2014 Kov 16 10:57

A. Buinickis prie triuškinamos pergalės prisidėjo įvarčiu
2014-03-16
Giedrius Vaitkevičius

Šeštadienį Estijos aukščiausiosios lygos III turo rungtynėse lietuvio Arsenijaus Buinickio atstovaujama Talino „Levadia“ 8:0 (4:0) nepasigailėjo to paties miesto „Kalev“. 28-erių puolėjas iš Lietuvos prie pergalės prisidėjo įvarčiu. Praėjusių metų čempionė „Levadia“ pirmuosius įvarčius pelnė 11 ir 12 minutėmis. Pirmasis pasižymėjo Ingemaras Teeveras (1:0), antrasis – Arturas Rättelas (2:0). Pastarasis įmušė ir 26-ąją minutę (3:0). Paskutinę pirmojo kėlinio minutę 11 metrų baudinį realizavo Omaras Elhussieny iš Egipto (4:0). Po pertraukos vyriausiasis „Levadia“ treneris Marko Kristalas nusprendė į aikštę mesti A. Buinickį. Jis pakeitė pirmojo įvarčio autorių I. Teeverą. Antrajame kėlinyje toliau lijo įvarčiais į „Kalev“ vartus. 48-ąją minutę pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs rusas Vladislav Ivanov (5:0), 50-ąją – Pavelas Marinas (6:0), 89-ąją – O. Elhussieny (7:0). A. Buinickis padėjo paskutinį rungtynių tašką – kamuolį į vartų tinklą pasiuntė 91-ąją minutę (8:0). Lietuvis pelnė pirmąjį įvartį šio sezono Estijos čempionate. „Levadia“ per pirmuosius tris turus iškovojusi keturis taškus. Estijos čempionų sąskaitoje – pergalė, lygiosios ir pralaimėjimas. Šalies sostinės ekipa žengia penkta tarp 10-ies lygos ekipų. „Kalev“ (1 taškas) užima aštuntąją poziciją. Kitas rungtynes A. Buinickio komanda žais kovo 22-ąją namie su Tartu „Tammeka“ (0 tšk. – 9 vieta).

Re: įvairūs

2014 Geg 17 18:26

Bujnickis paliko Levadia ir persikėlė į Islandijos KA Akureyri komandą. Debiutinėse rungtynėse įmušė įvartį, bet jo komanda 2-3 pralošė

Pirmasis divizionas :)

Antro pagal pajėgumą lygmens nevykėliai kol kas... bet nustebino, kad yra legionierius iš LT, JAV, Slovėnijos..

the Icelandic champions, in 1989
1989 metų čempionai. Vieną kartą buvo patys galingiausi Islandijoje.. 1969 metais iškovojo šalies taurę..

[2-3] 89' Buinickij A.

visi penki įvarčiai sukirto antrame kėlinyje...
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

2014 Geg 21 16:12

Dvi rungtynės, du įvarčiai... 8-) Blin, pirmojo Islandijos diviziono siaubas.. :mrgreen:

2014 Geg 21 21:29

Bet kai Lietuviai sugeba išvažiuoti į tokius klubus, kaip sekmadienio lygos meksikiečiai Suomijos trečiose lygose :D

2014 Geg 23 12:22

teko benraut su juo... Kai is Bekento per metus Zutautas datempe iki rinktines, sake tuoj parduos i bundesliga.. Susijuokiau, o jis pasitaise, gal i bundesliga 8-) veliau turejo but Izraelio 1 ar 2 divizionas.. (paraso truko) veliau Ekranas.. O toliau kaip pasakoje.. Kuo toliau tuo baisiau.. :)

...

2014 Geg 23 13:25

Kuo toliau tuo baisiau.. :)
Tuoj FARERŲ III lyga bus, o į BEKENTĄ kol kas negrįš... :P Žuvies fabrike padirbės, kamuoliuką paspardys.. :roll:

O iki rinktinės lygio "priauginti' futbolistai nepasiteisina.. iš niekur atėjo ir dings į niekur.. :P

Fram VS. KA Akureyri 1 : 0

gavo klubas ir pasitraukė iš taurės varžybų.

Bolungarvik VS. KA Akureyri 1 : 3

65` Buinickis gavo geltoną/raudoną kortą.. įvarčių nepelnė.