Bausti ar nebausti? Štai kur klausimas!

Apklausa baigėsi 2015 Sau 15 16:57

1. Manau, kad moderatoriai turi bausti už nepagarbą ir įžeidinėjimus kitų forumiečių atžvilgiu.
48%
22
2. Manau, kad forume galima rašyti kas ant seilės užeina.
52%
24
 
Viso balsų: 46
...

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Sau 19 16:19

Gražiai čia parašei :). Tik su kuriuo personažu bandei save sutapatinti nevisai supratau. Su šuniu ar su liūtu, kuris kaunasi su šunimis
Ačiū, kartais būnu labai įtaigus, bet nekonktretus. :lol: Ištaisysiu mažą klaidą. :geek:

Gal reikėjo man parašyti, kad esu pikts liūts, o blusėtų ciūcikų vieta už mėšlo krūvos, tegul ten tupi ir inkščia.. 8-) :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 14 21:01

Primenu, kad jei nenorite skaityti tam tikrų asmenų postų, juos galima ignoruoti įėjus į „Vartotojo valdymo pultą“ ir susiradus skyrelį „priešai“. Įrašius norimą vardą į priešų langelį, pastarojo pranešimai nebus rodomi.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 15 22:00

Mano nuomone moderatorius turi tvarkyti forumą ir nustatyti taisykles savo nuožiūra - tam jis ir yra moderatorius. Visokie balsavimai turėtų turėti tik patariamąjį balsą. Jei kiekvieną kartą klausysi ką kiti sako, liksi be galvos :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 08:32

Kiek žmonių, tiek nuomonių.

...

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 15:09

O man įdomu, kad kažkokie savimylos iš Kauno, bando dvigubus standartus taikyti. :roll:
Jie nustatinėja senbuviams diagnozes ir vaidina aukas. :P

Nuo liepos atsakomybė už asmens įžeidimą yra dekriminalizuota.
Teisiškai galima dergtis galima kiek nori iki tol, kol kažkas kreipsis į teismą.
Yra privataus kaltinimo bylos, tad galima kreiptis į teismą.
O jau tada aiškinsimės, kas čia įžeidė, kas ką žemino.

Jokūbas be marškinių pasiliks. Nevaidinkit aukų.. irgi mat vyrai. :P
Mamyčiukai, su tokiais net gėda diskutuoti, nes mato viską taip, kaip mamytės vakarais sako..

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 15:54

O man įdomu, kad kažkokie savimylos iš Kauno, bando dvigubus standartus taikyti. :roll:
Jie nustatinėja senbuviams diagnozes ir vaidina aukas. :P

Nuo liepos atsakomybė už asmens įžeidimą yra dekriminalizuota.
Teisiškai galima dergtis galima kiek nori iki tol, kol kažkas kreipsis į teismą.
Yra privataus kaltinimo bylos, tad galima kreiptis į teismą.
O jau tada aiškinsimės, kas čia įžeidė, kas ką žemino.

Jokūbas be marškinių pasiliks. Nevaidinkit aukų.. irgi mat vyrai. :P
Mamyčiukai, su tokiais net gėda diskutuoti, nes mato viską taip, kaip mamytės vakarais sako..
Tau su teksto supratimu tai dideles problemos, bet tai visai nestebina. :lol: Esme tame kad tavo tie 50 komentaru kuriuos tu cia rasai nieko bendro neturi su futbolu, o tai paprasciausias spamas apie cioces, kobras, viespacius ir genijus tavo susigalvotame asmenyje ir t.t. Tu pats turi isijungti i kiekviena diskusija, atrasydamas i kiekviena posta pazeri eiline kliedesiu doze. Esme ta kad tu ir tavo desimtys accountu cia tik trukdo sitam forumui, nes niekas cia nesiregistruos tik paskaites tavo blevyzgas, kuriu cia prirasai nuo 8 iki 18. Taip kad yra apie ka pagalvoti. Aisku netau, nes cezis ir galvojimas tai du nesuderinami dalykai, galvoti reikia Broniui ir tiems kam priklauso sitas portalas

...

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 16:06

Kampuotas

Užsiregistravo: 2015 Kov 01 15:04

Parašė net 540 pranešimų..
Aš 2011 metais radau šį forumą mirusį ar leisgyvį. kad jis egzistuoja ir nenumYro, tai mano dėka, o ne tavo, niektauza. :D

galiu aš ir apie tave parašyti, kad maušius esi.. atėjai šiais metais ir iš tyliųjų palatos staiga persikėlei į rėksnių. :D

tobulėji. Ir spėju, kad siūlai čia užveisti spirdžių kontorą, kuri rūpisis jų piaru.

Ačiū, gal nereikia. Visus pelėsus iškuopėm, neliks ir spirdžių..

iš tavo 540 postų 500 apie futbolą su vėjo skerspūčiu, o kiti visai apie nieką.. :D

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 16:10

Kampuotas

Užsiregistravo: 2015 Kov 01 15:04

Aš 2011 metais radau šį forumą mirusį ar leisgyvį. kad jis egzistuoja ir nenumYro, tai mano dėka, o ne tavo, niektauza. :D

galiu aš ir apie tave parašyti, kad maušius esi.. atėjai šiais metais ir iš tyliųjų palatos staiga persikėlei į rėksnių. :D

tobulėji. Ir spėju, kad siūlai čia užveisti spirdžių kontorą, kuri rūpisis jų piaru.

Ačiū, gal nereikia. Visus pelėsus iškuopėm, neliks ir spirdžių..
Tai kad prirasai 50 komentaru is skirtingu accountu nedaro sito forumo gyvu, besmegeni

...

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 16:12

Tai kad prirasai 50 komentaru is skirtingu accountu nedaro sito forumo gyvu, besmegeni
Ane? koks tavo suknistas reikalas, ką, kur, su kuo aš darau.. priskreto nevykėlis.. žiūrėk savęs ir savo sumautų reikalų.

Rimtai iš durnyno esi, kad tik tiek iš savęs išspaudi, mažvaiki. varyk pas motiną į sterblę, ten išsiverksi..

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 16:14

rimtai, o šitas forumas turi kažkokias taisykles? Jei turi, tai jose nieko neminima apie keletą accountų?

Nes kituose padoriuose forumuose, žinau, kad uždrausta turėt daugiau nei vieną.

...

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 16:20

rimtai, o šitas forumas turi kažkokias taisykles? Jei turi, tai jose nieko neminima apie keletą accountų?

Nes kituose padoriuose forumuose, žinau, kad uždrausta turėt daugiau nei vieną.
mamyčių klubas pragydo, Urbonai, tu iš kurio medžio iškirtai?

Su kauniečiais susidėjai?

...

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 16:21

rimtai, o šitas forumas turi kažkokias taisykles?
- ieškai razinų kampuoto su*inėj :D

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 16:58

Tu išties labai keistas :D Kai jau pagalvoju pažiūrėti ką ten prirašei, kaskart pasigailiu :D

...

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 17:07

Tu išties labai keistas :D Kai jau pagalvoju pažiūrėti ką ten prirašei, kaskart pasigailiu :D
- Nežinau, kokio keistumo. Namuose nelaikau šimto kačių. :roll: :lol:
Sakyčiau, kad Aš esu tobulas Jūsų atspindys.
Jeigu imi malti pypt, gauni iš manęs tokį patį ir net pagerintą produktą. ;)
CEZĮ galima tik šlovinti, bet ne visi per save perlipa.. 8-) :roll:
Kas nori kariauti, tegul kariauja.. visi bandymai atrodo juokingi.. :lol:

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Balsavimas apie bausmes

2015 Gru 16 18:30


CEZĮ galima tik šlovinti, bet ne visi per save perlipa.. 8-) :roll:
Tau tikrai reikalinga psichiatro konsultacija

Grįžti į