Re: A lygos komandų dubleriai

2010 Kov 29 16:07

Išvykoje "Žalgiris-2" įveikė "Šiaulių" antrąją komandą.
Pirmadienį (03. 29) Vilniaus "Žalgirio" antroji komanda išvykoje 2:1 įveikė Šiaulių "Šiaulius-2". Įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Kazimieras Gnedojus (7') ir Goran Jerkovič (64'). Šiaulių komanda rezultatą sušvelnino 77 rungtynių minutę.

"Žalgiris-2" sudėtis: P. Leus (85' A. Paulauskas), D. Gunevič (75' Balkovskij), J. Bobrovskij, I. Steško, A. Sobolis (45' E. Žarskis), A. Vaskela, E. Juška, K. Gnedojus, V. Saulėnas, (54' J. Baltrimavičius), D. Žukauskas (59' Janilionis), G. Jerkovič.

Per du LFF A lygos dublerių čempionato ratus VMFD "Žalgiris-2" iškovojo dvi pergales ir su 6 taškais yra turnyrinės lentelės viršuje.

2010 Kov 29 20:57

Mažeikių dubleriai Šiauliuose minimalia persvara įveikė Vėtrą-2.

Mažeikiai (Mažeikiai) – Vėtra (Vilnius) 1:0 (1:0)
Teisėjas: M.Jazbutis (Šilutė), 20 žiūrovų
Įvarčiai: 17 min. R.Girgždys („Mažeikiai“)
Įspėjimai: 53 min. A.Traška, 73 min. V.Nikitinas, 86 min. Ž.Stankevičius („Vėtra“)
Mėlynai baltas

2010 Bal 05 12:02

2010 04 05
Šiauliuose ir toliau kovoja A lygos komandų dubleriai

Šią savaitę Šiaulių dirbtinos dangos aikštėje vyks dvejos A lygos dublerių pirmenybių rungtynės. Dar vienas Lietuvos čempionate žaidžiančių antrųjų komandų mačas Šiauliuose vyks kitą savaitę.

Šiauliečiai svarbiausią susitikimą galės pamatyti antrąją Šv. Velykų dieną. Balandžio 5-ąją, pirmadienį, 16 val., Šiaulių dirbtinos dangos aikštėje į kovą stos Gargždų „Banga-2“ ir „Šiauliai-2“.

Dar vienas A lygos dublerių čempionato mačas Šiauliuose įvyks trečiadienį. 13 val. susitiks Pakruojo „Kruoja-2“ ir Vilniaus „Vėtra-2“.

Šiauliuose žaidžia ir Panevėžio „Ekranas-2“. Šios ekipos rungtynės vyks jau kitą savaitę. Miesto dirbtinos dangos aikštėje panevėžiečiai rungtyniaus su „Mažeikiais-2“. Dvikova vyks balandžio 15-ąją, ketvirtadienį, 12 val.

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius

2010 Bal 05 18:51

Trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovoję "Žalgirio" dubleriai įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje.

Pirmadienį (04. 05) VMFD "Žalgirio" antroji komanda namų aikštėje 3:0 nugalėjo iki tol LFF A lygos dublerių čempionate pirmavusią Marijampolės "Sūduvą-2". Visi įvarčiai į marijampoliečių vartus krito antrojo kėlinio pabaigoje. Įvarčius į savo sąskaitą įsirašė Justinas Baltrimavičius (74'), Goran Jerkovič (80') ir Rokas Janilionis (88').

Po pergalingų rungtynių "Žalgirio" antrosios komandos treneris Domas Paulauskas kalbėjo:
"Prieš rungtynes akcentavau kamuolio kontrolę ir puolėjų išvedimą į pavojingas varžovams zonas. Manau, šią užduotį įvykdėme. Galbūt rungtynių pradžioje kiek trūko aštrumo užbvaigiant atakas, tačiau rungtynių pabaigoje atsirado ir jis.
Neįmušėme 11 metrų baudinio, tačiau ši nesėkmė komandą tik dar labiau sukoncentravo siekiant pergalės.
Antrojė rungtynių pusėje vėl kontroliavome žaidimą, o varžovams pavargus, pasinaudojome jų gynėjų daromomis klaidomis. Po vienos iš jų mums pavyko pasižymėti, kuomet aktyviai dešiniajame krašte žaidęs J. Baltrimavičius suklaidinęs gynėją ir vartininką įmušė pirmąjį įvartį.
Po įvarčio "Sūduvos" komanda suaktyvino puolimą, pradėjo regzti atakas, o tai leido mūsų komandai kontratakuoti ir taip išnaudoti atsiradusias erdves.,"- svetainei www.zalgiris_vilnius.lt sakė D. Paulauskas.

Treneris pabrėžė jaunų žaidėjų indėlį į pergalę, išskirdamas gerą R. Janulionio, J.Baltrimavičiaus, D. Gunevič, D. Balkovskij ir po keitimo pasirodžiusių E. Žarskio bei V. Saulėno žaidimą.

Rungtynėse su "Sūduva" A lygos dublerių čempionate debiutavo 15-mečiai "Žalgirio" akademijos "Žalgirietis" auklėtiniai E. Moroz bei G. Paulauskas. Vaikinai aikštėje pasirodė pačioje rungtynių pabaigoje.

"Žalgirio-2" sudėtis: Leus; Gunevič , Bobrovskij, Steško, Balkovskij, Baltrimavičius, Juška (46' Žarskis), Janilionis (88' Moroz), Barevičius (46' Saulėnas), Jerkovič (89' G. Paulauskas), Žukauskas.

2010 Bal 05 22:20

2010 04 06
"Šiauliai-2" mačą su gargždiškiais baigė nulinėmis lygiosiomis

Šiaulių „Šiauliai-2“ antrąją Šv. Velykų dieną Šiauliuose žaidė A lygos dublerių pirmenybių rungtynes su Gargždų „Banga-2“ ir jas baigė lygiosiomis – 0:0.

Pirmasis rungtynių kėlinys šiek tiek priminė šeštadienį vykusį pagrindinių komandų mačą. Pirmoji susitikimo dalis vyko permainingai. Geriausios galimybės išvesti savo komandą į priekį neišnaudojo Saimonas Burkšaitis.

Antrajame kėlinyje „Šiauliai-2“ perėmė iniciatyvą. Gargždiškiai retai pereidavo į formaliai svečiuose žaidusios Šiaulių komandos pusę. Kėlinyje geriausias progas pasižymėti turėjo Rokas Urbelis, tačiau puolėjas įmušti nesugebėjo. Savo šansų neišnaudojo ir Armantas Verbiejus, Ernestas Alekna, Tomas Birškys.

Taigi neįmušusiems šiauliečiams beliko tenkintis nulinėmis lygiosiomis ir iškovotu tašku, kuris šiame sezone jau ketvirtasis. Tiek pat turi ir „Šiaulių“ pirmoji ekipa.
KOMANDŲ SUDĖTYS:

„Šiauliai-2“: T. Simaitis; P. Drublionis, K. Gusočenko (46‘ D. Baškys), A. Renusas, E. Pilypas; E. Milašauskas, J. Kuizinas (60‘ D. Kveinys), T. Eliošius, M. Lukjančukas (46; T. Birškys), S. Burkšaitis (64‘ A. Verbiejus); R. Urbelis (75‘ E. Alekna)

„Banga-2“: P. Pocius; M. Gudauskas (55‘ Ž. Stirbys), E. Bračkus, A. Šlušnys, S. Šiaulytis (75‘ M. Jurkus), D. Remėza, A. Butkus, J. Triuška, Ž. Gedrimas (77‘ S. Jurkus), K. Valančius (52‘ V. Pavlučenko), G. Gailius (46‘ I. Bagdonas)

2010 Bal 07 19:51

Vakar Kaune įvyko dublerių varžybos, kurias "Tauras" 0:3 pralaimėjo "Atleto" komandai. Visi įvarčiai buvo įmušti per pirmąsias 15 minučių.

Įvarčiai: 10 min. J.Juozaitis, 11 min. M.Grušauskas, 15 min.
J.Mikalauskas ("Atletas")
Įspėjimai: 3 min. E.Degutis ("Atletas"); 37 min. S.Babilius, 69 min.
L.Martišauskis, 73 min. A.Uginčius, 90 min. E.Auryla ("Tauras")

2010 Bal 08 13:35

2010 m. A lygos dublerių čempionato IV turo tvarkaraštis
2010-04-07 15:17

IV (4) Turas
Balandžio mėn. 10 d. (šeštadienis)
17) 19.30 val. Banga (Gargždai) - Sūduva (Marijampolė) (Marijampolės maniežas)

Balandžio mėn. 11 d. (sekmadienis)
16) 13.00 val. Mažeikiai (Mažeikiai) - Klaipėda (Klaipėda) (Mažeikių pagalbinė aikštė)
19) 11.00 val. Kruoja (Pakruojis) - Ekranas (Panevėžys) (Šiaulių dirbtinės dangos aikštė)

Balandžio mėn. 12 d. (pirmadienis)
20) 16.00 val. Šiauliai (Šiauliai) - Atletas (Kaunas) (Šiaulių dirbtinės dangos aikštė)
18) 12.00 val. Vėtra (Vilnius) - Žalgiris (Vilnius) (Sportimos maniežas)

2010 Bal 10 22:25

2010 m. Lietuvos futbolo federacijos A lygos dublerių pirmenybės

I Ratas

IV turo statistika
2010 04 10

17. Banga (Gargždai) - Sūduva (Marijampolė) 0:2 (0:1)
Teisėjas: M.Jazbutis (Šilutė), 55 žiūrovai
Įvarčiai: 41 min. ir 46 min. T.Kižys („Sūduva“)
Įspėjimai: 52 min. M.Gudauskas („Banga“); 64 min. Giedrius Slavickas, 80 min. T.Kižys („Sūduva“)

2010-04-11

Šiandien Šiauliuose Panevėžio „Ekrano“ antroji komanda žaidė Lietuvos dublerių pirmenybių rungtynes prieš Pakruojo „Kruojos“ dublerius. Rungtynes rezultatu 3:0 įtikinamai laimėjo „Ekrano“ antroji komanda.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyva priklausė panevėžiečiams. „Ekrano“ antroji komanda susikūrė nemažai progų įvarčiui pasiekti, tačiau pirmame kėlinyje pasižymėti pavyko tik kartą, kuomet varžovų vartininką nuginklavo Povilas Šarūnas.

Po pertraukos panevėžiečiai dar du kartus pasiuntė kamuolį į pakruojiečių vartus. Įvarčių autoriai „Ekrano“ dublerių gretose - Paulius Janušauskas ir Rytis Pilotas. Šventę pergalę rezultatu 3:0 panevėžiečiai dublerių pirmenybėse iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Po rungtynių dublerių vyr. treneris Darius Butkus džiaugėsi pasiekta pergale, tačiau kiek nusivylė susikurtų progų realizacija:

„Komandos žaidimu likau patenkintas, visas rungtynes diktavome savo žaidimo eigą. Rezultatas galėjo būti ir kitoks jei tik būtume realizavę visas susikurtas progas, kurių buvo tikrai nemažai. Tikiuosi, kad kitose rungtynėse su realizacija jau tiek bėdų neturėsime“ – kalbėjo D.Butkus.

Kitas dublerių pirmenybių rungtynes panevėžiečiai žais jau šį ketvirtadienį su „Mažeikių“ antrąją ekipa. Rungtynės greičiausiai vėl vyks Šiauliuose.

2010 Bal 12 18:58

"Žalgirio" dubleriai sumindė "Vėtrą-2"
LFF A lygos dublerių čempionate VMFD "Žalgirio" antroji komanda iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Pirmadienį, balandžio 12 d., "Žalgiris-2" "išvykoje" rezultatu 6:0 sutriuškino kitos Vilniaus komandos dublerius - "Vėtrą-2". Įvarčius į "Vėtros" jaunimo komandos vartus įmušė E. Žarskis (7'), D. Gunevič (14'), R. Janilionis (20'), E. Juška (39'), A. Vaskela (75'), D. Žukauskas (90').

"Žalgirio-2" sudėtis: P. Leus (55' A. Paulauskas), J. Bobrovskij, I. Steško, E. Žarskis, D. Balkovskij, D. Gunevič (46' V. Saulėnas), R. Janilionis (89' E. Moroz), E. Juška, J. Baltrimavičius (70' Ž. Juknys), A. Vaskela (82' G. Paulauskas), D. Žukauskas.

Su 12 taškų "Žalgiris-2" toliau pirmauja dublerių čempionate.

2010 Bal 13 16:10

"Šiauliams-2" nepavyko pasekti pagrindinės ekipos pavyzdžiu
2010 04 12

Šiaulių „Šiauliams-2“ nepavyko pasekti pagrindinės komandos pavyzdžiu. Jaunieji Šiaulių futbolininkai 1:3 nusileido Kauno „Atleto“ antrajai ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo šiauliečiai. Jaunieji „Šiaulių-2“ futbolininkai kūrė vieną ataką po kitos. Atakų smaigaliuose buvo atsidūrę Tomas Birškys, Dovydas Kveinys, Tautvydas Eliošius, Rokas Urbelis.

„Neįmuši tu – įmuš tau“, – ši taisyklė vėl pasitvirtino. Po Eriko Milašausko pražangos baudos aikštelėje, teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Deividas Latušenka.

Po praleisto įvarčio „Šiaulių-2“ žaidimas tarsi pakriko. 33-ąją minutę dar vieną tašką padėjo „Atleto-2“ puolėjas Mindaugas Grušauskas.

Tačiau po pertraukos šiauliečiai neišėjo nuleidę galvas ir susitaikę su pralaimėjimu. Aikštės šeimininkai vėl kūrė vieną progą po kitos. Geras galimybes turėjo T. Birškys, R. Urbelis, Armantas Verbiejus, Manfredas Lukjančukas.

Pastarasis 69-ąją minutę po gražios atakos pasiuntė kamuolį į tinklą ir sušvelnino atsilikimą – 1:2.

Antrojoje antrojo kėlinio dalyje „Šiauliai-2“ buvo išlyginę rezultatą. Aivaras Renusas po kampinio galva pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Lemiamą rungtynių tašką padėjo Laikinosios sostinės ekipos žaidėjas Erikas Rūškys, 85-ąją minutę pelnęs trečiąjį komandos įvartį.

89-ąją minutę „Atleto“ atstovas Gediminas Macevičius už antrąją geltoną kortelę buvo priverstas palikti aikštę, tačiau galutinis dvikovos rezultatas nebepakito – 1:3.

„Šiauliai-2“: T. Simaitis; E. Milašauskas, A. Renusas, P. Drublionis, E. Pilypas; D. Kveinys (74' T. Machovas), K. Gusočenko (46' A. Verbiejus), M. Lukjančukas (83' P. Orvydas), T. Eliošius (86' D. Ercius), T. Birškys; R. Urbelis

„Atletas-2“: M. Tamulionis; G. Macevičius, K. Petkus, N. Miščenko, E. Degutis, J. Juozaitis, E. Plikys (54' A. Juozaitis), D. Latušenka, E. Utyra, E. Rūškys, M. Grušauskas (46' J. Mikalauskas)

2010 Bal 15 16:06

„Ekrano“ dubleriai iškovojo dar vieną pergalę
2010-04-15

Šiandien Šiauliuose Panevėžio „Ekrano“ antroji komanda žaidė Lietuvos dublerių pirmenybių rungtynes prieš „Mažeikių“ dublerius ir sutriuškino varžovus iš Žemaitijos rezultatu 8:2.

Nors rungtynės vyko Šiauliuose, nominalūs aikštės šeimininkai buvo panevėžiečiai. Pirmojoje rungtynių dalyje žaidimas vyko apyligis. Po 45 minučių komandos ilsėtis išėjo esant rezultatui 1:1. Pirmame kėlinyje „Ekrano“ antrajai komandai įvartį įmušė E.Kvitkauskas.

Antrame kėlinyje išryškėjo panevėžiečių pranašumas. Nuo pirmų minučių ekraniečiai kūrė progą po progos prie varžovovų vartų. Per pirmą kėlinį įmušę vieną įvartį, per kitas 45-ias minutes „Ekrano“ dubleriai sugebėjo jų įmušti net septynis. Keturis kartus pasižymėjo P.Janušauskas, po kartą varžovų vartininką nuginklavo A.Marcinkevičius, G.Turkovas ir T.Salamanavičius.

Rungtynes laimėję rezultatu 8:2 panevėžiečiai pirmenybėse iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Po rungtynių „Ekrano“ antros komandos vyr. Treneris D.Butkus pasidžiaugė pasiektu rezultatu. „Nors iškovojome pergalę nemažu skirtumu, tačiau rungtynės nebuvo tokios lengvos kaip gali atrodyti pagal rezultatą. Iki trečio įmušto įvarčio rungtyniauti nebuvo lengva, aikštėje vyko įdomi kova. Vėl turėjome daugybę progų, kurių nepavyko išnaudoti. Tik įmušus trečią įvartį galutinai palaužėme varžovus, perėmėme iniciatyvą į savo rankas ir pasiekėme tokį rezultatą. Esu patenkintas komandos žaidimu, Šiaulių aikštė buvo labai gera, todėl komandos žaidėjai galėjo pademonstruoti technišką, kokybišką futbolą. Visais aikštėje pasirodžiusiais žaidėjais esu patenkintas, jie savo darbą atliko puikiai“ - teigė D.Butkus.

2010 Bal 18 22:32

LFF A lygos dublerių V turo statistika (2010 04 18)

2010 04 17
D. Kveinio įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas leido įveikti "Taurą-2"

Sekmadienį Šiaulių „Šiauliai-2“ A lygoje dublerių pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę. Jaunieji „Šiaulių“ futbolininkai 3:1 įveikė Tauragės „Taurą-2“.
Šiauliečiai jau antrąją minutę nuginklavo „Tauro-2“ vartininką. Po Dovydo Kveinio perdavimo pasižymėjo Rokas Urbelis.

Vėliau „Šiauliai-2“ galėjo skirtumą padvigubinti, tačiau įmušti nepavyko R. Urbeliui, D. Kveiniui, Viktorui Raskovui.

27-ąją minutę šiauliečiai buvo nubausti už neišnaudotas progas. Po kontratakos įvartį pelnė „Tauro-2“ legionierius Hose Lopesas Vide.

Antrajame kėlinyje aktyviau žaidę „Šiauliai“ vėl pasižymėti. Nors ir toliau sunkiai sekėsi įvarčiais versti susikurtas progas, tačiau antrasis kėlinys tapo D. Kveinio benefisu.

Iš Telšių kilęs saugas pasižymėjo 59-ąją ir 72-ąją minutėmis. D. Kveinio įvarčiai ir prisidėjimas rezultatyviu perdavimu prie pačioje susitikimo pradžioje R. Urbelio atlikto tikslaus smūgio, šiauliečiams leido laimėti rungtynes – 3:1.

„Šiauliai-2“: T. Simaitis; V. Lapeikis (65‘ E. Milašauskas), G. Zemeckas, D. Baškys, P. Drublionis; D. Kveinys (73‘ E. Alekna), M. Lukjančukas, T. Eliošius, T. Birškys; V. Raskov, R. Urbelis (83‘ T. Machovas)

„Tauras-2“: M. Matuzas; D. Meilutis, S. Pilypas, V. Gudjonis, J. Gaučas, E. Auryla, L. Bielskis, L. Martišauskas, M. Bielskis, A. Buzas (46‘ G. Jucevičius), H. L. Vide

2010 Bal 19 19:06

Toliau pergalingai LFF A lygos dublerių čempionate žygiuoja "Žalgiris-2". Šiandien (04. 19) namuose žaidusi VMFD "Žalgirio" antroji komanda rezultatu 2:0 įveikė "Ekraną-2". Abu įvarčius į svečių vartus įmušė septyniolikmetis puolėjas Daumantas Žukauskas (15' ir 39').

"Žalgirio" dublerių sudėtis: vartininkas P. Leus ; J. Bobrovskij, I. Steško, E. Žarskis (64' D. Balkovskij), A. Sobolis, J. Baltrimavičius, A. Vaskela, E. Juška, R. Janilionis, D. Gunevič (60' V. Saulėnas) ir D. Žukauskas.

Po V-ių turų "Žalgiris-2" savo sąskaitoje turi 15 taškų ir pirmauja čempionate.