Susitikimo teisėjas - Ognjenas Valjićius iš Bosnijos ir Hercegovinos.
Jam asistuos: Haris Bakovićius, Daliboras Draškovićius ir Irfanas Peljto. Sėkmės "Atlantui" :D

Žygutis

2014 Lie 17 18:58

Rungtynių įvykius galėsite sekti http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... ch=2014738" onclick="window.open(this.href);return false; ir "Lietuvos futbolas" Twiteryj'e: https://twitter.com/ltfutbolas" onclick="window.open(this.href);return false;.

Žygutis

2014 Lie 17 19:01

Rungtynės prasidėjo :)

Žygutis

2014 Lie 17 19:46

Pirmo kėlinio svarbiausi įvykiai:
1 min. Pirmoje svečių atakoje Finončenko pavojingai smūgiuoja iš eigos, kamuolys skrieja šiek tiek virš skersinio.
5 min. dar vienas Šachtior smūgis, šį kartą iš toliau. Kamuolys skrieja pro šalį.
11 min. Krušnauskas uždirba baudos smūgį apie 20 m nuo vartų. Papšys gerai užsuka kamuolį, vartininkas atmuša.
15 min. Atlanto greita ataka, trise prieš vieną, ne itin tikslus Krušnausko perdavimas, kamuolys atitenka Kazlauskui, jo smūgis netikslus.
19 min. Po perdavimo iš krašto Topcagiciaus galva muštas kamuolys atsimuša į skersinį, pakartotinį smūgį atremia Galdikas. Labai pavojinga.
20 min. greita Atlanto kontrataka, tačiau Papšio perdavimą baudos aikštelėje nutraukia varžovai. Atlanto kampinis baigiasi pražanga.
27 min. po kampinio Šachtior gudriai įžaidžia kamuolį, Pokrivacas gauna progą smūgiui, laimei pataiko į vieną iš Atlanto gynėjų.
Per pirmąjį pusvalandį Šachtior turi teritorinę persvarą, tačiau dažniausiai grasina po standartinių situacijų.
Atlantas ieško progų kontratakoms, tačiau trūksta tikslumo perdavimuose. Aktyvūs klaipėdiečių kraštai, kur žaidžia Kazlauskas ir Papšys.
Pora perspektyvių Atlanto atakų baigiasi netiksliais perdavimais. Paskutines kelias minutes žaidimas vyko svečių pusėje.
43 min. Eliošius įspėjamas už pražangą aikštės viduryje. Žaidimas pastaruoju metu išsilygino.
44 min. dar viena greita Atlanto ataka, D.Kazlausko perdavimą baudos aikštelėje nutraukia gynėjai.
Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0. Atlantas atlaikė ankstyvas varžovų atakų bangas ir žaidimą išlygino, tad rezultatas dėsningas.
Lauksime antro kėlinio. :)

Žygutis

2014 Lie 17 20:50

Antro kėlinio svarbiausi įvykiai:
50 min. Vičius toli išmeta iš užribio ir Topcagicius pavojingai muša galva, kamuolys skrieja šalia vartų.
52 min. dar vienas pavojingas Vičiaus įmetimas. Pokrivacio smūgis blokuojamas, Topcagiciui gulint nepavyko smūgis, kamuolį gaudo Galdikas.
53 min. Krušnauskas vejasi kamuolį, vartininkas jį sugauna ant pat baudos aikštelės linijos. Aistruoliai Klaipėdoje nepatenkinti.
54 min. Topcagiciaus smūgis skrieja pro šalį. Netrukus jau Atlanto atakoje netiksliai smūgiuoja Eliošius.
60 min. Kazlauskas neleistinai stabdomas krašte, Pokrivacas įspėjamas.
Antrojo kėlinio pirmoje pusėje žaidimas klampus, nė viena komanda neturi ryškesnio pranašumo, nemažai dvikovų aikštės viduryje.
68 min. geriausia Atlanto ataka. Eliošius į kraštą Kazlauskui, šis skersuoja į baudos aikštelę, atbėgęs Bartkus pataiko į virpstą.
71 min. Krušnauską keičia Baranauskas.
72 min. Eliošius griaunamas netoli baudos aikštelės. Puikus Papšio smūgis, tačiau vartininkas traukia kamuolį iš pat kampo. Arti įvarčio...
73 min. labai pavojinga Šachtioro ataka, Simcevičius įsiveržia į baudos aikštelę ir stipriai smūgiuoja iš krašto, Galdikas atmuša kamuolį.
76 min. Atlanto gynėjai nesusikalba su vartininku, praranda kamuolį prie pat baudos aikštelės, laimei Finončenko muša pro šalį.
79 min. dar vienas labai pavojingas Finončenko smūgis iš baudos aikštelės prieigų. Kamuolys skrieja šalia virpsto.
81 min. Pirmojo atrankos etapo didvyris Maksimovas pasirodo aikštėje, Eliošiaus rungtynės baigėsi.
84 min. pavojinga Atlanto kontrataka, Kazlauskas smūgiuoja iš 20 metrų, kamuolys prarieda šalia virpsto.
88 min. greita Atlanto kontrataka, Baranauskas prasimeta kamuolį pro gynėją, bet vartininkas akimirką greitesnis. Trūko nedaug.
Liko keturios minutės. Vis dar 0:0.
90+1 min. dvi pavojingos Šachtioro atakos baigiasi smūgiais greta vartų.
Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Klaipėdoje susirinkę žiūrovai dėkoja "Atlantui" už gražią kovą.

2014 Lie 17 21:15

Aikštėjo tvyrojo chaosas (ypač tuo pasireiškė Atlantas), bet užtat tokios rungtynės įdomios. Pavojingas momentas prie vienų vartų, už keliolikos sekundžių jau prie kitų.

2014 Lie 17 21:53

Kažkas po Žalgirio rungtynių rašė, kad geriau tegu komanda kovoja ir pralaimi 0-3, nei visas rungtynes atsimušinėja ir pralaimi 0-2. Tai Atlantas taip ir žaidė, pastoviai palikdavo 2-3 žaidėjus varžovų aikštės pusėje, trukdydavo ilgai įžaidinėti kamuolį ir nuolat atakavo kai turėjo progą. Pagarba už tokią pasirinktą taktiką.

...

2014 Lie 18 15:02

ATLANTAS 0 - 0 ŠAHTAR
Klaipėdos miesto stadionas, 3000 žiūrovų
Teisėjas - Ognjen Valjič (Bosnija ir Hercegovina).
Įspėti: 43 min. Tadas Eliošius, 86 min. Kazimieras Gnedojus ("Atlantas"); 60 min. Nikola Pokrivač, 70 min. Jan Maslo, 87 min. Sergei Maliy („Šachtior").

"Atlantas": Mantas Galdikas, Marius Kazlauskas, Kazimieras Gnedojus, Antons Jemelins, Andrius Jokšas, Donatas Kazlauskas, Gerardas Žukauskas, Andrius Bartkus, Marius Papšys, Tadas Eliošius (80 min. Maksim Maksimov), Rokas Krušnauskas (70 min. Lukas Baranauskas). Atsarginiai: Mindaugas Malinauskas, Donatas Navikas, Skirmantas Rakauskas, Rolandas Baravykas, Edgaras Žarskis.

...

2014 Lie 18 15:03

"Atlantas" namuose prilygo Karagandos klubui

Klaipėdos "Atlantas" UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynes su Karagandos "Šachtior" klubu, kuriam atstovavo Gediminas Vičius, baigė nulinėmis lygiosiomis.

Permainingoje kovoje tiek klaipėdiečiai, tiek praėjusiais metais grupių varžybose žaidusi Kazachstano ekipa po kartą sudrebino vartų konstrukciją, tačiau įvarčių nebuvo pelnyta. "Atlantas" iškovojo pelnytas lygiąsias ir išsaugojo realius šansus po savaitės Karagandoje pakovoti dėl kelialapio tolyn.

Grėsmė - tolimi lietuvio išmetimai

"Atlantas" pradėjo rungtynes tokios pačios sudėties, kokios prieš savaitę įveikė Liuksemburgo atstovus "Differdange". "Šachtior" ekipoje nuo rungtynių pradžios rungtyniavo Lietuvos rinktinės saugas G.Vičius.

Pirmajame kėlinyje būtent G.Vičiaus tolimi išmetimai iš užribio kėlė gresmę "Atlanto" gynėjams. 19 min. po vieno iš jų Mihretas Topcagicas smūgiavo galva ir kamuolys atsimušė į skersinį. Pakartotinį „Šachtior" bandymą atrėmė „Atlanto" vartininkas Mantas Galdikas. Savo ruožtu 11 min. turėjo padirbėti ir svečių vartininkas, kuriam reikėjo atremti Mariaus Papšio baudos smūgį.

Kazachstano atstovai turėjo teritorinę persvarą, tačiau „Atlantas" karts nuo karto rengdavo pavojingas kontratakas. Vienoje iš jų „Atlantui" nepavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu - ataka baigėsi nestipriu Donato Kazlausko smūgiu iš baudos aikštelės prieigų. Klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį baigė išlygindami žaidimą, tačiau atakoms stigo tikslumo.

Virpstas ir atviras finišas

Antrojo kėlinio pradžioje G.Vičiaus įmetimai į baudos aikštelę vėl kėlė grėsmę. M.Topcagicas kartą galva pavojingai smūgiavo šalia vartų, kitame epizode vos nepasinaudojo atšokusiu kamuoliu.

„Atlantas" geriausią progą turėjo 68 min. Po Donato Kazlausko perdavimo iš krašto į baudos aikštelę atbėgęs Andrius Bartkus smūgiavo iš eigos ir pataikė į virpstą. 72 min. labai pavojingas buvo M. Papšio baudos smūgis, tačiau svečius išgelbėjo vartininkas.

Kėlinio pabaigoje vyravo atviras futbolas. Vieną varžovų smūgį atrėmė M.Galdikas, du kartus šalia vartų smūgiavo „Šachtior" puolėjas Andrejus Finončenko. Greta vartų iš baudos aikštelės kamuolys skriejo ir po D. Kazlausko smūgio. 88 min. Lukas Baranauskas pabėgo nuo gynėjų, tačiau vartininkas jį akimirka aplenkė ir išmušė kamuolį.

Rungtynės taip ir baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Kazachstane.