Lorencas

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 12:00

Aš smalsus žmogus ir klausiu, bet jei tau sunku klausimą atskirti nuo diagnozės ...
Smalsumas katiną pražudė. Yra juk asmens duomenų įstatymas ir ten aiškiai parašyta, kad duomenys slapti. Forume negalima klausinėti kiek tau metų, kur gyveni, ar gėjus, ar durnas, nes už tai galima su valdžia susipykti.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 12:17

Aš smalsus žmogus ir klausiu, bet jei tau sunku klausimą atskirti nuo diagnozės ...
Smalsumas katiną pražudė. Yra juk asmens duomenų įstatymas ir ten aiškiai parašyta, kad duomenys slapti. Forume negalima klausinėti kiek tau metų, kur gyveni, ar gėjus, ar durnas, nes už tai galima su valdžia susipykti.
Kad tik ne. Klausinėti galima. Kitais būdais tuos duomenis susiveikti yra neteisėta.


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 14:22

Šiuo metu 26 (dalyvis "test" nėra žaidėjas). Kiek žmonių užsiregistravo matosi net neprisijungus - tereikia nueiti į toto temą ir paspausti "taškai" laukelį.

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 14:28

Reiks pasitreniruoti, kol perprasiu, ką ten spaudyti. :lol:
Gerai, ten parašyta, kad organizatoriai už nieką neatsako. :lol:
O jeigu apie vidurkius, tai pernai turo vidurkis pas lyderius buvo beveik 5,0 taško. gdrs gerai varė, viršijo 5,0, bet dėl aplinkybių neužbaigė toto.

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 18:45

kaip supratau Bronius su savo naujeusiom tehnologijom is Leece bedarbi padirbo :shock:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 19:55

Galės sutelkti dėmesį spėjimams

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 21:19

O kas nors pastebėjot, kad su Chrome naršykle neveikia ta sistema, nerodo jos tiesiog.. Norėčiau dalyvaut, bet vien dėl šito reikalo kaskart jungt kitą naršyklę nesinori, gal dar galima pataisyt?

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 28 22:38

O kas nors pastebėjot, kad su Chrome naršykle neveikia ta sistema, nerodo jos tiesiog.. Norėčiau dalyvaut, bet vien dėl šito reikalo kaskart jungt kitą naršyklę nesinori, gal dar galima pataisyt?
Nu kad rodo ir Chrome. Ar gal aš kažką ne taip darau :)

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 29 09:05

Pirma sejima jau pateikiau:)

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 29 11:37

Pirma sejima jau pateikiau:)
Aš irgi jau pateikiau. Sakau, kad nėra ko bezdėti ir laukti, nes paskui vėl pramiegosiu. :lol: Tik neleido prisijungti mano nicku, TėTušis, mat su lietuviškomis raidėmis. :lol: Su kitu vardu kovosiu, kad Bombard1er nežinotų, ką ten bombarduoti. :lol:

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 29 11:41

O kas nors pastebėjot, kad su Chrome naršykle neveikia ta sistema, nerodo jos tiesiog.. Norėčiau dalyvaut, bet vien dėl šito reikalo kaskart jungt kitą naršyklę nesinori, gal dar galima pataisyt?
Nu kad rodo ir Chrome. Ar gal aš kažką ne taip darau :)
Gal sudalyvausi? Ar čia tau ne lygis?

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 29 12:24

Galės sutelkti dėmesį spėjimams

Protingi žodžiai, nes per daug blaškantis tik pavienius turus laimėdavau. Juokas ima, kai surinkęs kažkuriame ture 4 taškus, buvau numero uno. ir taip kelis kartus. kai surinksiu tris taškus, tai garantuotai turą laimėsiu. :ugeek:
kaip supratau Bronius su savo naujeusiom tehnologijom is Leece bedarbi padirbo :shock:
Oi, man tik geriau. Dabar galėsiu nuo jūsų pailsėti. :lol:

...

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Vas 29 12:28

Beje kaip suprantu uz atspeta rezultata 3 taskai,uz laimetoja 1 taskas,o kodel nera 2 tasku uz atspeta ivarciu skirtuma?
2 taškai?
Ypač kai lygiosios. Atspėji, kad 0-0, tai trys taškai, visai kitais atvejais, arba 2 taškai, arba nieko.
Arba pergalė 1-0 ir 2-1. Statai 1-0, turi mintyje 2-1 ir laimi 2 taškus.

Logiška būtų visur spėti 0-0, tik prie ryškių favoritų užmesti 1-0.
Ai, karys praėjusias metais taip ir varė. :lol: Išskyrus Klaipėdos klubų statymus.


Nereikia tų 2 taškų, nes iškraipytų realią situaciją.

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: Diskusijos apie totalizatorių

2012 Kov 01 17:08

Hmm, darbiniam kompe Chrome viską gražiai rodo, namie - ne.

Grįžti į