Pranešimai: 8645

Re: Domantas Šimkus

2022 Rgp 22 17:59

Šimkus pasirašė su Žalgirio skriaudike Mura, ką aš žinau ar čia labai stipriau už tą pačią a lyga...
Turėsime du lietuvius lygoje ir visai įdomu bus gal net kažkiek pažiūrėti rungtynių. O šiaip šiandien nematau kuo jinai būtų silpnesnė už A Lygą, istoriškai tai jau labai senai pastoviai stipresnė.

Pranešimai: 9153

2022 Rgp 22 18:18

Tai ne silpnesnė, bet maždaug same level, istoriškai geresnė tai sutinku. Šiaip abejoju ar net pinigai Muroje už Žalgirio didesni

2022 Rgs 03 09:16

D.Šimkus debiutavo Slovėnijoje

Penktadienį vienintelis iš lietuvių užsienio lygose žaidė saugas Domantas Šimkus, kuris tuo pat metu debiutavo ir Slovėnijos pirmenybėse.

„Mura“ ekipos naujokas rungtynes prieš ND „Gorica“ pradėjo ant suolo, bet aikštėje pasirodė 73 minutę.

Visgi, šiose rungtynėse niekam pasižymėti nepavyko ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Mura“ po šių rungtynių su 10 taškų rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

2022 Rgs 12 11:19

Slovėnijos pirmenybėse Domantas Šimkus į aikštę žengė 70 minutę ir padėjo „Mura“ klubui namuose 2:1 nugalėti „Koper“ klubą. Pergalingą įvartį „Mura“ įmušė 80 rungtynių minutę. Įdomu ir tai, kad abi komandos šiame mače neįmušė paskirtų baudinių.

2022 Lap 03 11:35

D.Šimkus su „Mura“ pakilo į antrą vietą Slovėnijoje

Šįvakar taip pat buvo sužaistos dėl blogo oro nutrauktos Slovėnijos lygos rungtynės, kuriose susirėmė „Mura“ ir „Bravo“ klubai. „Mura“ ekipa šias rungtynes laimėjo rezultatu 1:0.

„Mura“ gretose rungtynes ant suolo pradėjo Domantas Šimkus, kuris į aikštę išleistas buvo 87 minutę.

Po šios pergalės „Mura“ su 26 taškais pakilo į antrą lygos vietą.
Mura 11-a taškų atsilieka nuo Justo Lasicko atstovaujamos Liublianos Olimpija.

2022 Lap 11 10:16

Iš Slovėnijos taurės turnyro pasitraukė „Mura“ klubas, kuriam atstovauja Domantas Šimkus. Lietuvis į aikštę žengė iškart po pertraukos, o „Mura“ išvykoje 1:2 nusileido „Celje“ klubui.

Tuo metu į Slovėnijos taurės aštuntfinalį žengė Liublianos „Olimpija“ klubas, kurio startinėje sudėtyje žaidė Justas Lasickas ir jis su komanda 4:1 palaužė „Ljutomer“ klubą.