...

Re: Draugiškos rungtynės

2013 Sau 23 17:38

U-21 rinktinė žengė į „Sandraugos“ taurės pusfinalį

Lietuvos U-21 rinktinė, kuriai atstovauja Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkas Vilmantas Bagdanavičius, šiandien, sausio 23 dieną, „Sandraugos“ taurės ketvirtfinalyje po 11 metrų baudinių serijos palaužė Tadžikistano komandą. Tai bus pirmas kartas, kai Lietuvos jaunimo rinktinė dalyvaus šio turnyro pusfinalyje.

V.Bagdanavičius jau antras rungtynes iš eilės pradėjo startinėje sudėtyje ir aikštėje išbuvo visą laiką.

Pagrindinis rungtynių laikas tarp Lietuvos ir Tadžikistano komandų baigėsi lygiosiomis 1-1. Nugalėtoją išaiškino 11 metrų baudinių serija, kurią Lietuvos jaunimas laimėjo rezultatu 4-2.

Pusfinalyje Lietuvos rinktinės varžove bus Ukrainos – Moldovos poros nugalėtoja.

...

2013 Sau 23 17:41

U-21 rinktinė palaužė Tadžikistaną ir prasibrovė į pusfinalį

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė pirmą kartą dalyvaus "Sandraugos" taurės pusfinalyje. Trečiadienį ketvirtfinalio rungtynėse lietuviai po baudinių serijos palaužė šiame turnyre latvius ir estus nugalėjusį Tadžikistaną.

Lietuviai pirmavo po Ovidijaus Verbicko įmušto 11 metrų baudinio tačiau po keturių minučių varžovai rezultatą išlygino. Baudinių serijoje mūsiškiai smūgiavo be klaidų, o du oponentų smūgius atrėmė vartininkas Lukas Lidakevičius.

Varžovai greitai išlygino rezultatą

Lietuviai į aikštę išbėgo praėjus lygiai parai po antradienio rungtynių su Moldova, o Tadžikistano komanda, kuri grupės varžybose eliminavo Latviją bei Estiją, rungtyniavo po vienos poilsio dienos. Lietuvos ekipos startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas - po diskvalifikacijos grįžęs Donatas Nakrošius gynyboje pakeitė Marių Miškinį.

9-ąją rungtynių minutę puikią progą pasižymėti turėjo Ovidijus Verbickas, tačiau pabėgęs nuo gynėjų jis bandė permesti kamuolį per vartininką ir tai atliko netiksliai. 15 minutę varžovams sužaidus ranka baudos aikštelėje O.Verbickas gavo dar geresnį šansą ir nuo 11 metrų žymos smūgiavo tiksliai.

Deja, persvara truko tik keturias minutes. Po perdavimo iš krašto lietuviai neapdariai paliko laisvą Šodibeką Gaforovą ir šis galva nukreipė kamuolį į vartų kampą. Pirmajame kėlinyje vieną varžovų smūgį atrėmė L.Lidakevičius, o Tadžikistano vartams smūgiu galva grasino aukštasis Lukas Spalvis.

Baudinius smūgiavo užtikrintai

Iš karto po pertraukos gerą progą turėjo Dovydas Norvilas, tačiau baudos aikštelėje jis smūgiavo per arti vartininko. Tadžikistano komanda atsakė pavojingu smūgiu šalia vartų, o 56 min. Donatas Kazlauskas apgavo du gynėjus, tačiau lietuvio smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas. Rungtynių pabaigoje aktyviau atakavo lietuviai, tačiau pritrūkdavo tikslumo arba Tadžikistano futbolininkams pavykdavo apsiginti.

Pagal turnyro reglamentą po pagrindinio laiko iš karto buvo mušami 11 metrų baudiniai. Praėjusiais metais Lietuvos komanda ketvirtfinalyje baudinių serijoje nusileido Ukrainai, tačiau šį kartą sužaidė sėkmingai. Keturi pirmi lietuvių smūgiai buvo taiklūs, o Tadžikistano ekipos trečiąjį ir ketvirtąjį bandymą atmušė L.Lidakevičius.

„Neturėjome laiko pailsėti po vakar dienos rungtynių, todėl žaidėjams trūko šviežumo. Kai kur nepavyko nubėgti, kai kur nespėjome paskui varžovus. Tačiau progų sukurti pavyko, tik realizuoti - ne. Prie mūsų vartų irgi buvo pavojaus, bet vaikinai apsigynė neblogai, - po dvikovos kalbėjo rinktinės treneris Mindaugas Neoras - Rungtynių pradžioje buvo dideli tarpai tarp grandžių. Tai buvo žaidėjų klaida, nes sutarėme žaisti ne taip. Tačiau vaikinai turbūt baiminosi greitų varžovų atakų ir neskubėjo į priekį."

Pasak M.Neoro, komanda specialiai nesiruošė baudinių serijai. „Tačiau vaikinai patys pasirinko mušėjus ir atliko smūgius puikiai. Be abejo, šaunuolis ir mūsų vartininkas", - gyrė L.Lidakevičių treneris.

Penktadienį pusfinalyje Lietuvos futbolininkai susitiks su kol kas solidžiausiai turnyre žaidžiančia Ukrainos komanda. Ji kol kas nepraleido nei vieno įvarčio ir ketvirtfinalyje sutriuškino Moldovą 5:0. Kitame pusfinalyje žais Baltarusija (2:1 įveikė Kazachstaną) ir Rusijos bei Uzbekistano dvikovos laimėtojas.

Smiltys
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2012 Lie 28 19:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

2013 Sau 23 17:46

Po "trenerio" Neoro pasisakymu apie pendelius, pagalvojau mazdaug "kam LFF apsikrauna ir tuos "trenerius" siuncia i Rusija?". Patys zaidejai nusprende kas mus baudinius, patys zaidejai susiprotejo kas kur losia... Po dvieju rungtyniu (!)... Kokia funkcija rinktineje treneris atlieka?

...

2013 Sau 23 17:48

Rungtynių statistika

Tadžikistanas U-21 - Lietuva U-21 1:1 (1:1)
Po 11 m. baudinių 2:4

Įvarčiai:
19 min. Šodibek Gaforov (Tadžikistanas); 15 min Ovidijus Verbickas (iš 11 m.) (Lietuva)
Įspėti: 15 min. Ališer Šaripov, 61 min. Džamolidin Zardiev (Tadžikistanas), 90+2 min. Karolis Laukžemis (Lietuva)

Lietuva:
Lukas Lidakevičius, Paulius Daukša, Donatas Nakrošius, Vilmantas Bagdanavičius, Markas Beneta, Martynas Dapkus, Ovidijus Verbickas, Ernestas Veliulis, Dovydas Norvilas, Donatas Kazlauskas (58 min. Tomas Birškys (81 min. Karolis Laukžemis)), Lukas Spalvis. Atsarginiai: Ignas Plūkas, Lukas Artimavičius, Marius Miškinis, Lukas Sendžikas, Arnas Ribokas, Rokas Gedminas, Tomas Galdikas, Lukas Baranauskas.

2013 Sau 23 18:28

Мубин Эргашев: «Всю за вину за поражение от Литвы беру на себя»
23.01.2013

Paveikslėlis

Главный тренер молодежной сборной Таджикистана по футболу (U-21) Мубин Эргашев признал, что вина за неудачу в четвертьфинальном матче Кубка Содружества-2013 против сборной Литвы лежит на нем. Напомним, что основное время матча между молодежными сборными Таджикистана и Литвы завершилось сегодня вничью – 1:1, ну а в серии пенальти фортуна была на стороне литовских футболистов – 4:2.

Мубин ЭРГАШЕВ, главный тренер молодежной сборной Таджикистана:
- Поздравляю коллегу с победой. Игра получилась нервной. То ли ребята не поняли, что играют в плей-офф, то ли ещё какие-то обстоятельства, но играли плохо. Они не были похожи сами на себя, создали очень мало опасных моментов. Хотя сравняли счет очень быстро. Но это и все. Мы имели ввиду, что у соперника было двадцать два часа на восстановление, мы учитывали, что они могут не успеть отдохнуть. Но наши ребята не стали играть остро, были не такие, как обычно, ошибались много. Только в конце ещё пытались создать что-то опасное. Но не забили. И нам не забили, хотя у Литвы тоже были моменты. Ну а пенальти – это лотерея. При всем уважении к сопернику, из всех команд, которых мы хотели видеть в свои соперники в четвертьфинале, это была сборная Литвы. Всю вину за поражение беру на себя. Я не смог сегодня должным образом настроить ребят. Поражение, как и победы, неизбежные элементы футбола. От проигранной игры радости мало, но и отчаиваться не следует.

Мендаугас НЯОРАС, главный тренер молодежной сборной Литвы:
- Вчера была трудная игра у нас, и за неполные сутки мы не успели отдохнуть. Поэтому и игроки у нас были вялые. Где-то не убегали в отрыв, где-то не успевали за соперником. Но моменты мы создавали. Жаль, что не забили. Хотя, у наших ворот тоже было жарко, и тут мы молодцы – не пропустили. В начале матча допускали большие разрывы в линиях. Это ошибки игроков, конечно, мы договаривались играть по-другому. Но ребята опасались быстрых атак соперника, и оставались сзади, не шли вперед. К серии пенальти мы не готовились. Ребята сами решили, кто будет бить, и они все свои удары исполнили великолепно. И вратарь, конечно, молодец.

...

2013 Sau 24 14:02

D.Kazlauskas po dviejų įvarčių „Sandraugos“ turnyre - pripažintas geriausiu mačo žaidėju
LFF, 2013 01 23

Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinei antradienį pergalę prieš Moldovą 2:0 ir vietą „Sandraugos“ taurės turnyro ketvirtfinalyje nulėmė Donato Kazlausko dublis. Antras 18-mečio puolėjo įvartis buvo itin įspūdingas – lietuvis techniškai suklaidino varžovų gynėją ir smūgiu iš „aštraus“ kampo nepaliko šansų moldavų vartininkui.

Iš Kretingos kilęs D. Kazlauskas yra Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis. Jis trumpai rungtyniavo Kauno „Atleto“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipose, o šį sezoną atstovaus Klaipėdos „Atlantui“.

bronius

2013 Sau 25 18:03

"Sandraugos" taurėje - apmaudi nesėkmė rungtynių pabaigoje
2013-01-25 17:39

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė penktadienį "Sandraugos" taurės pusfinalyje po nervingos kovos rungtynių pabaigoje apmaudžiai nusileido Ukrainos bendraamžiams. Lietuviai pirmavo po Donato Nakrošiaus įvarčio rungtynių pradžioje, tačiau antrojo kėlinio viduryje varžovai įmušė 11 metrų baudinį, mūsiškiai liko dešimtiese ir likus žaisti penkias minutes Ukraina išplėšė pergalę. Daugiau informacijos - vėliau.
Preliminari rungtynių statistika

Lietuva U-21 - Ukraina U-21 1:2 (1:0)
Įvartis: 5 min. Donatas Nakrošius (Lietuva), 69 min. Ruslan Babenko (11 m.), 85 min. Juri Jakovenko (Ukraina).
Įspėti: 29 min. Paulius Daukša, 72 min. Martynas Dapkus, 85 min. Donatas Nakrošius (Lietuva)
Pašalinti: 68 min. Marius Miškinis, 87 min. Lukas Spalvis (Lietuva), 87 min. Dmitrij Rižik (Ukraina).

Lietuva: Lukas Lidakevičius, Paulius Daukša, Donatas Nakrošius, Marius Miškinis, Marius Beneta, Vilmantas Bagdanavičius, Martynas Dapkus, Dovydas Norvilas, Ernestas Veliulis, Donatas Kazlauskas (89 min. Arnas Ribokas), Lukas Spalvis.

2013-01-27 16:28

Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinė „Sandraugos" taurės turnyre liko ketvirtoje vietoje. Praretėjusios sudėties rungtyniavę lietuviai rungtynes dėl trečiosios vietos 0:2 pralaimėjo Baltarusijos komandai. Be penkių futbolininkų žaidusiai Lietuvos rinktinei nepavyko pasipriešinti varžovams. Pirmąjį įvartį baltarusiai įmušė pradžioje, jau aštuntąją minutę, o dar kartą pasižymėjo antrojo kėlinio viduryje. Lietuvos ekipai šiose rungtynėse dėl ligos negalėjo padėti vienas komandos lyderių Ovidijus Verbickas, o dėl diskvalifikacijų - gynėjai Marius Miškinis ir Paulius Daukša, saugas Martynas Dapkus, puolėjas Lukas Spalvis. Šiame turnyre ir U-21 rinktinėje apskritai debiutavo už daugelį komandos draugų dviem metais jaunesni gynėjas Lukas Artimavičius bei saugas Tomas Galdikas.

Lietuviai pirmieji atliko smūgį į vartus - varžovų vartininką iš baudos aikštelės prieigų patikrino Arnas Ribokas. Tačiau pirmas Baltarusijos išpuolis baigėsi įvarčiu. Greitoje kontratakoje Siarhejus Novikas pabėgo kairiuoju kraštu ir gudriu smūgiu pasiunėt kamuolį į vartų kampą. Savo persvarą baltarusiai įtvirtinoa antrojo kėlinio viduryje įspūdingu smūgiu iš toli. Artemas Bikovas iš kairiojo krašto persivedė kamuolį arčiau vidurio ir galingu spyriu iš 20 metrų nepaliko šansų vartininkui L.Lidakevičiui - 2:0.

Nepaisant pralaimėjimo, U-21 rinktinės treneris Mindaugas Neoras liko patenkintas komandos rezultatais ir žaidimu turnyre. „Prieš šį turnyrą net nepagalvojome, kad galėtume patekti į pusfinalį. Tačiau apetitas augo bevalgant, - kalbėjo M.Neoras - Mano nuomone, ši jaunimo rinktinė viena stipriausių pastaraisiais keliais metais. Sugebame žaisti, ne tik kovoti ar lakstyti be minties."

„Sandraugos" taurės nugalėtojais tapo varžybų šeimininkai Rusijos futbolininkai. Jie finale 4:2 privertė pasiduoti Ukrainos komandą. Kaimyninės Latvijos ir Estijos komandos užėmė atitinkamai 10 ir 11 vietas. Lietuvos U-21 rinktinei šis turnyras buvo vienas iš pasiruošimo etapų prieš Europos U-21 čempionato atrankos turnyrą. Šių varžybų burtus numatoma ištraukti sausio 31-ąją.

Baltarusija U-21 - Lietuva U-21 2:0 (1:0)
Įvarčiai: 8 min. Siarhei Novik, 64 min. Artem Bikov (Baltarusija)
Įspėti: 30 min. Artem Bikov, 64 min. Stanislav Sazanovič (Baltarusija), 58 min. Vilmantas Bagdanavičius, 64 min. Donatas Kazlauskas (Lietuva)

Lietuva: Lukas Lidakevičius, Markas Beneta, Donatas Nakrošius, Lukas Artimavičius, Vilmantas Bagdanavičius, Arnas Ribokas (71 min. Lukas Sendžikas), Tomas Galdikas, Dovydas Norvilas, Ernestas Veliulis (75 min. Lukas Baranauskas), Karolis Laukžemis (46 min. Rokas Gedminas), Donatas Kazlauskas (69 min. Tomas Birškys). Atsargoje: Ignas Plūkas.

U-21 rinktinė antrajame kėlinyje nusileido Lenkijai

Kontrolinėse rungtynėse Siedlicoje Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinė po nesėkmingo antrojo kėlinio nusileido Lenkijai rezultatu 0:3.
Draugiškas susitikimas vyko spaudžiant gerokam šaltukui, Siedlce miestelyje esančiame 80 km. nuo Lenkijos sostinės Varšuvos.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, nors kelias geras progas pasižymėti turėjo ir Lietuvos komanda. 17 minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo iš krašto įvarčio vos nepelnė Dovydas Norvilas. Jo smūgį blokavo sėkmingai sužaidęs varžovų komandos vartininkas. Po kelių minučių, tikslumo bandant įveikti lenkų vartininką pritrūko Donatui Kazlauskui. 30 minutę po varžovų komandos šiurkščios klaidos gynyboje puikią progą pelnyti įvartį turėjo O. Verbickas.

Deja, rungtynių baigtį nulėmė du lenkų įvarčiai per keturias minutes antrojo kėlinio pradžioje. Dar vieną įvartį šeimininkai pridėjo antrojo kėlinio viduryje. Susitikimo pabaigoje lietuvaičiai turėjo galimybę pelnyti paguodos įvartį, tačiau Arno Riboko smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

"Rungtynių pradžia buvo kiek vangoka, nes reikėjo priprasti prie aplinkos ir kitų sąlygų. Visgi likau patenkintas žaidimu pirmajame kėlinyje. Pagal susikurtas galimybes, mes netgi turėjome pirmauti", - po dvikovos spaudos konferencijoje sakė Lietuvos U-21 rinktinės treneris Mindaugas Neoras.

Pasak trenerio rungtynių baigtį nulėmė greitai praleistas įvartis antrojo kėlinio pradžioje ir futbolininkų nuovargis.

"Antrojo kėlinio pradžioje netikėtai praleidome vaikišką įvartį, kuris mus kaip reikiant išmušė iš vėžių, o varžovams pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis. Rungtynėms einant į pabaigą vaikinus sukaustė ir nuovargis. Bet kokiu atveju, iš šių rungtynių mes gavome didžiulę naudą. Įgijome patirties, kuri mums pravers ateityje", - sakė M. Neoras.

The Miz

2013 Kov 25 14:47

Lenkija U-21 - Lietuva U-21 3:0 (0:0)
Siedlice "ROSSRiT" stadionas, 1600 žiūrovų.
Įvarčiai: 46 ir 52 min. Mariusz Stępiński, 74 min. Bartłomiej Pawłowski.

Lietuva U-21:
Tomas Švedkauskas, Markas Beneta (59 min. Tomas Galdikas, 78 min. Rokas Gedminas), Vilmantas Bagdanavičius, Aurimas Vilkaitis, Rytis Pilotas, Arnas Ribokas, Justas Vilavičius (46 min. Lukas Sendžikas), Tomas Snapkauskas (67 min. Edvinas Girdvainis), Dovydas Norvilas, Donatas Kazlauskas (90 min. Klaudijus Upstas), Ovidijus Verbickas. Atsarginiai: Ignas Plūkas, Arnas Mikaitis.

The Miz

2013 Kov 25 14:48

U-21 rinktinės gynėjas Rytis Pilotas:

"Galutinis rezultatas tikrai neatspindi rungtynių eigos, nes pirmajame kėlinyje ir mes turėjome progų pelnyti įvartį. Tačiau antrajame kėlinyje praleidome du greitus įvarčius ir vėliau žaidimas subyrėjo. Ypač mus paveikė psichologiškai pirmasis įvartis vos pradėjus antrąjį kėlinį. Visgi tokios rungtynės mus užgrūdins ateities kovoms."

The Miz

2013 Kov 25 14:50

U-21 rinktinės saugas Ovidijus Verbickas:

"Jei pirmajame kėlinyje būtume išnaudoję visas progas, galėjome pakovoti ir dėl pergalės. Tiesiog viską sujaukė po pertraukos praleistas nesąmoningas įvartis, po kurio mes palūžome, o varžovai įgijo psichologinį pranašumą. Apskritai žaidėme tikrai neblogai ir aš patenkintas savo komanda. Šios rungtynės gera praktika ir jos įrodė, jog galime kovoti ir prieš pajėgius varžovus."

...

2013 Kov 26 10:42

Lietuvos U-21 rinktinė po pralaimėjimo 0:3 Lenkijoje: „Tai buvo naudinga patirtis“
2013-03-24

Nemanau, kad triuškinama komanda ugdosi nugalėtojų mentalitetą... visai sutraumuos tuos talentus. Bus krūva nevykėlių... :roll: