Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: Dzūkų Tankai

2022 Kov 21 15:58

Kaune – agresyvus „Dzūkų tankų“ įsiveržimas į aikštę

Dainava su savo fanais | dfkdainava.com nuotr. Savaitgalį startavo Lietuvos I-osios lygos pirmenybės, bet jas pritemdė Alytaus „Dainavos“ sirgalių elgesys. „Dzūkų tankai“ nesutvardė savo emocijų Kaune vykusiose rungtynėse prieš „Be1 NFA“. Šiame mače „Dainava“ ilgą laiką pirmavo, bet paskutinę minutę rezultatą išlygino Martynas Džiugas. Būtent tada „Dainavos“ ultros išbėgo į aikštelę ir užsipuolė įvartį pelniusį šeimininkų žaidėją. Agresyviai nusiteikę fanai buvo sugrąžinti į savo vietas tik po to, kai juos raminti pradėjo apsaugos darbuotojai, kurių pradinė reakcija buvo gan vangi. Nuraminti savo sirgalius ėmėsi ir „Dainavos“ žaidėjai. „Oi, oi, čia „dzūkų tankai“ ir „B tribūna“ pradeda siautėti. Manau, kad reikės ir policijos įsikišimo. Tokie dalykai futbolo nepuošia“, – sakė rungtynes komentavęs futbolo komentatorius Lukas Gintautas. Kuomet į aikštę įsiveržę fanai ėjo atgal link tribūnos, juos pasitiko kitų žiūrovų skanduotė „Gėda, gėda“. Rungtynės galiausiai ir baigėsi lygiu rezultatu 1:1.

čia tai tikras filadelfijaus lygio rašinėlis, jei jau kai kas sako kad lietuviškas futbolas šūdas , tai žurnalistą parašiusį šį šūdstraipsnį apibūdint, išvis nėra žodžių

kompaktas
Pranešimai: 382
Užsiregistravo: 2018 Rgp 20 09:23
Palaikoma komanda:

2022 Kov 21 16:17

didesnis shudas tai nesugebet atsilaikyt zaideju "provokacijom" ir eit aiskintis i aikste :lol: :lol:

patriotas

2022 Kov 21 16:25

visiškai nepateisinamas poelgis iš DT pusės, bet rašyt tokias nesąmones visos Lietuvos mastu , tai irgi žemas lygis , sutikus, tokį atsiprašant autorių , tikrai norėtųsi užvažiuot per ausį

patriotas

2022 Kov 21 16:32

beje jei po Sūduvos įvarčio , koks Živanovičius pirštukus PIV imtų rodyti, nemanau kad jie kaip avinėliai sėdėtų

2022 Kov 21 17:11

Tai ne kartą tokie atvejai yra buvę, kiek prisimenu blogiausiu atveju plastikiniai bokalai skraidė, bet pataikę lyg ir nebuvo...

kompaktas

2022 Kov 21 17:23

Arba trakai kokie megsta atbegt ivarcio svest prie P4. bet del to niekas nebega aiskintis i aikste, nors ir noretusi uzvaziuot tokiem :lol:

2022 Kov 22 12:00

Šiais metais aš pats iš teisėjo gavau prašymą nešdintis iš aikštės. Rungtynių metu nulėkiau pasifilmuoti šio bei to. Techniškai buvau šalia galinės linijos.... per dvi pėdas, gal per pusę pėdos, bet ne in big green. Po šitų puskiaušių pacukų šou, bijau, kad teisėjai ims griežčiau žiūrėti į visus, kurie potencialiai gali sukelti kažkokius neramumus. :roll:

cikonio
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2020 Vas 23 13:28

2022 Kov 22 18:25

Net įdomu pasidarė - o kuo čia tas straipsnelis blogas?

patriotas

2022 Kov 22 22:00

buvo iš lempos parašę , kad DT po įvarčio , nubėgo mušti įvartį pelniusį žaidėją, beje po kiek laiko sugebėjo pasitaisyti , kad visgi vartininką :D

patriotas

2022 Kov 22 22:22

o štai čia originalas, kurį matyt sportas.lt nukopino , o po kiek laiko pataisė

2022 Kov 22 22:46

Vartininkams dabar turėtų dalinti automatinius ginklus, kad galėtų gintis nuo tankistų. Dzūkų sepratistų išpuolis Kaune, va čia tai būtų naujiena. O kad kažkas sumaišė stadione nebuvęs, tai čia įprastas dalykas. Kai pats matai ir kažką kužkur kažkaip nugirsti.... yra skirtumas. :roll:

2022 Kov 23 08:55

Automatas nepadės, čia reikia prieštankinių - Javelinų ir granatsvaidžių.

2022 Kov 24 12:16

Užtenka pastatyti kelis policijos ekipažus, prie vienų vartų, prie kitų, dar centriuke. Geriausia su šunimis (o ne su riedžiais, ar kaip ten jie vadinasi) ir tada visi gaideliai bijos lįsti kur nepriklauso. :roll:

Per kelis pusdurnius ir nevyklėius, paskui į visus besilankančius futbole žiūri lyg į sumautus banditus. :evil:

Jau geriau, kad po sezono Dzūkijos kontora būtų bankrutavusi..... :roll:

jetz
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2022 Rgs 19 14:09

2022 Rgs 19 14:12

2020-09-17. Plungė
Išvykoje dainaviečius palaikė 16 žmonių. Nepaisant nedidelio žmonių skaičiaus, išvyka didžiąją dalį laiko buvo visai smagi, deja, viskas greitai pasisuko netikėta linkme.
Praleidus antrąjį įvartį, kaip jau I lygoje tampa įprasta, pyktį dėl rezultato greitai pakeitė neapykanta rungtynių šeimininkams. Plungės „Babrungas“ įsirašė į sąrašą komandų, stipriai kompleksuojančių dėl savų sirgalių neturėjimo. Na, bet nieko nuostabaus, kai į stadioną susirenka 50 vietinių žiūrovų.
Kelionė namo turėjo būti ganėtinai sunki, bet ją praskaidrino „Dainavos“ pergalė trečiajame kėlinyje.
Dabar turėsime trumpą pertrauką, o kovas Pirmoje lygoje pratęsime rugsėjo 30 dieną Alytuje. Niekas dar nėra prarasta.
PIRMYN UŽ DAINAVĄ!

Debiliukams vėl nervai neatlaikė? reikėtų jų psichinę būklę patikrinti, kokį kažin jie trečią kėlinį laimėjo? :D