mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:03

siūlau nebaninti, nes vieną kartą jis jau išėjęs buvo, vos priprašiau, kad grįžtu.Patikėkit forumas buvo tapes žiauriai nuobodžiu.Faktas tas, kad jis yra siela šio forumo.Nors ir esu jo draugas ir jį visada palaikysiu, bet verta pripažinti, kad jis per daug sau leidžia.Psichologą patį reikėtu užbaninti nes jo užsipuolimas ant žmonių kažkoks nenormalus

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:08

Psichologas turbūt Budraitis yra.Kaip galima išmesti žmogų iš šio forumo, kuris yra tiesiog pamišęs dėl jo ir pašvenčia didžią dalį savo gyvenimo ? Sakau NE
PAMISES - va mafia kaip pirstu i aki :lol: Klausimas tik vienas, ar reikia cia pamisusiu ? Pamisusius siaip reikia izoliuoti ir gydyti ! Ir aisku uzbaninus jo 100 accountu jis susikurs kitus 100, pamiseliams tai ne problema, geriausia iseitis turbut butu trinti visus jo kliedesius turbut tai vienintelis vaistas sitam pamiseliui :)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:09

Gerai, kas pasiryš trinti ? :D

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:13

siūlau nebaninti, nes vieną kartą jis jau išėjęs buvo, vos priprašiau, kad grįžtu.Patikėkit forumas buvo tapes žiauriai nuobodžiu.Faktas tas, kad jis yra siela šio forumo.Nors ir esu jo draugas ir jį visada palaikysiu, bet verta pripažinti, kad jis per daug sau leidžia.Psichologą patį reikėtu užbaninti nes jo užsipuolimas ant žmonių kažkoks nenormalus
jei forumas be kliedesių nuobodus tai pilna visokių delfių kur dar ne tokių dundukų auksines mintis galima paskaityti...

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:17

Šitą temą sukūriau speceliai prieš 18h, kad žmogus dar spėtų sureaguot ir pasirodyt visu gražumu. Pasirodė, parašė 6 postus atskirai, kas kelias minutes, viename iš jų dar ir įmetė mano nuotrauką.
Įžiūrit kažkokios naudos dėl jo buvimo čia? Nes aš tai matau nulį racionalių diskusijų futbolo tema, ištisą fleimą ir trupinimą. Širvintų futbolu naujienos , ar apžvalgos kurias nemanau, kad kažkas skaito forume praradę turbūt tikrai numirsim.
apie ką aš ir kalbu, kad reikėtų tokius postus trinti ir įspėti. jei nesikeistų tai baninti.
Susikurtų naują acountą, vėl tą patį padarytų, vėl ištrinti postus ir vėl įspėti.

Dabar jis nenusižengia taisyklėms, nes jų nėra.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:21

prie kiekvieno posto yra šauktukas, todėl kiekvienas pamatęs parašytą nesamonę gali jį paspausti. Spėju, kad tada moderatoriui turėtų atsirasti pranešimas, kai gaus per vieną dieną 30 tokių pranešimų, galės taupydamas laiką perskaityti tik tuos pranešimus apie, kuriuos yra raportintą.

Tiesa ir ta, kad jūs veliates į tas diskusijas su juo ir lygiai taip pat oftopice varot. Tai jus lygiai taip pat baninti reikėtų.

Jei per fulę, cezis tau plaukšteltų per veidą, o tu jam kaltum atgal tai abu gautumėt po raudoną, nesvarbu kas pradėjo.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:21

prieš kurdamas balsavimą suderink kaip to pasieksi, ką žadi. Nebūk populistas.

Reikėtų tiesiog patrinti jo postus apie nieką ir viskas. pamatytų, kad jie trinami, naujų nebekurtų, nes beprasmišką būtų.

Dabar kas nors įmeta naujieną, tai jis paima po vieną pastraipą iškopina visą straipsnį į atskirus postus. Reikėtų po tokių bajerių įspėti jį ir ištrinti nafik jo postus. Tikiu, kad bronius neturi tam laiko.
Jeigu būtų nubalsuota už pašalinimą ir bronius į jį atsižvelgtų, tai man atrodo metodas kaip užbaninti žmogų iš forumo labai parastas taptų.
arba neužbanins.
susikurs naują acountą.
užbaninti lengviausia, tegul prižiūri forumą normaliai ir tada nereikės baninti.
IP banas, net neabejoju, egzituojanti opcija, o šiaip:
Užbanina-->susikuria naują acc, rašo tas pačias nesąmones-->vėl užbanina.
Dėl forumo prižiūrėjimo - labai natūralu, kad bronius neturi laiko, nors net ir neturėdamas laiko per dieną sureagavo į pasiūlymą atskirti futsal forumą nuo kitų.
Yra be jo dar du moderatoriai. Vienas paskutinį kartą prisijungęs buvo prieš dvi savaites, o paskutinį postą parašęs prieš PUSĘ METŲ. Kito paskutinis postas 2010 metais rašytas.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:25

Manau per tiek metų nusipelnau moderatoriaus statuso gavimui.Esu žmogus kuris reaguoju objektyviai į visų pranešimus.Tad siūlau apsvarstyti mano kandidatūrą

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:27

Manau per tiek metų nusipelnau moderatoriaus statuso gavimui.Esu žmogus kuris reaguoju objektyviai į visų pranešimus.Tad siūlau apsvarstyti mano kandidatūrą
Dar to betrūko :D

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:28

Manau per tiek metų nusipelnau moderatoriaus statuso gavimui.Esu žmogus kuris reaguoju objektyviai į visų pranešimus.Tad siūlau apsvarstyti mano kandidatūrą
Dar to betrūko :D
nu jeigu žmogus nori galima duoti moderuoti bent dalį forumo pvz., skyrių "baltijos lyga" :)

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:28

Geriausia būtų komentarų trynimas, bet jeigu neįmanoma, tai balsuoju - taip.
Paskutinį kartą redagavo 1 Matas. Iš viso redaguota 2015 kartus.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:28

Manau per tiek metų nusipelnau moderatoriaus statuso gavimui.Esu žmogus kuris reaguoju objektyviai į visų pranešimus.Tad siūlau apsvarstyti mano kandidatūrą
Dar to betrūko :D
nu jeigu žmogus nori galima duoti moderuoti bent dalį forumo pvz., skyrių "baltijos lyga" :)
arba FutSal.
Paskutinį kartą redagavo 1 Matas. Iš viso redaguota 2015 kartus.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:30

Kodėl ? metų metus lankausi šiame forume kiekvieną dieną, kas valandą praktiškai.Visus tuos metus nuo forumo įkūrimo visada reklamavau, populiarinau forumą, stengiausi futbolo labui.Nieko per daug nekeiksnojau, manau būtų logiška jei vieną dieną tapčiau šio forumo vienu iš moderatoriumi

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:34

Dabar gaunasi tokia situacija, kad prasideda diskusija apie ką nors, ateina Cezis, prifloodina, PRIFLEIMINA, postai pasimeta, kas nors susipyksta su juo, o diskusija susimaišo su jo floodinimu.
Kokiam Žalgiriui vienos temos ir taip per mažai, manau galima būtų atskirti į skirtingas temas Žalgirio temą, kad galima būtų rasti skirtinguose temuose skirtingas naujienas ir diskusija, o dar kai įsimaišo žmogus-flood'as tai išvis nieko nespėji susigaudyt
Manau per tiek metų nusipelnau moderatoriaus statuso gavimui.Esu žmogus kuris reaguoju objektyviai į visų pranešimus.Tad siūlau apsvarstyti mano kandidatūrą
Kodėl ? metų metus lankausi šiame forume kiekvieną dieną, kas valandą praktiškai.Visus tuos metus nuo forumo įkūrimo visada reklamavau, populiarinau forumą, stengiausi futbolo labui.Nieko per daug nekeiksnojau, manau būtų logiška jei vieną dieną tapčiau šio forumo vienu iš moderatoriumi
:lol: :lol:
Šaunuolis, Pauliau, esi vertas pagarbos forumo narys, netneabejoju, kad susitvarkytum su šitom pareigom, iš kitos pusės, pats išreiškei nesuinteresuotumą bausti Cezį(ar bet ką kitą, kas keikiasi,floodina,prasivardžiuoja), tai kam tada būtum reikalingas?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 16 19:35

Kodėl ? metų metus lankausi šiame forume kiekvieną dieną, kas valandą praktiškai.Visus tuos metus nuo forumo įkūrimo visada reklamavau, populiarinau forumą, stengiausi futbolo labui.Nieko per daug nekeiksnojau, manau būtų logiška jei vieną dieną tapčiau šio forumo vienu iš moderatoriumi
Todėl, kad tema yra sukurta koks Cezis blogas, o tu parašei, kad tau jis patinka.
Kvaila būtų tikėtis, kad po tokio pareiškimo kas nors tave labiau teigiamai pradės žiūrėti. Už bazarą tenka atsakyti :D

Grįžti į