateina... o gal senbuviai prasišalins nuo dalyvavimo... :roll:
Tada jau ir TRAKAI ir NEVĖŽIS galėtų ateiti... :roll:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 10 18:27

Kitų metų A lygos čempionatą norima praplėsti nuo 9 iki 10 dalyvių.

Čempionato pradžia numatoma 2014 metų kovo 9-ąją, pabaiga - lapkričio 9-10 dienomis.
Aptartas praėjęs A lygos sezonas ir būsimo planai
http://www.lff.lt/lt/article/aptartas_p ... imo_planai" onclick="window.open(this.href);return false;

Prabėgus mėnesiui nuo praėjusio sezono pabaigos, Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su A lygos klubais jau pradėjo ruoštis kitų metų sezonui. Antradienį susirinkime Kaune aptartas 2013 metų čempionatas ir būsimo sezono gairės.

Kitų metų A lygos čempionatą norima praplėsti nuo 9 iki 10 dalyvių. Čempionato pradžia numatoma 2014 metų kovo 9-ąją, pabaiga - lapkričio 9-10 dienomis.

„Šiemet turėjome pakankamai sklandų čempionatą. Manau, jog jo lygis buvo pakankamai geras. Dabar jį turime išlaikyti ir kiek įmanoma pakelti. Aišku, visą laiką yra dalykų, kuriuos galima tobulinti", - nuomonę išreiškė Klaipėdos „Atlanto" prezidentas Romualdas Jonaitis.

Lygos partnerio „Pradas media" direktorius Justinas Garliauskas teigė, jog pagrindiniai rinkodaros tikslai praėjusį sezoną buvo įgyvendinti.

„Per Lietuvos nacionalinę televiziją buvo tiesiogiai transliuojama 20 rungtynių, pradėjo funkcionuoti nauja A lygos svetainė. Kito sezono planuose - dar daugiau rungtynių per televiziją", - sakė J.Garliauskas.

Pasak jo, derybos dėl kito sezono vyksta ir su pagrindiniais šių metų A lygos partneriais.

Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) vadovas Sergėjus Sliva apžvelgdamas metus teigė, jog šį sezoną nusiskundimų arbitrų darbu buvo gerokai mažiau nei įprasta.

„Nei vienas treneris ar vadovas neturėjo didelių pretenzijų. Todėl šį sezoną vertinčiau tik teigiamai. Kitąmet planuojame ir toliau svarbiausioms rungtynėms skirti šešių teisėjų brigadą", - sakė S.Sliva.

Taip pat susirinkimo metu klubams buvo pristatyta bendros Lietuvos ir Latvijos futbolo lygos idėja.

Kaip ir kasmet, planuojantys dalyvauti Lietuvos pirmenybėse klubai turi dalyvauti licencijavimo procese. LFF Licencijavimo komiteto posėdis numatomas sausio 30 dieną, Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdis - vasario 6-ąją.

Galutinį A ir I lygos dalyvių skaičių, tvarkaraštį ir varžybų nuostatus tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.
jo kaip ten žmogus planuoja, Dievas (o tiksliau mūsų komandų prezidentai ir sponsoriai) juokiasi, kažkaip jeigu išlieka visos likusios netikiu, kad išmes taurą, arba nesuteiks galimybės nevėžiui jei pastarasis norės (čia su ta mintimi, kad granitas tikrai nori)...

...

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 10 18:37

iki kovo pradžios bus čia peno apmąstymams. kiek ten licencijų gaus, kiek supasuos paskutinę akimirką.. :roll:

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 11 16:07

Taip pat susirinkimo metu klubams buvo pristatyta bendros Lietuvos ir Latvijos futbolo lygos idėja.
Ir kas ten buvo pristatyta?? Kada?? Kaip?? Kiek komandų?? Gal neapsimoka čia stipriai akcentuotis ties 2014 m. A lygos licencijavimais ir leisti dalyvauti visoms norinčioms komandoms??

...

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 11 17:21

Taip pat susirinkimo metu klubams buvo pristatyta bendros Lietuvos ir Latvijos futbolo lygos idėja.
Ir kas ten buvo pristatyta?? Kada?? Kaip?? Kiek komandų?? Gal neapsimoka čia stipriai akcentuotis ties 2014 m. A lygos licencijavimais ir leisti dalyvauti visoms norinčioms komandoms??
Idėja.. kažkas vis peza apie tai.
Čia: "Gazpromo" kekšiukai dūzgia, bet mes žinome tiesą. Juk realiai nei Baltijos taurė, nei kokia tai lyga yra nereikalingas dalykas...
Žlugęs, iš anksto pasmerktas reikalas.
Pradžioje maskuoja Jungtinė Futlobo Lygą, tipo, pajungs braliukus, paskui jie būtinai norės prie ruskių jungsis.

Eina jie toli toli su debiliškom idėjom. Geriau neštų lyg aitvarai milijonus į A lygą, ne nusišnekėtų...

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 26 02:07

Gal skambės keistai ir paradoksaliai, bet man šis Kalėdų vakaras buvo netikėtai įdomus dėl futbolo. Iš pradžių per Viasatą pažiūrėjau išskirtinį 2005 metų ČL finalą tarp Milano ir Liverpulio (tai buvo paskutinės ČL rungtynės, kurias aplamai mačiau gyvai kažkada), o po to pasileidau A Lygos finišą iš Vilniaus tarp Žalgirio ir Sūduvos - praėjus beveik dviem mėnesiams rungtynes peržiūrėjau kaip eilinis žiūrovas, o ne dirbantis jose: TAI BUVO KAŽKAS NEĮTIKĖTINO! Tokio finišo, koks buvo Lietuvoje šiais metais, gali pavydėti bet kuri lyga pasaulyje! Įtampa ne tik iki paskutinės minutės, bet ir pasibaigus joms... Tik dabar galutinai įvertinau, ko liudininkas ir dalyvis buvau tada Vilniaus LFF stadione. Chebra, nežinau ar kažkas panašaus dar mūsų laukia ateityje, bet šie metai yra įsimintini ir išskirtiniai mūsų mylimam futbolui. Gal po dešimt-dvidešimt metų 2013-ieji atrodys kaip kažkas fantastiško, o gal kaip tik - tarsi mėgėjiško futbolo apraiškos, bet visiems linkiu, kad tokios teigiamos emocijos apimtų Jus, kokios aplankė šiandien mane pažiūrėjus šių rungtynių įrašą. Su šv. Kalėdom ir gerų, sėkmingų, įdomių futbolu, turiningų kitų ir dar daugelio ateinančių metų visiems!

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: FK Tauras

2013 Gru 26 10:04

Bronius 100%buvai įkalias :Pdar kogero neradai su ko nusitašyti tai nuejiai futbolo žiureti aš kai bunu biški įkalas ir man panašei buna :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 26 11:33

Panašiai, Ruli :) Tik nebuvau visai vienas - turėjau sabutylniku savo sergantį šunį.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 26 14:19

O aš nei lašo negėriau

...

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 27 10:48

nebuvau visai vienas - turėjau sabutylniku savo sergantį šunį.
O kaip paties kojytė? atsigauni? Linkėjimai ciūcikui, linkiu pasveikti.
Ir gero futbolo ateinančiais..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 27 11:04

Koja geriau, nei šuo :( Po mėnesio aš jau bėgiosiu, o šuniukas vargiai - prieš Kalėdas mašina nutrenkė.. Ačiū už palinkėjimus.

...

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 27 11:11

Koja geriau, nei šuo :( Po mėnesio aš jau bėgiosiu, o šuniukas vargiai - prieš Kalėdas mašina nutrenkė.. Ačiū už palinkėjimus.
brrrrr.. šiurpu... užuojauta, tikiuosi, kad tavo ciūckis yra toks pat gajus kaip ir tu....
tikiu, kad abu atsigausit ir dar kartu pabėgiosit aplink LFF stadioną dešimt ratų non stop.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 30 11:40

Siūlau čempą pradėti vasario 1 d. - oras tinkamas :)

...

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 30 11:42

Siūlau čempą pradėti vasario 1 d. - oras tinkamas :)
Aš tai nors už sausio 2 dieną. :mrgreen: Naglis Šulija sakė, kad nebus žiemos, tai kam gaišti laiką. :mrgreen:

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: A lygos ateitis

2013 Gru 30 12:56

Siūlau čempą pradėti vasario 1 d. - oras tinkamas :)
Man rodos, kad mes visada per anksti baigiam. Iki gruodžio 1 dienos ramiai galėtų žaisti. O vasario 1 dieną bus liūdna, nes sako spėliotojai, kad sausio 11 dieną jau ateis žiema į Lietuvą.

Grįžti į