Pranešimai: 8573

Re: Arvydas Novikovas

2022 Vas 08 17:49

A.Novikovas džiaugėsi pergale Turkijoje

Pirmoje Turkijos lygoje sekmadienį Arvydas Novikovas žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai „Erzurumspor BB“ ekipai 1:0 įveikti „Manisa“ klubą. Vienintelį rungtynių įvartį varžovai patys įsimušė į savus vartus, o po šios pergalės „Erzurumspor“ lieka trečioje vietoje.

2022 Vas 13 19:38

Geriausias Lietuvos futbolininkas Turkijoje atliko du rezultatyvius perdavimus

Turkijos Pirmoje lygoje lietuvio Arvydo Novikovo atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje žaidė svarbias rungtynes su turnyrinės lentelės kaimynu „Umraniyespor“ klubu. Šiose rungtynėse A.Novikovui pavyko išsiskirti dviem rezultatyviais perdavimais, o rungtynės galiausiai baigėsi lygiosiomis 3:3.

A.Novikovas žaidė starto sudėtyje ir aikštėje praleido 88 minutes. Lietuviui labai sėkmingai susiklostė antrojo kėlinio pradžia, kuomet per dvi minutes jis atliko net du rezultatyvius perdavimus. 52 minutę po A.Novikovo skersuoto kamuolio jo komandai pavyko išlyginti rezultatą iki 2:2, o 54 minutę po A.Novikovo pakelto kampinio „Erzurumspor“ įsiveržė į priekį rezultatu 3:2.

Visgi, 73 minutę aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir komandos galiausiai pasidalino po tašką. Po šių lygiųjų „Erzurum“ su 42 taškais lieka trečioje vietoje, o „Umraniyespor“ su 46 taškais yra antri.

2022 Kov 18 01:22

Geriausias Lietuvos futbolininkas pasirašė naują sutartį: įtraukta svarbi sąlyga

Arvydas Novikovas padėjo parašą ant naujos sutarties su Turkijos klubu „Erzurumspor“, praneša 15min. Tiesa, bendradarbiavimas tęsis tik su sąlyga, kad šis sezonas bus sėkmingas komandai, kurioje lietuvis rungtyniauja nuo 2020-ųjų.

15min žiniomis, A.Novikovo sutartis su „Erzurumspor“ įsigalios tik tuo atveju, jei klubas iš antrosios Turkijos lygos pakils į aukščiausiąją.

Jei tai įvyks, tuomet 31-rių vilnietis Erzurume liks dar dvejiems metams.

Pastaruoju metu į duobelę kritusi lietuvio ekipa rikiuojasi šeštoje vietoje. Į pajėgiausią lygą bilietus iškovos dvi pirmąsias vietas užėmusios komandos, o dėl trečio kelialapio atkrintamųjų principu susigrums 3-6 vietas užėmę klubai.

Su 7 įvarčiais A.Novikovas yra rezultatyviausias žaidėjas komandoje, jis yra atlikęs ir 3 rezultatyvius perdavimus.

A.Novikovas prieš daugiau nei mėnesį atsiėmė geriausio Lietuvos futbolininko apdovanojimą, kurį pelnė trečią kartą karjeroje.

Per savo karjerą rinktinėje saugas yra mušęs 12 įvarčių ir rezultatyviausių sąraše dalinasi antrąją vietą su legendiniu Antanu Lingiu. Pastarasis yra vienas garsiausių tarpukario Lietuvos futbolininkų, atstovavęs rinktinei 1928-1938 metais. Pirmas su 19 įvarčių yra Tomas Danilevičius.

2022 Bal 07 17:31

„Hat-trick“ su Indre: A.Novikovas – apie Lietuvos rinktinę, traumas, karjerą ir patirtis svetur

Laidoje buvo kalbama apie Lietuvos rinktinės draugiškų rungtynių ciklą, jaunųjų žaidėjų debiutą, patirtą traumą, draugystę su Fedoru Černychu, geriausio 2021-ųjų Lietuvos futbolininko apdovanojimą, rodomą pavyzdį kitiems. Buvo prisiminta karjeros pradžia Vilniaus ir Visagino komandose, pirmoji legionieriaus patirtis Škotijoje, skaudi Mariaus Žaliūko netektis, sukaupta patirtis rungtyniaujant Vokietijoje, Lenkijoje.

Taip pat buvo kalbama apie Slawomiro Peszko nesportišką elgesį, „Legia“ komandų aršius aistruolius, širdies problemas, leidžiamą laiką Turkijoje, keistas gaunamas turkų žinutes, sunkumus dėl ligos ir traumos, trenerio Yilmazo Vuralo viešus kaltinimus, Italijos sensacingą nepatekimą į pasaulio futbolo čempionatą, Portugalijos ir Lenkijos iškovotus kelialapius, galimybę karjeros pabaigoje sugrįžti rungtyniauti į Lietuvą, pasikeitusią nuomonę apie trenerio darbą ir ateities planus.

Laidos pradžioje A.Novikovas įvertino jaunųjų žaidėjų pasirodymą Lietuvos rinktinėje tarptautinės pertraukos metu.

„Manau, kad gerai, jog ateina nauja karta, treneris išbando naujus žaidėjus. Augustinas Klimavičius paliko gerą įspūdį, pirmą kartą atvažiavo į rinktinę, iš karto debiutinėse rungtynėse įmušė įvartį. Edgaras Utkus manau buvo geriausias žaidėjas aikštėje prieš Airiją“,- savo įžvalgomis dalijosi Lietuvos rinktinės lyderis.

31-erių metų futbolininkas papasakojo apie linksmiausią patirtą nuotykį kartu su geriausiu draugu Fedoru Černychu.

„Atostogavome Tailande, Černychas pabandė važiuoti su motoroleriu. Sakė, kad jį dėdė mokino tai daryti vaikystėje. Išsinuomavome tris motorolerius, atvežė du, aš moku vairuoti, Vaitkūnas moka, bet mes nematėme, kaip Fede vairuoja. Fede atsisėdo, Vaitkūnas kartu, kad padėtų, jie nuvažiavo nuo kalno, gatvėje iš šonų buvo du grioviai, Fede negalėjo apsisukti ir nuvažiavo į vieną griovį“,- linksmą istoriją atskleidė A.Novikovas.

Geriausias Lietuvos futbolininkas atskleidė, kokia asmenybė tiek aikštėje, tiek už jos ribų buvo amžinatilsį Marius Žaliūkas.

„M.Žaliūkas buvo geras žmogus, dar tokio nesu matęs, jis buvo labai geros širdies. Jis buvo labai linksmas už aikštės ribų, o aikštėje – lyderis. Dabar jis „Hearts“ klube yra legenda, jis man labai daug padėjo“,- pasakojo A.Novikovas.

A.Novikovas papasakojo apie dažną trenerių kaitą Turkijoje ir nemaloniausią turėtą patirtį su strategu Yilmazu Vuralu.

„Per du sezonus klubas pakeitė aštuonis ar devynis trenerius. Labai gerai žaidžiau rungtynėse prieš „Fenerbahče“. Antras treneris atėjo į rūbinę ir pasakė, kad mane keičia, paklausiau kodėl, jis nusisuko nieko nepasakė, numečiau rankšluostį ir išėjau. Rankšluostis nukrito ant žemės ir nuslydo treneriui prie kojos, nieko net nepasakiau. Po rungtynių spaudos konferencijos metu treneris kalbėjo, kad A.Novikovas metė rankšluostį mano asistentui į veidą, jis tai pasakė prieš visą Turkiją. Fanai pradėjo man rašyti, kaip tu taip gali elgtis, vėliau parašiau žinutę „Instagram“, kad tai yra netiesa. Vėliau vienas treniravausi, po sezono trenerį atleido ir grįžau į pirmą komandą“,- karčią patirtį prisiminė A.Novikovas.

49:00 Italijos nepatekimas į pasaulio futbolo čempionatą
49:47 Portugalijos ir Lenkijos iškovoti kelialapiai į pasaulio futbolo čempionatą
51:04 Įsimintiniausios akistatos
51:47 Kas padeda išlaikyti formą vyresniame amžiuje?
52:32 Iki kelių metų planuoja žaisti futbolą?
53:12 Pasikeitusi nuomonė apie trenerio darbą
55:31 Ateities planai

2022 Geg 21 04:36

Reguliarųjį sezoną „Erzurumspor“ užbaigė be A.Novikovo

Turkijos Pirmoje lygoje reguliarųjį sezoną užbaigė „Erzurumspor BB“ klubas, bet tą jis padarė be Arvydo Novikovo. Lietuvis nebuvo registruotas paskutinėms rungtynėms, o jo komanda išvykoje net 0:4 pralaimėjo „Denizlispor“ klubui.

Nepaisant šio pralaimėjimo, „Erzurumspor“ finišavo penktoje vietoje ir tęs kovas dėl patekimo į stipriausią šalies lygą atkrintamųjų varžybų etape.

2022 Geg 25 18:06

Jau starte.

2022 Geg 29 22:06

Novikovas realizavo paskutinį komandos baudinį ir iškrito iš atkrentamųjų.

2022 Geg 31 22:03

A.Novikovas atsisveikino su „Erzurumspor“ klubu

Turkijos Pirmos lygos „Erzurumspor BB“ klube sezoną įvarčiu užbaigęs Arvydas Novikovas kitą sezoną žais naujame klube.

31-erių metų Lietuvos rinktinės narys šį sezoną Turkijoje per 31 mačą pelnė 9 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir su savo komanda varžėsi dėl patekimo į aukščiausią Turkijos lygą, bet pralaimėjo pusfinalyje.

Jei „Erzurumspor BB“ būtų sugrįžęs į Turkijos elitą, A.Novikovo sutartis būtų automatiškai pratęsta dar sezonui. Tam neįvykus, lietuvio likimas nebuvo aiškus, bet vakar vakare pats A.Novikovas patvirtino, kad palieka „Erzurumspor“ klubą.

„Noriu pasakyti didelį ačiū Erzurumo ir „Erzurumspor“ fanams. Nuo pat pirmos dienos čia atvykus aš jaučiau palaikymą ir meilę. Tai buvo ypatinga! Žinoma, buvo gerų ir blogų periodų, bet toks yra futbolas. Esu laimingas, kad žaidžiau šiame klube. Erzurumas visada liks mano širdyje, bet atėjo metas atsisveikinti. Linkiu Jums viso ko geriausio!”, – savo „Instagram“ tinkle rašė A.Novikovas.

Kol kas dar nėra aišku kur kitą sezoną žais lietuvis, bet Turkijos spaudoje skelbiama, kad A.Novikovas liks jų šalyje ir persikels į „Samsunspor” klubą, kuris taip pat žaidžia antroje pagal pajėgumą Turkijos lygoje, o ką tik pasibaigusiame sezone užėmė dvejomis pozicijomis žemesnę vietą nei „Erzurumspor“ klubas – 7 vietą.

2022 Bir 03 21:45

Ivanauskas pasidžiaugė, kad Arvydas turi naują kontraktą Turkijoje ^^.

2022 Bir 05 15:23

A.Novikovas lieka Turkijoje, bet keliasi į „Samsunspor“

Turkijos Samsuno „Samsunspor“ futbolo klubas oficialiai paskelbė apie 2 sezonams (su galimybe pratęsti dar vienam) pasirašytą kontraktą su Lietuvos rinktinės žaidėju Arvydu Novikovu.

31 metų saugas pastaruosius 2 sezonus rungtyniavo taip pat Turkijoje, „Erzurumspor“ klube.

Tiek buvęs, tiek naujasis lietuvio klubai rungtyniauja Turkijos antrojoje lygoje. „Erzurumspor“ praeitą sezoną užbaigė pirmenybių penktojoje vietoje (58 taškai per 36 rungtynes), o „Samsunspor“ – septintojoje (51).

Per savo karjerą A.Novikovas taip pat yra žaidęs „Vilniaus“, „Hearts“ (Škotija), „Erzgebirge Aue“, „Bochum“ (abu – Vokietija), „Jagiellonia“ ir „Legia“ (abu – Lenkija) klubuose.

2022 Lie 22 17:06

A.Novikovas patyrė traumą

Į „Samsunspor“ klubo gretas šią vasarą persikėlęs Arvydas Novikovas patyrė traumą. Vos vienose draugiškose rungtynėse spėjęs sužaisti lietuvis pajuto skausmus dešinėje kirkšnyje.

Kokio tai rimtumo trauma klubas neatskleidė, bet gydymas jau pradėtas, o dėl šios traumos A.Novikovas tikrai praleis kelias draugiškas rungtynes.

2022 Rgp 13 01:50

Rimta panašu nebuvo, Novikovas šiandien lygos starte pasirodė po keitimo, Samsunspor laimėjo 2–0.

2022 Rgs 12 11:18

Turkijos antroje pagal pajėgumą lygoje Arvydas Novikovas į aikštę žengė tik 74 minutę, o jo ginamas „Samsunspor” klubas svečiuose su „Rizespor“ klubu sužaidė lygiosiomis 1:1. Abu įvarčiai įmušti buvo dar pirmajame kėlinyje.

2022 Spa 25 09:47