bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 28 15:03

Užsireginau TOTO, sudėjau spėjimus, o dabar prisijungt negaliu, nes joks slaptažodis, kokį bevesčiau, netinka (gali būt, kad kokį durną tuo metu suvedžiau ir pamiršau). Atgaut slaptažodžio per tam skirtą funkciją nepavyksta – negaunu jokio laiško. Įmanoma, broniau, kad pakeistum mano slaptažodį ir jį atsiųstum man per PM?
Paveikslėlis

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 28 15:06

Sugalvojai nuo 14 turo paspėlioti... Žiūriu tu prie bajerio, jeigu slaptažodžius sugebi užmiršti. :mrgreen:

Cha
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011 Bir 16 12:55

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 28 15:14

Užsireginau TOTO, sudėjau spėjimus, o dabar prisijungt negaliu, nes joks slaptažodis, kokį bevesčiau, netinka (gali būt, kad kokį durną tuo metu suvedžiau ir pamiršau). Atgaut slaptažodžio per tam skirtą funkciją nepavyksta – negaunu jokio laiško. Įmanoma, broniau, kad pakeistum mano slaptažodį ir jį atsiųstum man per PM?
Pradžiai gali pasitikrinti Spam folderį, gal kartais ten nukeliavo.

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 28 16:34

O, tikrai :) Per daug pasitikėjau gmail'o spamfilteriais, galvojau į spam'ą nugrūda tik tai, ką reikia... :)
Paveikslėlis

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 29 10:35

Vakar su chėbra išgėrėme ir sugalvojome paprikolinti, tai pakeitėm slaptažodžius.
O dabar išsiblaivėm ir nebegalim įeiti į Toto.
Ką daryti?
:mrgreen:

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 29 10:53

Sugalvojai nuo 14 turo paspėlioti... Žiūriu tu prie bajerio, jeigu slaptažodžius sugebi užmiršti. :mrgreen:
Ne visi sugalvoja ar pradėda spėlioti nuo 1 turo...

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 29 11:02

Sugalvojai nuo 14 turo paspėlioti... Žiūriu tu prie bajerio, jeigu slaptažodžius sugebi užmiršti. :mrgreen:
Ne visi sugalvoja ar pradėda spėlioti nuo 1 turo...
Praėjusias metais aš nuo 13 turo pradėjau CEZINTIS, tai chėbra tyčiojosi, kad į traukinį pavėlavau... :mrgreen:
Tavo debiutas buvo įspūdingas. Žinai, kad labai laukiu to momento, kai mane pasivysi. ;)

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 29 18:28

Sugalvojai nuo 14 turo paspėlioti... Žiūriu tu prie bajerio, jeigu slaptažodžius sugebi užmiršti. :mrgreen:
Ne visi sugalvoja ar pradėda spėlioti nuo 1 turo...
Praėjusias metais aš nuo 13 turo pradėjau CEZINTIS, tai chėbra tyčiojosi, kad į traukinį pavėlavau... :mrgreen:
Tavo debiutas buvo įspūdingas. Žinai, kad labai laukiu to momento, kai mane pasivysi. ;)
tai nebandyk čia iš kitų tyčiotis :evil: cha..žinoma, kad pasivysiu!!! :geek:

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 29 18:34

tai nebandyk čia iš kitų tyčiotis :evil: cha..žinoma, kad pasivysiu!!! :geek:
O kas tyčiojasi? Aš draugiškai pasierzinu, kaip ir tu. Juk ne aš sakiau, kad "vyrai, springsite mano dulkėmis" :mrgreen:

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 29 18:47

tai nebandyk čia iš kitų tyčiotis :evil: cha..žinoma, kad pasivysiu!!! :geek:
O kas tyčiojasi? Aš draugiškai pasierzinu, kaip ir tu. Juk ne aš sakiau, kad "vyrai, springsite mano dulkėmis" :mrgreen:
Tik tu springsi :twisted: kiti tik pakosės truputi :D

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 29 18:52

Tik tu springsi :twisted: kiti tik pakosės truputi :D
Aciu. :mrgreen: Su malonumu springsiu.
Girdejai,Ruli, teks tau pakoseti... :D

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 30 11:14

Tik tu springsi :twisted: kiti tik pakosės truputi :D
Aciu. :mrgreen: Su malonumu springsiu.
Girdejai,Ruli, teks tau pakoseti... :D
Tu tai tikrai ir pakosėsi ir springsi :mrgreen: o Rulį nemanau, kad įstengsiu pasivyti...

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Geg 30 11:40

Tu tai tikrai ir pakosėsi ir springsi :mrgreen: o Rulį nemanau, kad įstengsiu pasivyti...
Aha, kai buvau studentas, tai susimeistravau vieną tokį dalyką: "Niekas nenorėjo kosėti"...
Ten ranka laiko zuikį už ausų, o po kaklu peilis... reiks kada po webke pakišti ir pafotkinti. :mrgreen:

Rulio niekas nepavys, nei Marens, nei tu... :mrgreen:
Nemanau, kad labai norėčiau kosėti, ir springti... :roll:

The Miz

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Rgp 22 17:46

(4) kai galutinis rezultatas yra nulemtas ne žaidimo, o administracinių sprendimų (pvz. komandai įskaitomas techninis pralaimėjimas), tokie rezultatai TOTO neįskaičiuojami.
Kas čia administruoja viską? Kai su "Ekranu" ir " vakar "Kruoja" neatvyko, tai techninis, o nuo 26 turo jau bus administraciniai sprendimai? Nereikia ten 0-3 rašinėti? Ir taip po du-tris taškus rinkom, o dabar tai du realu, o trys svajonėse.

Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Rgp 23 03:15

akivaizdžiai taisyklė užrašyta tam, kad galima būtų manipuliuoti.ir vėl - Liutauras

Grįžti į