2014/2015 Ross County (Škorija) Premiership - 5 rungtynės;
2014/2015 Wigry Suwalki (Lenkija) I liga - 14 rungtynių 2 įvarčiai;
2013/2014 Perth Glory (Australija) A-league - 10 rungtynių 1 įvartis;
2013/2014 Gaziantepspor (Turkija) Super lig - 3 rungtynės;
2012/2013 Gaziantepspor (Turkija) Super lig - 16 rungtynių 6 įvarčiai;
2012/2013 Zaglebie Lubin (Lenkija) Ekstraklasa - 10 rungtynių;
2011/2012 Zaglebie Lubin (Lenkija) Ekstraklasa - 29 rungtynės 5 įvarčiai;
2010/2011 Widzew Lodz (Lenkija) Ekstraklasa - 30 rungtynių 10 įvarčių;
2009/2010 Widzew Lodz (Lenkija) I liga - 26 rungtynės 13 įvarčių;

1984 07 22
Puolėjas/Saugas

__________________________________________________
Darvydas Šernas „Widzew“ komandoje žaidė visas rungtynes draugiškose. Widzew - Banja Luka „Borac“ (Bosnija ir Hercegovina) 3:1 (2:1).

Re: Darvydas Šernas

2010 Kov 08 13:50

Lodzės derbyje – lietuvių įvarčiai ir „Widzew“ triumfas
2010-3-08

Darvydas Šernas ir Mindaugas Panka pelnė po įvartį bei svariai prisidėjo prie Lodzės „Widzew“ ekipos pergalės prieš principinį varžovą – Lodzės LKS klubą. Lenkijos pirmosios lygos 20-ojo turo rungtynėse „Widzew“ išvykoje sutriuškino LKS futbolininkus 4:1. Nuo praėjusių metų spalio mėnesio nepralaiminčiai pirmosios lygos lyderei „Widzew“ vienuolikei ši pergalė buvo dar vienas žingsnis Lenkijos „Ekstraklasos“ link.

Mačą sėkmingiau pradėjo 7000 gerbėjų palaikoma LKS komanda, kuriai 31-ąją minutę įvartį pelnė Rafalas Kujawa. Tačiau persvaros aikštės šeimininkai neišsaugojo net iki pertraukos.

41-ąją minutę Darvydas Šernas tiksliu šūviu iš 20-ies metrų atstatė pusiausvyrą, o dar po poros minučių kitas saugas iš Lietuvos Mindaugas Panka smūgiu galva išvedė „Widzew“ ekipą į priekį.

82-ąją minutę Lukašas Brozas įtvirtino svečių pergalę, o jau per pridėtą laiką Marcinas Robakas pradėjo LKS ekipos triuškinimą.

Darvydas Šernas buvo pakeistas 90-ąją susitikimo minutę, o Mindaugas Panka rungtyniavo iki finalinio švilpuko.

„Widzew“ (44 tšk.) komanda tvirtai pirmauja lygoje. Tuo metu LKS (34 tšk.) smuktelėjo į ketvirtą poziciją.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2010 Kov 09 08:10

Kas čia tiem lietuviam pasidarė? Dar vienas puikus įvartis ... kažkaip keista pamačius tokį smūgį suprasti, kad jį atliko lietuviai. Nes paprastai mūsų tautos atstovai tokių nemuša. :roll:

2010 Kov 12 14:51

Kartu su lietuviais – stipriausi
2010-3-12

Štai tokia antrašte straipsnį apie saugų iš Lietuvos Darvydo Šerno ir Mindaugo Pankos atstovaujamą Lodzės “Widzew” klubą penktadienį pradeda Lenkijos dienraštis “Dziennik Lodzki”. Laikraštis veda paralelę tarp “Widzew” pergalingo žygio šalies I lygoje ir šiemet 600 metų jubiliejų mininčio istorinio Žalgirio mūšio bei daro išvadą, kad lietuviai visais laikais buvo patys patikimiausi lenkų sąjungininkai.

“Mindaugas Panka yra vienas universaliausių žaidėjų saugų linijoje, o Darvydas Šernas tapo tikru siaubu varžovų gynėjams, kai Pawelas Janasas (“Widzew” vyr. treneris – red.) surado šiam futbolininkui vietą puolimo grandyje. Darvydo Šerno įvarčiai šį sezoną gelbėjo komandą jau ne vienose sunkiose rungtynėse. Abu lietuviai puikiai įsiliejo į komandą ir greitai užsitarnavo kolegų pripažinimą bei gerbėjų simpatijas.” – pagyrų “Widzew” klubo legionieriams iš Lietuvos negaili laikraštis “Dziennik Lodzki”.

Futbolas.lt primena, kad praėjusį savaitgalį “Widzew” ekipa Lodzės derbyje 4:1 sutriuškino LKS komandą, o Darvydas Šernas ir Mindaugas Panka prie pergalės prieš principinį varžovą pridėjo po įvartį. Darvydas Šernas buvo pripažintas geriausiu šio mačo žaidėju. Ketvirtadienį abu lietuviai buvo išrinkti į Lenkijos I lygos 20-ojo turo simbolinę vienuolikę, o daugiausiai futbolo gerbėjų balsų šiuose rinkimuose surinko Darvydas Šernas.

Lodzės “Widzew” klubas (44 tšk.) tvirtai pirmauja lygoje ir solidžia persvara lenkia artimiausią persekiotoją Ščecino “Pogon” (36 tšk.) komandą. Šeštadienį “Widzew” futbolininkų laukia mačas išvykoje su penktoje vietoje žengiančia Poznanės “Warta” (32 tšk.) vienuolike.

2010 Kov 13 18:43

D.Šernas toliau veda “Widzew” į pergales
2010-3-13

Darvydas Šernas pelnė septintąjį savo įvartį Lenkijos I lygoje šį sezoną ir padėjo Lodzės “Widzew” ekipai iškovoti dar vieną pergalę. 21-ojo turo rungtynėse “Widzew” ekipa, kurios marškinėlius vilki ir Mindaugas Panka, išvykoje 2:0 (0:0) palaužė vieną pajėgiausių lygos komandų – Poznanės “Warta”. Mindaugas Panka žaidė visas rungtynes, o antrąjį savo komandos įvartį pelnęs Darvydas Šernas buvo pakeistas 90-ąją susitikimo minutę.

Abu įvarčiai į “Warta” ekipos vartus krito antrame kėlinyje. 61-ąją minutę Marcinas Robakas pasinaudojo tiksliu Darvydo Šerno perdavimu ir išvedė svečius į priekį, o “Widzew” komandos pergalę 71-ąją minutę įtvirtino jau pats Darvydas Šernas.

Lenkijos I lygos lyderis Lodzės “Widzew” (47 tšk.) klubas iki dešimties taškų padidino persvarą prieš artimiausią persekiotoją Ščecino “Pogon” (37 tšk.) vienuolikę. Poznanės “Warta” (32 tšk.) ekipa lygoje žengia šešta.

Naujienos D.Šernas ir toliau "skriaudžia" varžovus antrojoje Lenkijos lygoje
Lodzės „Widzew“ ekipa ir toliau užtikrintai žygiuoja Ekstraklasa link. Šiandien Lenkijos antrajame divizione tvirtai pirmaujantys „Widzew“ futbolininkai 2:0 (1:0) įveikė Wielkopolsko „Gorzow“ ekipą ir artimiausius persekiotojus Lodzės LKS lenkia 17 taškų, tačiau yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau....

2010 Bal 26 19:48

D.Šernas Lenkijos I divizione įmušė 11-ąjį įvartį
2010 balandžio mėn. 26 d. 19:20

Aštuonioliktą pergalę Lenkijos pirmosios futbolo lygos čempionato XXVI turo mače iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Lodzės "Widzew" (60 tšk.) klubas su dviem lietuviais, namuose rezultatu 2:0 (1:0) įveikęs vienuoliktojoje pozicijoje esančius Gožuvo GPK (32 tšk.) futbolininkus. Vieno įvarčio - jau vienuoliktojo šiame sezone - į svečių vartus autoriumi tapo Darvydas Šernas (55 min.). Visas rungtynes nugalėtojų gretose žaidė ir Mindaugas Panka. Pirmąjį mačo įvartį bei dvyliktąjį šiame sezone pelnė Marcinas Robakas (27 min.).

2010 Geg 10 21:32

Lenkijos pirmoje lygoje pirmaujantis „lietuviškas“ Lodzės klubas prarado taškus
2010 gegužės mėn. 10 d. 19:02

Du taškus Lenkijos pirmosios futbolo lygos čempionato XXVIII turo mače prarado aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Lodzės "Widzew" (62 tšk.) klubas su dviem lietuviais, mačą namuose prieš dešimtojoje pozicijoje esančią Svinouscio "Flota" (36 tšk.) komandą baigęs lygiosiomis 0:0. Aikštės šeimininkų gretose dėl traumos mačą buvo priverstas pralesti Mindaugas Panka, o Darvydas Šernas žaidė visas rungtynes.

2010 Geg 13 11:53

M.Pankos ir D.Šerno atstovaujamas „Widzew“ klubas 3:0 nugalėjo Katovicų komandą
2010 gegužės mėn. 13 d. 11:27

Devynioliktą pergalę Lenkijos pirmosios futbolo lygos XXIX turo mače iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis - dviejų lietuvių Lodzės "Widzew" (65 tšk.) klubas. Lodzės futbolininkai, kuriuos nuo čempionų titulo bei kelialapio į šalies elitą skiria vos trys taškai, trečiadienį svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo šeštojoje pozicijoje esančią Katovicų GKS (43 tšk.) komandą. Svečių gretose Mindaugas Panka nerungtyniavo, o Darvydas Šernas žaidė visą mačą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Tomaszas Lisowskis (34 ir 54 min.), vieną - Marcinas Robakas (90 min.).

2010 Geg 17 12:31

Lenkijoje – du D.Šerno įvarčiai

Lenkijos pirmosios lygos pirmenybėse pasižymėjo Lietuvos rinktinės saugas Darvydas Šernas. Lodzės „Widzew“ komandai atstovaujantis futbolininkas du kartus nuginklavo Novi Sačo „Sandecja“ vartininką, o lietuvio ekipa svečiuose šventė pergalę net 6:1.

D.Šernas įvarčius pelnė 14 ir 37 minutėmis. „Widzew“ iškovojo teisę kitą sezoną rungtyniauti Lenkijos „Ekstraklasa“.

tpc
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 13:25
Palaikoma komanda: FBK KAUNAS

2010 Geg 17 23:16

jei widzew islaikys tokia sudety kaip siemet,net neabejoju kitais metais ekstraklas lygoj griez pirmais smuikais,nes kiek teko matyt ju zaidima labai patiko:)

2010 Geg 24 17:43

„Widzew“ pergalę lėmė D.Šerno įvartis
2010-5-24

Lenkijos pirmosios lygos čempionato nugalėtojo titulą iš anksto užsitikrinusi Lodzės „Widzew“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, namuose 3:2 (0:2) įveikė Klučborko MKS. Pergalingą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką Lodzės ekipai pelnė visas rungtynes žaidęs Darvydas Šernas. 25 metų saugas iš Lietuvos šiame čempionate įmušė jau 12 įvarčių. Kitas Lodzės klubo legionierius Mindaugas Panka dėl traumos rungtynėms nebuvo registruotas. „Widzew“ komanda po 31 rungtynių turi 71 tašką. Iki čempionato pabaigos likus trims turams, antrąją vietą užimanti Zabžės „Gornik“ komanda nuo lyderių atsilieka 13 taškų.

2010 Bir 06 15:14

Futbolininkas D.Šernas Lenkijoje įmušė tryliktąjį įvartį
2010-06-06 13:39

Lenkijos futbolo pirmosios lygos čempionate pirmąją vietą jau anksčiau užsitikrinusi Lodzės „Widzew“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, paskutiniajame, 34-ajame, ture šeštadienį namuose 3:0 (2:0) įveikė Zabžės „Gornik“ futbolininkus. Vieną įvartį įmušė visas rungtynes žaidęs Darvydas Šernas. Jis pasižymėjo 39-ąją min. (2:0). 25-erių metų saugas iš Lietuvos šiose pirmenybėse įmušė 13 įvarčių. Rezultatyviausių čempionato žaidėjų klasifikacijoje jis pasidalijo 4-6 vietas. Keturis įvarčius šiame čempionate įmušęs Mindaugas Panka dėl traumos rungtynėms nebuvo registruotas. „Widzew“ komanda surinko 77 taškus. Antrąją vietą užėmusi Zabžės „Gornik“ komanda atsiliko 16 taškų. Abi ekipos iškopė į aukščiausiąją lygą.