Makenzis
Įvyko pirmasis susirinkimas dėl moterų Baltijos futbolo lygos atkūrimo

Praėjusį savaitgalį Lietuvos, Latvijos ir Estijos moterų futbolo klubų vadovai rinkosi į susitikimą Rygoje, kuriame buvo svarstomas pagrindinis klausimas – moterų Baltijos futbolo lygos atkūrimo procesas.

Susirinkime klubų vadovai priėmė vieningą sprendimą, jog nuo 2012-ųjų metų savo veiklą sustabdžiusi moterų Baltijos futbolo lyga turi būti atkurta. Planuojama, jog lyga turėtų pratęsti savo gyvavimą jau nuo ateinančio 2017-ųjų metų pavasario.

Pasak Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubo vadovo Gintaro Radavičiaus, kuris eina ir Baltijos lygos viceprezidento pareigas, pirminiame lygos atkūrimo šablone yra numatyta, jog joje turėtų dalyvauti po du pajėgiausius klubus iš kiekvienos šalies, o paraleliai turėtų vykti ir dublerių pirmenybės.

„Buvo pasiūlytas ir apsvarstytas toks moterų Baltijos futbolo lygos formatas, kuriuo remiantis turnyre dalyvautų 6 komandos – po dvi stipriausias iš Estijos, Latvijos bei Lietuvos. Be viso ko, visi šie klubai privalėtų turėti ir savo antrąją komandą, kuri dalyvautų Baltijos lygos dublerių čempionate. Manau, kad tai puiki idėja, kurios įgyvendinimas visiškai realus. Pavyzdžiui, vykdami rungtyniauti į Estiją, vyktumėme su pagrindine bei dublerine komandomis, kurios su varžovėmis sužaistų tą pačią dieną. Tokiu būdu ne tik turėtumėme daugiau aukšto lygio rungtynių, kurių mums taip trūksta, bet ir grūdintumėme savo jaunimą“ – teigė G. Radavičius.

Kitas susitikimas sprendžiant tolimesnius moterų Baltijos futbolo lygos proceso klausimus yra numatytas įvykti lapkričio 22-ą dieną Rygoje. Jame klubų vadovai bei visų lygoje ketinančių dalyvauti šalių federacijų atstovai turėtų pateikti galutinius atsakymus dėl lygos atkūrimo bei išgryninti komandas, kurios dalyvaus turnyre.

Paveikslėlis

Re: Baltijos moterų futbolo lyga

Parašytas: 2016 Lap 03 17:43
Respublik
Mano akys... :shock:
Nuoširdžiai tikiuosi, kad čia tik kieno nors pakrikusios psichologinės būklės išdava, o ne oficialus logotipas. Atrodo kaip paint'u padarytas, 20-ies metų senumo įdėjų prisisunkęs ....
Po tokio požiūrio iliustravimo dingsta bet kokios optimistinės viltys lygą vertinti rimtai.

Parašytas: 2016 Lap 04 13:23
Makenzis
Logotipas, aišku, apgailėtinas, bet juos galima pakeisti. ;) Dar talismano trūksta. :roll:

Parašytas: 2017 Kov 03 14:07
Makenzis
BALTIJOS LYGA

Pagal viską turėtų dalyvauti 6 komandos. Po dvi iš kiekvienos šalies. Kiek man sakė, su estais sunkiausia susitarti dėl tvarkaraščio datų, jie nori tos datos ir ne kitos. :)

NAISTE BALTI LIIGA

"Kauno Žalgirio" futbolininkės pirmose Baltijos moterų lygos rungtynėse 0:1 pripažino FC "Flora" ekipos pranašumą.
Tallinna FC Flora saavutas oma laupäevases avamängus 1:0 võidu MFK Kaunase Žalgirise üle tänu Siret Räämeti 47. minutil löödud väravale.

Yra visų rungtynių įrašas.

Kohtumist Flora vs. Žalgiris kommenteerisid Raul Ojassaar ja Imbi Hoop.

Parašytas: 2017 Bir 19 13:04
Makenzis
PÄRNU JK (N) 2 : 0 MFK KAUNASE ŽALGIRIS (N)
18.06.2017 kell 14:00
Pärnu Rannastaadion

Pärnu JK võõrustas MFK Kaunase Žalgirise naiskonda pühapäeval ja oli sarnaselt Floraga raskustes väravavõimaluste realiseerimisega.
Teisel poolajal lõid siiski Anastassia Morkovkina ja Kaire Palmaru kaks väravat ja Pärnu võitis 2:0

Vakar "Kauno Žalgirio" futbolininkės sužaidė antrąsias Baltijos moterų lygos rungtynes.
Rezultatu 0:2 teko pripažinti JK "Parnu" pranašumą.

Visų rungtynių įrašas: http://jalgpall.ee/voistlused/uudised/o ... acc=events" onclick="window.open(this.href);return false;

Parašytas: 2017 Bir 19 13:07
Makenzis
FC GINTRA 6 : 1 MFK LIEPAJA
2017 06 16, 19-00
Centrinis el stadio, Šiauliai

Tehti algust naiste Balti liiga kohtumistega, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu eelmise hooaja kaks parimat naiskonda. Esimeses mängus alistas Gintra-Universitetas (Leedu) reedel FK Liepāja (Läti) 6:1.

FC "Gintra-Universitetas" 2017 metų sezono Baltijos lygoje startavo užtikrinta pergale!
Zenatha Coleman "hat trick" hero!

Baltijos lygoje “Gintra-Universitetas” startavo užtikrinta pergale (VIDEO komentarai)
Vilius Dambrauskas

Po ketverių metų pertraukos atgimusioje Baltijos moterų futbolo lygoje Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandai pavyko startuoti galingai.

Lietuvos čempionės itin kovingose rungtynėse namuose įtikinamai 6:1 (3:1) nugalėjo Liepojos “Liepaja” futbolininkes ir įsirašė pirmuosius tris taškus turnyrinėje lentelėje.

Rungtynės prasidėjo nervingai, komandos daug klydo, o aikštėje nuo pat susitikimo pradžios užvirė arši kova. Jau 11 -ą rungtynių minutę po puikaus komandos draugės perdavimo viena prieš vartus atsidūrė Zenatha Coleman, kuri savo šanso nepraleido ir išvedė aikštės šeimininkes į priekį – 1:0. Vis tik neilgai trukus solo reidą surengusi Liepojos klubo puolėja Karlina Miksone tolimu smūgiu nuginklavo “Gintros-Universiteto” vartų sargę Aušrą Klevečkaitę ir išlygino rezultatą – 1:1.

Lietuvos čempionėms nesisekė perimti žaidimo kontrolės, o varžovės ir toliau propagavo grubų žaidimą bei ardė mūsiškių atakas. Antrą įvartį šiaulietėms pavyko pasiekti 31 -ą minutę, kuomet po kampinio kilusia sumaištimi varžovių baudos aikštelėje pasinaudojo Liudmila Gudčenko, kuri vėl išvedė komandą į priekį – 2:1. Besibaigiant pirmajam kėliniui įvartį į rūbinę pasiuntė Z. Coleman ir Šiaulių ekipa atitrūko – 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje puikaus šanso neišnaudojo “Liepaja” ekipos saugė, kurios smūgis galva į tuščius vartus tikslo nepasiekė ir praskriejo greta virpsto. “Neįmuši tu, įmuša tau” taisyklę patvirtino A. Alekperova, kurios perdavimu turėjęs tapti smūgis įskriejo į varžovių vartus – 4:1. Rungtynių nugalėtojo klausimas jau nebekėlė abejonių, o “Gintra-Universitetas” per likusį laiką pelnė dar du įvarčius ir įtvirtino pergalę – 6:1.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: Z. Coleman (11′; 45′; 56′ min.) – 3, L. Gudčenko (31′ min.) – 1, A. Alekperova (52′ min.) – 1 ir D. Gailevičiūtė (90′ min.) – 1.

“Liepaja”: K. Miksone (18′ min.) – 1.

“Gintros-Universiteto” sudėtis: A. Klevečkaitė, V. Neverdauskaitė, S. Karasiovaitė (78′ min. T. Veržbickaja), A. Mikutaitė, L. Gudčenko (46′ min. L. Žižytė), D. Gailevičiūtė, A. Alekperova, A. Kyžaitė, S. Veličkaitė, P. Potapova (61′ min. P. Sarkanaitė), Z. Coleman.

Parašytas: 2017 Bir 19 13:11
Makenzis
FC GINTRA 3 : 2 MFK RFS
2017 06 18, 14 val.

Veel kohtusid pühapäeval Gintra-Universitetas ja Rigas FS, tulemus 3:2. Gintra-Universitetas juhibki turniiri 6 punktiga, PJK ja Flora järgnevad 3 punktiga.

Permainingoje kovoje “Gintra-Universitetas” pranoko Latvijos čempiones (VIDEO komentarai)

Antrą pergalę per tris dienas Baltijos moterų futbolo lygoje iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione po permainingos kovos 3:2 (3:0) nugalėjo Latvijos čempiones Rygos futbolo mokyklos futbolininkes.

Šiaulietės taip pat penktadienį 6:1 sutriuškino Liepojos “Liepaja” klubą. Po šių pergalių Lietuvos čempionės savo kraityje turi 6 taškus ir žengia turnyrinės lentelės viršūnėje.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: Z. Coleman (1′, 22′, 35′ min) – 3.

“Rygos futbolo mokykla”: R. Fedotova (51′; 78′ min.) – 2.

“Gintros-Universiteto” sudėtis: A. Klevečkaitė, V. Neverdauskaitė, S. Karasiovaitė, A. Mikutaitė, L. Žižytė (64 min. P. Sarkanaitė), A. Alekperova, D. Gailevičiūtė, S. Veličkaitė, L. Gudčenko, P. Potapova, Z. Coleman.

Rungtynės prasidėjo žaibišku aikštės šeimininkių išpuoliu, kuris jau 1 -ą rungtynių minutę virto įvarčiu. Viena prieš varžovių vartininkę atsidūrusi Zenatha Coleman meistriškai permetė kamuolį per latvę ir jau nuo pat susitikimo pradžios išvedė Lietuvos čempiones į priekį – 1:0. Antrasis įvartis krito 22 -ą rungtynių minutę, kai puikiai sužaidusi ta pati Z. Coleman antrą kartą nuginklavo varžovių vartininkę – 2:0. Prieš didžiąją pertrauką aktyviai žaidusioms šiaulietėms pavyko dar labiau įtvirtinti persvarą – antrose rungtynėse iš eilės savo “hat tricką” pasiekė namibietė – 3:0.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje kiek pasikeitė. Latvijos čempionės ėmė vis dažniau grasinti mūsiškių vartams ir vienas jų išpuolis baigėsi įvarčiu, kuomet tolimu stipriu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Rygos futbolo mokyklos puolėja Renate Fedotova. Sušvelninusios rezultatą latvės kilo į lemiamą šturmą ir 78 -ą minutę dar kartą pralaužė “Gintros-Universiteto” gynybą. Pasižymėjo ta pati R. Fedotova, kurios įvartis sugrąžino intrigą – 3:2. Rungtynėms artėjant prie pabaigos puikias galimybes pasižymėti dar turėjo Simona Veličkaitė ir Z. Coleman, kurių smūgiai atsimušė į virpstą. Per likusį laiką latvėms nieko pavojingesnio sukurti nebepavyko ir šiaulietės šventė dar vieną pergalę Baltijos lygoje – 3:2.

Re: Kauno Žalgiris

Parašytas: 2017 Lie 03 10:50
Makenzis
MFK Kauno Žalgiris
Puslapio mygtukas „Patinka“ paspaustas · 15 val. · Redaguota ·

Vakar "Kauno Žalgirio" futbolininkės viešėjo Liepojoje ir sužaidė dar vienas Baltijos lygos rungtynes, kurios baigėsi 1:2 Latvijos vicečempionių naudai.
Rytoj Kaune įvyks paskutinis susitikimas Baltijos lygoje su ,,Rīgas Futbola skola" moterų ekipa. Rungtynių pradžia 18:00 val. NFA stadione.

2017 07 03, NFA, Kaunas

Baigėsi Baltijos moterų lyga. Paskutinėse rungtynėse kaunietės 1:5 pripažino ,,Rīgas Futbola skola" komandos pranašumą bei turnyre liko be pergalių, tačiau ypatingai jaunai "Kauno Žalgirio" moterų komandai, tai buvo svarbi patirtis prieš ateityje laukiančias kovas.

Parašytas: 2017 Lie 04 11:24
Makenzis
ŽARA 1 : 5 RFS

R.Čepkauskas: „Tai buvo blogiausios mūsų komandos rungtynės“: https://www.youtube.com/watch?v=WCJidkWmLzQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Parašytas: 2018 Kov 19 14:32
Makenzis
ŠIAULIETĖS IR KAUNIETĖS PRADĖS ŽYGĮ BALTIJOS LYGOJE

Kovo 25-ąją startuos Moterų Baltijos futbolo lygos (BWFL) 2018 m. sezonas, kuriame Šiaulių „Gintra-Universitetas“ ir „Kauno Žalgiris“ susirungs su stipriausiais Baltarusijos, Estijos ir Latvijos klubais.

Septynių komandų turnyre be Lietuvos moterų klubų dar žais Rygos futbolo mokykla (RFS), Liepojos FK „Liepāja“, Pernu JK, Talino FC „Flora“ bei debiutantas FK „Minsk“.

Turnyras startuos nuo 1 turo dvikovų Liepojoje ir Minske. Lygos čempionių titulą ginančios šiaulietės išvykoje sužais su FK „Liepāja“. „Kauno Žalgiris“ savo žygį pradės balandžio 22 dieną Rygoje su RFS komanda.

Turnyro tvarkaraštis

1 turas

„Liepaja – „Gintra-Universitetas“, kovo 25 d., 14:00 val.

„Minsk“ – Rygos FS, kovo 25 d., 12:00 val.

„Kauno Žalgiris“ – „Parnu“, birželio 23 d.

2 turas

Rygos FS – „Kauno Žalgiris“, balandžio 22 d., 14:00 val.

„Gintra-Universitetas“ – „Minsk“, gegužės 23 d., 18:00 val.

„Flora“ – „Liepaja“, balandžio 21 d. 19:00 val.

3 turas

„Minsk“ – „Flora“, gegužės 13 d., 12:00 val.

„Kauno Žalgiris“ – „Gintra-Universitetas“, kovo 13 d.

Parnu JK – Rygos FS, kovo 13 d., 14:00 val.

4 turas

„Gintra-Universitetas“ – Parnu JK, birželio 2 d., 16:00 val.

„Flora“ – „Kauno Žalgiris“, birželio 3 d., 13:00 val.

„Liepaja“ – „Minsk“ birželio 2 d., 14:00 val.

5 turas

„Kauno Žalgiris“ – „Liepaja“, rugpjūčio 25 d., 16:00 val.

Parnu JL – „Flora“, (data bus patikslinta)

Rygos FS – „Gintra-Universitetas“, liepos 29 d., 14:00 val.

6 turas

„Flora“ – Rygos FS, liepos 15 d., 12:00 val.

„Liepaja“ – Parnu JL. liepos 15 d., 12:00 val.

„Minsk“ – „Kauno Žalgiris“, liepos 7 d.

7 turas

„Parnu“ – „Minsk“, rugsėjo 7 d.

Rygos FS – „Liepaja“, rugsėjo 8 d., 16:00 val.

„Gintra-Universitetas“ – „Flora“, rugsėjo 8 ar 9 d., 16:00 val.

Parašytas: 2018 Kov 27 13:21
Makenzis
BALTIJOS LYGOJE STARTAVO ĮSPŪDINGA PERGALE LATVIJOJE

Galingai 2018 metų Baltijos moterų futbolo lygos čempionate startavo „Gintros-Universiteto“ komanda. Čempionių titulą ginančios šiaulietės svečiuose net 10:0 nubloškė Liepojos futbolininkes.

Šiose rungtynėse intriga ėmė blėsti jau pirmame kėlinyje. Sužaidus kiek daugiau nei pusę pirmo kėlinio po S. Veličkaitės ir dviejų L. Gudčenkos įvarčių rezultatas švieslentėje jau rodė triuškinantį Lietuvos čempionių pranašumą – 3:0.

Antrajame kėlinyje Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės toliau mėgavosi žaidimu, o ypač gražiais įvarčiais pasižymėjo J. Čubrilo bei L. Gudčenko. Būtent šios „Gintros-Universiteto“ legionierės buvo tikras košmaras varžovių vartininkei, kuri traukė kamuolį iš tinklo po šiu futbolininkių smūgių net 7 kartus.

Po rungtynių vyriausiasis komandos treneris R. Viktoravičius teigė, kad tokios lengvos rungtynių eigos tikrai nesitikėjo, o šiam susitikimui ruošėsi labai atsakingai.

„Prisipažinsiu, važiuodami į Latviją tikrai manėme, kad laukia sudėtingos rungtynės. Su žaidėjomis turėjome rimtą pokalbį. Svarbiausi uždaviniai buvo kontroliuoti kamuolį, neduoti varžovėms pajusti žaidimo ir jokiu būdu nei minutei neprarasti koncentracijos. Liepojos komanda mėgsta kietą futbolą, tą prisimename ir iš rungtynių pernai, todėl žinojome, kad turime atsakyti tuo pačiu. Žaidimo planą pavyko įgyvendinti tikrai neblogai, o psichologiškai merginas atpalaidavo ir pirmajame kėlinyje pelnyti įvarčiai bei greitai įgytas triuškinantis pranašumas. Antroje rungtynių dalyje galėjome tiesiog mėgautis žaidimu nebegalvojant apie rezultatą“, – auklėtinių pasirodymu džiaugėsi treneris.

Kitas Baltijos lygos rungtynes „Gintra-Universitetas“ žais gegužės 13 dieną 17 val. Kaune, su vietos „Kauno Žalgirio“ futbolininkėmis.

Runtynių statistika

„Liepaja – „Gintra-Universitetas“ 0:10 (0:3)

Įvarčiai: Liubov Gudčenko – 5, Jelena Čubrilo – 2, Simona Veličkaitė, Paulina Sarkanaitė, Greta Kaselytė (iš 11 m baudinio) – po 1.

„Gintra-Universitetas“ startinė sudėtis: Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė, Marija Čubrilo, Samanta Karasiovaitė, Algimantė Mikutaitė (Paulina Sarkanaitė), Anastasija Filenko, Lolita Žižytė (Gabija Toropovaitė), Dovilė Gailevičiūtė, Liuba Gudčenko, Simona Veličkaitė, Jelena Čubrilo.

Re: Moterų futbolas

Parašytas: 2018 Spa 31 08:32
Anbo
Gal ir išsivystys šita lyga :) Beje, Gintra-Universitetas liko antra, nusileidusi Minsko futbolininkėms :D Konkurencija yra gerai

Po teigiamai įvertinto Baltijos lygos sezono – planas didinti komandų skaičių
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404543 ... du-skaiciu" onclick="window.open(this.href);return false;

Parašytas: 2022 Lap 03 11:44
Respublik
Atsitiktinau matau flashscore, kad MFA Žalgiris 5–1 pralaimėjo esčių antrai komandai Saku Sporting.