...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 12:25

Naujasis klubo logo... Aras iš miesto herbo ir kamuoliuko imitacija...

Paveikslėlis

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 12:51

Naujasis klubo logo... Aras iš miesto herbo ir kamuoliuko imitacija...
Paukštukas tai agresyvus atrodo. O už patį logo galima pliusą uždėti. Paprasta, be nereikalingų elementų ir su vieta susieta.

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 12:58

Čia gi ne gališkas gaidžiukas, o RADVILŲ ARAS, Šventosios Romos imperijos kunigaikščių herbe puikavosi, bet tinka ir futbolo klubui. :mrgreen:
Užskaitau, man patinka. :mrgreen:

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 13:07

Čia gi ne gališkas gaidžiukas, o RADVILŲ ARAS, Šventosios Romos imperijos kunigaikščių herbe puikavosi, bet tinka ir futbolo klubui. :mrgreen:
Užskaitau, man patinka. :mrgreen:
Aišku, rankelė "dailininkui" sudrebėjo - kamuolio elementas išlenda per juodą apskritimą :)
Iš tų Lietuvoje neretų bandymų susieti su miesto simbolika šitas vienas malonesnių akiai, nes tokie kaip Lietavos ar Šilutės - šiurpina. Aišku, bronius, kaip didesnis šios srities ekspertas, gal ir rimtesnių pastebėjimų turėtų. Mes gi mėgėjai tik "patinka" galim spaudinėti :)

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 13:15

Mes gi mėgėjai tik "patinka" galim spaudinėti :)
Kas liečia dizainą, tai čia mes abu esame diletantai... spaudžiu LIKE ir to užtanka... 8-)
Kai radau šiandien jų FB paskyrą, tai logo galingas pasirodė. Superinis, ne kokie ten bespalviai, bekvapiai, be sielos... :roll:
Šis ženklas yra galingas, iš jo sklinda energija... potosas iš ARO. :mrgreen:
Net pavadinimą galėjo įsidėti ARAS, ne tą pelkę garbinti... :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 13:50

Truputį kiek per margas vidurys, bet logas žiūrisi. O jei dar vietoje baltos būtų geltona, siūlyčiau vokietukams kokiai nors ten jų federacijai :)

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 13:55

Paveikslėlis

Biržų miesto herbe: juodas aras, skydas geltonas/auksinis, vėliava balta/sidabrinė... dar laurų vainikas žalias... :roll:
Nelabai aišku, iš kur ten ruda spalva atsiranda... jeigu prie Hitlerio gyventume, tai toks klausimas neklitų... :mrgreen: Iš aludarių gal tą spalvą paveldėjo... :roll:

galėtų ir klubo logo būti juodas, auksinis, sidabrinis, bet parudavo kažkodėl... :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 14:00

Nelabai aišku, iš kur ten ruda spalva atsiranda...
- Raudona ten, moniką pasireguliuok :)

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 14:05

Kurią man čia Moniką reikia patvarkyt, kad būtų raudonas logo??? :mrgreen:
Hmmmm... man tai bet kuriuo atveju yra ruda... arba aš spalvų neskiriu... :roll:

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 15:17

Biržų FK įdomiausios biografijos žaidėjas yra R. Komas.
Jis yra sėdėjęs kalėjime už nuopelnus Biržams ir biržiečiams. O išėjęs iš kaliūzės jis dalyvavo BUSHIDO RINGS turnyruose... paskui susidomėjo futbolu... :roll:
Gaujoje jo pravardė būdavo "Guminis", nes atlaikydavo daug smūgių į korpusą ir į galvą. :mrgreen:

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 26 15:23

Gražuolę sutraiškė meilės trikampis (video) (386)
J.Pelenytė rasta nušauta savo draugo, nuo kurio norėjo pabėgti, namuose.
Virginija PETRAUSKIENĖ
LR korespondentė
2010-04-02

http://m.lrytas.lt/?data=20100402&id=ak ... id=&view=2" onclick="window.open(this.href);return false;
2001 metais jis buvo nuteistas už tyčinę žmogžudystę – su savo bendrininku mirtinai sumušė žmogų.

Iš įkalinimo įstaigos R.Komas grįžo 2007 metais.

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 29 10:55

kaip suprantu Biržų stadiono veja jau tinkama žaisti futbolą, o štai Telšiai su savo super stadionu ir vėl neturės kur žaisti... :roll:

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 29 10:57

slash, kaip tau BIRŽŲ FK logo??? :roll:
beje, žmona irgi sako, kad raudona, tamsiai raudona... bet man matosi ruda.... lyg Gitleriaus laikų marškiniai Vokietijos reiche... :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 29 11:06

slash, kaip tau BIRŽŲ FK logo???
Tai aišku geras, nėra čia ką ir bepridurti. Nors pirminės asociacijos su deutschlandu susietos, bet tai nėra blogai.

...

Re: Biržų futbolas

2013 Bal 29 11:12

Tai Radvilų aras yra iš šv. Romos imperijos... ne lenkų ereliukas, ar Salantų gaidžiukas. Aukšta klasė. Ponauja, ne šunauja, kaip pasakytų gerb. profesorius. :mrgreen:

Grįžti į