bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Deividas Šemberas

2012 Vas 23 19:09

Ištrauka iš D.Šembero interviu LRytui
http://www.lrytas.lt/-13299230421328016 ... %ABnas.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Apie Lietuvos rinktinę

- Pirmadienį oficialiai buvo pristatytas naujasis Lietuvos rinktinės treneris Csaba Laszlo. Galbūt teko girdėti apie jį?
- Girdėjau tiek, kiek ir dauguma: jog jis jau visiems pristatytas, kad ruoš nacionalinę komandą atrankos į pasaulio čempionatą rungtynėms. Aš asmeniškai jo nepažįstu, nežinau darbo specifikos, tačiau jeigu mane kvies, aš su malonumu atvyksiu.

- Realiausi pretendentai užimti nacionalinės rinktinės stratego postą buvo Cs. Laszlo ir Valdas Ivanauskas. Kaip manote, ar teisingai pasielgė LFF, kuri pasirinko vengrą?
- Žaidėjai trenerių nesirenka. Jeigu žaidėjai kviečiami, jie važiuoja į rinktinę ir atstovauja savo šaliai. Visa tai – federacijos prioritetas. Manau, kad jų pasirinkimas atspindi geriausią variantą.

- Buvo kalbama, jog atsistatydinęs Lietuvos rinktinės treneris Raimonda Žutautas nebuvo linkęs daug komunikuoti, o naujasis treneris priešingai – pareiškė, kad bendravimas – vienas svarbiausių aspektų darbe su žaidėjais.
- Aš nesakyčiau, kad R. Žutautas nekomunikavo su žaidėjais. Mes visi normaliai bendravome. Tokios kalbos galbūt kilo po to, kai jis pasakė, jog neskambina žaidėjams, tačiau tai futbolo pasaulyje labai normalu. Jis turi išlaikyti atstumą tarp trenerio ir žaidėjo. Strategas bičiuliautis su žaidėjais neturėtų, nes tai nėra gerai. Bendravimas visada vyko. Nuolat šnekėdavomės rinktinės stovyklose. Aš manau, kad šioje situacijoje Raimondas buvo blogai suprastas. Jis tikrai su mumis bendravo.

- Kaip vertinate rinktinės šansus patekti į pasaulio futbolo čempionatą?
- Prieš rungtynes šansai būna lygūs. Tas pats ir prieš atranką. Mes turime galimybę žengti toliau. Grupėje nėra už mus dviem galvom pranašesnių komandų. Vienos šiek tiek geresnės, kitos – prastesnės. Galbūt tarp tų prastesnių esame ir mes, tačiau galime pasiekti teigiamą rezultatą – patekti į kitą etapą, todėl turime stengtis ir kelti sau tokius uždavinius, nes jeigu nežaisime dėl aukščiausių tikslų, tai nebus tikslo ir susirinkti.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Deividas Šemberas

2012 Lie 13 18:07

D.Šemberas atstovaus Vladikaukazo “Alanija”
2012.07.13, 17:04
http://penalty.lt/d-semberas-atstovaus- ... o-alanija/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės saugas Deividas Šemberas pakeitė klubą. Daugiau nei dešimtmetį Maskvos CSKA spalvas gynęs ir 254 rungtynes ekipoje sužaidęs lietuvis nuo šiol atstovaus Vladikaukazo “Alanija”. Su naujuoju klubu futbolininkas pasirašė dviejų metų sutartį. Šiuo metu “Alania” klubo prezidentas yra anksčiau ne vienerius metus D.Šemberą Rusijos sostinės klube treniravęs Valerijus Gazajevas.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Deividas Šemberas

2012 Lie 13 19:17

Taigi....viskas, karjera eina į pabaigą, dabar svarbiausia laiku pakabinti bucus.

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Deividas Šemberas

2012 Lie 15 16:08

D.Šemberas: „Tai mano paskutinis kontraktas karjeroje. Sprendimas galutinis ir neginčijamas
http://www.futbolas.lt/naujiena/d-ember ... gin-ijamas" onclick="window.open(this.href);return false;
Vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas jau rytoj turėtų suraityti paskutinį parašą ant profesionalios dvejus metus galiosiančios futbolininko sutarties. Vienuolika metų atidavęs Maskvos CSKA klubui, šią savaitę D.Šemberas sutarė su Vladikaukazo „Alania“ ir iškart išvyko į stovyklą Austrijoje pas savo naujuosius komandos draugus.

Prieš penkiolika metų išvykęs į Rusijos sostinę, ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas tikėjosi joje ir užbaigti karjerą, tačiau likimas jam pasiūlė šį tą naujo, o jis atsisakyti negalėjo.

Deividai, bus labai keista matyti Tave vilkintį ne CSKA aprangą. Kaip manai, ar pats prie to greitai priprasi?, - futbolas.lt paklausė Deivido Šembero.

Man pačiam kol kas taip pat labai sunku save įsivaizduoti atstovaujantį ne CSKA, o kitai komandai. Kol kas su tuo dar negaliu susitaikyti. O sunkiausia bus buitine prasme palikti Maskvą, kurioje praleidau 15 metų, kur yra mano namai, draugai, daugybė pamėgtų vietų. Ramina tik tai, kad į Vladikaukazą keliuosi neilgam – dvejiems metams.

11 metų viename klube yra labai daug. Kas lėmė tokį atsidavimą CSKA?

Atsidavimą vienam klubui lemia sudarytos sąlygos darbui, gyvenimui ir, aišku, užduotys, kurios visada buvo maksimalios. Tai daro sportininko gyvenimą įdomų, kadangi tikslas tik vienas – aukščiausia vieta, kokiame turnyre bedalyvautum. Tai yra motyvacija, be kurios sporte labai sunku.. Ir, aišku, pergalės, kurias pasiekėme su komandos draugais, nes pergalės, gera nuotaika suburia gerą kolektyvą, kuriame visada malonu ir gera dirbti..

Prisimink iš to laikotarpio du reikšmingiausius dalykus: vieną teigiamą ir vieną neigiamą..

Teigiamų dalykų buvo daug, ir kažkurį vieną išskirti sunku.. Galbūt, tai pirmasis laimėtas čempionatas. Po to sekė daug kitų laimėjimų ir pergalių, bet jos jau nebuvo tokios saldžios, kaip pirmoji. Po kai kurių laimejimų net taurės neimdavau į rankas, nes žinodavau, kokia ji sunki ir kad yra pavojus ją sudaužyti (šypsosi).

Kada pirmą kartą išgirdai, kad gali persikelti į kitą ekipą?

Pirmą kartą išgirdau šių metų pradžioje, kai pajutau, kad treneris manimi nepasitiki ir nemato manęs pagrindinėje sudėtyje. Tada ir atsirado noras keisti, tačiau skubotų sprendimų nedariau. Tiesiog dirbau ir laukiau, kad po prastų rezultatų kažkas pasikeis. Tačiau kai paaiškėjo, kad niekas nepasikeis, supratau, kad laikas man persikelti kitur. Labai gaila, bet toks yra sportininko gyvenimas..

Nepaisant tų kalbų, per draugiškas rungtynes Tau teko toli gražu ne antraeilis vaidmuo. Vadinasi, treneriams dar buvai reikalingas?

Per draugiškas ryngtynes gaudavau žaisti panašiai tiek pat, kiek ir kiti žaidėjai, tačiau treneris pagrindinėje sudėtyje matė kitus. Manęs tai netenkino.

Su "Alania" rimtos derybos jau vyko prieš kelis mėnesius. Kodėl tada nepavyko susitarti?

Rimtomis derybomis to nepavadinčiau. Tiesiog klubo vadovybė rodė norą, buvo su manimi susisiekusi, tačiau viską lemia finansinė padėtis. Kai tik ji susibalansavo, prasidėjo konkreti kalba.

Ar tiesa, kad labiausiai paties atvykimo į Vladikaukazą norėjo buvęs Tavo treneris Valerijus Gazajevas?

Taip, tai tiesa, V.Gazajevas norėjo mane matyti. Jeigu jo klube nebūtų, tikrai būčiau atmetęs pasiūlymą.

Daugelis sportininkų Vladikaukazo bijo dėl velniškai ilgų kelionių. Neišgąsdino šis faktas?

Dėl ilgų kelionių nerimo nėra. Daug kartų esu buvęs ir žaidęs Vladikaukaze. Rusijoje yra miestų, kur daug toliau skristi ir daug prasčiau gyventi buitine prasme. Suprantu, kad tai nėra svajonių miestas, bet aš svajonių mieste praleidau 15 metų ir tuo didžiuojuosi bei džiaugiuosi. Drąsiai galiu pasakyti, kad Maskva – mano namai.

Būsimo kontrakto trukmė – dveji metai. Kiek realu, kad tai paskutinis Deivido Šembero, kaip profesionalaus žaidėjo, kontraktas?

Taip, tai yra mano paskutinis kontraktas futbolininko profesionalo karjeroje. Daugiau žaisti nebenoriu, tad tai yra galutinis ir neginčijamas mano sprendimas.

Dar vienas Lietuvos futbolo sirgalius dominantis klausimas – kaip naujame atrankos cikle seksis Lietuvos rinktinei?

To negaliu atsakyti nei aš, nei LFF prezidentas, nei treneris. Mes esame labai nepaprastoje grupėje. Žiūrint iš pirmo žvilgsnio, tai lyg ir aiškių favoritų nėra, tačiau analizuojant kiekvieną iš komandų profesionaliai,mano manymu, mes nesame stipresni už savo konkurentus. Su visais vyks arši kova, o kad pasiektumėm reikiamą rezultatą, reikės ir laimės,o galbūt ir nedidelio stebuklo (šypsosi).

Kokie pirmieji įspūdžiai apie Czaba Laszlo?

Bendravau su treneriu kelis kartus, paliko gerą įspūdį. Treneris, siekiantis aukščiausių tikslų man visada inponuoja.

LFF beveik padvigubino kainas į Lietuvos rinktinės rungtynes. Ar nebaisu prarasti ir tuos paskutinius futbolo gerbėjus Lietuvoje?

Man sunku analizuoti, kodėl kainos į rinktinės varžybas išaugo. Tai tikriausiai klausimas LFF vadovams. Asmeniškai, aš nematau, kodėl kainos turetų didėti. Bus labai gaila, jeigu futbolo gerbejų dar labiau sumažės ir taip negausioje aistruolių minioje.

Ir paskutinis klausimas: kurie Lietuvos sportininkai Londono olimpiadoje laimės medalius?

Sirgsiu už visus sportininkus Londone ir bet kurį medalį priimsiu, kaip didžiausią pasiekimą. Nenoriu nei vieno iš jų išskirti, tiesiog linkiu, kuo didžiausios sėkmės. Ir netgi jei nebus medalių, aš asmeniškai, jiems reiskiu didelę pagarbą vien už tai, kad atstovauja mūsų mažajai valstybei ir aukoja savo sveikatą, net neturėdami patenkinamų sąlygų pasiruošimui!

...

Re: Deividas Šemberas

2012 Rgs 18 10:32

D.šemberas buvo pašalintas iš aikštės
http://penalty.lt/d-semberas-buvo-pasal ... aikstes-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

Savaitgalį buvo žaidžiamos aukščiausiojo Rusijos futbolo diviziono rungtynės.

Pralaimėjimą patyrė Deivido Šembero atstovaujama Vladikaukazo “Alania”. Ši ekipa svečiuose 0:2 nusileido Maskvos CSKA. Lietuvis pastarojoje ekipoje dar neseniai rungtyniavo, tačiau pačioje dvikovos pabaigoje buvo antrą kartą įspėtas ir pašalintas iš aikštės.

Pergalę iškovojo “Rostov” su Edgaru Česnauskiu. Rostovo klubas namuose 1:0 įveikė nesėkmių kamuojamą Maskvos “Dinamo” , o lietuvis aikštėje pasirodė 74 minutę. “Rostov” kol kas sekasi kiek geriau nei D.Šembero ekipai – komanda užimą dešimtą poziciją.

Po aštuonių turų “Alania” žengia vienuoliktoje turnyro lentelės vietoje.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Deividas Šemberas

2012 Spa 17 21:00

Deividas Šemberas mylimąją Oksaną Zlatkovaitę pasikvietė į tėčio parduotuvės atidarymą

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/zmones/lie ... z29a3Gnj7B" onclick="window.open(this.href);return false;

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Deividas Šemberas

2012 Spa 17 21:01

Šembero Oksana nepalyginamai geresnė už Jasaičio Oksaną. Pas futbolistus manyčiau geresnis skonis tuo klausimu.

...

Re: Deividas Šemberas

2012 Spa 18 11:50

Šembero Oksana nepalyginamai geresnė už Jasaičio Oksaną. Pas futbolistus manyčiau geresnis skonis tuo klausimu.
Oksana Zlatkovaitė... :roll:
PaveikslėlisPaveikslėlis


Stilingame parduotuvės atidaryme apsilankė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru futbolininku Deividu. :mrgreen:
Paveikslėlis


Pritariu, kad futbolistai turi gerą skonį. Mums pritartų ir pats Mantukas. :mrgreen: P.S. Tos dvi tikriausiai ne futbolistų žmonos. :mrgreen:
Paveikslėlis

...

Re: Deividas Šemberas

2012 Lap 27 12:36

D.Šembero vienuolikė Rusijoje patyrė šeštą nesėkmę iš eilės
BNS 2012 m. lapkričio 24 d.

Vienuoliktą pralaimėjimą Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos XVII turo rungtynėse - šeštą nesėkmę iš eilės - patyrė penkioliktąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimanti Deivido Šembero Vladikaukazo "Alanija" (10 tšk.) vienuolikė, šeštadienį svečiuose 0:1 (0:0) turėjusi pripažinti į ketvirtąją poziciją pakilusių Grozno "Terek" (31 tšk.) futbolininkų pranašumą.

Lietuvos rinktinės narys žaidė visą mačą, o pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Igoris Lebedenka (63 min.).

Paskutinį kartą šalies pirmenybėse Vladikaukazo vienuolikė pergalę šventė rugpjūčio 20 dieną, namuose 2:1 įveikusi Krasnodaro "Kuban" ekipą.

Rusijos futbolo čempionate pirmauja Maskvos CSKA (39 tšk.) klubas, lenkiantis Machačkalos "Anži" (34 tšk.) komandą ir čempionės titulą ginančią Sankt Peterburgo "Zenit" (33 tšk.) vienuolikę.

Paveikslėlis
________________________________________________________________________________________________________
http://sportas.delfi.lt/abroad/dsembero ... z2DPxO7yG2" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Deividas Šemberas

2012 Gru 03 15:03

D. Šemberui – geltona kortelė
lrytas.lt 2012-12-02


Dvyliktąją nesėkmę patyrė ir penkioliktoje vietoje esanti Deivido Šembero atstovaujama Vladikaukazo „Alanija“ (10 tšk.), savo aikštėje 0:1 (0:1) turėjusi pripažinti į septintąją poziciją pakilusių Maskvos „Lokomotiv“ (31 tšk.) futbolininkų pranašumą.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis 49-ą minutę buvo įspėtas, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Maksimas Grigorjevas (12 min.).
____________________________

http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/t ... ortele.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Deividas Šemberas

2012 Gru 10 16:55

D. Šemberas dėl diskvalifikacijos praleido „Alanija“ rungtynes
BNS ir lrytas.lt inf. 2012-12-08 http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/d ... gtynes.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Vienuoliktąjį tašką Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos XIX turo rungtynėse iškovojo penkioliktąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Deivido Šembero Vladikaukazo „Alanija“ klubas, šeštadienį mačą svečiuose su ketvirtojoje pozicijoje esančia Krasnodaro „Kuban“ (32 tšk.) komanda baigęs lygiosiomis 0:0.

Tai buvo penktosios Vladikaukazo futbolininkų lygiosios pirmenybėse.

Dėl diskvalifikacijos lietuvis mačui nebuvo registruotas, o rungtynes ekipos baigė nepilnų sudėčių: aikštės šeimininkų gretose iš aikštės buvo pašalinti brazilas Zelao (43 min.) ir Aleksejus Kozlovas (80 min.), svečių gretose - Aslanas Dudijevas (87 min.).

...

Re: Deividas Šemberas

2013 Sau 23 13:04

D. Šemberas – apie atostogas Majamyje, pokyčius Vilniuje ir gyvenimą Vladikaukaze
Linas Jocius 2013-01-22

Po 15 metų Maskvoje - į apie 2000 km nuo Rusijos sostinės nutolusį Vladikaukazą. Toks ilgamečio Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjo Deivido Šembero karjeros vingis, pasisukęs praėjusių metų vasarą. Pirmasis pusmetis naujojoje komandoje - Vladikaukazo „Alanijoje“ - nebuvo itin sėkmingas. Klubas kovoja dėl išlikimo aukščiausioje futbolo lygoje. Todėl atostogos - nerūpestingos dienos Majamyje, gerų bičiulių ratas ir mylimosios Oksanos Zlatkovaitės draugija - leido trumpam užmiršti prastą klubo situaciją Rusijos aukščiausioje lygoje.

Per kiek daugiau nei mėnesį trukusias atostogas odinio kamuolio Deividas nepasiilgo, ir apskritai mintys apie futbolą jam galvos nekvaršino.

Praėję metai futbolininko sportinėje karjeroje buvo kupini didžiulių permainų. Nuo 1998-ųjų D. Šemberas gyveno Rusijos sostinėje, atstovavo Maskvos „Dinamo“, 2002-aisiais persikėlė į garsųjį CSKA.

Net 10 sezonų viename klube – toks pastovumas profesionaliame futbole yra retenybė. Kai kurie žaidėjai per vienerius metus sugeba pakeisti porą komandų.

Po beveik 15 Maskvoje praleistų metų D. Šemberas pernai vasarą turėjo persikelti į Vladikaukazą. Viename mieste praleidus beveik pusę savo gyvenimo priimti tokį žingsnį buvo sunku.

Šiemet 34-erių D. Šemberas džiaugėsi ilgesnėmis nei įprastai atostogomis - Vladikaukazo „Alanija“ savo futbolininkams suteikė daugiau nei mėnesį poilsio. Nuo sausio vidurio D. Šemberas vėl gyvena sportiniu režimu.

Priešpaskutinę - 15-ąją vietą - aukščiausioje Rusijos lygoje užimančio klubo žaidėjams netrukus įsibėgės pasiruošimo antrai sezono pusei ciklas, laukia trys stovyklos Turkijoje, varginančios treniruotės, kontrolinių rungtynių maratonas.

Prieš išvykdamas iš Lietuvos D. Šemberas papasakojo apie turiningas savo šios žiemos atostogas, apie gyvenimą saulėtame Vladikaukaze, apie nelengvas praėjusių metų permainas, kurias išgyventi jam padėjo gyvenimo draugė O. Zlatkovaitė.

Visas Interviu:
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/d ... ze.htm?p=4" onclick="window.open(this.href);return false;

Lorencas

Re: Deividas Šemberas

2013 Rgs 11 17:20

Rusijos I-ame divizione - „Alanijos“ klubo su D. Šemberu pergalė
BNS 2013 m. rugsėjo 11 d.

Septintąją pergalę dvyliktosiose Rusijos pirmojo futbolo diviziono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą devyniolikos komandų turnyre užimanti Deivido Šembero atstovaujama Vladikaukazo "Alanija" (24 tšk.), antradienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjusi šešioliktojoje pozicijoje likusią Sankt Peterburgo "Dinamo" (12 tšk.) ekipą.

Lietuvos žaidė iki 75-os minutės.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Otaras Marcvaladzė (9 min.), Vladimiras Chozinas (65 min.) ir Georgijus Gabulovas (83 min. ir 11 m baudinio), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Dmitrijus Akimovas (82 min.).

Pirmajame Rusijos divizione pirmauja Tulos "Arsenal" (26 tšk.) klubas, lenkiantis Saransko "Mordovija" (25 tšk.) futbolininkus.

http://sportas.delfi.lt/futbolas/rusijo ... z2easj8EKi" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Deividas Šemberas

2013 Spa 10 15:42

D.Šemberas visiems laikams atsisveikino su Lietuvos rinktine
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/d ... nktine.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

17 metų rinktinės garbę gynęs futbolininkas staiga tapo nebereikalingu. Jo pavardės nėra penktadienį pasaulio čempionato atrankos rungtynes su latviais žaisiančios komandos sudėtyje.

„Taip nusprendžiau ir persigalvoti neketinu. Mano tikslas yra važiuoti į rinktinę ir jai padėti. Žinoma, jei būtų kvietę, tikrai padėčiau. Kadangi nebesu kviečiamas, nusprendžiau trauktis. Supratau, kad esu nereikalingas“, - „Lietuvos žinioms“ sakė D.Šemberas.

„Nėra prasmės įsižeisti. Turime jaunų futbolininkų. Palinkėsiu jiems sparčiai tobulėti ir skinti pergales“, - kalbėjo D.Šemberas.

Treneris Igoris Pankratjevas į rinktinę nepakvietė ir Mariaus Stankevičiaus, Žydrūno Karčemarsko bei Tomo Danilevičiaus.

Paveikslėlis

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Deividas Šemberas

2013 Spa 10 19:05

Taigi čia bajeris, atsiras treneris sugrįš ir Šemberas.

Grįžti į