bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

AAFF Stadionas (ex Tvirtovės 7)

2012 Bal 16 09:36

Alytuje vėjas nuniokojo mokyklos stadioną
DELFI skaitytojas Viktoras
http://pilietis.delfi.lt/news/alytuje-v ... d=58134780" onclick="window.open(this.href);return false;
2012 m. balandžio 15 d. 20:56

Paveikslėlis
Alytuje tornadas nuniokojo mokyklos stadioną
© DELFI skaitytojo nuotr.


Alytaus mieste siautė „tornadas“, kuris visai suniokojo miesto mokyklos stadioną. Miesto valdžiai teks spręsti, ką daryti su nuniokotu stadionu - kas turėtų padengti padarytus nuostolius ir sutvarkyti praūžusio vėjo pasekmes.


Ir nuotraukos autoriaus komentaras:
Labas vakaras. Neapsikentęs ir nufotografavau šį stadijoną. O jis jau metai kaip tokio stovio yra. Miega mūsų miesto išrinktieji, net panosėje nemato kas dedasi. O dar rėkia "Darom" į kelnias Ate.

Alytaus mokyklos stadiono priešas – vėjas
https://www.lrytas.lt/gamta/eko/2012/04 ... as-5318773
Genovaitė Rafanavičienė
Apr 17, 2012, 10:11 AM

Paveikslėlis

Gūsingas vėjas Alytuje šiemet jau trečiąkart sujaukė Dzūkijos pagrindinės mokyklos stadiono sintetinę dangą, kurią teks tvarkyti patiems moksleiviams.

Ne vėsoki orai, o sudarkyta dirbtinė stadiono aikštės danga trukdo per kūno kultūros pamokas Dzūkijos pagrindinės mokyklos moksleiviams sportuoti stadione.

Jau trečius metus moksleiviai vargsta su dirbtine stadiono danga: nespėja jie ištiesinti praūžusio vėjo sudarkytos sintetinės dangos, kai atūžęs vėjo gūsis vėl viską sujaukia.

Mokyklos direktorė Vilija Sušinskienė ketina kreiptis pagalbos į kariškius, nes devintokams ir dešimtokams jau nebeužtenka jėgų sutvarkyti aikštę.

Prieš dešimtmetį mokyklos aikštė buvo uždengta iš Vokietijos atvežta naudota danga. Jos naudojimo laikas jau buvo pasibaigęs, todėl vokiečiams būtų tekę brangiai sumokėti už utilizavimą.

Dangą jie padovanojo lietuviams. Kelerius metus danga dar buvo tinkama naudoti.

Erdvioje futbolo aikštėje treniravosi ir miesto sportininkai.

„Norėtume parengti projektą ir gauti paramą aikštei sutvarkyti, bet negalime to padaryti, nes ne visa teritorija priklauso mokyklai. Prašome savivaldybės ją išplėsti. Dalis žemės iš mokyklos buvo paimta miesto reikmėms, kai čia vienas prekybos tinklas prieš kelerius metus ketino statyti ledo rūmus. Mums užtektų ir mažesnės aikštės, jei už tai būtų įrengtas geras aikštynas”, – tikino Dzūkijos pagrindinės mokyklos direktorė V.Sušinskienė.

Pati mokykla neturėtų pinigų, jei ir sumanytų utilizuoti seną sintetinę dangą.

...

Re: AAFF Stadionas (ex Tvirtovės 7)

2014 Spa 01 10:24

Alytuje sulauksime naujo stadiono su šiuolaikiška infrastruktūra
http://fkdainava.lt/lt/naujiena/342-aly ... ktura.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Futbolo federacijos stadionas su šiuolaikiška dirbtine danga, žiūrovų tribūna, aikštės apšvietimu ir aptvėrimu. Tokia patrauklia vieta turėtų virsti šiuo metu apleistas ir nenaudojamas stadionas, dabartinė „dykynė“, esanti Tvirtovės g. 7. Į stadiono prie Dzūkijos pagrindinės mokyklos atnaujinimą Alytaus apskrities futbolo federacija (AAFF) įsipareigojo įdėti ne mažiau milijono litų per pirmuosius penkerius metus.

Investicijas AAFF ketina atlikti su savo motinine organizacija - Lietuvos futbolo federacija (LFF) – bendradarbiaujančia su Europos futbolo federacijų asociacija UEFA ir kitais partneriais. LFF prezidentas Julius Kvedaras lankėsi būsimame futbolo stadione Alytuje ir pritarė jo plėtrai.

Tvirtovės g. 7 stadiono atnaujinimo darbai prasidės per trejus metus nuo statybą leidžiančio dokumento gavimo dienos. Po projekto įgyvendinimo AAFF klubai - nariai, apskrities futbolo bendruomenė ir Dzūkijos pagrindinė mokykla galės naudotis 68 x 105 m matmenų dirbtinės dangos futbolo aikšte.

Alytaus miesto savivaldybės ir apskrities futbolo federacijos sutartis galios iki 2039-ųjų, 25-erius metus, tačiau galės būti atnaujinta, jei nuomininkas įvykdys sutartyje prisiimtas pareigas. Nuomininkas, kuriam sutartyje atstovauja AAFF prezidentas Gediminas Daukšys, taip pat įsipareigojo savo sąskaita ne tik investuoti, saugoti, tvarkyti ir prižiūrėti stadioną.

Federacija stadioną galės naudoti tik pagal tiesioginę paskirtį - sporto veiklai, renginiams organizuoti, griežtai laikytis priešgaisrinės saugos, sanitarinių ir kitų reikalavimų. Futbolininkams bus draudžiama be Alytaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo pernuomoti nuomojamą turtą, išskyrus trumpalaikius renginius - sporto varžybas, šventes ir kitus kultūros renginius.

Alytausgidas.lt informacija

...

Re: Alytaus stadionas Tvirtovės gatvėje

2014 Spa 01 10:27

ir dabar svarstau: kam Alytuje tiek stadionų??? Būtų FK, kuris nuolat A lygos medalius imtų ir turėtų galingus dublerius..
o čia kažkokioms alaus šventėms gal tik bus toksai stadionas..

Paveikslėlis

patriotas
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 16:38
Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: Alytaus stadionas Tvirtovės gatvėje

2014 Spa 01 14:53

ir dabar svarstau: kam Alytuje tiek stadionų??? Būtų FK, kuris nuolat A lygos medalius imtų ir turėtų galingus dublerius..
o čia kažkokioms alaus šventėms gal tik bus toksai stadionas..

Paveikslėlis
taigi vaikams treniruotis. Kad ir nėra galingo klubo Alytuje , tačiau visada apstu žaidėjų rinktinėje , kurie kilę iš Alytaus.Nes iki šiolei , tai tragedija buvo Alytuje su stadionais tinkamais treniruotis.

...

Re: Alytaus stadionas Tvirtovės gatvėje

2014 Spa 01 15:00

taigi vaikams treniruotis. Kad ir nėra galingo klubo Alytuje , tačiau visada apstu žaidėjų rinktinėje , kurie kilę iš Alytaus.Nes iki šiolei , tai tragedija buvo Alytuje su stadionais tinkamais treniruotis.
vaikus dabar alytiškiai ims daryti, kad stadionai dyki nebūtų.. :idea: žinau, kad visur alytiškiai..
o aikščių gerų trūkumas buvo gal privalumas, dabar tik lepūnėlius augins, ant gražios pievŪŪŪtės..
ant plūktos aslos, pelenų ir molio irgi žaisdavo ir rezultatus rodydavo, bet, matyt, reikia styti stadionus.. vardan šviesesnės ateities vaikams..

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Naujienos

2016 Lie 29 14:48

Būsimojo AAFF stadiono įrengimo darbai - įsibėgėja. Lyginamas žemės paviršius. Šiuos 'bulvienojus' pakeis sertifikuotos dirbtinės dangos aikštė, kuriai UEFA ketina suteikti dviejų žvaigždžių sertifikatą

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Naujienos

2016 Rgp 09 15:25

Kamuolių gaudyklės, tvoros, danga – toks naujojo stadiono Alytuje darbų planas. Gaudyklės – įrengtos, senosios tvoros – pagaliau nugriautos, jas keičia naujos, o pasirengimas dangos klojimui pradėtas. Naujasis Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) stadionas įrenginėjamas šalia Naujosios gatvės pradžioje esančio „Iki“ prekybos centro. Čia anksčiau veikė Dzūkijos pagrindinės mokyklos stadionas ir Lietuvoje pati pirmoji dirbtinės dangos aikštė. AAFF prezidentas Gediminas Daukšys džiaugiasi, kad pradėti stadiono žemės paviršiaus lyginimo darbai, o „bulvienojus“ jau šiemet pakeis sertifikuotos dirbtinės dangos aikštė, kuriai UEFA ketina suteikti dviejų žvaigždžių įvertinimą. Įrengus stadioną bus išspręstas ir buitinių patalpų treneriams, teisėjams, žaidėjams klausimas.

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Naujienos

2016 Lap 03 13:18

Naujienos iš Alytaus

Į būsimąjį AAFF stadioną prie centrinės IKI - jau gabenamos medžiagos dirbtinei aikštės dangai įrengti.

Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2017 Vas 24 11:34

http://lff.lt/news/2626/alytaus-apskrit ... g-dauksys/" onclick="window.open(this.href);return false;

ištrauka:
Vienas artimiausių AAFF prezidento darbų naują kadenciją – pavasarį atnaujinti naujo dirbtinės dangos stadiono įrengimo (adresu Naujoji g. 2F) darbus. Objekto atsiradimui pritarė Alytaus miesto savivaldybės taryba, futbolo stadionui įrengti išnuomojusi buvusio Dzūkijos mokyklos stadiono teritoriją ir atleidusi nuo valstybinės žemės nuomos mokesčio. LFF naujam stadionui skyrė 7 tūkst. 810 m2 ploto dirbtinę dangą. G. Daukšys taip pat nemeta šalin minties Alytaus mieste arba netoli miesto rajone įrengti uždarą futbolo maniežą. Pastačius specialų angarą Dzūkijos sostinėje iš esmės būtų baigta pagrindinės futbolo infrastruktūros kūrimo plėtra. Mieste yra centrinis stadionas su šalia veikiančia sale ir funkcionuotų trys dirbtinės dangos stadionai. Prie Dainavos mokyklos, netoli Dzūkijos mokyklos, o trečiąjį Pirmame Alytuje iki 2018 m. ketina renovuoti Alytaus kolegija, padedama AAFF. Miesto savivaldybės iniciatyva neseniai atnaujintas stadionas tarp Jotvingių gimnazijos ir Vidzgirio mokyklos, taip pat planuojami naujam gyvenimui prikelti ir kiti.

Respublik
Pranešimai: 8731
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

AAFF Stadiomas

2017 Lap 30 07:35

https://alytausgidas.lt/aaff-uzdare-sez ... uotraukos/" onclick="window.open(this.href);return false;

Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) sezono uždarymo dieną buvo oficialiai atidarytas naujas stadionas.

AAFF stadionas, kuriame patiesta europinius standartus atitinkanti dirbtinė danga, įkurtas buvusiame Dzūkijos mokyklos stadione, adresu Naujoji g. 2F. Prie centrinės „Iki“ esančios aikštės pašonėje ateityje taip pat planuojama įrengti tribūnas, sportininkų, medicinos, personalo patalpos.

Paveikslėlis

Planuojamos tribūnos (584 vietos jeigu prisimenu teisingai)

Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 8731
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: AAFF Stadiomas

2020 Lap 13 10:23

Laukiame jūsų pasiūlymų ir idėjų
http://aaff.lt/index.php/13465

Alytaus apskrities futbolo federacija kartu su Lietuvos futbolo federacija vykdo nemažai futbolo renginių- pradedant apskrities futbolo pirmenybėmis ir baigant turnyrais skirtais patiems mažiausiems pradinukams. Dėkojame šių turnyrų organizatoriams ir dalyviams.

AAFF nuosekliai vysto savo stadioną esantį Alytuje Naujoji g. 2F. Buvo paklota dirbtinės žolės danga, sutvarkytas stadiono aptvėrimas, įrengtos persirengimo patalpos su WC ir dušais.

2021 m. vasario mėnesį planuojamas stadiono apšvietimo įrengimas, kad galėtume treniruotis ir žaisti tamsiuoju paros metu.

Nors šiuo metu paskelbtas karantinas dėl Covid-19 pandemijos, tikėkimės, kad pavasarį vėl galėsime sportuoti.
Planuodami artimiausių metų veiklą prašome iki 2020 m. gruodžio 15 d. pateikti siūlymus
- kokius turnyrus ir renginius norėtumėte organizuoti,
- kaip pagerinti vykdomų renginių kokybę, - kaip vystyti AAFF stadioną ir veiklą jame.

Pasiūlymus siųskite: el. paštu [email protected]
tel. +370 698 26668
Pagarbiai,
AAFF Prezidentas Gediminas Daukšys

Respublik
Pranešimai: 8731
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: AAFF Stadionas (ex Tvirtovės 7)

2021 Geg 03 11:34

Stadione prie centrinės „Iki“ sumontuota nauja įranga
https://alytausgidas.lt/naujiena/stadio ... ja-iranga/

Prieš keletą metų Dzūkijos mokyklos stadionas prie centrinės „Iki“ parduotuvės buvo panašus į apleistą daržą, trumpindami kelią juo naudojosi praeiviai. Turbūt nedaugelis tikėjo, kad čia galės vykti futbolo varžybos ne tik dienomis, tačiau ir vakarais.

Prieš šešerius metus stadioną perėmusi Alytaus apskrities futbolo federacija (AAFF) ėmėsi darbų. Dvi kadencijas AAFF vadovo kėdėje darbavęsis Gediminas Daukšys džiaugiasi, kad stadionas sutvarkytas, o tai padaryta apskrities ir Lietuvos futbolo federacijos lėšomis, nė cento neprašant iš savivaldybės.

Stadione pačioje Naujosios g. pradžioje įrengta dirbtinės dangos aikštė, veikia persirengimo kambariai su dušu, o futbolininkams neteks bėgti kamuolio, nuskriejusio į aplinkines gatves, mat įrengtos gaudyklės. Paskutiniu stadiono įrengimo akcentu tapo apšvietimas, todėl treniruotis, rungtyniauti bus galima ir temstant. Tiesa, stadiono apšvietimą dar teks sureguliuoti, kad šviesa tolygiai pasiskirstytų aikštėje ir nesklistų iki aplinkinių namų gyventojų. Paskaičiuota, kad per valandą LED apšvietimas elektros energijos sunaudos vos už 4 eurus.

AAFF dirbtinės dangos aikštėje vyksta jaunųjų Alytaus sporto ir rekreacijos centro, futbolo akademijos „Dainava“, apskrities futbolininkų varžybos, stadionu galės naudotis ir Lietuvos futbolininkai senjorai. Pastarieji Alytuje svajoja ir apie futbolo maniežą. Tuomet atsirastų sąlygos treniruotis ir šaltuoju metų laikotarpiu.

Į AAFF stadioną jau investavuota 250 tūkst. eurų.Paveikslėlis
Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 8731
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: AAFF Stadionas (ex Tvirtovės 7)

2021 Geg 03 11:39

Kai už Europos Sąjungos/mokesčių mokėtojų pinigais identiškas kainas padaromos futbolui netinkamos, matmenų neturinčios nesąmonės ale "stadionai", o čia už šiek tiek mažiau sutvarkyta visiškai išnaudojama aikštė, tai darosi labai kokčiai pikta.

Respublik
Pranešimai: 8731
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: AAFF Stadionas (ex Tvirtovės 7)

2022 Rgp 09 16:42

Nustebino vaizdas stadione: vieni – sportuoja, kiti – viską niokoja
https://alytusplius.lt/naujienos/nusteb ... ka-niokoja
Raimonda Bernatavičienė

„Miestas turi išties dėmesio vertą futbolo stadioną, tačiau graudu žiūrėti, kaip jis dabar atrodo“, - apie Naujojoje gatvėje, šalia Dzūkijos mokyklos, esantį stadioną kalbėjo į AlytusPlius.lt kreipęsis vyriškis. Jis teigė su draugais kartais atvykstantis čia pažaisti futbolą, tačiau neretai tenka drausminti besirenkančias ir netinkamai besielgiančias kompanijas.

„Šis stadionas – tikrai nemenkas objektas Alytuje. Bet mus stebina, kad, regis, niekas juo nesirūpina: primėtyta šiukšlių, vartai sulaužyti, tinklai nuplėšyti, tvoros išvartytos, kėdės irgi išklibintos – jas ima, nusineša ir pasideda kaip kam patogiau. Inventoriaus patalpoje kuriasi benamiai. Vienoje vietoje sugadinta stadioną apšviečianti elektros instaliacija, kyšo laidai – pavojinga“, - pasakojo futbolo entuziastai.

Jie teigė patys susirišantys išdraskytus vartų tinklus, sudrausminantys infrastruktūrą gadinančius asmenis. Jie tvirtino, kad net simbolinį mokestį sutiktų mokėti, jeigu kiekvienas prisidėtų, kad nuolat tvarką prižiūrėtų samdomas darbuotojas.

„Tiesiog gaila stadiono. Kiek galime, patys kažką sutvarkome žaisdami ir šiukšles aprenkame, bet jeigu kažkam šis stadionas priklauso, tai norėtųsi ir jų indėlio“, - kalbėjo alytiškiai.

Apie situaciją pasiteiravus stadioną valdančios Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidento Rimo Kantaravičiaus, jis patikino, kad yra apmaudu, jog stadiono inventorių niokoja ir šiukšlina kai kurie miesto gyventojai.

„Vos tik stadione buvo paklota dirbtinė danga, supirktas inventorius, neilgai trukus prasidėjo ir problemos. Kaskart teritoriją aptvarkome, prižiūrime, bet nespėjame apsisukti – o vėlgi kažkas nulaužta, sugadinta“, - teigė R. Kantaravičius.

Pasak jo, buvo įrengtos ir vaizdo stebėjimo kameros, kurias taip pat kažkas išdaužė. Varteliai taipogi nerakinami – kad žmonės įeitų nelaužydami tvorų.

„Yra žmogus, kuris periodiškai čia prižiūri tvarką, apšienauja aplinką, tačiau kiaurą parą jis budėti negali. Norisi daryti gera, tačiau kaip matome, yra tokių, kurie nieko nesaugo. Anksčiau ten, galima sakyti, buvo visų praėjimo vieta, dabar irgi matomai vyksta pasisėdėjimai. Tik gaila, kad po jų randama netvarka“ - sakė R. Kantaravičius.

Anot jo, artimiausiu metu įvyks federacijos valdybos narių susirinkimas, kurio metu bus aptartas klausimas dėl minėto stadiono, sprendžiama ir dėl vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo.

„Bendromis jėgomis, su palaikymu, prisidėjimu, manau, galime rasti išeitį. Norėtųsi kad ir patys žmonės būtų sąmoningesni, gerbtų kitų darbą ir tai, kas sukurta“, - sakė Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas R. Kantaravičius.

Jis tai pat informavo, kad norint sportuoti stadione, vertėtų apie tai pranešti federacijai, suderinti laiką, kad būtų išvengta nesusipratimų.

AlytusPlius.lt primena, kad stadionas buvo sutvarkytas Alytaus apskrities ir Lietuvos futbolo federacijų lėšomis. Buvo pastatyti įrenginiai, aikštėje paklota dirbtinė danga.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 8731
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: AAFF Stadionas (ex Tvirtovės 7)

2022 Rgs 04 16:28

Turėdamas laiko atsekiau apie ką buvo dešimties metų senumo broniaus pranešimas apie suplyšusią stadiono dangą Alytuje.

Šita citata tiesiog pasirodė reikšminga, labai nemaloni ir visiškai priešinga mano ankščiau būtent šioje temoje išsakytai minčiai:
„<...>Mums užtektų ir mažesnės aikštės, jei už tai būtų įrengtas geras aikštynas”, – tikino Dzūkijos pagrindinės mokyklos direktorė V.Sušinskienė

Grįžti į