XIX turo nukletos rungtynes. Tauras2 - Kruoja2 0-4

2012 Lie 14 22:24

Jėgų pasitikrinimas baigėsi įtikinama pergale
14 liepos 2012
Giedrius Vaitkevičius

Pakruojo „Kruoja-2“ šeštadienį atidėtose A lygos dublerių pirmenybių XIX turo rungtynėse nepasigailėjo Tauragės „Tauro-2“ – 4:0 (1:0). Po pergalės pakruojiečiai tapo lygos lyderiais.

Žaidė stipriomis sudėtimis

A lygoje pertrauka, tad ir „Kruojos-2“, ir „Tauro-2“ gretose žaidė daug pagrindinių ekipų futbolininkų. Komandos į aikštę žengę po sunkių fizinį pasirengimą gerinančių treniruočių. Jėgų daugiau turėjo „Kruoja-2“. Pačioje susitikimo pradžioje puikių progų neišnaudojo Ernestas Veliulis ir Sergėjus Žygalovas. Abu iššoko vieni prieš Tauragės ekipos vartininką Karolį Kuliešių, tačiau įmušti nepavyko. Varžovų gynybą tiksliais perdavimais draskiusi „Kruoja-2“ tikslą pasiekė 35-ąją minutę. Kamuolį į vartus puikiu baudos smūgiu iš maždaug 20-ies metrų nukreipė Ernestas Veliulis (1:0).

Pasireikšti gavo visi

Per pertrauką „Kruojos“ vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas atliko visus A lygos dublerių pirmenybėse galimus septynis keitimus. Ne taip gerai susižaidę futbolininkai kamuolio kontrolės persvarą atidavė varžovams, tačiau patys puikiai kontratakavo. 55-ąją minutę po idealaus krašto gynėjo pozicijoje žaidusio Giedriaus Slavicko perdavimo galva įmušė Irmantas Zelmikas (2:0). G. Slavickas ir toliau kėlė vėją dešiniajame krašte – „Kruojos-2“ kapitonas atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą. Šįkart jam liko dėkingas puikioje situacijoje atsidūręs S. Žygalovas (3:0). Paskutinį tašką „Kruoja-2“ padėjo 82-ąją minutę. Po itin tikslaus Donato Strockio perdavimo gražiu smūgiu pasižymėjo Mykyta Filatovas (4:0).

Pagirtai kovojo ir pavargę

„Sunkios rungtynės. Nelengva rungtyniauti po fizinio pasiruošimo treniruočių. Kojos pavargusios. Tačiau iškovojome pergalę ir tai svarbiausia“, – džiaugėsi pirmojo įvarčio autorius E. Veliulis. Pasak A. Dambrausko, treneriai žaidimu liko patenkinti – komanda kovojo, atidavė visas jėgas ir pasiekė teigiamą rezultatą. „Turėjome labai sunkią savaitę. Plušėjome po du kartus per dieną. Treniravomės ir šįryt. Visi pavargę, bet buvo ištvermingi ir parodė, ką gali“, – auklėtinius gyrė A. Dambrauskas.
Tauragės „Tauras-2“ – Pakruojo „Kruoja-2“ 0:4 (0:1)
Tauragės dirbtinės dangos stadionas, 100 žiūrovų.
Teisėjas – Aidas Mazalas.
Įvarčiai: 35 min. E. Veliulis, 55 min. I. Zelmikas, 70 min. S. Zhygalov, 82 min. M. Filatov (visi – „Kruoja“).
Įspėjimai: 33 min. R. Kuzin, 42 min. T. Vyšniauskas (abu – „Tauras“), 78 min. D. Strockis, 90 min. S. Zhygalov (abu – „Kruoja“).

„Tauras-2“: K. Kuliešius (65 min. O. Borysenko); E. Auryla, T. Rimas, T. Sirevičius (84 min. D. Lukoševičius), M. Lėkis; G. Demurtas, T. Vyšniauskas, L. Ankudinovas (33 min. V. Petkevičius (73 min. J. Meistininkas), R. Kuzin, M. Eiza; S. Babilius.

„Kruoja-2“: G. Kvedaras (46 min. M. Galdikas); V. Pocevičius (46 min. N. Mačiulis), K. Matsion (46 min. M. Filatov), I. Zelmikas, A. Skroblas (46 min. D. Strockis); E. Veliulis (46 min. M. Bilyk), T. Miklinevičius, D. Petrauskas, A. Žulpa (46 min. G. Juška), V. Čistjakovs (46 min. G. Slavickas); S. Zhygalov.

matvaju

2012 Lie 14 22:32

nesamones parirase kruoja apie Tauro sudeti

2012 Lie 14 23:27

- O gal nesąmones Tauras protokole surašė? Nepaslaptis, kad daug žaidėjų dublerių lygoje žaidžia svetimomis pavardėmis.

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

2012 Lie 14 23:36

nu jau kas kas bet Tauras nesamoniu tikrai neprirasie protokole nesamoniu prirasie upeliuko zurnalistai :roll:

2012 Lie 15 10:20

O. Borysenka tik po apendicito operacijos. Vietoj jo kažkoks jaunas rusas iš Maskvos peržiūroje.Su Petkevičiaus maikute kažkoks italiūkštis naujas laimę bandė. Nors "taure" viskas yra didelė paslaptis. Net žaidėjus slepia po svetimomis pavardėmis :mrgreen: :mrgreen:

Rulis

2012 Lie 15 16:29

visi zino kad po ewro chenpo vicecenpijonu kaina stiprei isaugus matyt Tauro valdzia sumislijo nuslepti dar viena sekminga sandori :roll:

2012 Lie 23 21:26

Pralaimėjo sustiprėjusiam „Atlanto“ rezervui

Pirmadienį uostamiestyje jaunimą pasitelkusi VMFD „Žalgiris-2“ ekipa pralaimėjo naujais legionieriais pasipildžiusiam Klaipėdos „Atlantui-2“. Atkakliai vykusiose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė „Atlanto“ dubleriai, susitikimo pradžioje sėkmingai pasiuntę kamuolį į vartus nuo 11 metrų žymos. Netrukus tokiu pat būdu rezultatą galėjo išlyginti ir žalgiriečiai, tačiau priešininkų vartininkas baudos smūgį atrėmė. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0 Klaipėdos futboloninkų naudai.

Antroje susitikimo pusėje abi komandos žaidė gana aktyviai. Sėkmingiau susikurtas progas realizavo aikštės šeimininkai, kurie savo pranašumą įtvirtino įmušę dar du įvarčius. Kėlinio pabaigoje jauniesiams „Žalgirio“ rezervinės sudėties futbolininkams pavyko tik sušvelninti rezultatą.

„Šį kartą rėmėmės labai jaunais žaidėjais. Nepaisant to, turėjome gerų progų pasižymėti, ypač pirmajame kėlinyje, kuomet buvo skirtas 11 metrų baudinys į varžovų vartus. Gaila, kad nepavyko jo realizuoti“, - pasibaigus rungtynėms sakė VMFD „Žalgiris-2“ treneris Mindaugas Čepas. - „Antroje susitikimo pusėje tikslumo taip pat pritrūko. Naujais žaidėjais pasipildęs „Atlantas“ sugebėjo įmušti dar kelis įvarčius, o mes į tai atsakėme tik vienu.“
VMFD „Žalgiris-2“: Robertas Konarskis, Ernestas Mininas, Martinas Morozas, Gvidonas Armontas, Karolis Urbaitis, Povilas Krasnovskis, Arminas Vaskela, Augustinas Maniušis, Robertas Striaupis (63‘ Erlandas Juška), Tomas Malinauskas, Denisas Romanovas.

2012 Lie 23 21:28

Revanšas Klaipėdoje
2012-07-23

Vos prieš dieną Vilniuje patyrę nesėkmę, šiandien atlantiečiai savo stadione priėmė žalgiriečių dublerių komandą. Rungtynės vyko atkakliai. Atlantiečiai nuo pat pradžių sostinės futbolininkams parodė, kad nenusileis. Atrodo pats likimas nusprendė koks bus šių dviejų legendinių komandų žaidimas ir rezultatas. Visiems mačiusiems pagrindinių komandų dar prieš dieną žaistas rungtynes, vaizdas buvo jau matytas. Viskas kartojosi tik šį kartą mūsų komandos naudai. Pirmasis įvartis buvo imuštas iš 11 metrų. Tiesa atlantiečiai galėjo būti nuginkluoti jau pirmame kėlinyje, kai teisėjas skyrė abejotiną 11 m. baudinį, tačiau vartininkas įrodė savo teisybę jį atremdamas. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0 Klaipėdos futboloninkų naudai. Antrame kėlinyje abi komandos gana aktyviai žaidė, tačiau vėl pranašumą rodė „Atlantas“, kuris įmušė du įvarčius antrame kėlinyje. Kėlinio gale „Žalgirio“ futbolininkai sušvelnino rezultatą ir rungtynės baigėsi džiugia „Atlanto“ dublerių pergale 3:1.

Primename, kad šeštadienį, atlantiečiai žais namuose su Alytaus „Dainavos“ komanda. Rungtynių pradžia 17:00.

...

2012 Lie 24 10:22

Atrodo pats likimas nusprendė koks bus šių dviejų legendinių komandų žaidimas ir rezultatas.
A lygoje yra tik kelios nelegendinės komandos REO ir KRUOJA. :mrgreen:
ATLANTAS ir ŽALGIRIS tokio ryškumo legendos, kad oho... bet vis tiek legendiškumu neprilygsta TAURUI. :roll:

...

2012 Lie 24 10:56

“Sūduvos” dubleriai įveikė “Tauro“ jaunimą

„General Financing A lygos“ dublerių čempionato XX turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ pamaina savo aikštėje įveikė Tauragės „Tauro“ dublerius. Rungtynės baigėsi rezultatu 3-0. Pirmąjį įvartį marijampoliečiai pelnė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. O kitus du tikslius smūgius į svečių vartus „Sūduvos“ jaunimas atliko antrajame kėlinyje.

Iškovoję pergalę prieš „Tauro“ komandą marijampoliečiai savo taškų sąskaitą padidino iki 39. Pirmoje vietoje žengianti Gargždų „Bangos“ komanda turi 42 taškus. „Sūduva-2“ po šio turo išliks ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje.
____________________________________________

2012 Lie 24 14:24

Pakruojiečių kerštas „Šiaulių“ dubleriams – 6:0
23 liepos 2012

Pirmadienį A lygos dublerių pirmenybių rungtynėse Pakruojyje „Kruoja-2“ 6:0 (4:0) sutriuškino „Šiaulius-2“. Po du įvarčius pelnė Rostyslavas Diakivas ir Gvidas Juška, po vieną – Nerijus Mačiulis ir Valerijus Čistjakovas.

Lūžis – pirmojo kėlinio viduryje

Antroji „Kruojos“ ekipa į aikštę žengė nusiteikusi atkeršyti šiauliečiams už sekmadienį pagrindinės komandos patirtą nesėkmę. Tai geriausiai iliustravo 1-ąją minutę po „Šiaulių-2“ vartininko klaidos R. Diakivo pelnytas įvartis (1:0). Pasak „Šiaulių-2“ vyriausiojo trenerio Tomo Kančelskio, vėliau žaidimas išsilygino, o rungtynių lūžis įvyko pirmojo kėlinio viduryje, kai Tomas Snapkauskas baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Arvydą Veikutį. Mačo arbitras Dainius Greviškis neabejodamas skyrė 11 metrų baudinį ir T. Snapkauskui parodė geltoną kortelę. Šis puolė aktyviai ginčytis su D. Greviškiu, kad teisėjui teko ištraukti ir antrąją geltoną kortelę. „Šiaulių-2“ futbolininkų aikštėje liko 10, o 11 metrų baudinį realizavo G. Juška (2:0).

Dominavo „Kruoja-2“

Kiekybinę persvarą įgijusi „Kruoja-2“, ja bemat pasinaudojo. Pirmosios mačo dalies pabaigoje baudinį iš maždaug 20 metrų realizavo N. Mačiulis (3:0), vėliau po Arvydo Veikučio perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė V. Čistjakovas (4:0). Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – ir toliau dominavo Pakruojo futbolininkai. Penktąjį „Kruojos-2“ įvartį po perdavimo iš krašto galva pelnė G. Juška (5:0). Lemiamą tašką po N. Mačiulio „pagalbos“ padėjo R. Diakivas (6:0). 11 metrų baudinį uždirbęs ir rezultatyvų perdavimą atlikęs A. Veikutis džiaugėsi sugrįžimu į Pakruojo ekipą ir principine pergale: „Nieko nėra maloniau, kaip laimėti prieš buvusią komandą. Džiugu ją nugalėti 6:0, tačiau norėjosi įmušti ir pačiam.“

...

2012 Lie 24 16:02

ŠIAULIAI-2 sugebėjo pralaimėti Kuršienų VENTUOS komandai 0-2, tai čia jokia staigmena, kad jaunimas pralaimėjo KRUOJOS... patyrusiems vilkams. :ugeek:

2012 Lie 29 14:51

Lengva dublerių pergalė Vilniuje

Šeštadienį dubleriai po puikiai sužaisto antro kėlinio tiesiog nušlavė REO rezervą - 5:0.

Iš protokolo. Reo-2 – Banga-2 0:5 (0:0).
Teisėjas: D.Kunevičius (Kaunas), 25 žiūrovai.
Įvarčiai: 55 min. ir 68 min. A.Bitinas, 60 min. ir 70 min. G.Nikabadzė, 82 min. D.Pačkauskas („Banga“).
Įspėjimai: 40 min. S.Urbys („Banga“).
Banga-2 sudėtis: E.Grudys (75' I.Driomovas), Ž.Stirbys (75' G.Petkevičius), M.Bitinas (75' R.Pleikys), G.Giorgadze, Sig.Urbys, A.Ruškys (58' S.Alsys), A.Butkus, A.Bitinas (75' D.Pačkauskas), S.Urbys, G.Nikabadze, R.Uselis (58' M.Stirbys).

„Komandas rungtynes pradėjo sunkiai, aikštėje dominavo lėtas, pozicinis futbolas. Abiem ekipoms sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį, trūko paskutinio perdavimo. Pirmieji progą pasižymėti sukūrė aikštės šeimininkai, kurie 10 minutę kelis kartus iš patogių padėčių nesugebėjo nuginkluoti mūsų vartininko. Po šio epizodo žaidimas išsilygino, bet daugiau šimtaprocentinių progų nei viena komanda taip ir nesukūrė. Antroje rungtynių pusėje, REO komandai pakeitus keletą žaidėjus, pasireiškė geresnis mūsų komandos fizinis pasiruošimas ir nusiteikimas. Atsiradus pasitikėjimui, kamuolys pradėjo greičiau „vaikščioti“ ir 55 minutę pelnėme pirmąjį rungtynių įvartį. Po šio įvarčio mums „atsirišo rankos“, o varžovui turbūt jos nusviro. Per likusį laiką uždarėme priešininką jų pusėje, pelnėme dar keturis įvarčius ir užtikrintai nugalėjome“ – po rungtynių įspūdžiais dalijosi dublerių treneris S.Vyšniauskas.