Edgaras Žarskis kažkaip prasimušo į Azerbaidžiano aukščiausią lygą. Prisijungė prie lygos debiutantų komandos.

In preparation for the debut season in Topaz Premier League, Sabail made another transfer. Bayil club will join the Lithuanian team Edvardas Žarskis.

Azerbaidžane rungtyniavęs E.Žarskis tapo laisvuoju agentu
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/402496 ... oju-agentu" onclick="window.open(this.href);return false;

Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/402855 ... -lenkijoje" onclick="window.open(this.href);return false;

2018 Rgp 20 14:31

vakar sedėjo ant suolo tarp kitų FK Gorodeya atsarginių žaidėjų.

2018 Rgs 18 18:04

Vakar rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet komanda jau po pirmo kėlinio pralaiminėjo 0-2 ir antrame kėlinyje jau nebežaidė.

2018 Gru 08 11:42

Kitam sezonui Žarskis lieka Baltarusijoje

"Городея" продлила контракт с Эдгаром Жарскисом
3 декабря 2018

"Городея" продлила контракт с центральным полузащитником Эдгаром Жарскисом.

За бело-зелёных Эдгар начал выступать со второго круга чемпионата-2018, провёл три матча (225 минут). Новое трудовое соглашение с литовским легионером продлится до конца чемпионата-2019.

2018 Gru 08 14:26

Kas įdomiausia niekas nieko iš šio žaidėjo jau nebesitikėjo, buvo netgi vienas iš tokių pamirštų talentų Lietuvoje, bet taip staigiai tik op iš niekur išlindo ir žaidžia užsienyje, kaip gynėjas dar jaunas yra žiūrėk jei dar išeis patobulėti gal ir į kokį Žalgirį grįš ar į Sūduvą atvarys

2019 Bir 25 11:36

Penktadienį Baltarusijos čempionate Edgaras Žarskis žaidė visas 90 minučių ir įmušė savo pirmąjį įvartį. „Gorodeja“ klubui atstovaujantis lietuvis pasižymėjo 64 mačo minutę po kampinio ir pelnė trečiąjį savo komandos įvartį bei padėjo jai 3:1 nugalėti Gardino „Neman“ klubą. Tai buvo penktosios lietuvio rungtynės šiame sezone, o po šios pergalės „Gorodeja“ ekipa su 16 taškų pakilo į aštuntą vietą.

2019 Rgp 19 08:08

Baltarusijoje įvartį įmušė Edgaras Žarskis, o jo atstovaujamas „Gorodeja“ klubas namuose 3:1 įveikė Minsko „Dinamo“. Lietuvis žaidė visas rungtynes ir pelnė trečiąjį savo klubo įvartį 56 minutę.

Pranešimai: 8573

2019 Gru 22 14:21

Šeimos pagausėjimo laukiantis E. Žarskis yra atviras pasiūlymams: „Susidomėjimo yra iš Europos ir Azijos“

Prieš tai Azerbaidžane ir Lenkijoje žaidęs lietuvis paskutiniu metu apsistojo „Gorodeja“ komandoje. Šių metų sezone E. Žarskis Baltarusijos aukščiausioje lygoje sužaidė 17 rungtynių ir pelnė 2 įvarčius. „Gorodeja“ klubas siūlo lietuviui likti komandoje, tačiau apie savo ateitį Edgaras galvos tik po Naujųjų metų

„Dabartiniame klube kontraktas yra paruoštas ir iki tam tikros datos savo klubui turiu duoti atsakymą“, – futbolas.lt portalui atskleidė E. Žarskis.

„Ateities planai kol kas nėra aiškūs. Susidomėjimo yra iš Europos ir Azijos, tai po Naujųjų metų vyksiu į tą klubą, kuris parodys didžiausią dėmesį. Gal teks nuvykti kelių dienų peržiūrai, gyvai parodyti savo sugebėjimas, bet šiai dienai esu atviras pasiūlymams“, – pridūrė E. Žarskis.

2020 Bir 12 14:11