Dabar visą kėlinį Atlantas turės laiko įmušti tą vieną įvartį.

2014 Lie 24 16:47

2:0

...

2014 Lie 24 16:49

ŠAHTAR pradėjo skandinti klaipėdiškių galerą. realizuoja progas vis pavojingiau ir nežada trauktis.

Ką tie lietuviški klubai pertraukos metu veikia? Tik prasideda antras kėlinys ir krenta įvarčiai.

2014 Lie 24 17:17

3:0 paskutinę minutę kaip ir buvo galima tikėtis. Rungtynės baigėsi - ate, Europa.

...

2014 Lie 24 17:20

3:0 paskutinę minutę kaip ir buvo galima tikėtis.
2014.07.24 Karagandoje
"ŠAHTAR" 3 - 0 "ATLANTAS"

Sutriuškintas ATLANTAS baigė savo performansus Europoje. nieko jie neįrodė, tik tiek, kad nugalėjo liuksmeburgiečius, ir tam prireikė antro bandymo.. :mrgreen:

...

2014 Lie 24 17:34

Karagandos „Šachtior" - Klaipėdos „Atlantas" 3:0 (0:0)
(Pirmos rungtynės 0:0, bendras rezultatas 3:0)
Teisėjas - Dumitri Muntean (Moldova)
Įvarčiai: 46 min. Mihret Topcagič, 61 min. Ulan Konysbaev, 90+3 min. Roman Murtazayev („Šachtior").
Įspėti: 53 min. Ulan Konysbaev, 56 min. Aleksandar Simčevič, 68 min. Mihret Topcagič („Šachtior"); 36 min. Gerardas Žukauskas, 53 min. Donatas Kazlauskas, 55 min. Kazimieras Gnedojus („Atlantas").

„Atlantas": Mantas Galdikas, Marius Kazlauskas, Kazimieras Gnedojus, Antons Jemelins, Andrius Jokšas, Donatas Kazlauskas, Andrius Bartkus, Gerardas Žukauskas (80 min. Skirmantas Rakauskas), Marius Papšys, Tadas Eliošius (62 min. Maksim Maksimov), Rokas Krušnauskas (72 min. Lukas Baranauskas) Atsarginiai: Mindaugas Malinauskas, Rolandas Baravykas, Edgaras Žarskis, Donatas Navikas.

...

2014 Lie 24 17:35

Kazachstane "Atlantas" neatsilaikė antrajame kėlinyje

UEFA Europos lygos žygis Klaipėdos „Atlantui" baigėsi antrajame atrankos etape. Lietuvos vicečempionai vieną kėlinį lygiai kovėsi su turtingesniu Karagandos „Šachtior" klubu, tačiau po pertraukos turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Pirmasis kėlinys, kaip ir pirmos rungtynės Klaipėdoje, baigėsi be įvarčių. Tačiau „Šachtior" įmušė pačioje antrojo kėlinio pradžioje ir vėliau įtvirtino savo persvarą.

Po 45 min. - vis dar lygus rezultatas

Pirmajame kėlinyje „Atlantas" grasino Andriaus Jokšo, Mariaus Papšio smūgiais iš toli, po kurių kamuolį gaudė vartininkas. Arčiausiai tikslo klaipėdiečiai buvo kėlinio pabaigoje, kai po Donato Kazlausko perdavimo skersai baudos aikštelę Rokas Krušnauskas kamuolio nepasiekė.

„Šachtior" atakos dažniausiai baigdavosi netiksliais smūgiais. 42 min. Karagandos ekipa surengė labai pavojingą ataką, kai į baudos aikštelę įsiveržė varžovų puolėjas, tačiau jo smūgį atrėmė Mantas Galdikas.

Eigą pakreipė įvartis iškart po pertraukos

Tačiau kaip ir „Žalgiris" antradienio rungtynėse UEFA Čempionų lygoje, taip ir „Atlantas" praleido įvartį pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Po kampinio ir pakartotinio smūgio atšokusį kamuolį iš arti į vartus nukreipė Mihretas Topcagičius.

Kėlinio vidurys „Atlantui" buvo dvigubai nesėkmingas. Iš pradžių po varžovo pražangos traumą patyręs Tadas Eliošius aikštę paliko neštuvais, o netrukus Ulanas Konysbajevas išsilaisvino nuo varžovų globos ir smūgiavo tiksliai - 2:0 šeimininkų naudai.

Per likusį pusvalandį klaipėdiečiai nebepavyko pralaužti „Šachtior" gynybos. Karagandos klubas su G. Vičiumi šventė pergalę ir pateko į kitą etapą, kur greičiausiai susitiks su Splito „Hajduk" (Kroatija).