Domantas Šimkus

Moderatorius: Respublik

The Miz

Domantas Šimkus

2013 Rgp 06 15:38

2022/2023 NK Mura (Slovėnija) Prva Liga -
2021/2022 Səbail FK (Azerbaidžianas) Premyer liqa - 24 rungtynės, 1 įvartis, 1 asistas;
2020/2021 Kfar Sabos „Hapoel" (Izraelis) Ligat ha'Al - 12 rungtynių;

Domantas Šimkus
1996 01 10
Saugas
_________________________________

U-18 rinktinės kapitonas pasirašė sutartį su „Aalborg“
2013-08-06


Lietuvos jaunimo iki 18 metų (U-18) rinktinės kapitonas Domantas Šimkus sudarė dvejų metų kontraktą su Danijos aukščiausiosios lygos „Aalborg“ klubu. „Tai labai didelis žingsnis mano karjeroje“, – Futbolo.TV džiaugėsi 17-metis šiaulietis.

Įspūdžiai – patys geriausi

– Kaip atsidūrei Danijoje?

– Atstovaujant Lietuvos U-17 rinktinei, pastebėjo agentas, pasiūlė bendradarbiauti ir surado klubą.

– Teko dalyvauti „Aalborg“ peržiūroje? Kokia ji?

– Dalyvavau dvi savaites. Teko treniruotis ir su vyrų, ir su vyresnių vaikinų komandomis. Testavo. Galiausiai sulaukiau skambučio, kad viskas gerai ir esu laukiamas.

– Nebuvo sunku pirmąkart palikti Lietuvą?

– Žinoma, buvo šiek tiek sunku. Juk kiekvieną savaitgalį namo negrįšiu. Tiesa, būdamas 11 metų iš Šiaulių išvykau į Nacionalinę futbolo akademiją Kaune. Ten teko būti savarankiškesniu. Taigi gyventi toli nuo šeimos esu pripratęs.

Danijoje džiugina tai, kad visi kalba angliškai. Susišnekėjimo problemų nėra.

– Kokį įspūdį paliko Danija?

– Alborgo miestas labai gražus. Jis nėra didelis, viskas arti. Tiesa, Danijos klimatas labai skiriasi nuo Lietuvos. Čia dažnai vėjuota, drėgna. Vasaros ne tokios karštos, kaip Lietuvoje. Danai labai draugiški, paslaugūs. Ir merginų gražių yra (juokiasi – aut. past.). Kol kas įspūdžiai – patys geriausi. Neturiu kuo skųstis.

Dės visas pastangas, kad prasibrautų į pirmąją komandą

– Kaip priėmė komanda?

– Ekipa paliko labai gerą įspūdį. Komanda – labai motyvuota, siekianti aukščiausių tikslų. Šiuo metu žaidžiu jaunimo iki 19 metų ekipoje. Joje yra futbolininkų, kurie visuomet kviečiami į Danijos jaunimo rinktinę. Vaikinai priėmė labai draugiškai – pakalbina, reikalui esant, padeda, paaiškina. Mikroklimatas – tikrai puikus.

– Vyrų ekipa, ko gero, labai galinga...

– Ji – tikrai stipri. Danijos čempionatas neseniai prasidėjo. Po trejų rungtynių „Aalborg“ užima trečiąją vietą. Alborgo komanda laimėjo du paskutinius mačus. Be to, ekipą neseniai papildė keletas naujų žaidėjų. Tikslai – patys aukščiausi.

– Tai – didžiulis žingsnis Tavo karjeroje?

– Be abejo! Didžiulis žingsnis į priekį. Ypač galvojant apie ateitį. Man suteikta galimybė parodyti viską, ką sugebu. Laikui bėgant, stengsiuosi patekti į pirmąją komandą.

– Toks ir yra pagrindinis tikslas per dvejus metus, kol kontraktas galios?

– Taip. Dėsiu visas pastangas, kad tobulėčiau ir prasibraučiau į pirmąją komandą.

Kalbėjosi Giedrius Vaitkevičius http://www.futbolo.tv/straipsniai/2013- ... su-aalborg" onclick="window.open(this.href);return false;

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: įvairūs

2013 Rgp 06 15:57

Tai antras lietuvis Alborge? :D

...

Re: įvairūs

2014 Sau 14 11:33

Kartu su Luku Spalviu Danijos Olborgo „Aalborg“ žaidžiantis šiaulietis Domantas Šimkus poilsiui buvo grįžęs į gimtąjį miestą. 17-metis Lietuvos talentas Futbolo.TV papasakojo ne tik apie atostogas, bet ir tai, kaip sekasi Danijoje.
Danijoje patirtį kaupiantis D. Šimkus atostogas gimtajame mieste paskyrė poilsiui
2014-01-13 http://futbolo.tv/straipsniai/2013-meta ... r-poilsiui" onclick="window.open(this.href);return false;

17-metis Lietuvos talentas Domantas Šimkus šiuo metu futbolininko ir gyvenimišką patirtį kaupia Danijoje – Olborgo „Aalborg“ klube. Iš Šiaulių kilęs saugas į gimtąjį miestą buvo grįžęs mėnesio atostogoms. Pagrindinis pastarųjų tikslas – poilsis. Dabar D. Šimkus nusiteikęs sunkiai dirbti ir laukia kvietimų į Lietuvos rinktines.

Pasiilgo artimųjų ir draugų

– Domantai, kaip jauteisi grįžęs į gimtąjį miestą?
– Grįžti į namus – visada smagu. Čia – artimieji, draugai... Bėgant laikui kitoje šalyje, jų pasiilgstu.

– Kiek laiko nebuvai Šiauliuose?
– Nuo liepos mėnesio. Tiesa, trumpam buvau grįžęs tuomet, kai atstovavau Lietuvos jaunimo iki 19 metų (U-19) rinktinei Europos čempionato atrankos rungtynėse Lenkijoje.

– Kokios buvo Tavo atostogos, šventės?
– Grįžau prieš Kalėdas. Savaitę skyriau poilsiui, įvairioms pramogoms. Mokykloje reikėjo atsiskaityti pirmojo pusmečio darbus. Kalėdas praleidau su artimaisiais. Aplankiau draugus.

– Spėjai nuveikti viską, ką buvai suplanavęs?
– Šiauliuose buvau nepilną mėnesį. Nors atrodo, kad laiko daug, bet jis labai greitai prabėgo. Didelių planų neturėjau. Ką buvau suplanavęs, tą padariau. Poilsis buvo mano pagrindinis tikslas. Žinojau, kad grįžus į komandą, lauks labai sunkus pasiruošimo ciklas.

– Atostogų pabaigoje aplankei ir Šiaulių futbolo akademiją. Esi jai dėkingas už karjeros pradžią?
– Taip. Visada malonu susitikti su buvusiais komandos draugais, treneriais. Mūsų santykiai – puikūs. Malonu sutikti Deivį Kančelskį. Būtent jis buvo mano pirmasis treneris, kai, būdamas dar labai mažas, pradėjau sportuoti Šiaulių futbolo akademijoje. Jam esu dėkingas už karjeros pradžią.

Apsiprasti padėjo Lukas Spalvis

– Kokie artimiausi planai, grįžus į Daniją?
– Visų pirma – kuo geriau pasiruošti ateinančiam sezonui. Pirmoji treniruočių stovykla vyks Ispanijoje.

– Kaip vertini pirmąjį pusmetį, praleistą svetur? Nebuvo sunku?
– Vertinčiau teigiamai. Pradžioje reikėjo priprasti prie grafiko, nes rytinės treniruotės vyksta labai anksti ryte. Tačiau komandoje atmosfera – labai gera. Taip ir treniruotis, ir žaisti gerokai lengviau.

– Ar jautiesi patobulėjęs, kalbant tiek apie futbolininko, tiek gyvenimišką patirtį?
– Tikrai taip. Patekęs į kitą komandą, visada iš trenerių gauni kažko naujo, neįprasto. Gyvenimiškos patirties irgi pakanka – tenka ir skraidyti, ir komunikuoti. Einu ir į danų kalbos kursus, kuriuose tenka bendrauti su įvairių šalių emigrantais. Taigi viskuo turiu rūpintis pats.

– Kaip Danijoje sekasi žaisti?
– Kadangi esu nepilnametis, dėl tam tikrų dokumentų problemų teko praleisti sezoną pradžią. Tačiau prabėgus kelioms savaitėms, viskas susitvarkė. Šiuo metu atstovauju U-19 komandai, su kuria sezoną baigėme būdami pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje. Kaskart žaidžiu ir rezervinėje „Aalborg“ ekipoje.

– „Aalborg“ komandai atstovauja ir kitas lietuvis – L. Spalvis. Jis padėjo apsiprasti Danijoje?
– Su Luku jau seniai esame draugai. Kartu žaidėme Nacionalinėje futbolo akademijoje. Be abejo, jis padėjo įsikurti. Su Luku labai daug laiko būname ne tik treniruočių bazėje, bet ir kartu leidžiame laisvalaikį.

– Ko gero, norsi žaisti ne tik Danijoje, bet ir Lietuvos rinktinėse. Lauki kvietimų?
– Be abejo! Atstovauti Lietuvai – didelė garbė ir atsakomybė.

Kalbėjosi Giedrius Vaitkevičius

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2020-2021 metų tarpsezonio transferai

2020 Gru 26 22:24

Šimkus jau 90minut.pl Jagoj prie potencialių naujokų priskirtas
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=97&runda=2

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2020-2021 metų tarpsezonio transferai

2020 Gru 27 09:48

http://www.2x45.info/aktualnosci/64984/ ... podziewac/
NEWS: Domantas Simkus near Jagiellonia. Who is he and what can you expect from him?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 17 20:41

D. ŠIMKUS KARJERĄ TĘS IZRAELYJE
https://fkzalgiris.lt/d-simkus-karjera-tes-izraelyje/

Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje.

Praėjusiame sezone D. Šimkus A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo prie komandos iškovoto čempionų titulo.

Visgi po sezono futbolininko sutartis su „Žalgiriu“ baigėsi ir jis pasirinko galimybę tęsti karjerą užsienyje.

24 metų saugas šiandien sudarė sutartį su Izraelio klubu Kfar Sabos „Hapoel“.

„Noriu padėkoti visai „Žalgirio“ šeimai – vadovams, treneriams, žaidėjams, medicinos personalui ir administracijai už tuos metus klube, o ypač aistruoliams iš „Pietų IV“ už didžiulį palaikymą. Linkiu kitą sezoną komandai laimėti visus trofėjus Lietuvoje ir „patriukšmauti“ Europoje“, – kalbėjo D. Šimkus.

Iš Šiaulių kilęs D. Šimkus „Žalgiryje“ žaidė nuo 2018 metų, su ekipa taip pat iškovojo LFF taurę ir Supertaurę.

FK „Žalgiris“ dėkoja saugui už kovingumą ir profesionalumą, indėlį į pasiektas pergales, linki sėkmės ir progreso tolimesnėje karjeroje.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 23 00:49

D. Šimkus: „Šiuo metu yra tinkamas laikas save išbandyti užsienyje“
http://saff.lt/index.php?pg=naujienos&nid=1716

Dėl susidariusios situacijos šalyje ir visame pasaulyje praėję metai buvo kiek kitokie visiems bei daugumai jie nebuvo patys geriausi, tačiau šiauliečiui Domantui Šimkui - priešingai. 2020 metų sezonas pastarajam buvo kol kas geriausias karjeroje.

24-erių saugas pirmą kartą į viršų kėlė Lietuvos čempionato nugalėtojų taurę ir tapo svarbia Lietuvos rinktines dalimi, o dabar pradės naują karjeros etapą - šiaulietis rungtyniaus Izraelyje, kur sukirto rankomis su Kfar Sabos „Hapoel" klubu.

Puikus Domanto Šimkaus žaidimas praėjusiame sezone neliko nepastebėtas. Jis pripažintas 2020 metų Šiaulių apskrities futbolininku, o dabar yra nominuotas ir dvejose Lietuvos futbolo apdovanojimų rinkimų nominacijose. Šiaulietis yra tarp kandidatų tapti geriausiu 2020 m. Lietuvos futbolininku bei geriausiu Lietuvos A lygos futbolininku.

Apie praėjusį sezoną, laikotarpį sostinėje, naują karjeros etapą bei įvertinimą D. Šimkus mintimis pasidalino su saff.lt

Nors daugumai 2020 metai buvo ne patys geriausi, tačiau tau, kaip futbolininkui, jie buvo įsimintini - Vilniaus „Žalgiryje" buvai svarbi figūra aikštės viduryje, pirmą kartą iškovojai Lietuvos čempiono vardą bei tapai svarbiu Lietuvos rinktinės futbolininku. Kuo praėję metai išsiskyrė tau asmeniškai?
Asmeniškai man praėjęs sezonas buvo kol kas geriausias karjeroje. Nuo pat sezono pradžios jaučiau, kad pasitikėjimas savo jėgomis išaugo, jaučiausi užtikrintai ir tai leido pasiekti gerų rezultatų tiek su Vilniaus „Žalgiriu", tiek - Lietuvos rinktine, tiek asmeniškai.

Šiuo metu esi viena iš svarbiausių Lietuvos nacionalinės rinktinės dalių. Ką tau reiškia ginti savo tėvynės spalvas?
Ginti savo šalies spalvas - kiekvieno sportininko siekiamybė bei man tai yra didelė garbė ir atsakomybė. Kiekvieną kartą gavęs iškvietimą labai apsidžiaugiu, o atvykęs į rinktinę visada stengiuosi atiduoti visą save aikštėje.

Pastaruosius tris sezonus praleidai Vilniaus „Žalgiryje". Kaip įvertintum visą šį laikotarpį?
Visą praleistą laiką sostinėje vertinu labai teigiamai. Žinoma, per šį laikotarpį buvo visko, bet čia subrendau kaip žaidėjas bei esu laimingas, kad su Vilniaus „Žalgiriu" pavyko iškovoti visus įmanomus trofėjus Lietuvoje. Pasinaudodamas proga, už puikų laiką norėčiau dar kartą padėkoti visam Vilniaus „Žalgirio" klubui bei jo sirgaliams.

Po 2020 metų sezono tavo kontraktas su Vilniaus „Žalgiriu" baigėsi ir nusprendei kelti sparnus į užsienį. Ar turėjai daug pasiūlymų iš kitų klubų?
Manau, kad šiuo metu yra tinkamas laikas save išbandyti užsienyje. Po sėkmingo sezono tikrai sulaukiau nemažai dėmesio bei pasiūlymų iš užsienio komandų - pasirinkau Izraelio klubą, todėl dabar sunkiai dirbsiu ir stengsiuosi kuo geriau pasirodyti naujajame klube.

Šiuo metu jau esi Izraelyje. Ar jau spėjai susipažinti su naujaisiais komandos draugais?
Taip, jau esu atvykęs į Izraelį, tačiau dėl susidariusios COVID-19 situacijos visame pasaulyje - esu saviizoliacijoje. Greitu laiku jau galėsiu pradėti pilnavertiškai treniruotis bei prisijungti prie naujųjų ekipos draugų, su kuriais gyvai susipažinti ir galėsiu.

Šiaulių apskrities futbolo federacija paskutinę 2020 metų dieną paskelbė, kad tapai Šiaulių apskrities metų futbolininku. Kaip jauteisi tai sužinojęs?
Tik išvydęs - labai nustebau. Esu dėkingas visai Šiaulių futbolo bendruomenei už tokį įvertinimą bei palaikymą. Malonu, kai gimtajame krašte futbolo žmonės seka mano pasirodymus, pastebi visas pastangas ir jas įvertina.

Lietuvos futbolo 2020 metų apdovanojimų rinkimuose esi nominuotas tapti tiek geriausiu visos šalies futbolininku, tiek Lietuvos A lygos futbolininku. Ar kada tikėjaisi būti tarp geriausių Lietuvos futbolininkų?
Visų pirma - esu labai laimingas, kad esu tokiose nominacijose, ankščiau apie tai tik pasvajodavau. Sunkus darbas treniruotėse ir tikėjimas savimi padėjo, kad tai taptų realybe bei man tai suteiks dar daugiau motyvacijos tobulėti.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 24 21:21

po keitimo debiutavo.
Komanda laimėjo.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Domantas Šimkus

2021 Sau 26 13:09

Fun fact tas priešininkų komandos žaidėjęs, gavęs raudoną yra ne jas kitas, o senas pažįstamas Mateja Ljujic :)

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Domantas Šimkus

2021 Geg 18 13:19

atrodo visiškai bus prašovęs su klubo pasirinkimu, nes Kfar Saba krenta lauk iš aukščiausios lygos.

Reikia tikėtis, kad bus koks išėjimo variantas.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Domantas Šimkus

2021 Geg 18 17:02

atrodo visiškai bus prašovęs su klubo pasirinkimu, nes Kfar Saba krenta lauk iš aukščiausios lygos.

Reikia tikėtis, kad bus koks išėjimo variantas.
Na tas išėjimas aktualus, jei yra kur eiti. Jei antram divizione pinigai tokie patys, tai reik kovot iki galo. nors šiaip galėtų pakeisti Kuklį

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Domantas Šimkus

2021 Geg 18 20:12

Prieš pat Europą Žalgiriui susigrąžinti Šimkų, čia būtų fantastika.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Domantas Šimkus

2021 Geg 24 11:03


Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Domantas Šimkus

2021 Geg 25 10:19

Kaip ir prognozuota, nutrauktas kontraktas su Šimkumi.
https://www.sportas.lt/naujiena/433853/ ... s-komandos

JonasPetraitis
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Domantas Šimkus

2021 Geg 25 11:01

Kodėl tiems keliems bent kiek geresniems LT žaidėjams taip visada sunkiai sekasi surasti normalų klubą?..

Grįžti į