Re: A lygos komandų dubleriai

2010 Geg 20 21:45

„Ekrano“ dubleriai pralaimėjo Vilniuje
2010-05-20

Šiandien Vilniuje Panevėžio „Ekrano“ antroji komanda Lietuvos dublerių pirmenybių paskutinėse pirmojo rato rungtynėse susitiko su Vilniaus „Vėtros“ rezervine sudėtimi ir po permainingos kovoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą 0:1. Pirmame kėlinyje nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti persvaros, o po pertraukos daugiau atakavo „Ekrano“ antrosios komandos žaidėjai. Puikių progų neišnaudojo vienas prieš vartininką išbėgęs Tadas Markevičius. Taip pat savo šanso neišnaudojo ir E.Veliulis. Neįmuši tu – įmuša tau. Nerašyta futbolo taisyklė ir vėl pasikartojo šiose rungtynėse. Po grubios gynėjų klaidos „Vėtros“ dubleriai įmušė įvartį ir įsiveržė į priekį. Per likusį laiką rungtynių eigos panevėžiečiams pakreipti sau naudinga linkme nepavyko ir vilniečiai šventė pergalę minimaliu rezultatu.

Po rungtynių dublerių vyr. treneris Darius Butkus, apibendrindamas pirmąjį ratą, liko patenkintas ekipos pasirodymu. „Pirmojo rato rungtynes vertinčiau gerai, kadangi komandoje žaidė daug jaunimo. Į rezultatus labai nežiūrėjome, mums svarbiausia, kad tobulėtų mūsų jauni žaidėjai, kad jie įgautų kuo daugiau patirties“.
Rungtynes „Ekranas – 2“ pradėjo tokios sudėties: E.Zubas, N.Sasnauskas, M.Skinderis, R.Pilotas, D.Nebilevičius, T.Laurenčikas, Ž.Banys, A.Ribokas, E.Veliulis, T.Markevičius, A.Marcinkevičius.

bronius

2010 Geg 21 02:43

„Žalgirio“ dubleriai patyrė antrąjį pralaimėjimą

Dviejų R. Romančuko įvarčių "Žalgirio-2" pergalei nepakako.

Antrąją nesėkmę LFF A lygos dublerių čempionate patyrė Vilniaus „Žalgirio“ antroji komanda. XI-ajame ture išvykoje žaliai balti 3:2 nusileido Kauno „Atletui-2”. Abu įvarčius į šeimininkų vartus įmušė „Žalgirio“ legionierius Roman Romančuk.

„Žalgirio-2” sudėtis: vartininkas P. Leus; I. Steško, E. Žarskis, D. Gunevič, J. Baltrimavičius, V. Saulėnas, R. Janilionis, D. Žukauskas (65' D. Balkovskij), T. Sirevičius, K. Gnedojus, R. Romančuk.

Nepaisant pralaimėjimo antroji "Žalgirio" komanda (24 tšk.) išliko dublerių čempionato lydere. Antroje vietoje žengia Marijampolės "Sūduva-2" (22 tšk.), "Atleto" antroji komanda (18 tšk.) pakilo į trečiąją vietą.

2010-05-20

"Tauras-2" po atkaklios kovos turėjo pripažinti "Kruojos-2" pranašumą ir nepakartojo pagrindinės komandos vakarykščio triumfo. Po atkaklių rungtynių, Pakruojyje dubleriai nusileido Pakruojo komandai, rezultatu 1:2. Pirmieji įvartį įmušė 21 min. "Kruojos" futbolininkai, bet netrukus 27 min. rezultatą išlygino S.Babilius. Po pirmojo kėlinio - lygiosios 1:1. Atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, bet per pridėtą laiką, 92 min. į mūsų vartus teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. "Kruoja" šia proga pasinaudojo ir išplėšė pergalę 1:2.
Rungtynių statistika:

Teisėjas: A.Makarevičius (Kaunas), 50 žiūrovų. Įvarčiai: 21 min. ir 90+2 min. (iš 11m.) A.Romašovas („Kruoja“); 27 min. S.Babilius („Tauras“). Įspėjimai: 63 min. E.Auryla („Tauras")

bronius

2010 Geg 21 02:55

Dublerių turnyras: "Sūduva"-2 Klaipėda-2 - 5:0(1:0)
Ketvirtadienis, 20 Gegužė 2010 21:16

Šiandien, Marijampolėje, futbolo aikštyne "Sūduvos" rezervinė komanda sutriuškino "Klaipėdos" antrąją komandą rezultatu 5:0. Marijampoliečiams po du įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Aldas Kliučinykas ir Audrius Brokas, vieną kartą pirmąjame kėlinyje pasižymėjo Andrew Eugene Sseppuya.
"Sūduva"-2 sudėtis: Vitkauskas, Tumosa, Klevinskas, Lasevičius, Bagdonavičius (Linkevičius), Kliučinykas, Biskys (Maižvila), Esau (Judickas), G.Slavickas (Bielkauskas), A.E. Sseppuya (Breivė), Brokas

bronius

2010 Geg 21 10:51

T. Kančelskis, pavadavęs N. Kuzmicką, debiutavo pralaimėjimu
2010 05 19

Ketvirtadienį Šiaulių „Šiauliai-2“ Mažeikiuose 0:2 nusileido A lygos dublerių pirmenybių autsaideriams „Mažeikiams-2“. Šiose rungtynėse „Šiauliams-2“ vadovavo „Šiaulių“ kapitonas bei dublerių ekipos trenerio Nerijaus Kuzmicko asistentas Tomas Kančelskis. Pastarasis pavadavo N. Kuzmicką, kuris su Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniais šiuo metu išvykęs į Prancūziją. Pasak T. Kančelskio, „Šiauliai-2“ kontroliavo žaidimą, tačiau rungtynių pabaigoje praleido du įvarčius. 72-ąją minutę įvartį pelnė Antanas Montvydas, pasinaudojęs Šiaulių antrosios ekipos gynėjų klaida. 86-ąją minutę skirtumą padvigubino A. Montvydo bendravardis – Antanas Bulošas. T. Kančelskio teigimu mažeikiškis, pelnė fantastišką įvartį, iš 30 metrų pataikęs į viršutinį vartų kampą. Prieš kelias minutes panašiai pasižymėti galėjo ir Manfredas Lukjančukas, kurio smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

„Šiaulių-2“ treneris T. Kančelskis sakė, kad rezultatui daug įtakos turėjo aikštės kokybė ir nusiteikimas. „Net kai kuriose mokyklose aikštės kokybė geresnė. Tokioje aikštėje sunku ką nors sukurti. Tačiau visko aikštei suversti negalima. Manau, kad daugiausiai lėmė nusiteikimas. Vaikinai galvojo, kad „Mažeikius“ lengvai apžais“, – rungtynes komentavo T. Kančelskis. „Šiaulių“ kapitonas savo debiutą vyriausiojo trenerio pareigose įvertino neigiamai: „Jei pralaimėjome, vadinasi, debiutas nepavyko. Pralaimi treneris, o laimi komanda.“

Apibendrindamas pirmąjį A lygos ratą „Šiaulių-2“ treneris sakė, kad dubleriams šiek tiek kenkia nuovargis. „Dubleriai žaidžia ir Lietuvos studentų pirmenybėse. Taip pat daug lemia tai, kiek žaidėjų į „Šiaulius-2“ ateina iš pagrindinės komandos. Šiandien žaidė tik Tadas Simaitis ir Paulius Drublionis. Su Pakruojo „Kruoja“ žaidė daug pagrindinės ekipos futbolininkų, tad ir laimėjome“, – sakė T. Kančelskis.

bronius

2010 Geg 22 11:09

Po sunkios kovos Mažeikių mūsų dublerių komanda palaužė šiauliečius
Penktadienis, 21 Gegužė 2010 11:38

Straipsnį parengė: Linas Glodenis,Tadas Krinickas

Gegužės 20 dieną, 18:30 val., Mažeikių centrinio stadiono atsarginėje aikštėje susitiko A lygos dublerių komandos Mažeikių „Mažeikiai-2“ ir Šiaulių „Šiauliai-2. Iki pertraukos vyko įnirtinga kova, tačiau nė viena komanda nepasižymėjo. Tačiau, troškimo atsirevanšuoti vedami už vakarykštį skaudų pralaimėjimą Šiauliuose, rezultatu - 2:1, mažeikiškiai iškovojo gražią pergalę. Antrame kėlinyje du puikius įvarčius pelnė Augustinas Montvydas ir Antanas Bulošas.

Rungtynių teisėjas – Darius Miklovas (Palanga).
Rungtynes stebėjo - 50 žiūrovų.

Prasidėjus rungtynėms įnirtinga kova vyko dažniau „Mažeikiai-2“ komandos vartų pusėje. Šiaulių dubleriai jau nuo pirmų minučių stengėsi mažeikiškius prispausti prie jų vartų ir išsiveržti į priekį. Šiame susitikime, teisėjas nepagailėjo kortelių. Jau 20-ą minutę Marius Šluta užsidirbo geltoną kortelę. Taip pat, Šiaulių gretose geltoną kortelę gavo Titas Machovas 42-ą minutę. Iki pertraukos rezultatas nekito – 0:0.

Antrame kėlinyje teisėjas 59-ą minutę Antanui Bulošui davė geltoną kortelę norėdamas sudrausminti žaidėją. Daugiau atakuoti pradėjo mažeikiškiai. Tai davė puikią progą pasižymėti jaunąjam Augustinui Montvydui, kuris 72-ą minutę patupdė kamuolį į šiauliečių vartus. Rezultatas tapo - 1:0. Susitelkė į puolimą ir Mažeikių dubleriu komandos kapitonas Antanas Bulošas pelnė dar vieną įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė. Vėliau, tas pats Antanas Bulošas 86-ą minutę pelnė įspūdingą įvartį iš maždaug 30 metrų pataikė į kairį viršutinį vartų kampą. Rezultatas - 2:0. Maža to, per teisėjo pridėtą laiką Ernestas Alekna („Šiauliai-2“) už nepadorų elgesį, teisėjo atžvilgiu, gavo geltoną kortelę. Rungtynės baigėsi rezultatu - 2:0
Mažeikių komandos sudėtis:
Maksims Vitkovskis, Martynas Narkus, Tomas Bardauskas, Nerijus Garuckas, MantasRonkauskas, Marius šluta, Renaldas Girgždys, Tomas Kizevičius, Augustinas Montvydas, Gytis Laniauskas, Antanas Bulošas. Rezervas: Gintaras Repšys, Gediminas Strikys, Dominykas Andrijauskas, Deividas Pupliauskas, Karolis Gricius, Ovidijus Musulas.

bronius

2010 Geg 22 11:12

Iš nuotraukų "Mažeikių" puslapyje matosi, kad atsarginė stadiono aikštė yra labai blogos būklės. Mažeikiškiai, nežinote ar ta dirbtinė danga, kurią miestui skyrė LFF bus klojama čia ar pagrindinėje aikštėje? O gal trečioje vietoje?

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2010 Geg 22 12:28

Berods yra tokia nerašyta LLF nuostata, jog mažesniuose miestuose dirbtinė danga turi atsirasti tik pagrindiniame stadione. Vienintele išimtimi tikriausiai taps Tauragė.

gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

2010 Geg 27 16:19

Sekmadienį dubleriai žais Pagėgiuose
2010-05-27
Sekmadienį 13 val. Tauragės "Tauras-2" namų rungtynes su "Žalgiriu-2" žais Pagėgių miesto stadione, adresu Pušyno g. 3, Pagėgiai.

bronius

2010 Geg 31 00:37

Dubleriai išvykoje įveikė "Taurą-2"

Armino Vaskelos ir Roman Romančuk įvarčiai VMFD "Žalgirio" antrajai komandai atnešė dar vieną pergalę LFF A lygos dublerių čempionate. Šiandien (05. 30) sostinės komanda išvykoje 2:0 įveikė Tauragės "Taurą-2". Po XII turų "Žalgirio" dubleriai toliau pirmauja dublerių pirmenybėse.
"Žalgirio-2" sudėtis: vartininkas P. Leus; D. Gunevič, D . Balkovskij, E. Žarskis, I. Steško (88' T. Žukas), J. Baltrimavičius (88' E. Moroz), R. Janilionis (51' V. Saulėnas), K. Gnedojus, R. Romančuk, A. Vaskela, D. Žukauskas (82' G. Paulauskas).

bronius

2010 Geg 31 10:25

Sūduva - Mažeikiai - 2:0 (1:0)

Teisėjas: A.Pipiras (Vilnius), 130 žiūrovų
Įvarčiai: 26 min. A.Sseppuya, 52 min. D.Tumosa („Sūduva“)
Įspėjimai: 39 min. A.Miravinskas („Sūduva“); 22 min. N.Garuckas, 74 min. G.Strikys („Mažeikiai“)

bronius

2010 Geg 31 23:28

"Bangos" dubleriai nusileido kauniečiams

Šiandien Gargždų miesto stadione įvyko pirmosios rungtynės ant naujos dirbtinės dangos. Aikštės "krikštas" nebuvo sėkmingas - "Banga-2" nusileido "Atletui-2".

Pirmajame kėlinyje "Bangos" dubleriai rungtyniavo aktyviau ir turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti, tačiau fortūna šypsojosi svečių futbolininkams. Įpusėjus kėliniui Ž.Gedrimui nepavyko iš 30 metrų pataikyti į tuščius vartus, o dar po kelių minučių I.Bagdonas, atsidūręs vienas prieš vartininką, sukirto į virpstą. Praėjus tik keliolikai sekundžių po pastarojo epizodo jau kauniečiai surengė pavojingą išpuolį. V.Petkevičius kairiajame krašte išbėgo vienas prieš P.Pocių, klaidinančiu judesiu "paguldė" vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus - 0:1. Baigiantis kėliniui tas pats V.Petkevičius baudos aikštelės prieigose įveikė E.Bračkų ir vėl iššoko vienas prieš "Bangos" vartininką. Ir šįkart kauniečių puolėjas sužaidė tiksliai - kamuolys nuskriejo į apatinį vartų kampą - 0:2.

Antrąjį kėlinį "Banga-2" ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingas atakas dažniau rezgė svečiai. Keletą kartų mūsų komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs P.Pocius. Visgi baigiantis rungtynių laikui ir jis nieko nebegalėjo padaryti, kai niekieno nedengiamas M.Grušauskas gavo kamuolį vartų aikštelėje - 0:3. "Atleto" dubleriai įrodė, jog neveltui pretenduoja į dublerių pirmenybių medalius.

Statistika
Banga (Gargždai) - Atletas (Kaunas) 0:3 (0:2). Teisėjas: M.Jazbutis (Šilutė), 200 žiūrovų. Įvarčiai: 29 min. ir 45 min. V.Petkevičius, 90 min. M.Grušauskas (Atletas). Įspėjimai: 36 min. J.Triuška, 85 min. K.Valančius (Banga); 25 min. V.Petkevičius (Atletas).
"Banga-2" sudėtis: P.Pocius, M.Bitinas, E.Bračkus, D.Gordej, S.Šiaulytis, Ž.Gedrimas (66' A.Marcinkevičius), A.Butkus, J.Triuška, M.Kura, A.Bačanskis (85' Ž.Stirbys), I.Bagdonas (67' K.Valančius).

bronius

2010 Geg 31 23:33

"Šiaulių" dubleriai atkeršijo pakruojiečiams
2010 05 30

Šiaulių „Šiauliai“ dubleriai pirmadienį atkeršijo pakruojiečiams už netikėtas pirmosios „Šiaulių“ ekipos lygiąsias Pakruojyje. „Šiauliai-2“ 3:1 įveikė „Kruoją-2“. Rungtynes aktyviau pradėję „Šiauliai-2“ pirmosiomis minutėmis galėjo pasižymėti, kai Andrius Viktoravičius mušė šalia vartų. Savo tikslą šeimininkai pasiekė 18 minutę. Justinas Kuizinas techniškai susitabdė kamuolį ir tiksliai smūgiavo į apatinį vartų kampą. 32-ąją minutę J. Kuizinas darkart pademonstravo savo meistriškumą. Išsivadavęs iš gynėjų globos, šiaulietis padvigubino skirtumą – 2:0. Tuo „Šiaulių-2“ saugo šou nesibaigė. J. Kuizinas atliko puikų perdavimą A. Viktoravičiui, kuriam teliko padėti trečiąjį tašką – 3:0.

Antrajame kėlinyje abi ekipos galėjo pasižymėti, tačiau įmušė tik „Kruoja-2“. 64-ąją minutę tiksliai smūgiavo iš Šiaulių kilęs ir buvęs „Šiaulių“ puolėjas Aleksandras Romašovas. Taigi nors įvarčius mušė vien šiauliečiai, tačiau susitikimas baigėsi 3:1. Prie „Šiaulių-2“ pergalės labiausiai prisidėjo J. Kuizino šou.
KOMANDŲ SUDĖTYS:

„Šiauliai-2“: T. Simaitis (67 min. R. Čypas); E. Pšelenskis, P. Drublionis, D. Baškys, V. Lapeikis (52 min. G. Zemeckas), J. Kuizinas (74 min. G. Viktoravičius), M. Lukjančukas, T. Eliošius (51 min. E. Alekna), E. Milašauskas, D. Kveinys, A. Viktoravičius (62 min. P. Orvydas)

„Kruoja-2“: M. Šalkauskas; R. Kliukoitis, A. Aperavičius (46 min. D. Karpinskas), M. Bučas, V. Zabarauskas, K. Čybas, A. Bagočius, E. Baltrėnas (53 min. T. Juodagalvis), R. Kurauskas, D. Tamošauskas, A. Romašovas

bronius

2010 Bir 03 10:03

Neskelbtos dublerių rungtynės:

Vilniaus „Vėtra“ – „Klaipėda“ 4:1 (3:0)
Įvarčiai: 36 min. A.Žulpa, 39 min. P.Krasnovskis, 43 min. G.Kulbis, 65 A.Liachas („Vėtra“); 90+3 min. G.Žukauskas („Klaipėda“)
Įspėti: 53 min. Robertas Freidgeimas, 90+3 min. M.Galdikas („Vėtra“); 35 min. M.Papšys, 42 min. V.Suchodolovas („Klaipėda“)