mariusmg
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013 Spa 10 15:12
Palaikoma komanda: Chelsea

Batai trina

2013 Spa 10 15:19

Sveiki gyvi visi. Turiu toki klausimeli, zaidziu su Adidas f30 bateliais ir jiem man trina pada, http://enjoyrelaxingmoments.abmp.com/fo ... xology.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; foto pazymetoje raudonoje vietoje THALMUS. Daug kieno klausinejaus nuomones del ko taip anaip. Ir priejau prie isvados kad zaidziu su netinkamais bateliais. Taip iseina kad zaidziu su bateliais skirtais minkstai zemei o as zaidziu ant kietos, tai yra paprasta pieva ar dirbtine futbolo danga ir mastau pasikeisti del to bucus nes mozoliai jau baisus :) Taigi kiek supratau tureciau pirkti batelius Firm ground'ui, nors is tikro jau ir sitie maniskiai yra for firm ground. Gal patartumet kokius batelius kurie netrintu, mastau gal apie Nike mercurial koki modeli nes ten kitokie grifai ir manau gal su jais butu geriau? Taip pat esu nusiziurejes Adidas Classics, nes ju grifai guminiai tai gal irgi netrins, ar isvis geriausiai pirkt dirbtinei zolei ?. Aciu uz pagalba:)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Batai trina

2013 Spa 10 18:33

Aš, kai trina, pripilu vandens į bucus ir būna zjb. Ypač jei kelias valandas prieš rungtynes palaikau šlapius.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Batai trina

2013 Spa 10 19:07

O daugiau niekas netrina ? :lol: :lol: :mrgreen:

mariusmg
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013 Spa 10 15:12
Palaikoma komanda: Chelsea

Re: Batai trina

2013 Spa 13 17:21

Ne. Nu nezinau reik pamegint, bet buvo kad su bucais ir i vandeni laipiodavau ir niekas nepadejo :/

...

Re: Batai trina

2013 Spa 14 09:49

Svarbu, kad bucai kiaušinių netrintų, o kojos šiltame vandenyje atsigauna. :mrgreen:

Azeeba
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014 Bal 20 21:04
Palaikoma komanda: Dainava
Miestas: Taurage

Re: Batai trina

2014 Bal 22 22:07

Vanduo tikrai puiki iseitis :P

Grįžti į