I hope that in the next round we will be helped by legionnaires Shina and Donatas Kazlauskas, whose recovery from injuries is already coming to an end ”.

On Wednesday, another legionnaire, the Lithuanian Donatas Kazlauskas, will not be able to help the “townspeople”. He had an injury, he managed to recover, today he even played for the youth squad of Lvov with Dynamo Kiev, but they also decided not to return him to the main team yet.

Paskutinėse rungtynėse pasirodo nežaidė, nes buvo prisirinkęs geltonų kortelių.

Lietuvos Profesionalių Futbolininkų Asociacija (PFA) pranešė, kad padėjo Lietuvos rinktinės nariui nutraukti sutartį, kuri galiojo dar vienerius metus, su „Lviv“ ekipa, tad nuo liepos 1 dienos D.Kazlauskas taps laisvuoju agentu.

Lietuvos rinktinės narys Donatas Kazlauskas turi naują karjeros stotelę – futbolininkas keliasi į Rumuniją ir nuo šiol atstovaus Academica Clinceni ekipai. Linkime sėkmės!

2021 Lie 08 11:14

Academica Clinceni has completed the offensive line with new names. These are two players - Donatas Kazlauskas (left midfielder) and Steven Goma (striker). The first is a 27-year-old Lithuanian international. He played in his career for Zalgiris, Atlantas and Riterai in his homeland. He also played in Poland, at Lechia Gdansk and Olimpia Grudziadz. The previous season he played in Ukraine, in Lvov. He also played in 24 matches for the Lithuanian national team. He signed a contract valid for two years.

In Romania it is a good football. There are some footballers from Lithuania who play here and I received good recommendations. Of course, the performance from the previous season also mattered. My goal is to help the team get at least the same results. The most important thing is to fight for the team and then I will have personal satisfaction. I wish that next season I have as many good results as possible, both for the club team and for the national team - Donatas Kazlauskas, forward Academica Clinceni

2021 Lie 08 22:56

Jeigu gaus žaidybinio laiko turbūt gerai jam, bet praėjusį sezoną kaip nekaip turėjome du Lietuvius Europos Top 10 čempionate + Novikovą Turkijoje, žaidžiančius ir prieš ČL komandas, o dabar žais tiesiog stipriame čempionate;

2021 Rgp 03 13:18

D.Kazlauskui pergalės Rumunijoje dar teks palaukti

Donato Kazlausko atstovaujamas Klinkėnų „Academica“ klubas ir toliau lieka be pergalių Rumunijos čempionate. „Academica“ vakar patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš tiek pat galimų, kuomet išvykoje 1:3 nusileido Bukarešto „Dinamo“ ekipai.

D.Kazlauskas žaidė startinėje komandos sudėtyje, o jo ekipai pavyko net pirmai įmušti įvartį, bet prieš pat pertrauką „Dinamo“ rezultatą išlygino, o iškart po pertraukos D.Kazlauskas buvo pakeistas.

Per antrąjį kėlinį „Academica“ praleido dar du įvarčius, pripažino varžovų pranašumą ir toliau lieka su 0 taškų.

2021 Rgp 29 10:04

Rumunijoje D.Kazlauskas atliko rezultatyvų perdavimą, J.Lasickas Serbijoje šventė antrą pergalę iš eilės
2021.08.21

Penktadienį aukščiausioje Rumunijos lygoje pirmąjį sezono tašką iškovojo Klinkėnų „Academica“ klubas, o prie to svariai prisidėjo lietuvis Donatas Kazlauskas.

„Academica“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Chindia Targoviste” ekipa, o paskutinį rungtynių įvartį svečiai pelnė jau trečią pridėto laiko minutę. Prie šio lemiamo įvarčio D.Kazlauskas prisidėjo rezultatyviu perdavimu. Pats lietuvis rungtynes pradėjo ant suolo, bet į aikštę žengė dar 62 minutę.

D.Kazlauskui tai buvo pirmasis rezultatyvus perdavimus Rumunijoje, o, kaip jau minėjome, jo komandai tai buvo pirmasis iškovotas taškas, bet su juo „Academica“ toliau lieka paskutinėje vietoje.

Serbijos aukščiausioje lygoje visas 90 minučių žaidė lietuvis Justas Lasickas. Jis 77 minutę gavo geltoną kortelę, bet su „Voždovac“ klubu išvykoje 1:0 nugalėjo „Metalac“ klubą. Tai buvo antroji „Voždovac“ klubo pergalė iš eilės, po kurios lietuvio ekipa su 9 taškais pakilo į septintą lygos vietą.

Penktadienį Škotijos „Championship“ lygoje į starto sudėtį buvo įtrauktas lietuvis Vytas Gašpuitis, tačiau jo atstovaujamo „Dunfermline“ ir „Raith“ klubų rungtynės nesibaigė. Pirmajame kėlinyje dėl dingusios „Raith“ klubo stadiono elektros, rungtynės buvo sustabdytos ir nepratęstos.

Estijoje geltona kortele 90 minutę buvo įspėtas Sigitas Olberkis, kuris Talino „Legion“ gretose žaidė visas rungtynes, bet su komanda namuose 1:2 nusileido „Paide“ klubui. Su 28 taškais „Legion“ Estijos lygoje rikiuojasi penktoje vietoje.

Penktadienį pergale Kroatijoje džiaugėsi Mindaugas Nikoličius, kuris dirba Splito „Hajduk“ sporto direktoriumi. Splito klubas išvykoje 1:0 palaužė „Dragovoljac“ klubą, į kurios vartus vienintelį įvartį pelnė jau penktą pridėto laiko minutę. Po šios pergalės „Hajduk“ bent jau laikinai pakilo į antrą lygos vietą.

2021 Rgs 01 07:07

Rumunijoje žaidė visi rinktinės nariai

Kitose Rumunijos lygos rungtynėse Lietuvos rinktinės narys Donatas Kazlauskas į aikštę žengė 79 minutę, o jo atstovaujamas Klinkėnų „Academica“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Mioveni“ klubu. „Academica“ galėjo išplėšti pergalę, bet rungtynių pabaigoje neįmušė paskirto baudinio.

2022 Sau 07 00:03

Clinceni separates from several important players. Anamaria Prodan, in charge of the club

Adrian Falub, the coach of the Clinceni team, will no longer be able to bet on important players, such as Răzvan Patriche (team captain), Florin Achim, Michael Omoh and Dontas Kazlauskas, who have terminated their contracts.

2022 Sau 07 17:35