Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Edgaras Dubickas

2022 Vas 02 19:07

Italijos trečioje lygoje buvo galima išvysti lietuvį

Antradienį Italijos „Serie C“ lygoje žaidė puolėjas Edgaras Dubickas. Lietuvis žaidė startinėje „Piacenza“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai rezultatu 1:0 įveikti Veronos „Virtus“ klubą.

E.Dubickas šiose rungtynėse žaidė 66 minutes ir jam būnant aikštėje komanda pelnė vienintelį įvartį. Nors pats lietuvis nepasižymėjo, bet kelis šansus priekyje jis turėjo.

Po šios pergalės „Piacenza“ klubas su 29 taškais pakilo į devintą lygos vietą.

Respublik

2022 Vas 05 18:28

Dubickas įmušė įvartį Italijoje

Italijos „Serie C“ lygoje šeštadienį Edgaras Dubickas pelnė įvartį ir padėjo savo atstovaujamai „Piacenza“ ekipai išvykoje 1:0 nugalėti „Legnago Salus“ klubą.

E.Dubickas šiose rungtynėse žaidė 84 minutes, o vienintelį rungtynių įvartį jis įmušė 74 minutę, kuomet realizavo paskirtą baudinį.

Po šios pergalės „Piacenza“ su 32 taškais pakilo į devintą lygos vietą.

Italijos „Serie B“ lygoje vartininkas Titas Krapikas liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Ternana“ klubas 2:0 nugalėjo „Reggina“ žaidėjus.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

2022 Kov 17 13:40

Piacenza vakar išvykoje nugalėjo Renate 3-0. Paskutinį įvartį pelnė Dubickas.
iki reguliaraus sezono pabaigos liko 6 rungtynės ir panašu, kad Piacenza turės galimybę pratęsti kovą dėl patekimo į Seriją B.

Dubicko sąskaitoje 8 įvarčiai, komandoje dar vienas žaidėjas yra pelnęs taip pat 8 įvarčius. Palinkėčiau pasiekti dviženklį įvarčių skaičių ir gerai užbaigti sezoną.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2022 Kov 17 14:27

Nu ten tas pakovojimas tai toks su lb maūais šansais iš 28 komandų 1 patenka...

Tobex

2022 Kov 17 14:33

jo, bet kitu atveju, tai 1 iš 20 gauna automatinį pakilimą.

Scorers: 7 'Dubickas, 14' Nava; 84 'Coconut; 85 'Noble

Piacenza thus ends the regular season in ninth place in the standings with 50 points in the standings. The red and white will return to the field on Sunday 1 May for the first round of the playoffs in which the team of Mr. Scazzola will challenge Juventus Under 23 away to Alessandria.

Tobex

2022 Geg 01 20:28

sužaidė lygiosiomis su Juventus 2, bet kadangi Juvė buvo aukštesnėje pocizijoje sezone, tai jie ir keliauja į kitą etapą. Dubickui sezonas baigtas, nebent dar į rinktinę iškviese.
Sezone pelnyti 10 įvarčių.

Respublik

2022 Geg 01 21:50

Dubickui sezonas baigtas, nebent dar į rinktinę iškviese. Sezone pelnyti 10 įvarčių.
Manai padarė pakankamai, kad gautų šansą užsikabinti atgal į Serie B?

Tobex

2022 Geg 01 21:54

manau, kad ne.
bet gal padarė pakankamai, kad nenuviltų Piacenzos. Ilgalaikis kontraktas, todėl svarbu nebūti nustumtam į paraštes po pirmo sezono.
Jei ir kitą sezoną muš dviženklį skaičių įvarčių, tai gal tiek žaidėjas, tiek klubas bus suinteresuotas kad išvyktų B

Tobex

2022 Bir 10 13:30

Lecce, the Lithuanian Dubickas can return

Lecce is looking for reinforcements on the market for Serie A. According to the Gazzetta dello Sport , Lithuanian striker Edgaras Dubickas (born in 1998) can return from Piacenza.

Tobex

2022 Bir 16 13:30

Blogerio ar panašaus lygio pasvarstymai kas galėtų papildyti SPAL, kuris pernai sunkiai išliko Serijoje B.

Respublik

2022 Bir 16 14:16

Čia tiesiog laisvi žaidėjai - tokių visur būna, Anglijoje pavyzdžiui kiek postų prikurta su Kalinausko pavarde, nes laisvas ir debiutavęs...

Tobex

2022 Bir 16 15:14

Dubickas nėra laisvas, jo kontraktas dar du metus galioja
ir ne čia nėra tiesiog listas, kaip Kalinausko atveju. čia daugiau toks atvejis kaip kad krepšinis.net rašo straipsnius "5 krepšininkai kurie gali dominti Kauno Žalgirį". toks papilstymas iš tuščio į kiaurą, rementis kažkokiais argumentais.

Respublik

2022 Lie 21 10:45

Draugiškose rungtynėse - E.Dubicko rezultatyvus perdavimas

Trečiadienį pirmas tarpsezonio draugiškas rungtynes sužaidė puolėjo Edgaro Dubicko atstovaujamas „Piacenza“ klubas.

Italijos „Serie C“ lygoje žaidžianti ekipa iškart susirėmė su „Serie A“ lygos naujokais „Monza“ klubu ir jam pralaimėjo rezultatu 1:4.

E.Dubickas žaidė startinėje šių draugiškų rungtynių sudėtyje, bet po pertraukos buvo pakeistas. Per pirmą kėlinį „Piacenza“ praleido du įvarčius, bet ir įmušė vieną. Būtent prie savo vienintelio komandos įvarčio E.Dubickas prisidėjo rezultatyviu perdavimu.