...

Re: A lygos komandų dubleriai

2012 Rgs 24 11:43

"Kruoja" atsirevanšavo dublerių lygoje

Pakruojo "Kruojos" rezervinė ekipa namuose rezultatu 5:0 (5:0) nugalėjo VMFD "Žalgiris" komandos dublerius

Sekmadienį "General Financing A lygos" dublerių čempionato XXX ture "Kruoja-2" atsirevanšavo už pagrindinės ekipos pralaimėjimą Vilniuje.

Patyrusių žaidėjų į pagalbą pasitelkę pakruojiečiai visus savo uždavinius išsprendė jau pirmajame kėlinyje.

"Kruoja-2" pirmąjį įvartį įmušė 11-ąją minutę, kai pasižymėjo Domantas Karpinskas. Po poros minučių tiksliai mušė Tautvydas Libonas.

22 ir 38 minutėmis įvarčius pelnė Valdas Trakys. 45-ąją minutę dar vieną tašką padėjo T. Libonas.

Pasak "Kruojos-2“ futbolininko V. Trakio, į Pakruojį atvykusiai jaunai "Žalgiris-2“ komandai pakruojiečiai davė pamoką.

"Nežaidę už pagrindinę komandą futbolininkai nori padėti dubleriams. Esame išsikėlę tikslą neiškristi iš prizininkų trejeto. Stengiamės tai įgyvendinti“, – po dvikovos kalbėjo V. Trakys.

Priešininkų puolėjui antrino ir VMFD "Žalgiris-2" komandos treneris Dimitrijus Kartašovas: "Pamoka- naudinga. Mūsų jaunimas turėjo progą pasivaržyti su vyresniais, aukštesnio meistriškumo žaidėjais. Tik jėgos buvo nelygios."

"Pirmajame kėlinyje prie varžovų vartų nieko pavojingo nesukūrėme, bet antroje susitikimo pusėje viskas pasikeitė. Priešininkams nebeleidome mušti įvarčių, o ir patys turėjome ne vieną progą pasižymėti. Gal prie tokių įvykių posūkio prisidėjo ir tai, kad "Kruoja" pakeitė kelis savo pagrindinius žaidėjus", - sakė žalgiriečių treneris.

...

2012 Rgs 28 11:51

Maloni dublerių pergalė

Ketvirtadienį „Bangos” dubleriai antrą kartą šiose pirmenybėse patiesė „Ekrano” rezervinę komandą.

Iš protokolo. Banga-2 – Ekranas-2 3:2 (2:1).
Teisėjas: V.Gerasimov (Klaipėda), 80 žiūrovų.
Įvarčiai: 20 min. A.Marcinkevičius, 35 min. M.Bitinas, 68 min.(iš 11 m.) R.Bogužas (Banga-2); 33 min. (iš 11 m.) A.Ribokas, 69 min. T.Salamanavičius.
Įspėjimai: 15 min. R.Borusas, 35 min.A.Bitinas, 71 min. A.Marcinkevičius, 92 min. G.Petkevičius (Banga-2); 67 min. A.Meškinis, 70 min. L.Čerkauskas (Ekranas-2).
Banga-2 sudėtis: R.Bogužas, R.Masiuk, M.Bitinas, G.Giorgadze, Sig.Urbys, R.Borusas (46' G.Petkevičius), A.Butkus, A.Bitinas, S.Urbys (88' S.Alsys), A.Marcinkevičius (91' M.Stirbys), G.Nikabadze.

Aktyviau rungtynes pradėjusiems svečiams pirmiems teko traukti kamuolį iš vartų tinklo, kai kairiame krašte S.Urbys suklaidinęs varžovą kamuolį perdavė A.Marcinkevičiui, kuris iš kelių metrų galva nuginklavo „Ekrano“ vartininką. Dėl čempiono titulo kovojantys panevėžiečiai didelėmis pajėgomis puolė į priekį ir po 13 minučių iš 11 metrų baudinio rezultatą išlygino. Kai atrodė, kad svečiai perims iniciatyvą, krito antras įvartis į jų vartus - iš 20 metrų S.Urbio smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą, o atšokusį kamuolį į varžovų vartus nukreipė M.Bitinas. Pirmam kėliniui besibaigiant „Bangos“ jaunimas turėjo dar vieną progą pasižymėti, bet po gražios pozicinės atakos ir puikaus G.Nikabadze perdavimo vienas prieš varžovų vartininką išbėgęs A.Marcinkevičius nesugebėjo išnaudoti puikios progos.
Antras kėlinys prasidėjo „Ekrano“ šturmu, kuris po kelių nesėkmingų atakų išblėso. Sužaidus 68 minutes neleistinai svečių baudos aikštelėje buvo sustabdytas G.Nikabadze, o 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo R.Bogužas. Jau kitos atakos metu „Ekranas“ po gražios atakos rezultatą sušvelnino, o po kelių minučių neišnaudojo idealios progos rezultatą išlyginti. Po šio epizodo „Bangos“ dubleriai sėkmingai gynėsi ir pavojingai kontratakavo - puikių progų neišnaudojo A.Marcinkevičius bei G.Petkevičius. Teisėjo švilpukas užfiksavo „Bangos“ pranašumą rezultatu 3:2.
„Šios dienos rungtynėse turėjo paaiškėti, ar dar turime galimybių kovoti dėl trečios vietos. Jau rūbinėje jautėsi didžiulis žaidėjų užsivedimas. Žaidėjai įgyvendino prieš rungtynes nustatytą planą - tanki gynyba ir greitas išėjimas į ataką. Džiugina tai, kad kai kurie žaidėjai sužaidė netgi virš savo galimybių, o jei visos dublerių čempionato rungtynės būtų tokio lygio, tai visų žaidėjų meistriškumas augtų dienomis. Noriu padėkoti žaidėjams už tinkamą nusiteikimą ir atsidavimą aikštėje“ – kalbėjo dublerių vyr.treneris V.Liutikas.

...

2012 Rgs 28 11:59

Dubleriai suklupo Gargžduose
2012 rugsėjo 27d. http://www.fkekranas.lt/naujienos/duble ... gargzduose" onclick="window.open(this.href);return false;

Panevėžio "Ekrano" jaunimo ekipa Gargžduose, atidėtose dublerių pirmenybių XXV turo rungtynėse 2:3 (1:2) nusileido "Bangos" rezervinei komandai.

Nors iniciatyva ir kamuolio kontrolė priklausė svečiams, Panevėžio "Ekrano-2" ekipai, pirmoji 23 min. įvartį pelnė "Bangos-2" komanda. Po 10 minučių Arnas Ribokas išlygino rezultatą.
Tačiau apmaudi klaida gynyboje jau 35 min. leido aikštės šeimininkams vėl išsiveržti į priekį - 2:1. Toks rezultatas nekito iki pirmojo kėlinio pabaigos.

Antrame kėlinyje 65 min. teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į "Ekrano-2" vartus ir varžovai padidino persvarą iki dviejų įvarčių - 3:1. Po dviejų minučių rezultatą sušvelnino Tomas Salamanavičius.
Iki rungtynių pabaigos ekraniečiai dar turėjo dvi labai realias progas pasižymėti, tačiau šansai ir liko šansais, o ne realia nauda. Iki mačo pabaigos rezultatas nebekito ir Panevėžio "Ekrano" jaunimo komanda namo grįžo be taškų.

Nors tai buvo tik ketvirtoji nesėkmė čempionate ir "Ekranas-2" išlieka rezultatyviausia bei mažiausiai įvarčių praleidžianti komanda, Panevėžio ekipa turnyro lentelėje užima antrą vietą, trimis taškais atsilikdama nuo pirmoje vietoje esančios Marijampolės "Sudūvos-2" komandos. Artimiausios dublerių rungtynės - spalio 1 d., Šiauliuose, prieš "Šiaulių" rezervinę komandą.

...

2012 Spa 03 12:57

Dubleriai "Sūduvos" rezervui nepasipriešino

Lietuvos A lygos dublerių pirmenybėse pirmaujanti Marijampolės "Sūduvos-2" ekipa rezultatu 4:1 (2:1) nugalėjo VMFD "Žalgiris-2" komandą

Pirmadienį Vilniuje vykusiose "General Financing A lygos" dublerių čempionato XXXI turo rungtynėse Marijampolės "Sūduva-2" be didesnio pasipriešinimo įveikė jaunimą pasitelkusią VMFD "Žalgiris-2" vienuolikę.

Pirmieji įvartį įmušę svečiai į priekį įsiveržė dar nespėjus įpusėti pirmajam kėliniui, tačiau žalgiriečių saugas Andrejus Nagumanovas netrukus rezultatą išlygino.

"Sūduvai-2" savo pranašumą pavyko atstatyti prieš pat pertrauką, o po jos padidinti dar dviem įvarčiais.

"Mūsų komandoje dauguma žaidėjų yra labai jauni. Jiems vos po 15 metų. Kol rungtyniavo trys pagrindinės ekipos nariai priešinomės aktyviau, tačiau vieną jų pakeitus žaidimas ženkliai suprastėjo. Mūsų ir varžovų jėgos tiesiog buvo nelygios", - sakė VMFD "Žalgiris-2" komandos treneris Ivanas Švabovičius.

Pergalę iškovoję marijampoliečiai į savo sąskaitą įsirašė 72-ąjį tašką bei atitrūko nuo artimiausio persekiotojo Panevėžio "Ekrano" rezervo.

Pralaimėjimą patyrę žalgiriečiai (44 taškai) ir toliau lieka sau įprastoje penktoje turnyrinės lentelės vietoje, trimis taškais lenkdami šeštoje pozicijoje esančius bei vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusius "Šiaulius-2".

...

2012 Spa 05 13:32

Vakarų derbyje tarp dublerių lygiosios

dublerių lygos XXXI turas. Klaipėdiečiai žaidė išvykoje su „Banga“.

Pirmomis minutėmis šeimininkai bandė spausti svečius iš pajūrio, tačiau 23 min. iš aikštės gilumos perdavimą gavęs A Jerošenko išėjo vienas prieš vartininką ir išvedė komandą į priekį 0:1. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo vangiai. Šeimininkai turėjo daugiau progų, tačiau išnaudojo vienintelę 73 min. Po taiklaus G. Nikabadze smūgio rezultatas tapo lygus 1:1.

Kitas rungtynės dubleriai namuose žais spalio 11 dieną su Alytaus „Dainavos“ komanda. Tai atidėto, XXX turo rungtynės. Rungtynių pradžia numatoma 13 val.

...

2012 Spa 05 13:41

Ir "Ekranas-2" triuškino šiauliečius
2012 spalio 01d.

Panevėžio "Ekrano" jaunimo ekipa Lietuvos dublerių čempionato XXXI ture išvykoje, Šiauliuose, iškovojo įtikinamą pergalę 5:0 (1:0).

Įvarčių sąskaitą 40 min. atidarė saugas Dovydas Norvilas. Antrame kėlinyje persvarą 60 min. dvigubino rezultatyviausias „Ekranas-2” žaidėjas Tomas Salamanavičius. Jo sąskaitoje jau 17 tikslių smūgių. Po minutės Rokas Stanulevičius pelnė trečią ekipos įvartį. 66 min. varžovų triuškinimą tęsė Rytis Pilotas. 81 min. komandos kapitonas Martynas Dūda pelnė 5-ąjį įvartį.

Po mačo ekipos treneris Valdas Dambrauskas gyrė auklėtinių sėkmingą ir gerą žaidimą: „Po pralaimėjimo „Bangos“ rezervinei komandai, atlikome išsamią tų rungtynių analizę, išstudijavome klaidas. Atitinkamai šiandien rungtyniavome visai kitaip, lyginant su nesėkme Gargžduose. Manau, jei šiandien būtume žaidę prieš „Bangą-2”, būtume grįžę taip pat su trimis taškais. Aišku, šiandien varžovas kiek silpnesnis nei „Bangos“ dubleriai. Likau patenkintas savo auklėtinių žaidimu, tik apmaudu, jog barstėme taškus Marijampolėje ir Gargžduose“, - po mačo teigė V. Dambrauskas.

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Toto

2012 Spa 06 17:42

Šitam Pilotui reiketu pasikeisti varda daug geriau skanbetu Poncijus Pilotas :lol:

2012 Spa 06 19:19

A ponas tik dabar šį žaidėja pastebėjote, aš jau jį 3 metus žinau, jei nedaugiau :?:

Rulis

Re: Toto

2012 Spa 06 20:22

žaideja pastebejau senai ,šendien nugirdau kas buvo pardo lipicerius Poncijus Pilotas sako jo nurodymu vienaš žydelis uždubasintas buvo :shock:

...

2012 Spa 08 11:19

Ruli, o tasai Poncijus buvo iš Tauragės? Pilotas gi žemaitiška pavardė. :ugeek:

...

2012 Spa 08 13:42

„Sūduva-2“ antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą

Marijampolės „Sūduvos“ dubleriai tęsia savo sėkmingą žaidimą „General Financing A lygos“ dublerių čempionate. Šįkart marijampoliečiai savo aikštėje įveikė Alytaus „Dainavos“ rezervinę komandą.

Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos treniruočių aikštynas
Rungtynių teisėjas – Dainius Bisigurskis
Marijampolės „Sūduva-2“ 5 – 1 Alytaus „Dainava-2“
48‘ [ 1 – 0 ] Vytautas Lasevičius (11m. )
55‘ [ 2 – 0 ] Arnas Kulikauskas
71‘ [ 3 – 0 ] Andrius Urbšys
82‘ [ 4 – 0 ] Armandas Breivė
84‘ [ 4 – 1 ] Teisis Leskauskas
86‘ [ 5 – 1 ] Aivaras Bielkauskas

„Sūduva-2“: M.Matuzas ( 46‘ D.Lastauskas ), D.Isoda, S.Loginov, D.Tumosa, V.Bagdanavičius, V.Lasevičius, A.Kulikauskas, P.Kiselevskis ( 64‘ A.Bielkauskas ), A.Urbšys, A.Brokas ( 46‘ A.Breivė ), A.Kliučinykas ( 46‘ K.Strolys ).

„Dainava-2“: D.Mikučionis ( 85‘ M.Matijoška ), E.Chvesko, E.Stadalnykas, V.Bytautas ( 83‘ A.Busilas ), A.Genevičius, N.Čeplinskas ( 30‘ J.Valatka ), T.Leskauskas, T.Vitukynas, P.Gavėnas, T.Rakauskas, D.Kumeta.

Fotografijos >>
Rungtynių pradžioje marijampoliečiams labai sunkiai sekėsi kurti atakas. Tiesa, pirmajam kėliniui įsibėgėjus puolime aktyviai rungtyniauti pradėjo Andrius Urbšys, Povilas Kiselevskis, Audrius Brokas. Tiesa, visos „sūduviečių“ pastangos įmušti pirmajame kėlinyje liko bevaisės.

Antroje rungtyni ų dalyje buvo įmušti net šeši įvarčiai – penki „Sūduvos“ dublerių ir vienas svečių iš Alytaus.

Pirmajį įvartį „Sūduva-2“ įmušė nuo 11 metrų žymos. Baudinį uždirbo Povilas Kiselevskis, kurį baudos aikštelėje nugriovė vienas iš alytiškių. Gautą progą nepriekaištingai išnaudojo Vytautas Lasevičius, pasiuntęs kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Antrąjį šeimininkų įvartį įmušė Arnas Kulikauskas. Jis galingai smūgiavo iš 20 metrų, o neužtikrintai sužaidęs „Dainavos-2“ vartininkas Donatas Mikučionis kamuolio sugauti nesugebėjo ir jis atsidūrė vartuose.

Po antrojo įvarčio žaidimas tapo atviresnis. Atakuojant abiems komandoms atsivėrė daugiau erdvių. 71 minutę A.Urbšys individualiomis pastangomis įsiveržė į baudos aikštelės vidurį ir stipriu smūgiu padidino savo komandos pranašumą.
Po dešimties minučių jau 19-ąjį įvartį šiame sezone įmušė Armandas Breivė. Karolis Strolys turėjo galimybę pats smūgiuoti į vartus, tačiau perdavė kamuolį geresnėje situacijoje esančiam komandos draugui, kuris nukreipė kamuolį į vartus.

Paskutinį žodį šios dienos rungtynėse 86 minutę tarė Aivaras Bielkauskas. Jis sulaukė puikiai savo gynėją krašte „išmaudžiusio“ Vilmanto Bagdanavičiaus perdavimo ir iš patogios padėties pelnė 9-ąjį savo įvartį dublerių čempionate.

Pergalę iškovojusi „Sūduva-2“ ir po 32-ojo turo mačų išliks pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausios rungtynės „Sūduvos“ jaunimui bus labai sudėtingos – laukia akistata su ketvirtoje vietoje esančiu Gargždų „Bangos“ rezervu.

...

2012 Spa 22 11:06

Rezervas šventė pergalę Klaipėdoje

Sekmadienį A lygos dublerių pirmenybių rungtynėse Pakruojo „Kruoja-2“ svečiuose 2:1 (1:1) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą-2“.
Įvarčius pelnė Linas Savastas ir Valerijus Čistjakovas.
Pakruojiečiai į priekį išsiveržė pirmieji – 20-ąją minutę įmušė L. Savastas (1:0).
„Kruoja-2“ persvara džiaugėsi neilgai – 28-ąją minutę rezultatą išlygino Modestas Jautakis (1:1).
Pakruojo rezervui pergalę lėmė V. Čistjakovo tikslus smūgis, atliktas 53-ąją minutę (2:1). Daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

Klaipėdos „Atlantas“ – Pakruojo „Kruoja“ 1:2 (1:1)
Teisėjas: M. Jackus (Šiauliai), 10 žiūrovų.
Įvarčiai: 28 min. M. Jautakis („Atlantas"); 20 min. L. Savastas, 53 min. V. Čistjakovs („Kruoja“).
Įspėjimai: 57 min. M. Jautakis, 65 min. D. Starkevičius („Atlantas“); 90 min. K. Jarmalavičius („Kruoja“).

...

2012 Spa 22 11:08

Dubleriai pralaimėjo "Taurui-2"

"General Financing A lygos" dublerių čempionato XXXIII turo rungtynėse VMFD "Žalgiris-2" rezultatu 0:1 pralaimėjo Tauragės "Taurui-2"

Sekmadienį sostinėje vykusiame susitikime žalgiriečiai vienintelį įvartį praleido pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet 41 minutę pasižymėjo jaunasis "Tauro-2" ekipos saugas Haroldas Eskis.
"Žalgirio" rezervui tai buvo jau ketvirtoji iš eilės nesėkmė dublerių pirmenybėse.
Pastaroji VMFD "Žalgiris-2" ir Tauragės "Tauro-2" dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.
Iki čempionato pabaigos likus trims turams žalgiriečiai užima šeštąją vietą. Juos nuo penktoje pozicijoje esančių "Šiaulių" skiria trys taškai.

Žalgiris (Vilnius) - Tauras (Tauragė) 0:1 (0:1)
Teisėjas: S.Melnikovas (Vilnius), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 41 min. H.Eskis ("Tauras")
Įspėjimai: 36 min. S.Trakšelis, 55 min. M.Garkauskas, 72 min. G.Demurtas ("Tauras")

...

2012 Spa 29 11:19

Kovingos lygiosios su “Banga-2”

Panevėžio „Ekrano“ jaunimo ekipa dublerių pirmenybių XXXIV ture taikiai 1:1 (1:1) išsiskyrė su Gargždų „Bangos-2” ekipa.

Rungtynės prasidėjo ekraniečių ataka ir Jevgenij Moroz tolimu smūgiu link vartų, kamuolys prašvilpė pro vartus. Mačo pradžioje kiek aktyvesnės ekraniečių atakos, tačiau netrukus žaidimas išsilygino ir nei viena ekipa neturėjo pastebimos iniciatyvos.

12 min. varžovai kėlė kampinį, po kurio šansą smūgiuoti turėjo „Bangos-2“ žaidėjas Mindaugas Bitinas, kamuolys pralėkė virš vartų. 17 min. suklydus aikštės viduryje kamuolį perėmė svečiai ir netrukus perėjo į greitą kontrataką, po kurios prasiveržęs viduriu įvartį iš arti pelnė Andrius Marcinkevičius.

Tačiau ilgai persvaros gargždiškiai neišlaikė, 26 min. iš baudos aikštelės dešinės pusės rezultatą išlygino Žilvinas Kymantas, tiksliai smūgiavęs į vartų kairįjį kampą. Po įvarčio varžovai kurį laiką perėmė iniciatyvą ir keletą kartų galėjo skaudžiai nubausti jaunuosius ekraniečius. Patikimas vartininko Kornelijaus Timofejevo žaidimas leido išvengti antrojo įvarčio. Tiesa, besibaigiant pirmam kėliniui, po kampinio ne visai toli iškumščiuotas K. Timofejevo kamuolys atsidūrė varžovui už baudos aikštelės ribų, laimei, jo smūgis nesibaigė įvarčiu.

Antro kėlinio pradžią „Ekranas-2” pradėjo energingomis atakomis, žaidimas kur kas kokybiškesnis lyginant su pirmąja mačo puse. Nors kamuolio kontrolės laikas ir iniciatyva buvo Panevėžio ekipos pusėje, kurti pavojingas situacijas sekėsi nelengvai. Ypač daug problemų varžovų gynybai kėlė aktyvus Luko Narbuto, Tomo Salamanavičiaus žaidimas. Būtent jis buvo arčiausiai tikslo, stipriai paleistas kamuolys nuo baudos aikštelės prieigų sudrebino vartų konstrukciją, kamuolys pakilo į orą, deja, vėliau galva jo nukreipti į vartus niekam iš ekraniečių nepavyko.

Artėjant rungtynėms į pabaigą vyravo kieta kova, teisėjas leido žaidėjams vyriškai kovoti, tiesa, keletą kartų ribos buvo peržengtos. Likus žaisti apie 7 min. Gotaras Vasiliauskas, grumdamasis dėl kamuolio su varžovu, alkūne kliudė veidą, varžovas krito ant vejos, o teisėjas ekraniečiui parodė raudoną kortelę. Nors komanda liko žaisti dešimtyje, „Ekranas-2” aktyviai spaudė svečius ir siekė įvarčio. Galbūt nebuvo idealių progų, tačiau turėtais šansais nepavyko pasinaudoti. Jau minėtas L. Narbutas dešinėje, baudos aikštelėje gavo kamuolį ir bandė jį nukreipti į vartus, deja, kampas buvo kiek per aštrus bei šalia buvęs varžovas neleido tiksliai užbaigti atakos. Kamuolys praskriejo šalia vartų.

Tris taškus iš Panevėžio galėjo išsivežti Gargždai, tačiau jie taip pat neišnaudojo savųjų šansų ir rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis.

...

Kovingos dublerių lygiosios

Sekmadienį Panevėžyje „Bangos“ antroji ekipa sužaidė taikiai su vietos jaunimu.

Iš protokolo. Ekranas-2 - Banga-2 1:1 (1:1).
Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 70 žiūrovų.
Įvarčiai: 26 min. Ž.Kymantas („Ekranas“); 17 min. A.Marcinkevičius („Banga“).
Įspėjimai: 44 min. E.Girdvainis, 84 min. A.Meškinis („Ekranas“); 29 min. E.Grudys, 43 min. S.Urbys („Banga“).
Pašalinimai: 82 min. G.Vasiliauskas („Ekranas“).
Banga-2 sudėtis: E.Grudys, Sig.Urbys, M.Bitinas, G.Giorgadze, M.Stirbys, S.Alsys, A.Butkus, R.Masiuk, S.Urbys (70' M.Šiaulytis), G.Nikabadze, A.Marcinkevičius (65' R.Uselis).

„Dešimt pirmojo kėlinio minučių aikštėje pastebimesni buvo panevėžiečiai, vėliau perėmėme iniciatyvą ir aikštėje dominavome iki pat kėlinio pabaigos. Gaila, kad iš keturių šimtaprocentinių progų realizuoti pavyko tik vieną, kai po puikaus S.Urbio reido ir perdavimo iš arti pasižymėjo A.Marcinkevičius. Antrame kėlinyje vyko bekompromisė kova, pasižymėti galėjo abi ekipos, bet rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis“ - po rungtynių kalbėjo dublerių vyr.treneris V. Liutikas.