2020/2021 Sevan FC (Armėnija) First league - 20 rungtynių, 6 įvarčiai;
2019/2020 BSK Bijelo Brdo (Kroatija) Druga liga - 11 rungtynių;

1998 06 28
Saugas

Re: Edvinas Kloniūnas

E.Kloniūnas kelia sparnus į Kroatiją

„Kauno Žalgirio“ klube savo profesionalo karjerą dar 2015-aisiais metais pradėjęs Edvinas Kloniūnas antradienį atsisveikino su klubu ir pradės legionieriaus karjerą. 21-erių metų saugas kelia sparnus į Kroatiją ir nuo šiol vilkės antroje šalies lygoje rungtyniaujančio BSK klubo iš Bijelo Brdo marškinėlius.

Vilkėdamas žaliai baltą aprangą A lygoje E.Kloniūnas sužaidė daugiau nei 80 rungtynių, per kurias įmušė 7 įvarčius. 3 iš jų kaunietis pelnė šio sezono rungtynėse su Vilniaus „Riteriais“.

Visose Lietuvos jaunimo rinktinėse žaidusį žaidėją kroatai viliojo dar praėjusią vasarą, tačiau tada futbolininkas vis tik liko Kaune.

„Mintys yra dvejopos. Iš vienos pusės, labai sunku palikti šį klubą, nes jame prasidėjo mano profesionalaus sportininko karjera ir čia praleidau penkerius metus. Iš kitos pusės – kaip ir daugelis žaidėjų, visada svajojau išvykti į užsienį ir išbandyti savo jėgas svetur. Turbūt dar pilnai nesuvokiu, kad išvykstu, nes yra labai keista atsisveikinti su komandos draugais. Noriu padėkoti klubui, o manęs laukia įdomūs iššūkiai, dėl kurių džiaugiuosi“, – atsisveikindamas Žalgiris.lt pasakojo vienas iš klubo senbuvių.

Su naujuoju savo klubu E.Kloniūnas kovas antroje Kroatijos lygoje pradės jau rugpjūčio 18 dieną.

2019 Rgp 06 17:54

Velnias žino ar čia reikėjo jam tą temą kurti, ar ne per anksti ? gal geriau vis tik reikėjo prie kitų apie jį rašyti.

2019 Rgp 06 17:58

lyga tokia, kurios statistiką nesunku bus rasti. Be to žaidėjas yra jaunimo rinktinės narys, todėl yra tikimybė, kad tai nepaskutinė jo karjeros stotelė.
"įvairus" tai daugiau tokie prašalaičiai, kur neaiškomis aplinkybėmis atsiduria kur nors ir taip pat išvyksta.

kitas dalykas, kad per transferų langą pas mus labai minimaliai žaidėjų išvyksta kur nors. Šią vasarą išvyko Čyžas, Kloniūnas, Milašius ir Utkus pasirašė profesionalius kontraktus. tai ir viskas.

2019 Rgp 19 15:14

debiutavo naujame klube.
I ture žaidė visą antrą kėlinį, 73min gavo geltoną kortelę.
Bijelo Brdo paralaimėjo 0-2 Rudeš

2019 Rgp 29 11:13

Edvinas Kloniūnas vakar įmušė savo pirmąjį įvartį Kroatijoje. 21-erių metų saugas tai padarė Kroatijos taurės rungtynėse, kuriose jo atstovaujamas Bijelo Brdo NK BSK klubas 3:1 nugalėjo trečioje šalies lygoje žaidžiantį HNK „Primorac Biograd“. Lietuvis šiame taurės mače žaidė visas 90 minučių ir pelnė trečiąjį savo komandos įvartį per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. 81 minutę E. Kloniūnas taip pat gavo geltoną kortelę, o po šios pergalės jo komanda žengė į turnyro šešioliktfinalį.

Pranešimai: 8573

2020 Rgs 17 02:05

Kloniūnas nutraukė sutartį su kroatais. Mačiau tokį gandą, kad išvyko į Armėnijos pirmą lygą (antras divizionas), tiktai nepavyksta patvirtinti.

2020 Rgs 17 02:13

Kur tu tas naujas temas nedvejodamas. Nu jeigu ne akademija ar kokios mėgėjų lygos Skandinavijoje... Kaip nors perkelti į įvairūs temą visiškai nieko netruktų, tuo tarpu sužvejoti ką nors tenai ir iškelti kai jau ir taip 70 puslapių yra ilgas procesas.

2020 Rgs 17 10:21

lyg per laidą įvartis sakė, kad kažkokios problemos su kontraktu yra, todėl negali Lietuvoje pasirašyti. Gal kompensaciją reikėtų KŽ mokėti.
Tai Vencevičius turėjo padėt į Lenkiją pereit.

2020 Rgs 20 21:17

Armėjinos taurėje žaisdė už Sevan FC ir palaimėjo 3-0 prieš Ararat.

Sevan FC žaidžia pirmoje Armenėnijos lygoje (anrta pagal pajėgumą)

2020 Rgs 20 22:36

2020 Lap 23 14:06

E.Kloniūnas reguliariai žaidžia Armėnijoje

Buvęs „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Edvinas Kloniūnas toliau reguliariai žaidžia Armėnijoje. 22-ejų metų saugas, kuris praėjusiame sezone žaidė antroje pagal pajėgumą Kroatijos lygoje, nuo šių metų rugsėjo persikėlė žaisti į antrą pagal pajėgumą Armėnijos divizioną ir atstovauja „Sevan“ klubui.

Vakar E.Kloniūnas žaidė visas 90 minučių ir padėjo savo komandai 4:2 nugalėti Jerevano „Pyunik“ dublerinę komandą.

Po šios pergalės „Sevan“ klubas su 19 taškų pakilo į trečią vietą lygoje, bet nuo pirmaujančios BKMA ekipos atsilieka dar 5 taškais.

E.Kloniūnas už „Sevan“ ekipą šiame sezone sužaidė jau 5 lygos (žaidė po 90 minučių) rungtynes ir įmušė 1 įvartį lapkričio 1-osios dienos rungtynėse. Dar du kartus E.Kloniūnas žaidė Armėnijos taurės rungtynėse.

2020 Gru 09 17:47

Armėnijos Pirmoje lygoje įvartį įmušė Edvinas Kloniūnas. Saugas žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamam „Sevan“ klubui 2:1 nugalėti „Ararat-Armenia 2“ ekipą. Lietuvis įvartį pelnė 39 minutę, o 90 minutę gavo geltoną kortelę.

Italijos „Serie D“ lygoje debiutavo Rokas Krušnauskas, o puolėjo atstovaujamas „Siena“ klubas namuose 0:1 nusileido „Grassina“ klubui. R.Krušnauskas rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę žengė 73 minutę.

Graikijos Super lygoje pergalę iškovojo Vykintas Slivka ir jo atstovaujamas Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas. Lietuvio komanda išvykoje 2:0 nugalėjo Kretos OFI komandą. V.Slivka pergalingose rungtynėse žaidė visas 90 minučių.

Ukrainos „Premier“ lygoje Danielis Romanovskij su Donecko „Olimpik“ klubu 3:1 nugalėjo Lvovo „Rukh“ klubą. D.Romanovskij šias rungtynes pradėjo ant suolo, o į aikštę žengė 83 minutę.

Indijos Super lygoje nesėkmę patyrė Keralos „Blasters“ klubas, kurio sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys. „Blasters“ 1:3 nusileido „Goa“ ekipai ir su 2 taškais užima tik devintą vietą.

Vokietijos antroje lygoje ant suolo liko Markus Palionis, o jo atstovaujamas „Regensburg“ klubas išvykoje 2:0 nugalėjo „Aue“ klubą.

Ispanijos trečioje lygoje tarp atsarginių liko vartininkas Vincentas Šarkauskas, kurio klubas „Guijuelo“ 0:1 nusileido „Unionistas“ klubui.

Ispanijos ketvirtoje lygoje Deimantas Petravičius taip pat liko ant suolo, o be lietuvio „Aguilas“ ekipa 0:2 pralaimėjo „Real Murcia B“ klubui.

2021 Kov 22 00:01

Armėnijos Pirmoje lygoje pergalę iškovojo „Sevan“ klubas, kuriame žaidžia Edvinas Kloniūnas. Lietuvis rungtynėse prieš BKMA žaidė visas 90 minučių, o „Sevan“ laimėjo rezultatu 1:0.

Rumunijos aukščiausioje lygoje Modestas Vorobjovas žaidė visas 90 minučių, tačiau su Arado UTA klubu išvykoje 0:2 nusileido Krajovos „Universitatea Craiova“ klubui.

Antradienį į Izraelio taurės ketvirtfinalį žengė Ernestas Šetkus su Tel Avivo „Hapoel“ ekipa. E.Šetkus praleido vieną įvartį, tačiau su savo komanda 3:1 nugalėjo Netanijos „Maccabi“. E.Šetkus įvartį praleido 75 minutę, o jo komanda įvarčius mušė 48, 82 ir 94 minutėmis.

Italijos „Serie B“ lygoje ant atsarginių suolo liko Marius Adamonis ir nuo suolo stebėjo, kaip jo atstovaujama „Salernitana“ išvykoje žaidė prieš „Cittadella“, o rungtynės pasibaigė be įvarčių.

Kroatijos taurės ketvirtfinalyje susitiko HNK „Gorica“ klubas ir Splito „Hajduk“ ekipa, kurios sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius. Visgi M.Nikoličiaus sugrįžimas į Velika Goricą nebuvo sėkmingas, nes „Hajduk“ pralaimėjo 0:3 ir pasitraukė iš Kroatijos taurės.

Italijos „Serie C“ lygoje savo trečią sezono įvartį įmušė Edgaras Dubickas, o jo įvartis padėjo „Livorno“ ekipai sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Grosseto“ klubu. E.Dubickas žaidė visas rungtynes, o pasižymėti jam pavyko 75 minutę. Po lietuvio įvarčio „Livorno“ pirmavo 2:1, bet varžovams per pridėtą rungtynių laiką pavyko rezultatą išlyginti. E.Dubickui tai buvo trečiasis įvartis per 9 rungtynes ir antrasis iš eilės. Visgi „Livorno“ po šių lygiųjų su 20 taškų lieka paskutinėje, dvidešimtoje vietoje.

2021 Geg 30 22:23