2012 metų tikslai
Akmenės SC-FK „Akmenė“ pastaruosius du sezonus tenkinosi aštuntąja ir septintąją vietomis.
Treneris Eugenijus Jogminas teigė, kad komandos branduolys išliks tas pats kaip pernai ir jame dominuos vietiniai žaidėjai, kurių dauguma futbolą derina su studijomis.

Istorija
Naujosios Akmenės futbolo komanda įsikūrė sovietmečiu prie cemento gamyklos. 1960 m. ji pateko į aukščiausiąją lygą, 1961 m. laimėjo „Tiesos“ taurę, o 1962 m. užėmė 4-ąją vietą aukščiausiojoje lygoje. Po šių metų komanda nusilpo ir tokių aukštumų nebepasiekė. 1976 m. ji paskutinį kartą žaidė aukščiausiajame divizione, iškrito į I lygą, o vėliau – ir į II lygą.
Atgavus nepriklausomybę, komanda sugebėjo 1992 m. pakilti į I lygą, kur žaidė iki 1996 m. ir 1993 m. sugebėjo pakilti į 4-ąją vietą, bet vėliau ėmė kristi žemiau ir į I lygą jau nebepateko. Nuo to laiko komanda žaidžia regioniniuose turnyruose.
____________________________________________________________
Daugiau informacijos;
Paskutinį kartą redagavo 3 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

...

Re: Akmenės futbolas

2012 Geg 07 12:02

LOKOMOTYVAS 3 - 1 AKMENĖ
I (1) turas, 2012 05 05
  • Cezis di LECCE

Akmenės klubas susitiko su debiutantais iš Radviliškio ir pralaimėjo šį mačą.
    Pirmojo kėlinio pasipylė įvarčiai. O antrame radviliškiečiai užtvirtino savo persvarą pelnydami trečią įvartį.
5. Radviliškio „Lokomotyvas" - Akmenės SC-FK „Akmenė" 3:1 (2:1).
Teisėjas: A. Strolė, 150 žiūrovų.
Įvarčiai: 38 min. Marius Ligeika (1:0), 39 min. Marius Ligeika (2:0), 45 min. Šarūnas Barakauskis (2:1), 62 min. Edgaras Stankevičius (3:1).
Įspėjimai: Šarūnas Barakauskis (SC-FK „Akmenė")
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Geg 14 13:41

AKMENĖ 0 - 2 JAMBO
II (2) turas, 2012 05 12, Akmenės centriniame futbolo stadione

Akmenės fk ir toliau lieka be taškų. Šį kartą namuose juos nugalėjo lygos debiutantai JAMBO.
    Abu įvarčius Jambo ekipai pelnė JAMBO naujokas Danas Kulišauskas. :)
Akmenės SC-FK „Akmenė" - Klaipėdos „Jambo" 0:2 (0:1)
Teisėjas: Arūnas Šeškus, 60 žiūrovų.
Įvarčiai: 19 min. Danas Kulišauskas (0:1), 70 min. Danas Kulišauskas (0:2).
Įspėjimai: Šarūnas Barakauskis (SC-FK „Akmenė"), Ernestas Razonas („Jambo"
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Geg 19 11:31

BABRUNGAS 0 - 2 AKMENĖ
III (3) turas, 2012 05 18, Plungės miesto stadionas

Konkreti staigmenėlė

Vakar Plungėje užfiksuota staigmena: šiose varžybose Akmenės komanda nugalėjo šeimininkus rezultatu 2-0.
    Tai buvo pirmieji taškai ir pirmoji AKMENĖS pergalė, kuri leido pakilti komandai iš turnyrinės lentelės dugno.

Kitą savaitgalį namuose akmeniškiai susitiks su "Klaipėdos granito" komanda.

...

2012 Geg 22 11:41

SC-FK "Akmenė" pirmus tris taškus iškovojo Plungėje

Iškovojusi pirmąją pergalę, SC-FK „Akmenė“ iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos šoktelėjo į lentelės vidurį

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių III-asis turas prasidėjo rungtynėmis Plungėje, kur susitiko „Babrungo“ ir SC-FK „Akmenė“ komandos. Aktyviau žaidusiems šeimininkams pirmajame kėlinyje pavyko sukurti bent porą šimtaprocentinių progų įvarčiui, tačiau jos liko neišnaudotos. Antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo ne tik apsiginti nuo „Babrungo“ atakų, bet ir rado spragų varžovų gynyboje – įpusėjus kėliniui Lukas Dukavičius, tiksliu smūgiu į vartus, išvedė savo komandą į priekį 1:0. Neilgai trukus už antrą įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas Mindaugas Čeponas, tad „Babrungui“ paskutines dešimt minučių teko žaisti mažumoje. Tai leido lengviau SC-FK „Akmenė“ komandai išlaikyti pergalę savose rankose, o prieš pat finalinį teisėjo švilpuką, Lukas Dukavičius padvigubino savo komandos persvarą 2:0.
_____________________________________________________________________________________

...

2012 Bir 04 16:06

MASTIS 6 - 1 AKMENĖ
V (5) turas, 2012 06 02
  • Cezis di Lecce

Telšiuose nesėkmingai susiklostė rungtynės.
    Nuo pat rungtynių pradžios MASTIS spaudė AKMENĖS klubą ir siuntė vieną tikslų smūgį po kito...
    AKMENĖ patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Telšių "Mastis" - Akmenės SC-FK „Akmenė" 6:1 (4:1)
Teisėjas: Mantas Lešinskas, 100 žiūrovų.
Įvarčiai: 8 min. Dovydas Kveinys (1:0), 13 min. Robertas Tautkus (1:1), 19 min. Marius Šluta (2:1), 29 min. Antanas Bulošas (3:1), Donatas Remėza (4:1), 65 min. Nerijus Kumža (5:1), 68 min. Ernestas Kenstavičius (6:1).
Įspėjimai: Antanas Bulošas („Mastis").

...

2012 Bir 12 11:43

Akmenės SC-FK „Akmenė“ 3 – 2 Kelmės “VJSM-Kaslita”
VI (6) turas, 2012 06 09

Naujojoje Akmenėje vykusiose SC-FK „Akmenė“ ir „VJSM-Kaslita“ rungtynėse taip pat netrūko nei įvarčių, nei permainingos kovos. Pirmajame kėlinyje šeimininkai gan greitai sugebėjo įgyti dviejų įvarčių persvarą (2:0) – 11-ąją minutę pasižymėjo Mindaugas Kvedaras, o dar po kelių minučių SC-FK „Akmenė“ pranašumą padidino Šarūnas Barakauskis.
Svečiams dar iki pertraukos Manto Kamino įvarčiu pavyko sumažinti atsilikimą (1:2), o įpusėjus antrajam kėliniui „VJSM-Kaslitos“ saugas Žilvinas Banys išlygino rezultatą (2:2).
Iki rungtynių pabaigos likus apie dešimt minučių Lukas Dukavičius įmušė pergalingą įvartį (3:2) ir SC-FK “Akmenė” šventė antrąją pergalę pirmenybėse.
Klaipėdos apskrities futbolo federacijos informacija.

...

2012 Bir 18 12:01

AKMENĖ 1 - 4 JUVĖ
X (10) turas, 2012 06 16

JUVĖ svečiuose su savo varžovais nesiterliojo- reikalus pradėjo tvarkyti nuo rungtynių pradžios. Golus vieną po kito mušė Paulius Bieliauskas, Andrius Šidlauskas ir Mindaugas Dėlkus ir rezultatas tapo 3-0. Baigiantis pirmajam kėliniui šiaulietis Paulius Bieliauskas įmušė dar vieną įmartį ir rezultatas tapo 4-0.
    AKMENEI pavyko įmušti garbės įvartį tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai tiksliu smūgiu į vartus pasižymėjo Lukas Dukavičius.

...

2012 Bir 25 16:41

ŽYGIS 0 - 7 AKMENĖ
VIII (8) turas, 2012 06 23

Vis prasčiau rungtyniaujančiai Joniškio „TAIP-Žygio“ komandai nepavyksta nutraukti pralaimėjimų serijos ir jau pralaimėjo penktas rungtynes iš eilės. Šįkart joniškiečiai savoje aikštėje neatsilaikė prieš Akmenės SC-FK „Akmenė“ komandą ir rungtynes pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 0:7. Nugalėtojų gretose net keturis įvarčius įmušė Valdas Rubel, po kartą pasižymėjo Dalius ir Šarūnas Barakauskiai bei Dainius Micevičius.
________________

...

2012 Bir 29 11:06

AKMENĖ 1 - 4 KLAIPĖDOS GRANITAS
Atkeltos IV (4) turo, 2012 06 27

Dar vienas AKMENĖS pralaimėjimas

Pirmajame kėlinyje po dviejų Simo Juškos įvarčių, „Klaipėdos Granitas“ įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0), o netrukus po pertraukos Arnoldas Nausėda ir Zigmas Jesipovas pasižymėjo dar po kartą (4:0). Garbės įvartį pavyko įmušti rezultatyviausiam SC-FK „Akmenė“ žaidėjui Valdui Rubel (4:1).

...

2012 Lie 02 13:44

AKMENĖ 2 - 1 MINIJA
IX (9) turas, 2012 06 30

Sunkiai isvargta PERGALE pries Kretingos "Minija" rezultatu 2:1. Musu komandai ivarcius pelne N.Stankus ir paskutine minute pergale atnese Sarotelis Barakauskis!!!!!

...

2012 Rgp 14 11:50

AKMENĖ 0 - 4 LOKOMOTYVAS
X (10) turas, 2012 08 11

Pralaimėta namie

AKMENĖ savoje aikštė visą pirmąjį kėlinį sėkmingai kovojo ir atsilaikė prieš lyderį „Lokomotyvą“. Visgi po pertraukos Radviliškio komanda susitelkė ir dar neįpusėjus antrajam kėliniui jau įgijo saugią persvarą. Link pergalės komandą vedė Justinas Gulbinas, kuris įmušė pirmus du komandos įvarčius. Vėliau dar po įvartį įmušė Marius Ligeika ir Deividas Milonaitis. Antrajame kėlinyje palaužęs varžovų pasipriešinimą, „Lokomotyvas“ iškovojo pergalę (4:0), leidusią vėl įsitvirtinti turnyrinės lentelės viršūnėje.

Triuškinanti pergalė draugiškose rungtynėse

AKMENĖS klubas laiko veltui neleido ir sužaidė draugiškas rungtynes su Latvijos "Dobelės" komanda.
Įtikinama persvara laimėjo Akmenės komanda, o galutinis rezultatas- 7:3.

...

2012 Rgp 21 10:51

JAMBO 3 - 6 AKMENĖ
XI (11) turas, 2012 08 18

klff.lt rašė:
Kitose šeštadienio rungtynėse nepilnos sudėties žaidusi “Jambo”, kuri didžąją rungtynių laiko dalį žaidė vos devyniese, neatsilaikė prieš svečius iš Akmenės ir pralaimėjo rezultatu 3:6.
Pasirodo ir AKMENĖ turi šansų, jeigu varžovų aikštėje vos devyni. :mrgreen:

...

2012 Rgp 27 11:34

AKMENĖ 2 - 2 BABRUNGAS
XII (12) turas, 2012 08 25

Iškovotas taškas namuose: Akmenės SC-FK „Akmenė“ - Plungės “Babrungas” 2:2 (0:1)

Akmenės SC-FK “Akmenė” šiemet, ko gero, gali vadintis pačia neparankiausia komanda Plungės “Babrungo” vienuolikei.
Namuose žaidusi AKMENĖ prastai pradėjo rungtynes, pralaido įvartį. Prasidėjus antrajam kėliniui, po Martyno Turskio ir Tomo Drozdovo įvarčių, plungiškiai pirmavo rezultatu 2:0. Šeimininkai 71-ąją rungtynių minutę Tonio Kvecinko įvarčiu sušvelnino varžovų persvarą, o dar po beveik dešimties minučių atstatė pusiausvyrą Donato Morkio tiksliu smūgiu į varžovų vartus (2:2).
Iškovojusi tašką SC-FK „Akmenė“ kiek įtvirtino savo pozicijas šeštoje vietoje.