Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Spa 01 23:36


Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Spa 03 19:36

A.Novikovas: „Noriu tapti metų futbolininku Turkijoje“
https://www.sportas.lt/naujiena/421377/ ... -turkijoje

Į Turkiją prieš naująjį sezoną persikėlęs ir puikiai „Erzurumspor“ klube įsitvirtinęs Arvydas Novikovas džiaugiasi labai gera sezono pradžia ir kelia sau pačius aukščiausius tikslus.

„Man labai malonu žaisti Turkijoje. Prieš atvykdamas čia žinojau, kad tai yra labai aukšto lygio lyga. Joje žaidžia daug didelių ir stiprių komandų“, – vietinei Turkijos žiniasklaidai sakė A.Novikovas.

29-erių metų A.Novikovas Turkijos „Super“ lygoje sužaidė 3 rungtynes, pelnė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Man malonu pradėti lygą įmušus įvarčius ir atlikus rezultatyvų perdavimą. Visų šių dalykų nepadariau savarankiškai, komandos draugai prie to prisidėjo, bet aš esu patyręs žaidėjas ir sugebėjau išnaudoti gautas progas“, – tęsė krašto puolėjas.

A.Novikovas pabrėžė, kad „Erzurumspor“ komandai labai svarbus yra ir fanų palaikymas: „Ne visada turėsime gerų dienų, kartais pasitaikys ir gerų, ir kartais blogų dienų. Jų palaikymas yra labai svarbus visame procese. Tegul jie ir toliau mus palaiko. Labai dėkoju jiems už gautą palaikymą“.

Kiek anksčiau A.Novikovas Turkijos spaudai užsiminė ir apie savo sezono tikslą - jis nori tapti geriausiu lygos metų futbolininku. Į simbolinę turo rinktinę A.Novikovas jau buvo patekęs, bet lietuvis taikosi dar aukščiau.

„Noriu tapti metų futbolininku Turkijoje, pasirodydamas labai gerai. Jei gerai pasirodysiu rinktinėje ir „Erzurumspor“ klube, tikrai galiu tai pasiekti. Turiu tokį tikslą“, – pridūrė A.Novikovas, pabrėždamas, kad su „Erzurumspor“ klubu sieks užimti kuo aukštesnę vietą lygoje.
Pagal kontekstą būčiau suskaitęs, kad siekia tapti 2020 Lietuvos futbolininku, nu bet OK

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Spa 09 21:33

A.Novikovas: „Po albanų atsirado žiežirba, kuriai negalime leisti užgesti“
https://www.sportas.lt/naujiena/421664/ ... ti-uzgesti

Dar prieš mėnesį dėl traumos Lietuvos rinktinei padėti negalėjęs Arvydas Novikovas tiesiog švyti.

Prieš pora savaičių į simbolinę Turkijos lygos rinktinę patekęs saugas trečiadienį prie rinktinės pergalės prieš Estiją prisidėjo dviem įvarčiais. Tai buvo devintasis ir dešimtasis futbolininko įvarčiai, kurie jį visų laikų rezultatyviausių Lietuvos rinktinės futbolininkų sąraše pakėlė į trečią vietą. Kaip ir A.Novikovas, po dešimt įvarčių yra pelnę Edgaras Jankauskas ir Robertas Poškus, o juos lenkia 19 įvarčių pelnęs Tomas Danilevičius ir 12 kartų pasižymėjęs Antanas Lingis.

„Jei atvirai, apie tai, kad galėčiau tapti rezultatyviausiu visų laikų futbolininku, negalvoju.. bet norėčiau“, - pokalbio pradžioje su sportas.lt sakė A.Novikovas.

Atrodo, kad saugas vakar laisvumu užkrėtė ir komandos draugus, todėl žaidime nebuvo matyti taip įprasto broko, siaubingų klaidų ir neužtikrintumo kuriant atakas.

„Nepasakyčiau, kad tai pasikeitė vakar. Man atrodo, kad žaisdami prieš Albaniją buvome tokie patys laisvi ir pasitikintys savimi. Be abejo, ta pergalė mums suteikė žymiai daugiau pasitikėjimo ir leido suprasti, jog mokame ir galime žaisti futbolą. Aišku, dar privalome atsikratyti mums koją neretai kišančių nervingų pradžių, tačiau kai pagauname žaidimą, matome, kad visai neblogai gaunasi“, - kalbėjo geriausias 2018-ųjų Lietuvos futbolininkas.

Arvydai, kuo lietuviai vakar buvo geresni už Estijos rinktinę?
Visų pirma, mes į tas rungtynes žiūrėjome kaip į pačias svarbiausias. Aš jau minėjau, kad mes neskirstome rungtynių į draugiškas ar oficialas, mes žiūrime, kaip geriau sužaisti būsimas rungtynes. Aš nežinau, ką galvojo estai, bet mes rungtynėms atsidavėme šimtu procentų, pasinaudojome savo progomis ir laimėjome. Kiekvienas žaidėjas tikėjo tuo, ką darė, tikėjo tuo, ką darė komandos draugas. Pasitikėjimas futbole duoda labai daug.

Jūs pats dar prieš mėnesį nežaidėte dėl traumos, o dabar atrodo, kad išgyvenate aukso amžių. Ką apie tai galite pasakyti?
Jaučiuosi tikrai labai gerai. Po išvažiavimo iš Lenkijos, tarsi, įgavau antrą kvėpavimą. Traumos nekankina, žaidimas sekasi.. tikiuosi, kad tokiu tempu važiuosiu ir toliau.

Visai neseniai Turkijos žiniasklaidoje nuskambėjo jūsų frazė, kad tikitės tapti geriausiu Turkijos lygos žaidėju. Pastebėsiu, kad norai nekuklūs..
Turkai mane neteisingai suprato. Aš sakiau, kad norėčiau darsyk tapti geriausiu Lietuvos metų futbolininku. O kalbant apie tai, kas buvo parašyta, tai aš nemanau, kad tai yra neįmanoma. Sunkus darbas, kažkiek sėkmės ir viskas įmanoma.
Pagal kontekstą būčiau suskaitęs, kad siekia tapti 2020 Lietuvos futbolininku, nu bet OK
Gerą žaidimą Turkijoje pradėjote demonstruoti vos nuvykęs į ją. Kaip paaiškintumėt tai, kad jums neprireikė jokios aklimatizacijos, komandos draugų pažinimo ir panašiai?
Reikia suprasti, kad aš jau esu patyręs žaidėjas. Aišku, be draugų pagalbos, be trenerio tikėjimo, būtų sunkiau tą padaryti, tačiau treneris manimi pasitiki labai stipriai, duoda daug laisvės, o tai man leidžia žaisti savo žaidimą ir demonstruoti viską, ką moku geriausio.

Galite atskleisti, kiek buvo realu, kad vėl tapsite komandos draugais su Fedoru Černychu?
Kai komandoje manęs paklausė apie puolėjus, pasakiau, kad Fedoras yra laisvas. Klubui idėja lyg ir patiko, tačiau komanda jau buvo sukomplektuota. Iš 28 žaidėjų.

Prasidėjo kalbos, kad turi kažką paleisti tam, kad galėtų atvykti kažkas naujas. Nieko nepaleido, Fedoras susirado klubą ir tokia istorija. Galvoju, kad jei visa tai būtų įvykę nors kažkiek anksčiau, tikrai toks scenarijus būtų žymiai realesnis.

Grįžkime prie vakarykštės dvikovos. Ar ji pareikalavo daug jėgų?
Aišku, nuovargis jaučiasi, bet kažko išskirtinio nėra. Ne pirmas kartas. Iki rungtynių su Baltarusija turime tris dienas, tad neabejoju, kad visi spėsime atsigauti. Nepamirškime, kad šeši žaidėjai žaidė mažiau nei 90 minučių, todėl atsistatymas bus dar trumpesnis. Faktas, kad sekmadienį būsime visi pasiruošę ir kovosime.

Kaip galvojate, kuo labiausiai skirsis rungtynės su estais ir baltarusiais?
Sunku nuspėti, bet mes galime turėti kažkokį privalumą. Baltarusiai šiandien žaidžia labai svarbias rungtynes, todėl jie atsistatymui turės viena diena mažiau nei mes. Aišku, jie turi gerą komandą, kurios jokiu būdu nuvertinti negalime. Spėju, kad bus sunkiau nei buvo su estais, bet reikia tikėti tuo, ką darome, nusiteikti pergalei ir laimėti.

Labai gerai vakar pasakė Saulius Mikoliūnas. Po albanų atsirado žiežirba, kuriai negalime leisti užgesti. Turime palaikyti tą degančią ugnį ir pratęsti sėkmingą seriją. Per paskutines ketverias rungtynes laimėjome tris kartus (įskaitant pergalę prieš Naująją Zelandiją). Žymiai smagiau būtų, jei iš paskutinių penkerių būtumėm laimėję ketverias. Toks mūsų tikslas.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Spa 15 22:11

Žvaigžde Turkijoje pasijutęs Novikovas neabejoja šviesia Lietuvos rinktinės ateitimi
https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/z ... d=85525557

„Anksčiau futbolas buvo hobis, negalvojau, kad iš jo užsidirbsiu ir pragyvensiu. Jei ne futbolas, nežinau, ką daryčiau“, – „Delfi TV“ laidoje „Sportinė forma“ kalbėjo po trumpos pertraukos į Lietuvos futbolo rinktinės gretas grįžęs 29 metų puolėjas Arvydas Novikovas.

Neseniai į Turkiją persikėlęs ir ten žvaigžde pasijusti spėjęs A. Novikovas pasakojo ne tik apie savo pirmuosius žingsnius futbolo aikštėje, prie šoninės linijos bėgančią savo močiutę, pamokas groti pianinu per karantiną, bet ir svajones žaisti „Barcelona“ komandoje bei stiprų tikėjimą, kad Lietuvos rinktinė gali grįžti į pergalių kelią.

2018 metų geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas A. Novikovas tuomet apdovanojimą dedikavo savo močiutei, atvedusiai jį į futbolą. Dar ir dabar jis šiltai prisimena akimirkas, kai ji ragindavo savo anūką bėgiodama prie šoninės aikštės linijos.

„Iš pradžių lankiau kikboksą. Iš tikrųjų eidavau ten tik dėl savaitgalių, kuriais žaisdavome futbolą. Man labai patiko futbolas, todėl nuėjau pas močiutę, paprašiau ir su ja nuėjome į futbolo treniruotes. Seniai jau viskas buvo, bet pamenu, kaip močiutė ir treniruotėse, ir per rungtynes bėgdavo prie šoninės linijos ir ragindavo mane: „Greičiau, greičiau“, – juokėsi A. Novikovas.

Mažas, išdykęs, tikru kunkuliuojančios energijos užtaisu buvęs berniukas su dideliu noru lankė futbolo treniruotes.

„Aistra futbolui buvo labai didelė. Ir po treniruočių grįžęs namo kieme dar žaisdavau futbolą. Energijos buvo daug, o mintyse – kaip dar pažaisti futbolą, – pasakojo dabartiniame LFF, o anksčiau „Lokomotyvo“ vardą turėjusiame stadione futbolo kamuolį gainioti pradėjęs puolėjas. – Anksčiau futbolas buvo hobis, negalvojau, kad iš jo užsidirbsiu ir pragyvensiu. Jei ne futbolas, nežinau, ką daryčiau. Tai – ir hobis, ir darbas, ir gyvenimas“.

Mėgdžiojo Ronaldinho, sekė Gattuso

Arvydas prisiminė, kaip buvusiame Vilniaus „Žalgirio“ stadione įvairiose rungtynėse būdamas vaikas padavinėjo futbolininkams kamuolius iš užribio.

„Pamenu, kad teko padavinėti kamuolius rungtynėse tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių, o juk atvažiavo Raulis. Tuomet visi vaikai juo žavėjosi. Šiaip visuomet sekiau Ronaldinho. Tai, ką jis darė žaisdamas „Barcelonoje“, buvo nežemiška. Dar ir dabar pasižiūriu kokį jo apgaulingą judesį, pabandau“, – prisipažino vienas iš Lietuvos rinktinės lyderių.

Anot futbolininko, tikras pavyzdys savo vidinėmis savybėmis jam yra italas Gennaro Gattuso: „Dabar jis treneris, bet kai pats žaidė, buvo tikras kovotojas, geras žaidėjas, žemas savo pozicijoje, bet ir agresyvus. Visi jo bijodavo. To agresyvumo futbole reikia, bet proto ribose, jis neturi pereiti į geltoną ar raudoną kortelę, kad nepavestum savo komandos“.

A. Noviką aikštėje labiausiai žavi įvarčiai, tačiau jam ne mažiau patinka žaidimas vienas prieš vieną, kamuolio varymas, perdavimai.

„Negalvojau, kad būsiu profesionalas. Kai pasirašiau pirmąjį kontraktą su „Hearts“, supratau, kad teikia kabintis, galiu taip uždirbti ir išlaikyti savo šeimą. Kai žaidžiau Lietuvoje būdamas 16-metis, apie tai negalvojau, tačiau kai išvažiavau ragauti legionieriaus duonos, tuomet visas mąstymas pasikeitė“, – prisipažino jis.

Turkija – karjeros žingsnis į priekį

Rugpjūčio pabaigoje A. Novikovas paliko Varšuvos „Legia“ ir prisijungė prie Turkijos aukščiausioje lygoje žaisiančio Erzurumo „Erzurumspor“ komandos. Paties futbolininko nuomone, kol kas naujoje vietoje jam viskas einasi kaip iš pypkės.

„Pradėjau įspūdingai, 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas. Fanų neįleidžia į stadionus, bet jaučiu palaikymą. Žmonės ten gyvena futbolu, tūkstančius žinučių gaunu. Komanda labai gerai sukomplektuota, daug naujų žaidėjų. Galime daug gero nuveikti šį sezoną. Mano asmeniški tikslai – kuo aukščiausi. Klubo tokie patys. Ar galima pakovoti dėl aukščiausio titulo? Kodėl ne? Viskas įmanoma, reikia tikėti“, – kalbėjo puolėjas.

Apie pasklidusią žinią, kad lietuvis nori tapti geriausiu metų Turkijos žaidėju Arvydas mojo ranka: „Matyt ne taip išvertė ar suprato. Iš tikrųjų sakiau, kad noriu tapti geriausiu Lietuvos metų futbolininku. Aišku, kai tiki, galima tapti ir Turkijos metų futbolininku“.

Jis tikino, kad Turkijos futbolo pirmenybės su 21-a komanda yra kaip tik, ko reikėjo jo karjeroje. „Stiprus lygis. Padariau didelį žingsnį į priekį. Perėjau į geresnę lygą, o kai žaidžiu su geresniais žaidėjais, pats tampu geresniu“, – pastebėjo A. Novikovas.

Karantinas – prastas etapas su sintezatoriumi

Reaguodamas į šiais metais pasaulį supurčiusią koronaviruso pandemiją A. Novikovas raukėsi: „Daug nervų kainavo. Negalėjau grįžti į Lietuvą, negalėjau pamatyti šeimos, o ką tik buvo gimęs sūnus, sunku žmonai vienai. Aišku, po karantino grįžau. Bet treniruotis ne tas pats, kai treniruojiesi vienas, be komandos – iš karto gavau traumą. Apskritai visose lygose padaugėjo traumų, tai savaime suprantama. Juk kai sėdi namie, rizikinga grįžti ir visa jėga pradėti treniruotis. Paskui jau buvo medikų klaidos, kad tiek ilgai buvau traumuotas. Nelabai linksmas laikas, bet turi ir privalumų. Nusipirkau sintezatorių ir mokiausi groti. Deja, paskui vėl pamiršau“.

Pandemija ištuštino ir futbolo stadionus, o be sirgalių, kaip prisipažino „Sportinės formos“ svečias, futbolininkai žaidžia rungtynėse lyg treniruotėje.

„Aišku, mes esame profesionalai, turime priprasti. Bet keista, kai net girdisi, ką žmogus kalba tribūnoje. Tikiuosi, kad Turkijoje leis žiūrovus. Ten bus labai daug triukšmo. Daug duoda, kai stadionas ūžia, emocijos visai kitos“, – sakė jis.

Arvydas dabar stengiasi apie koronavirusą neskaityti, nors atsiriboti visiškai nuo to nepavyksta – primena atliekami COVID-19 testai, kuriuos iš pradžių sunku buvo ištverti, bet kai daromi prieš kiekvienas rungtynes, priprato.

Rinktinės rezultatai priklauso nuo žaidėjų

Iki pergalės prieš Albaniją Lietuvos futbolo rinktinė 4 metus niekaip nesugebėjo laimėti. Tas laikas, kaip prisipažino ir pats A. Novikovas, buvo sunkus žaidėjams.

„Buvo sunku, bet visuomet eidavome laimėti, norėjome laimėti. Gal kitiems atrodo, kad susirinkdavome tik pažaisti. Sunkus periodas, bet dabar viskas gerėja. Kiekvienas atvažiuoja su dideliu noru. Juk jei nenorėtų, neatvažiuotų. Visi nori žaisti už Lietuvos rinktinę“, – kalbėjo puolėjas.

Ir tęsė: „Viskas priklauso nuo žaidėjų, nuo mūsų. Daug kas sako, reikia keisti trenerį, valdžią. Bet mes patys, žaidėjai, žaidžiame, mes ir turime rodyti rezultatus. Turime gerai žaisti, laimėti, tuomet visi bus patenkinti ir treneriais, ir valdžia. Darysime viską, kad laimėtume, užimtume pirmą vietą grupėje. Aišku, ne visada pavyksta, bet darysime viską, kas įmanoma“.

Paprašytas įvardinti, kokią turi svajonę, A. Novikovas iš karto prisiminė „Barceloną“: „Norėjau žaisti „Barcelonoje“. Bet man jau 29 metai. Žinau, kad neišsipildys, žiūriu realistiškai. Todėl ir svajonė dabar tokia – kad būtų sveikatos man ir mano šeimai“.

Sportinė forma. Žvaigžde Turkijoje pasijutęs Novikovas neabejoja šviesia Lietuvos rinktinės ateitimi
https://www.youtube.com/watch?v=Jd7PF8I_UHE


Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Spa 22 16:21

Arvydas Novikovas: „Nesvarbu kurioje pozicijoje, svarbu žaisti“
https://lff.lt/news/11473/arvydas-novik ... bu-zaisti/

Arvydas Novikovas Turkijoje gali drąsiai vadintis žvaigžde. Padidėjęs sirgalių bei žiniasklaidos dėmesys, sirgalių Arvydo vardu kuriami profiliai socialinėje erdvėje bei pastovus žaidėjo sekimas A. Novikovui tapo kasdienybe. Pasak puolėjo, turkų svetingumą jis pajautė dar prieš pasirašant kontraktą.

„Dar nebuvau pasirašęs kontrakto, o jau gavau tūkstančius žinučių nuo turkų. Jie labai myli futbolą, jiems tai yra viskas, todėl svetingumas labai geras. Aišku, kai žaidi gerai, tai to dėmesio būna dar daugiau. Esu labai patenkintas, labai patinka sirgaliai – jie labai mane myli, todėl viskas gerai“, – teigė A. Novikovas.

Kalbėdamas apie savo dabartinį klubą puolėjas pabrėžė, jog komanda – naujai sukomplektuota, tačiau nepaisant to, pats jis jaučiasi komfortiškai.

„Į klubą atėjo daug naujų žaidėjų, o aš atėjau kartu su jais. Viso 11 naujų žaidėjų ir dabar pas mus labai geras kolektyvas, geras trenerių štabas, visi pasitiki, aikštėje duoda man laisvę kurti, todėl lengva žaisti. Jie pasitiki manimi, o aš – jais.

Turkijoje žaidžiu kairėje pusėje, būna situacijų, kuomet pasikeičiame pusėmis, bet daugiausiai laiko praleidžiu kairėje. Jaučiuosi komfortiškai, mane ir gynyboje gali pastatyti – aš žaisiu. Nesvarbu kurioje pozicijoje, svarbu žaisti. Vis dėlto, rinktinėje žaidžiu dešinėje, ten jaučiuosi kiek geriau“, – teigė rinktinės lyderis.

Nacionalinės rinktinės puolėjas pabrėžė, jog sau kelia aukščiausius tikslus bei tikisi to ir iš klubo draugų ir vadovų. Vis tik A. Novikovas išskyrė, jog iš antros lygos išėjusiam klubui sunku varžytis aukščiausiame lygyje.

„Asmeniškai aš keliu aukčiausius tikslus. Klubo tikslai turėtų būti tokie patys ir tikiu, kad jie tokie ir yra. Aišku, klubui, kuris išėjo iš antros lygos į pirmą – visą laiką yra sunku, nėra lengva. Bet mes dabar labai gerai pradėjome, daug naujų žaidėjų, nauja komanda, gerai sukomplektuota komanda ir manau, kad šį sezoną parodysime gerą žaidimą“, – užtikrintai pasakojo A. Novikovas.

Rinktinėje jaučiamas pasitikėjimas savo jėgomis

Arvydas Novikovas į rinktinę grįžo po trumpos pertraukos. Kaip teigė futbolininkas, pokyčiai rinktinės žaidime jau matėsi rungtynėse Tiranoje. Vilnietis džiaugėsi, jog rinktinės žaidėjai aikštėje jaučiasi gerokai laisviau, o tai padeda siekti rezultalto.

„Kai nebuvau rinktinėje ir stebėjau rungtynes prieš albanus per televizorių – jau tada mačiau, kad žaidėjai labai pasiruošę ir pasitiki savimi. Sužaidė labai geras rungtynes ir laimėjo. Kai aš atvažiavau – man tereikėjo pridėti savo gerą žaidimą ir džiugu, kad taip ir gavosi.

Eisime laimėti, gerom nuotaikom. Baltarusija žaidė su Sakartvelu ir tai bus mūsų pranašumas – jie turės parą mažiau poilsio už mus. Taip pat tikiu, kad tose rungtynėse jie atidavė daug jėgų, nes jiems tai – labai svarbios rungtynės. Eisime 100 procentų nusiteikę, pasiruošę ir nenuvertinsime varžovo“, – pasakojo A. Novikovas.


karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Arvydas Novikovas

2020 Spa 24 22:32

Įmušė Novikovas pendelį, bet pralaimėjo jo kamanda Galatasarajuj 1:2

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 01 19:05

A.Novikovas: „Marius man buvo vyresnysis brolis“
https://www.sportas.lt/naujiena/423006/ ... sis-brolis

Kai Arvydas Novikovas pasirašė pirmąjį profesionalų kontraktą, jam buvo vos septyniolika. Jis išvyko į tuo metu Vladimirui Romanovui priklausiusį Edinburgo „Hearts“ klubą, kuriame iš lietuvių buvo likęs vienintelis Marius Žaliūkas.

Septyneriais metais už jaunąjį talentą vyresnis „Hearts“ kapitonas ėmėsi globoti A.Novikovą ir taip jam priprasti svetimoje šalyje ir svetimoje aplinkoje.

„Kai išvykau į Edinburgą, jis visada, visąlaik ir visur man padėdavo. Jis man buvo vyresnysis brolis, su kuriuo visus tuos metus, kai buvome Škotijoje, kartu švęsdavome ir Kalėdas, ir Naujuosius metus. Aš labai dažnai likdavau pas jį nakvoti, nes man tai buvo labai artimas žmogus. Kai išvykau iš „Hearts“, mūsų keliai išsiskyrė. Tokio artimo bendravimo neliko, o labai gaila. Nespėjau su juo net atsisveikinti. Aš seniai žinojau, kad jis serga, bandžiau jam rašyti, bet ta tema jis kalbėti niekada nenorėjo. Apskritai, kai paskutinį kartą matėmės, nepaisant ligos, jis dar atrodė labai gyvybingas.

Fantastiškas žmogus su gilia širdimi. Jo neįmanoma būdavo supykdyti, o pozityvumas lipo per kraštus. Net jeigu kažkaip pavykdavo padaryti taip, kad Marius supyktų, tai ilgiausiai trukdavo dešimt sekundžių. Jis paprasčiau pykti nemokėjo.

Marius buvo labai šeimyniškas ir atsidavęs. Pavyzdžiui, sužinojęs, kad serga, jis visą savo marškinėlių kolekciją išsiuntė į Edinburgą, kad surinkti pinigai už jų pardavimą, padėtų „Hearts“ klubui išlikti. Tokie jo poelgiai, išskirtinis žaidimas ir buvimas tikru kapitonu jį Škotijoje padarė legenda.

Iki šiol visi jį taip prisimena, o buvę komandos draugai man per vakar prirašė krūvą žinučių su klausimu, ar jie gali atvykti į Lietuvą paskutinį kartą atsisveikinti su juo. Jiems tai labai svarbu. Ypač tą dieną, kai „Hearts“ nugalėjo „Hibernian“ ir po tiek laiko vėl pateko į taurės finalą. Keistas sutapimas..“, - pasakojo A.Novikovas.

Rapolas255
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2018 Spa 22 21:52
Palaikoma komanda: Polonia Varšuva
Miestas: Varšuva

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 16 11:34

https://www.facebook.com/arvydas.noviko ... 2048671406

- "Jagiellonios" sirgalius: Parsidavėlis, „Jagiellonia“ gerbėjai apie tai prisimins.

- Arvi: Užsičiaupk!
:D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 16 20:42

https://www.facebook.com/arvydas.noviko ... 2048671406

- "Jagiellonios" sirgalius: Parsidavėlis, „Jagiellonia“ gerbėjai apie tai prisimins.

- Arvi: Užsičiaupk!
:D
:D

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Lap 28 19:39

Arvydas Novikovas apie rinktinės renesansą: Valdas Urbonas sulipdė komandą
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... de-komanda

Pasauline pandemija pažymėti 2020-ieji tapo sėkmingiausiais metais Lietuvos futbolo rinktinei. Po ketverių metų be pergalių oficialiose rungtynėse nacionalinė komanda šių metų ciklą baigė solidžiu rezultatu – iškovotos keturios pergalės, pasiektos dvejos lygiosios ir patirti tik du pralaimėjimai. Lietuvos futbolininkai UEFA Tautų lygoje užėmė trečią vietą grupėje ir išliko C divizione.

Prie to svariai prisidėjo vienas rinktinės lyderių Arvydas Novikovas. Jau dešimt metų rinktinei atstovaujantis atakuojantis saugas teigia, kad teigiami pokyčiai nacionalinėje komandoje prasidėjo su Edgaro Jankausko atėjimu, bet Valdas Urbonas sugebėjo suburti komandą.

A. Novikovo įvartis paskutinę minutę Kazachstane, išplėšęs pergalę 2:1, buvo lyg vyšnia ant sėkmingų rinktinės metų, tačiau komandos lyderis mano, kad ciklas galėjo būti ir dar geresnis, jei būtų išvengta nesusipratimų.

„Aš manau, kad tai buvo geras ciklas. Aišku, užimta trečia vieta. Galėjome ir geriau. Pirmose rungtynėse su Kazachstanu galėjome pasiimti taškų, gerai žaidėme. Aš pats praleidau tas rungtynes, bet žiūrėjau ir manau, kad tikrai gerai žaidė rinktinė. Gaila, kad ten likome be nieko.

Rungtynėse su Baltarusija taip pat nebuvo mūsų pagrindinių žaidėjų. Aš nesuprantu, kaip ten Lietuvos futbolo federacija ar A lyga nesusitarė ir padarė tas auksines rungtynes tikrai ne pačiu tinkamiausiu metu. Aš manau, kad visai kitokios būtų rungtynės, jeigu būtų žaidę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai“, – įsitikinęs Turkijoje šiuo metu rungtyniaujantis A. Novikovas.

– Rinktinėje žaidžiate jau 10 metų. Kaip per šį laiką keitėsi nacionalinė komanda? Ar pagrindinis nuopelnas dėl gerų rezultatų yra dabartinio trenerio Valdo Urbono? Ką jis įnešė komandoje?
– Manau, kad tai yra didelis trenerio nuopelnas, nes jis sulipdė tą komandą, sukūrė žaidimo braižą. Manau, kad mes darome viską, ko jis iš mūsų nori. Kol kas viskas gerai išeina. Aš tikiuosi, kad treneris liks ir pasaulio čempionato atrankoje mes ir toliau taip žaisime.

Į Lietuvos rinktinę ateiti yra sunku kiekvienam treneriui. Ne tik ateiti, bet ir iškart pakeisti tą žaidimą ir kad dar būtų rezultatai. Tai yra labai sunku ir jam prireikė laiko, pirmi metai tikrai nebuvo labai sėkmingi, bet po to buvo vis geriau ir geriau.

Manau, kad ir prieš tai rinktinę treniravęs E. Jankauskas norėjo žaisti futbolą ir mes bandėme tai daryti. Manau, kad pradžia buvo net labai gera, bet po to prasidėjo pralaimėjimai. Bet manau, kad jis irgi ėjo tinkama linkme, bet tada buvo visai kitos komandos – Serbija, Škotija. Tai labai stiprios komandos ir mes su jomis neblogai žaidėme, bet to neužtenka – reikia rezultato.

– Su 12 įvarčių pakilote rezultatyviausių rinktinės žaidėjų sąraše į antrą vietą. Ką jums tai reiškia? Ar įmanoma pavyti Tomą Danilevičių, kuris yra įmušęs 7 įvarčiais daugiau?
– Visada yra malonu mušti įvarčius. Aišku, svarbiausia, kad komanda laimėtų, bet individualiai tai irgi svarbu – įmušus įvartį auga pasitikėjimas savimi. Manau, kad pasiekiamas Danilevičius. Žiūrėsime. Šiame cikle svarbiausias ir maloniausias buvo paskutinis įvartis į Kazachstano vartus. Visada malonu metus užbaigti pergale.

– Lietuvos futbolo federacija rinktinei skyrė 75 tūkst. eurų premiją. Ar žaidėjams tai svarbu?
– Kai važiuoju į rinktinę, aš apie pinigus negalvoju. Realiai važiuoji žaisti už Lietuvą. Mes žinojome, kad bus premija, bet tikslas buvo likti C divizione.

– Ar pergalės pagerino atmosferą rinktinėje? Pastaraisiais metais kritikos nemažai buvo ne tik rinktinei, bet ir futbolo federacijai.
– Visada yra gerai, kai laimi. Tada ir atmosfera gera komandoje, o kai pralaimime visiems viskas blogai. Yra žmonių, kuriems blogai ir kai mes laimime. Visada tokių atsiras.

– Siejote ateitį su Varšuvos „Legia“ klubu, bet pasukote į Turkiją. Kaip tai atsitiko? Kodėl pasirinkote būtent Erzurumo klubą?
– Viskas įvyko netikėtai. Planas buvo dar sezoną likti Varšuvoje. Aš buvau traumuotas ir treniravausi individualiai, kai atėjo pasiūlymas iš Turkijos. Nusprendžiau jį priimti, nes jis buvo tikrai geras. Manau, kad Turkijos lyga yra stipresnė nei Lenkijos. Kodėl ne? Visada yra geriau žaisti geresnėje lygoje ir tobulėti.

– Šiuo metu Turkijos lygoje jūsų klubas užima 17 vietą. Kokie komandai keliami tikslai?
– Tai geras klubas. Aišku, yra daug naujų žaidėjų, reikia susižaidimo, o treneris vis keičia žaidėjus, bando surasti optimalų vienuoliktuką. Manau, kad padarysime daug gero su šia komanda. Visada yra sunku, kai klubas išeina iš antros lygos į aukščiausią. Klubas nekėlė kažkokių tikslų, bet visi supranta, kad reikia likti aukščiausiame divizione. Tada jau kurti komandą, kuri turėtų aukštesnių tikslų ir atsidurtų pirmoje lentelės pusėje, prasimuštų į Europos turnyrus.

– Praleidote pirmąsias rungtynes su Kazachstanu dėl traumos. Po to mušėte įvarčius ir rinktinėje, ir klube. Ar ta trauma jau praeityje?
– Trauma buvo nerimta, bet pasikartojanti – tris kartus toje pačioje vietoje, blauzdos raumens plyšimas. Aš nenoriu kalbėti apie Varšuvos „Legia“ gydytojus. Jau esu minėjęs, kad čia buvo ne tik mano kaltė... Taip keistai susiklostė, kad tik atvykus į Turkiją viskas susitvarkė. Tikiuosi, kad jau šį sezoną ir nebebus jokių traumų.

– Kokia situacija Turkijoje su koronavirusu? Ar jis stipriai jaukia čempionatą?
– Žaidžiame be žiūrovų, kaip ir visur. Testuoja mus prieš kiekvienas rungtynes. Ačiū Dievui, kad pas mus nėra sergančių ir niekas neiškrenta ilgesniam laikui. Yra buvę, kad nukėlė rungtynes, nes kitoje komandoje buvo daug sergančių. Turkijoje paskelbė karantiną – vaikai neina į mokyklas iki kitų metų, didesnės parduotuvės uždarytos, bet manau, kad situacija yra valdoma ir galėsime užbaigti sezoną.

– Kokį įspūdį palieka Erzurumo miestas ir sąlygos Turkijos klube?
– Sąlygos geros, viskas gerai, tik čia labai šalta. Žiemą gali būti ir -20. Žodžiu, viskas kaip Lietuvoje, tik tarp kalnų gyvename, jau matosi ten sniegas. Šiaip pats miestas yra ramus ir yra gera proga susikoncentruoti tik į futbolą.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Gru 03 10:02

A.Novikovo klube – stiprios permainos: pakeistas vyriausiasis treneris
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1417970

Turkijoje šiemet rungtyniaujantis Lietuvos futbolo rinktinės lyderis Arvydas Novikovas turės naują trenerį. Šios šalies žiniasklada skelbia, kad „Erzurumspor“ ekipos vairą perima 41-erių metų Huseyinas Cimsiras.

Jis pakeis komandai iki šiol vadovavusį Mehmetą Ozdileką. Pastarasis strategas klubui vadovavo nuo kovo mėnesio. Per aštuoniolika mačų „Erzurumspor“ rinko po 1,72 taško, tačiau pastaruoju metu buvo patekusi į krizę.

Turkijos „Super Lig“ pirmenybėse A.Novikovo komanda užima septynioliktą vietą ir rimtai flirtuoja su iškritimo zona. Priminsime, kad šiemet „Erzurumspor“ debiutuoja stipriausioje Turkijoje lygoje.

H.Cimsiras prieš tai treniravo „Trabzonspor“ klubą.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Gru 09 21:49

A.Novikovas su komanda išgyvena pergalių badą, E.Zubas praleido vieną įvartį
https://www.sportas.lt/naujiena/425136/ ... ena-ivarti

Turkijos aukščiausioje lygoje toliau niekaip pergalės nesugeba iškovoti Arvydas Novikovas su „Erzurumspor BB“ klubu. Šįkart lietuvio komanda išvykoje 0:3 nusileido „Hatayspor“ klubui.

A.Novikovas žaidė starto sudėtyje ir aikštėje praleido 75 minutes. Varžovai tris įvarčius buvo įmušę jau iki 57 minutės.

Tai buvo aštuntos iš eilės nelaimėtos „Erzurumspor“ lygos rungtynės ir šiuo metu A.Novikovo ekipa su 9 taškais nukrito į 18 vietą, kuri yra iškritimo zonoje.


Tuo metu Turkijos Pirmoje lygoje tašku savo sąskaitą pasipildė Adanos „Demirspor“ klubas, kurio gretas gina vartininkas Emilijus Zubas. Rungtynės tarp „Demirspor“ ir „Altinordu“ pasibaigė lygiosiomis 1:1.

Įvartis į E.Zubo vartus krito 9 minutę, bet jau 21 minutę jo komanda rezultatą išlygino. E.Zubo komanda šiose rungtynėse dominavo, bet savo progų neišnaudojo. Tuo metu lietuviui be praleisto įvarčio teko atremti vos vieną varžovų smūgį.

Po šių lygiųjų Adanos klubas su 22 taškais nukrito į penktą vietą lygoje.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2020 Gru 10 00:57

Italų laukęs A.Novikovas nesikuklina: „Teigiamas rezultatas – patekti į pasaulio čempionatą“
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1421500

Arvydas Novikovas, skirtingai nei dalis Lietuvos futbolo gerbėjų, trynė rankomis, kai pirmadienį pasaulio čempionato atrankos burtuose lietuviai pateko į vieną grupę su galingąja Italija. Rezultatyviausių visų laikų rinktinės futbolininkų sąraše sparčiai į viršų kopiantis A.Novikovas prieš mūšį baltos vėliavos nekelia – teigiamas rezultatas jam būtų patekimas į planetos pirmenybes.

„Aš norėjau, kad mums italai papultų. Nė karto nežaidžiau su Italijos rinktine, norėjau italų arba Nyderlandų. Esu laimingas dėl to. Aišku, tai labai gera komanda, nėra ką slėpti. Žiūrėsim, kaip bus, reikia ruoštis. Papuolėme į penkių komandų grupę, su visais žaisti bus sunku“, – 15min po burtų kalbėjo A.Novikovas.

Taip pat C grupėje su Lietuva ir Italija dar bus Šveicarija, Šiaurės Airija ir Bulgarija.

A.Novikovas prisimena, kad su šveicarais yra žaidęs kartą – 2014-ųjų lapkritį. Tada dar Igorio Pankratjevo vadovaujami lietuviai Sankt Galene šeimininkų buvo suvarpyti net 0:4. Šiaurės Airijos ir Bulgarijos rinktinės dar nečiupinėtos A.Novikovui, o ir Lietuvos komanda šiuos varžovus buvo sutikusi itin seniai: su Jungtinės Karalystės atstovais pastarąjį kartą žaidėme dar 1993-siais ir pralaimėjome 0:1, o su bulgarais draugiškame mače vienintelį kartą buvome susitikę 2003-siais – dvikova baigėsi nesėkme 0:3. Tad koks rezultatas būtų teigiamas Lietuvai šioje grupėje?

„Aišku, teigiamas rezultatas – patekti į pasaulio čempionatą. O kaip bus ir kiek taškų surinksime – laikas parodys“, – nevyniojo į vatą A.Novikovas.

Nesėkmių liūne skendo Lietuvos rinktinė pastaraisiais metais, tačiau rugsėjį prasidėjusi sėkminga atkarpa vėl įpūtė tikėjimo tiek sirgaliams, tiek ir patiems žaidėjams. Per aštuonerias rungtynes nuo rugsėjo 4-sios lietuviai ketverias laimėjo ir dvi pabaigė lygiosiomis.

„Manau, kai laimėjome tas rungtynes prieš Albaniją, įgavome pasitikėjimo, o tai labai daug duoda. Pradėjome tikėti, kad galime žaisti futbolą ir rodyti rezultatus“, – svarstė A.Novikovas.

O kas kišo koją prieš tai?

„Sunku pasakyti. Gal kai kuriais momentais nesisekdavo. Nesakau, kad gerai žaisdavom ir nesisekė, nors buvo ir tokių rungtynių. Dažniausiai blogai žaisdavom ir tiek, praradom pasitikėjimą savimi. Tada laimėjom, o kai laimi – viskas būna gerai: ir nuotaika, ir rūbinėje atmosfera. Kai laimi – visad malonu, žengiam link pozityvo ir tikiuosi, kad nenukrypsim nuo to kelio“, – kalbėjo rezultatyviausias dabartinės rinktinės žaidėjas.

Vilkėdamas rinktinės marškinėlius A.Novikovas jau yra pelnęs 12 įvarčių ir dalinasi 2-3 pozicijas visų laikų rezultatyviausių sąraše. Tiek pat įvarčių mušęs yra Antanas Lingis, kuris rinktinėje žaidė 1928-1938 metais. Snaiperių viršūnėje – Tomas Danilevičius, mušęs 19 kartų.

„Įvarčius visada smagu mušti, ypač už rinktinę. Aišku, būtų malonu pasivyti Tomą Danilevičių, bet svarbiausia, kad būtų rezultatas, pergalės. Manau, kiekvieno svajonė yra patekti į kurį nors didelį čempionatą – pasaulio ar Europos. Mielai rinkčiausi patekimą į didįjį čempionatą vietoj tų įvarčių“, – nedvejoja A.Novikovas.

Per tą pozityviąją aštuonerių rungtynių atkarpą rinktinėje A.Novikovas mušė keturis įvarčius – tiek pat, kiek ir savo naujajame klube Turkijoje „BB Erzurumspor“. Praėjusiame sezone Varšuvos „Legia“ spalvas gynęs lietuvis patraukė piečiau ir kol kas yra rezultatyviausias savo komandoje, sužaidusioje 10 rungtynių Turkijos čempionate.

„Kai tik perėjau į Turkiją, pradėjo sektis. Ne tai kad sektis, bet tiesiog be traumų kol kas (spjaudo per petį – aut. past.). Tikiuosi, kad nebus jų ir toliau. „Legia“ komandoje irgi viskas buvo neblogai, bet kamavo traumos. Persikėliau į Turkiją, viskas yra gerai, tikiuosi, kad ir toliau taip bus“, – aiškino A.Novikovas.

„BB Erzurumspor“ kol kas užima 17-ąją vietą 21-os komandos čempionate, tačiau Lietuvos rinktinės lyderis patenkintas sąlygomis nė pusės milijono gyventojų neturinčiame Erzurume, įsikūrusiame Turkijos pietuose. Tik rezultatų geresnių dar reikia palaukti.

„Kas nesiklijuoja? Nežinau, manau, kad mes žaidžiame gerą futbolą, tiesiog gal nepasiseka kai kuriais momentais, nesugebame išlaikyti pozityvaus rezultato. Komandoje daug naujų žaidėjų, reikia susižaidimo. Klubas išėjo iš žemesnės lygos į aukščiausią, pradėti yra sunku, ypač, kai daug naujokų. Manau, kad viskas susiklijuos ir bus gerai, esame gera komanda ir pakilsime aukščiau“, – tiki A.Novikovas.

Su sirgaliais akis į akį jam dar neteko susitikti dėl pandemijos, tačiau jau dabar lietuvio instagrame matomas turkiškas dėmesys.

„Turkų yra daug, jie gyvena futbolu, iš jų gal kiek daugiau dėmesio gaunu, bet nereiškia, kad Lenkijoje jo nesulaukdavau. Ir kritikos, ir dėmesio būdavo. Kol kas čia kritikos dar nesulaukiau, bet tai ateis. Aišku, geriausia yra sveika kritika“, – kalbėjo A.Novikovas.

Bandydamas kilti aukštyn su Erzurumo komanda Lietuvos rinktinės lyderis jau gali pradėti skaičiuoti ir artėjančias dienas iki susidūrimo, kurio taip laukė – rungtynės Vilniuje tarp Lietuvos ir Italijos vyks kovo 31-ąją.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2021 Kov 21 23:47

Turkijoje - A.Novikovo rezultatyvus perdavimas
https://www.sportas.lt/naujiena/430476/ ... perdavimas

Sekmadienį dieną Turkijos aukščiausioje lygoje žaidė Arvydas Novikovas, kuriam prieš rinktinių pertrauką pavyko atlikti rezultatyvų perdavimą, bet jo atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje 1:3 nusileido „Antalyaspor“ klubui.

A.Novikovas šias rungtynes pradėjo ant suolo, tačiau lietuvis dėl komandos draugo traumos į aikštę buvo išleistas jau 25 minutę. Po keturiolikos minučių A.Novikoas sudalyvavo rezultatyvioje atakoje ir po jo perdavimo „Erzurumspor“ klubą į priekį išvedė Aatifas Chahechouhe.

Visgi, „Antalyaspor“ klubas antrojo kėlinio pradžioje sugebėjo įmušti net tris įvarčius be atsako ir taip iškovojo pergalę.

A.Novikovo komanda po šio pralaimėjimo su 27 taškais lieka devynioliktoje vietoje.

Respublik
Pranešimai: 8574
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Arvydas Novikovas

2021 Bal 19 06:23

A.Novikovas sugrįžo į startinę sudėtį Turkijoje, V.Gašpuitis Škotijoje šventė pergalę

Po traumos pasveiko ir į startinę „Erzurumspor BB“ klubo sudėtį sugrįžo Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės narys žaidė 56 minutes, o 34 minutę gavo geltoną kortelę. Lietuvį pakeitęs puolėjas Elbasanas Rashani rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti du įvarčius ir taip „Erzurumspor“ klubas 3:2 palaužė „Denizlispor“ bei šventė pergalę. Po jos „Erzurumspor BB“ klubas su 31 tašku užima devyniolikta vieta.

https://www.sportas.lt/naujiena/431874/ ... te-pergale

Džiugas Bartkus kitose Izraelio lygos rungtynėse praleido net keturis įvarčius, o jo atstovaujama Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ komanda 0:4 pralaimėjo Haifos „Maccabi“. Dž.Bartkus šiame mače atlaikė dar 3 varžovų smūgius, o jo ekipa ir toliau rikiuojasi penktoje vietoje.

Izraelio aukščiausioje lygoje Ernestas Šetkus išsaugojo sausus Tel Avivo „Hapoel“ klubo vartus bei padėjo savo komandai 1:0 įveikti Netanijos „Maccabi“. E.Šetkus šiose rungtynėse atrėmė tris varžovų smūgius, o jo komanda po šios pergalės su 33 taškais užima dvylikta vietą.

Škotijos „Championship“ lygoje Vytas Gašpuitis ir toliau žaidžia po 90 minučių, o šįkart su „Dunfermline“ klubu jis dar šventė pergalę. Lietuvio komanda namuose 3:1 nugalėjo „Queen of South“ klubą, nutraukė trijų lygiųjų seriją ir pakilo į ketvirtą lygos vietą.

Aukščiausioje Graikijos lygoje Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo „Panetolikos“ klubui.

Albanijos Super lygoje Rolanas Baravykas buvo įtrauktas į startinę „Kukesi“ klubo sudėtį ir žaidė 75 minutes, o rungtynės su „Tirana“ klubu pasibaigė lygiu rezultatu 2:2.

Trečioje Vokietijos lygoje Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes, bet su „Uerdingen“ klubu 0:3 nusileido „Verl“ ekipai. Tai buvo trečiasis „Uerdingen“ klubo pralaimėjimas iš eilės, po kurio lietuvio klubas su 33 taškais užima 18 lygos vietą.

Lenkijos trečioje lygoje Donatas Nakrošius žaidė visas rungtynes bei su „Garbarnia“ klubu 2:1 nugalėjo „Ostroda“ klubą.

Kitose Lenkijos trečios lygos rungtynėse Titas Milašius žaidė 75 minutes, bet jo atstovaujamas „Skra“ klubas 0:1 pralaimėjo Krokuvos „Hutnik“ klubą.

Turkijos Pirmoje lygoje ant atsarginių suolo liko vartininkas Emilijus Zubas, o jo atstovaujamas Adanos „Demirspor“ klubas namuose 3:0 nugalėjo lygoje pirmaujantį „Giresunspor“ klubą, prie kurio po šios pergalės Adanos klubas priartėjo per du taškus.

Ant Kfar Sabos „Hapoel“ klubo suolo liko saugas Domantas Šimkus, o jo komanda 0:3 nusileido „Sakhnin“ klubui. D.Šimkaus komanda kol kas turi tik 23 taškus ir rikiuojasi paskutinėje, keturioliktoje lygos vietoje.

Belgijos antroje lygoje ant atsarginių suolo liko vartininkas Tomas Švedkauskas, be kurio „Lommel“ klubas svečiuose 5:2 nugalėjo RWDM klubą, o „Lommel“ po šios pergalės su 43 taškais užima trečią lygos vietą.

Italijos „Serie B“ lygoje Marius Adamonis liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Salernitana“ klubas 2:1 nugalėjo „Venezia“ klubą.

Danijos Pirmoje lygoje Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamas „Koge“ klubas 0:3 pralaimėjo „Silkeborg“ ekipai.

Grįžti į