...

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2015 Spa 09 11:32

Istorinis „Širvėnos“ futbolininkų auksas
2015 m. spalio 6 d. http://birzietis.lt/?data=2015-10-09&ru ... 1444049483" onclick="window.open(this.href);return false;

Sa­vait­ga­lį „Šir­vė­nos“ fut­bo­li­nin­kai iš­ko­vo­jo is­to­ri­nę per­ga­lę – ta­po Lie­tu­vos fut­bo­lo fe­de­ra­ci­jos II ly­gos pir­me­ny­bių se­zo­no nu­ga­lė­to­jais. 1990 me­tais įkur­tam klu­bui tai pir­mo­ji auk­si­nė per­ga­lė. 2001 me­tais fut­bo­li­nin­kai bu­vo iš­ko­vo­ję si­dab­rą, o 2013 me­tais – bron­zos me­da­lius.

Šeš­ta­die­nį Bir­žų jau­ni­mo sta­dio­ne vy­ku­sios var­žy­bos tarp „Šir­vė­nos“ klu­bo ir SC „Ak­me­nės ce­men­to“ bu­vo lem­tin­gos: bir­žie­čiams per­ga­lė bu­vo gy­vy­biš­kai svar­bi, nes pra­lai­mė­jus ar su­žai­dus ly­gio­sio­mis, bir­žie­čiams bū­tų ati­te­ku­si tik tre­čio­ji vie­ta, per­ga­lės at­ve­ju – čem­pio­nų ti­tu­las.

Var­žy­bos iki pat ga­lo bu­vo įtemp­tos, ta­čiau var­žy­bų me­tu ini­cia­ty­va bu­vo bir­žie­čių pu­sė­je. Pir­mo­jo kė­li­nio pa­bai­go­je įvar­tį pel­nė re­zul­ta­ty­viau­sias ko­man­dos žai­dė­jas Ag­nius Sa­daus­kas, o 32 var­žy­bų mi­nu­tę į sa­vo var­tus įvar­tį įmu­šė ir taip mū­sų ko­man­dai pa­si­tar­na­vo „Ak­me­nės ce­men­to“ fut­bo­li­nin­kas Do­na­tas Mor­kis. Pir­ma­sis kė­li­nys bai­gė­si už­tik­rin­tu re­zul­ta­tu 2:0. Ta­čiau ant­ra­ja­me kė­li­ny­je var­žo­vai įmu­šė ka­muo­lį į bir­žie­čių var­tus ir žiū­ro­vams vėl te­ko ne­ri­mau­ti. Po pri­dė­to lai­ko, 94-ąją var­žy­bų mi­nu­tę, Arū­nas Šlei­nas rung­ty­nė­se pa­dė­jo per­ga­lin­gą taš­ką – iš 18 met­rų į var­tų kam­pą pa­siun­tė tre­čią­jį įvar­tį ir re­zul­ta­tas ta­po 3:1 bir­žie­čių nau­dai.

Žai­dė­jų ir žiū­ro­vų džiaugs­mas bu­vo be­ga­li­nis. Iš­šo­vę šam­pa­ną ir pa­dė­ko­ję žiū­ro­vams, fut­bo­li­nin­kai įsiam­ži­no is­to­ri­nė­je nuo­trau­ko­je. Per­ga­lę ap­tem­dė tik ko­man­dos drau­go Man­to Ga­siū­no trau­ma. Be­je, ant­ro­ji šia­me se­zo­ne. Su­si­dū­ręs su prie­ši­nin­ku aikš­tė­je, M. Ga­siū­nas par­vir­to ir jau ne­be­ga­lė­jo pa­kil­ti. Fut­bo­li­nin­ką iš­ve­žė Bir­žų grei­to­sios pa­gal­bos me­di­kai. Po to fut­bo­li­nin­kas per­vež­tas į Res­pub­li­ki­nę Pa­ne­vė­žio li­go­ni­nę. Ko­man­dos va­do­vas Vy­tau­tas Sta­nu­le­vi­čius sa­kė, jog vis­kas į ge­rą­ją pu­sę – po tri­jų die­nų ža­da bir­žie­tį iš­leis­ti gy­dy­tis į na­mus.

Ko­man­dos va­do­vo V. Sta­nu­le­vi­čiaus tei­ra­vo­mės, kas lė­mė to­kį sėk­min­gą šių me­tų se­zo­ną, nes bir­žie­čiai pra­lai­mė­jo tik vie­nas var­žy­bas iš še­šio­li­kos.

– Stip­rūs rė­mė­jai, po­žiū­ris į fut­bo­lą ir ge­rai su­komp­lek­tuo­ta ko­man­da, – sa­kė V. Sta­nu­le­vi­čius.

Ko­man­dos va­do­vas sa­kė, jog šie­met dau­giau pi­ni­gų klu­bui sky­rė Sa­vi­val­dy­bė, at­si­ra­do rim­tų rė­mė­jų. Bū­tent tai ir pa­dė­jo su­da­ry­ti stip­rią ko­man­dą iš pa­ne­vė­žie­čių le­gio­nie­rių bei bir­žie­čių fut­bo­li­nin­kų. Jie vi­si pa­de­monst­ra­vo ge­rą žai­di­mą.

– La­bai sėk­min­gas bu­vo pir­ma­sis ra­tas, kur te­ko su­si­kau­ti sun­kio­se dvi­ko­vo­se. Po pir­mo­jo ra­to pa­si­kei­tė ke­li fut­bo­li­nin­kai. Pa­ly­gin­ti su praė­ju­siais me­tais, pa­si­kei­tu­si ko­man­dos su­dė­tis pa­tei­si­no lū­kes­čius. Vil­tį tei­kė žai­dė­jai, ku­rie į ko­man­dą atė­jo po pir­mo­jo ra­to: sau­gas Ma­rius Bu­tė­nas, puo­lė­jas Arū­nas Štei­nas. Ypač džiu­gi­na vie­ti­nis jau­ni­mas: su­stip­rė­jo ir į pa­grin­di­nę su­dė­tį įsi­trau­kė fut­bo­li­nin­kai Gai­lius Lans­ber­gas, Ig­nas Peikš­te­nis. Vi­si žai­dė­jai bu­vo su­si­kau­pę, or­ga­ni­zuo­ti, su­si­tel­kę. Šie­met te­ko su­si­tik­ti su stip­riais var­žo­vais ir juos nu­ga­lė­ti, – kal­bė­jo V. Sta­nu­le­vi­čius.

Pa­sak V. Sta­nu­le­vi­čiaus, se­zo­no pa­bai­go­je vi­sų ko­man­dų žai­dė­jai pa­var­go.

– „Ak­me­nės ce­men­tas“ pra­lai­mė­jo „Gargž­dams“ 4:0, rad­vi­liš­kie­čiai nu­si­lei­do ma­žei­kiš­kiams 6:0. Tik se­zo­no pa­bai­ga pa­ro­dė, ku­ri ko­man­da iš­tver­min­giau­sia, – džiau­gė­si V. Sta­nu­le­vi­čius.

Ko­man­dos va­do­vas džiau­gė­si ir dė­ko­jo rė­mė­jams, žai­dė­jams ir žiū­ro­vams. Jie, anot V. Sta­nu­le­vi­čiaus, pa­ly­gin­ti su ki­tų ra­jo­nų sir­ga­liais, kul­tū­rin­gi, kiek­vie­ną žai­dė­ją iš aikš­tės iš­ly­di plo­ji­mais.

Po per­ga­lės ko­man­dos va­do­vas su­lau­kė daug klau­si­mų, ar ki­tą­met bir­žie­čiai ne­si­ruo­šia žais­ti pir­mo­jo­je ly­go­je?

– Šį klau­si­mą ap­tar­si­me klu­bo val­dy­bo­je. Pir­mo­ji ly­ga bū­tų rim­tas iš­šū­kis ko­man­dai. Rei­kė­tų rim­to pa­si­ruo­ši­mo, keis­ti ko­man­dos struk­tū­rą, mąs­ty­ti apie di­des­nį ko­man­dos rė­mi­mą. Per­ga­lių pir­mo­jo­je ly­go­je iš­ko­vo­tu­me ma­žiau. Kol kas rei­kia pa­si­džiaug­ti per­ga­le ant­ro­jo­je ly­go­je, – kal­bė­jo V. Sta­nu­le­vi­čius.

Se­zo­ne „Šir­vė­nos“ fut­bo­li­nin­kai su­žai­dė še­šio­li­ka tu­rų, iš ku­rių de­šimt lai­mė­jo, pen­kis su­žai­dė ly­gio­sio­mis, ir vie­ną pra­lai­mė­jo.

Edi­ta MI­KE­LIO­NIE­NĖ

...

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2015 Spa 12 12:14

Triumfo akimirkos bei komentarai!

https://www.facebook.com/FkSirvena/vide ... ideo_reply" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2015 Spa 20 16:39

Tarp Lietuvos Futsal (salės futbolo) rinktinės narių biržietis Armandas Indrašius.
Taip pat sezono antroje pusėje prie Fk Širvėnos prisijungęs A. Šteinas.

Pasaulio čempionato atrankoje lietuviai jėgas išmėgins su Prancūzijos, Albanijos bei Maltos rinktinėmis.
Linkime sėkmės!

...

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2015 Lap 03 09:36

1978 Biržų FK "Medis" atstovavo tokie žinomi visuomenėje žaidėjai kaip S. Širmelis ir R. Vaiginas.

...

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2015 Lap 06 11:12

LFF II lygos Vakarų zonos čempionai Biržų "Širvėnos" futbolininkai
http://www.paff.lt/lff-ii-lygos-vakaru- ... lo-komanda" onclick="window.open(this.href);return false;
- 06 spalio 2015

Baigėsi LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės. Biržų "Širvėnos" futbolo komanda pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo aukso medalius paskutinėse varžybose nugalėję 3: 1 N.Akmenės futbolininkus.

Du kartus 2001m ir 2013m komanda atitinkamai buvo antra ir trečia. Visą sezoną futbolininkai demonstravo gražų atakuojantį futbolą. Tik vieną kartą biržiečius nugalėjo Gargždų futbolininkai, kurie lamėjo sidabro medalius.

Agnius Sadauskas tapo rezultatyviausias lygos žaidėjas - 21 įvartis.

Komandoje žaidė nemažai futbolininkų iš Panevėžio. Jau minėtas Agnius Sadauskas, komandos žaidžiantis treneris M.Pomeckis, T. Gutauskas, M. Gasiūnas, M. Jakštas, D. Ežerskis nuo antro rato brandžiu žaidimu prisidėjo M. Butėnas, A. Šteinas.

Visa komanda linki Mantui Gasiūnui kuo greičiau pasveikti po gautos sunkios traumos.

...

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2015 Lap 24 12:05

Šį šeštadienį biržiečiai dalyvaus FK “Savanoris“ organizuojamame salės futbolo turnyre.
Turnyras skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Vieta ir laikas
lapkričio 28 d. 12.00 - 19.00 val. "Saulės" krepšinio akademijos salėje (Pramonės g. 13 Šiauliai)

Kiek man žinoma, tai 10 komandų turėtų dalyvauti. 1.FK "Savanoris" (Šiaulių raj.) 2. SC "Olimpas" (Mažeikiai) 3. FK "Ryškėnai" (Telšiai) 4. "ŠSPC Radviliškis" (Radviliškis) 5. FK "Širvėna"(Biržai) 6. FC "Saulininkas" (Šiauliai) 7. FK "Tauras" (Šiauliai) 8. SK "Stop" (Panevežys) 9. FK "Fanai" (Šiauliai) ir latvių kažkokia komanda..

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2016 Sau 11 11:57

Birzu miesto turguje kalbama, kad greiciausiai miesto komanda ir toliau grajins II lygoje, o i pirma neis, nes butu brangus malonumas.

Rockwellas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2014 Rgs 08 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2016 Bir 21 17:16

FK ''Širvėna''
Birželio 14 d., 21:42 ·

Birzu "Sirvena" - Siauliu "Juventa-99" 6-0 !!! P.s. Aciu ziurovams!


***

Dovana vestuvėms – triuškinanti pergalė

6:0 – tokiu rezultatu Biržų futbolininkai sutriuškino varžovus.

Tribūnose sėdėjusį sirgalių nesunkiai buvo galima sumaišyti su aikštėje bėgiojančiu G. Lansbergu.
Antradienį Biržų futbolo komanda „Širvėna“ žaidė LFF II lygos Vakarų zonos 8 turo rungtynes su Šiaulių „Juventa – 99“ vienuolike. Rungtynės vyko neįprastą dieną – antradienį. Pagal tvarkaraštį 8 turo varžybos turėjo vyko savaitgalį, tačiau Biržų iniciatyva susitikimas buvo atkeltas. Priežastis – net du komandos nariai švęs vestuves. V. Galeckas ir L. Šatas prisieks amžiną meilę ne tik futbolui, bet ir savo antrosioms pusėms. Į rungtynes varžovai susirinko paskutinėmis minutėmis ir į aikštę įbėgo menkai apšilę. Be to, šiauliečių vartus gynė žaidėjas, neturintis vartininko patirties. Tai buvo matyti ir iš jo veiksmų, ir iš aprangos. Jis kamuolį gaudė plikomis rankomis, nors net vaikų futbole vartininkai jau mūvi pirštines.
„Širvėna“ nuo pirmų minučių parodė, kad nori laimėti. Pirmąjį įvartį 10 min. muša D. Ežerskis, o po keturių minučių rezultatą dvigubina V. Galeckas. Varžovai, rungtynių pradžioje dar mėginę pulti, po 2 įvarčių prarado ūpą, o praleidę trečiąjį (A. Sadauskas) neteko ir vilties (3:0).
A. Sadauskas it ryklys, pajutęs kraujo skonį, puolė pribaigti auką ir pelnė dar du įvarčius (5:0). Savo pėdsaką paliko ir G. Lansbergas, šiauliečius visiškai sulyginęs su žemėmis (6:0).
Po 8 rungtynių „Širvėna“ iškovojo 3 pergales, patyrė 3 pralaimėjimus ir 2 kartus sužaidė lygiosiomis.

Simonas Gudas
2016-06-16

http://siaure.lt/main/turinys/sportas/1/14933" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2016 Rgp 22 13:42

Už Biržus šiais metais grajina panevėžiokai. Yra toks vidurio saugas Gasiūnas, tai pilvas toks, kad oho. Bet Pomeckio numylėtinis, todėl statre vietą turi. Buvo draugiškos su Pakruoju, pirmą kėlinį 0-4 panevėžiokai prakišo, tada išleido antrame kėlinyje jaunuosius biržiečius, tai 2-5 baigėsi rungtynės.

Kurių galų užima jaunimo vietą alaus gėrikai su pilvais, kurie nei greičio, nei energijos neturi? :roll:
Jeigu bucus ant vinies kabintų, tai mažas nuostolis būtų. :roll:

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2016 Rgs 05 13:25

„Širvėna“ savų sirgalių nepradžiugino
http://siaure.lt/main/turinys/sportas/1/15236" onclick="window.open(this.href);return false;

Biržų futbolo klubo „Širvėna“ komanda praėjusį šeštadienį namų aikštėje žaidė antrąsias antrojo turo rungtynes su Klaipėdos „Koralu“.

Nors pirmajame kėlinyje „Širvėna“ neblizgėjo, tačiau po grubios varžovų vartininko klaidos 15 žaidimo minutę tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Vytas Galeckas ir išvedė Biržų komandą į priekį (1:0). Tačiau ir „Širvėnos“ gynyboje buvo skylių. Jomis pasinaudoję klaipėdiečiai 34 min. išlygino rezultatą (1:1), o baigiantis kėliniui jį persvėrė (2:1). Antrajame kėlinuke „Širvėna“ žaidė aktyviau, mėgino atstatyti pusiausvyrą, tačiau atakos buvo bevaisės. Skaičiai protokoluose nepasikeitė iki pat rungtynių pabaigos, pralaimėta rezultatu 1:2. „Širvėnos“ komandos vadovas Vytautas Stanulevičius rungtynes įvertino neigiamai.

„Tai buvo vienos blankesnių varžybų. Komanda tikrai nesužaidė taip, kaip gali. Nors varžovas buvo stiprus, tačiau tai ne pasiteisinimas. Antrasis kėlinys buvo geresnis, mėginome pulti, bet progų nebuvo daug, jau nekalbant apie jų realizaciją. Pralaimėjimas – ne pabaiga, jau žiūrime į kitą laukiančią kovą“, - sakė V. Stanulevičius.

Po 11 sužaistų rungtynių LFF II lygos Vakarų zonos čempionate „Širvėna“ su 14 taškų smuktelėjo į 6 vietą.


Simonas Gudas
2016-08-23

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2016 Rgs 20 13:04

16 turas
"Širvëna" - "Akmenës Cementas" 2:3 (2:3)

("Širvënos" komandai atsiëmus protestà, lieka galioti faktiًškas rungtyniّųrezultatas).
- Tai paduoda protestą, tai atsiima. :shock:

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2016 Rgs 26 11:42

Šiais metais biržiečiai, padedami panevėžiokų, traukiami į dugną. Vos 7 pozicija ir galimybė nukristi dar žemiau.

Tų futbolo ekspertų nuomone, kurie norėtų visus lygų nugalėtojus mesti kitais metais į aukštesnį lygmenį, čia geriausias pvz parodyti, kad jie labai klysta. Pasikeičia sudėtys komandoje, keičiasi kitos komandos. Taigi, rotacija komandų sudėtyje yra lemiamas faktorius, o ne ėjimas į aukštesnę lygą. Prievarta įmesti į I-ą lygą arba bankrutuotų sezono eigoje, arba stabiliai rodytų nepadorius rezultatus. To tikrai nereikia. Pernai laimėjo II lygą, o šiais metais gariorkoje. Tokia jau ta mėgėjiška futbolo realybė.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2016 Rgs 27 17:34

LFF II lygos Vakarّ zonos pirmenybiّų drausminës nuobaudos

"Širvëna" komandos ž‏aidëjas Simonas Lauž‏ikas u‏ paًšalinimà dël nesportinio elgesio rungtynëse "Juventa-99" - "Širvëna" yra diskvalifikuojamas 2 rungtynëms. (Liko 2 rungtynës).

Sezonas jam pasibaigė. Nebereiks kankintis.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2017 Geg 26 13:48

LFF taurė. FK Širvėna 2:3 FK Akmenės cementas
https://www.youtube.com/watch?v=wuw4ZxeQtoM" onclick="window.open(this.href);return false;


Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Biržų futbolo klubas "Širvėna"

2017 Geg 26 13:50

Sezono atidarymas Biržuose! 3 turo rungtynės

FK Širvėna 2:0 FK Akmenės Cementas
https://www.youtube.com/watch?v=2vkRB6-zyvc" onclick="window.open(this.href);return false;


Grįžti į