Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2016 Kov 06 21:11

Tai ir sakau, kai bandau jungtis prie savo acc totalizatoriuje išmeta žinutę, kad accountas nėra aktyvuotas, nors juo puikiai naudojausi praėjusiame sezone. Todėl ir klausiu, ką reikia daryti, kad galėčiau juo naudotis?(kaip jį aktyvuoti)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Vas 28 10:27

Paleidome 2017 m. A lygos totalizatorių. Taisyklės panašios, junkitės, nepamirškite įtraukti A lygos į spėjimus. Visiеms sėkmės!

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 12 02:09

Kodėl vėl prasidėjo nesąmonės su "Dar neaktyvuota" ir neleidimu prisijungti?

P.S. Bendrine tema - ar nemanoma sugrįžti prie diskusijų apie totalizatoriaus spėjimų užrakinimo laiko nukėlimą į kažką normalesnio pvz 30 ar 15 min iki rungtynių pradžios, nes tos dvi valandos tai kažkas siaubingo, o spėliojimai prieš savaitę ar panašiai visgi tikrai ne pats geriausias variantas, kuris visiškai neleidžia šviežiai įvertinti kaip atrodo ekipos prieš matčą. Aišku čia ne lažybos, bet visgi...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 12 09:06

man normaliai viskas jungiasi ir veikia. Bet tai negelbėja - nieko neatspėju :D

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 12 16:30

Sutvarkė jau pirmą dalį, ačiū :)

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 13 18:52

O dabar ir vėl "Dar neaktyvuota" ...

P.S. Po minutės pradėjo veikti, gal kas gali išaiškinti ką tas dar neaktyvuota apskritai reiškia...

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 11:24

Kodėl vėl prasidėjo nesąmonės su "Dar neaktyvuota" ir neleidimu prisijungti?

P.S. Bendrine tema - ar nemanoma sugrįžti prie diskusijų apie totalizatoriaus spėjimų užrakinimo laiko nukėlimą į kažką normalesnio pvz 30 ar 15 min iki rungtynių pradžios, nes tos dvi valandos tai kažkas siaubingo, o spėliojimai prieš savaitę ar panašiai visgi tikrai ne pats geriausias variantas, kuris visiškai neleidžia šviežiai įvertinti kaip atrodo ekipos prieš matčą. Aišku čia ne lažybos, bet visgi...
O pavirkavimas kiek sąsajų turi su tuo, kad tamsta iš 23 dalyvių esate garbingoje 22-oje vietoje? :roll: Iš manęs kai kas nuolat juokdavosi, kad per daug logikos ir per mažai sėkmės. Vieno veikįjo meilužė čia vienu metu madas diktavo, o futbole jos žinios prasiseda ir baigiasi komandų pavadinimais. Pernai metų lyderis buvo iš tų, kur į A lygos rungtynes nevaikšto. :roll: Rulis, beje, irgi. :roll: Kartais pasižiūri internetu ir tiek žinių.

O rimti kentai, kaip Kalinauskas turi blogai sureguliuotą toto taikiklį. Šaudo į dausas. Anbo, pas mus žinovas ir expertas, bet toto net jam neįkandamas riešutas. :D

Taip, kad nėra ko virkauti dėl kažko. Laikykis, Respublik, vyriškai. ;) :lol:

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 12:01

Kodėl vėl prasidėjo nesąmonės su "Dar neaktyvuota" ir neleidimu prisijungti?

P.S. Bendrine tema - ar nemanoma sugrįžti prie diskusijų apie totalizatoriaus spėjimų užrakinimo laiko nukėlimą į kažką normalesnio pvz 30 ar 15 min iki rungtynių pradžios, nes tos dvi valandos tai kažkas siaubingo, o spėliojimai prieš savaitę ar panašiai visgi tikrai ne pats geriausias variantas, kuris visiškai neleidžia šviežiai įvertinti kaip atrodo ekipos prieš matčą. Aišku čia ne lažybos, bet visgi...
O pavirkavimas kiek sąsajų turi su tuo, kad tamsta iš 23 dalyvių esate garbingoje 22-oje vietoje? :roll: Iš manęs kai kas nuolat juokdavosi, kad per daug logikos ir per mažai sėkmės. Vieno veikįjo meilužė čia vienu metu madas diktavo, o futbole jos žinios prasiseda ir baigiasi komandų pavadinimais. Pernai metų lyderis buvo iš tų, kur į A lygos rungtynes nevaikšto. :roll: Rulis, beje, irgi. :roll: Kartais pasižiūri internetu ir tiek žinių.

O rimti kentai, kaip Kalinauskas turi blogai sureguliuotą toto taikiklį. Šaudo į dausas. Anbo, pas mus žinovas ir expertas, bet toto net jam neįkandamas riešutas. :D

Taip, kad nėra ko virkauti dėl kažko. Laikykis, Respublik, vyriškai. ;) :lol:
Nesupratau?
Jeigu tamstai taip reikia kažką apie mane žinoti, tai turbūt dėl to, kad tuo nesirūpinu ir dar dėl to, kad kai ko nemėgstu. Taip pat galimai dėl to kaip jis yra sukonstruotas. Tikriausiai dar ir dėl to, kad nesiseka man :P Tik nemanau, kad tai kam nors turėtų rūpėti, tuo labiau, kad mano iškelti klausimai/pasiūlymai buvo nesurišti (mano manymu) su kažkieno pasirodymų įtakojimu... Ir tikriausiai būtent dėl ankščiau išvardytų priežasčių tai ir tebuvo mano siūlymas, o ne kažko kišimas, kovojimas ar pnš... ;D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 12:14

O dabar ir vėl "Dar neaktyvuota" ...

P.S. Po minutės pradėjo veikti, gal kas gali išaiškinti ką tas dar neaktyvuota apskritai reiškia...
- Pranešiau administratoriui, kuris rūpinasi toto, laukiu atsakymo.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 12:19

Nesupratau?
Jeigu tamstai taip reikia kažką apie mane žinoti, tai turbūt dėl to, kad tuo nesirūpinu ir dar dėl to, kad kai ko nemėgstu. Taip pat galimai dėl to kaip jis yra sukonstruotas. Tikriausiai dar ir dėl to, kad nesiseka man :P Tik nemanau, kad tai kam nors turėtų rūpėti, tuo labiau, kad mano iškelti klausimai/pasiūlymai buvo nesurišti (mano manymu) su kažkieno pasirodymų įtakojimu... Ir tikriausiai būtent dėl ankščiau išvardytų priežasčių tai ir tebuvo mano siūlymas, o ne kažko kišimas, kovojimas ar pnš... ;D
Ko nesupratai? :roll: Tiesiog matau, kad domiesi futbolu, žinovas, bet toto taškus rinkti, žinok, sudėtinga misija. 8-)
Pernai kažkoks Vladislav nesąmones statydavo, priešingai negu visi kiti, net juokas imdavo iš jo statymų, tačiau net po 3 taškus paimdavo, kai kiti su nuliu likdavo.

Lankomumas rungtynių, žinojimas sudėčių ir kiti faktoriai čia mažai ką lemia. Gretl sistema irgi neveikia, nors kai kas bandė mane tuo įtikinti. :roll:

Man tai nieko nereikia žinoti apie tamstą. ;) Gerai, kad yra galvotų vyrų ir jiems nuolat kyla visokių idėjų, juk tai pasaulio varomoji jėga. 8-)

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 13:42

O dabar ir vėl "Dar neaktyvuota" ...

P.S. Po minutės pradėjo veikti, gal kas gali išaiškinti ką tas dar neaktyvuota apskritai reiškia...
- Pranešiau administratoriui, kuris rūpinasi toto, laukiu atsakymo.
Įdomumo dėlei, jeigu dabar bandau prisijungti vėl tą patį išmeta.
P.P.S. Ir kai tik parašau čia ir bandau iš naujo jungtis, tai leidžia prisijungti normaliai, nors taip galiu bandyti prisijunginėti milijoną kartų ir vis meta tą patį pranešimą...
Ar negali būti kaip nors su rašymu forume(bendrai, ne konkrečioje temoje) surišta? :D
Paskutinį kartą redagavo 1 Respublik. Iš viso redaguota 2017 kartus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 13:45

Neįsivaizduoju kas pas tave per problema. Arba sistemoje, arba tavo kompe yra likę kažkokie "bugai".

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 13:47

Įdomumo dėlei, jeigu dabar bandau prisijungti vėl tą patį išmeta.
P.P.S. Ir kai tik parašau čia ir bandau iš naujo jungtis, tai leidžia prisijungti normaliai, nors taip galiu bandyti prisijunginėti milijoną kartų ir vis meta tą patį pranešimą...
Ar negali būti kaip nors su rašymu forume(bendrai, ne konkrečioje temoje) surišta? :D
Tikrai, kad įdomiai pas tave gaunasi. :roll: Nemanau, kad nuo rašymo priklauso. :roll: LMO versija pasenusi, bet kitiems problemų prisijungti nekyla. :roll:

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2017 Kov 14 15:47

Neįsivaizduoju kas pas tave per problema. Arba sistemoje, arba tavo kompe yra likę kažkokie "bugai".
Neapsimesiu, kad išmanau programavimą ar tinklapių architektūrą, bet pats jungimasis nuo manęs neturėtų priklausyti. Na jeigu kitą kartą vėl susidursiu su tokia problema, pranešiu, po paskutinio pranešimo normaliai prijunginėja.

gutis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2017 Sau 02 22:55
Palaikoma komanda: FK ŽALGIRIS

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2018 Vas 24 21:18

O,pagaliau BRONIUS atsiliepė(pradėjo naują TOTO sezoną),o praėjusio sezono nugalėtojo net pasveikinti su pergale nesugebėjo.GĖDA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Grįžti į