sveikinu tulpinius....garbingai pasipriešinus Europos grandams...daugkas gal inkš dėl raudonos kortos,bet man regis ir bejos...lakstė medinėm kojom....Ekrano trenerių štabas galėtų ir pasilikt vulkanų krašte...manau nieks nepasigestu...

Prie pilno komplekto poros "nuostabių" lietuviško futbolo savaičių betrūksta Žalgirio iškritimo. Nors netikiu, kad taip gali atsitikti, bet būna visko..

Ekranui dar vienas smūgis. Viotoje pastaruosius dvejus sezonus gautų ~500k eurų, šiemet nusimato tik ~100k, bet tikiuosi atsities ir išliks konkurencinga komanda, sugebanti kovoti dėl aukščiausių vietų.

Aš pirmas pasveikinau tulpinius su įspūdingu pasirodymu. :mrgreen: ir dar avansu... :mrgreen:

Laimonas Rimkus
pasisikot, treniruotis mars ir geriancius mest is klubo
Aš siūlau tik geriančius laikyti sudėtyje, o išmesti visus bent kiek sportuojančius. :mrgreen:
AA klubas būtų, pritrauktų daugiau žiūrovų, jeigu pūsles alaus dalintų per rungtynes. :mrgreen:

Tomas Vi
Fk nenugincijami Cempijonai! Po prapistu varzybu tesugebat kritikuot patys po pirmo kelinio duchalke uzgaude sedetumet! Padekokit geriau uz pastangas !
Koks blin, dar čempionas? :twisted: :roll:

FK Ekranas
Antrasis FH įvartis skriejo į tuščius vartus, kadangi į paskutinės vilties FKE etaką jau pasijungė ir T. Kauneckas.
Apgailėtinas grajus.. :mrgreen:

Goda Banytė
Nustokit varyt ant to Ekrano, kai jiems nepasiseka , jeigu esat uz komanda turit su ja ir buti, kai prastai buna.
O kada jiems sekėsi??? :roll: :ugeek:

...

2013 Lie 24 10:38

“Ekranas” neįveikė islandų barjero

Panevėžio “Ekrano” futbolininkams nepavyko ištesėti duoto pažado ir Čempionų lygos atrankoje atsirevanšuoti Islandijos čempionams Hafnarfjorduro FH.

Antradienį vakare dvikova Islandijoje baigėsi šeimininkų pergale 2:1. Pirmąsias rungtynes Panevėžyje 1:0 laimėjo FH, tad jie ir pateko į kitą etapą, kuriame kovos su Austrijos čempionais Vienos “Austria”.

Kaip ir tikėtasi, ekraniečiai rungtynes pradėjo labai aktyviai ir nuolat atakavo. Kėlinio viduryje Lietuvos čempionams pavyko pelnyti įvartį. 26 min. FH baudos aikštelėje pargriovė Egidijų Varną, o 11 m baudinį realizavo Arsenijus Buinickis. Deja, persvara “Ekranas” džiaugėsi neilgai. 38 min. po kampinio rezultatą išlygino Bjornas Sverrissonas.

Antrame kėlinyje “Ekrano” užduotį siekti įvarčio apsunkino vieno žaidėjo netektis – 52 min. už paskutinės vilties pražangą raudona kortelė buvo parodyta Oscarui Reyesui. Nepaisant to, panevėžiečiai toliau spaudė varžovus, o FH lietuvių atakas stabdė grubiai – islandams iš viso buvo parodytos 6 geltonos kortelės. Islandijos čempionai atrėmė “Ekrano” šturmą, o per teisėjo pridėtą laiką patys pelnė pergalingą įvartį – pasižymėjo komandos lyderis Atli Bjornssonas. Teisėjas netrukus paskelbė rungtynių pabaigą.

“Ekrano” sudėtis:
T.Kauneckas, R.Pilotas, E.Girdvainis, O.Reyesas, V.Slavickas, G.Tomkevičius, M.Vučetičius, A.Buinickis (67′ A.Ribokas), U.Umeh, D.Djeničius (16′ I.Kozlovas (60′ V.Kavaliauskas)), E.Varnas.

...

2013 Lie 24 10:46

FKE pralaimėjo Islandijoje ir pasitraukė iš Čempionų lygos

Panevėžio "Ekranas" po atkaklios kovos išvykoje buvo priverstas pripažinti FH ekipos pranašumą. 26-ąją minutę išsiveržusiems į priekį ekraniečiams persvaros išlaikyti nepavyko ir pergalę rezultatu 2:1 šventė šeimininkai. Pralaimėjimas išvykoje lėmė tai, kad FK "Ekranas" priverstas pasitraukti iš tolimesnės kovos UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Rungtynes kur kas aktyviau pradėjo panevėžiečiai, kurie nedelsiant puolė ieškoti kelių FH vartų link. Kad islandai nebuvo linkę ekraniečiams leisti kurti progų rodo ir pražangų skaičius bei parodytos geltonos kortelės. Per dešimties minučių atkarpą įspėjančia kortele buvo nubausti du islandai ir kartą ne pagal taisykles sužaidęs FKE kapitonas Giedrius Tomkevičius. Deja, bet ekraniečiams rungtynės prasidėjo nemalonumais, kai jau 16-ą minutę teko atlikti priverstinį keitimą. Traumą patyrusį legionierių iš Serbijos Dejan Djenič pakeitė latvis Igors Kozlovs.
Tačiau jau 26-ą minutę rankas į viršų kėlė ekraniečiai, kai varžovams baudos aikštelėje nugriovus Egidijų Varną buvo skirtas 11-os metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavo Arsenij Buinickij.
Po praleisto įvarčio islandai kelias minutes atrodė sutrikę, tačiau netrukus jau šeimininkai vieną po kitos rezgė pavojingas atakas ir tik vartininko T.Kaunecko sėkmingas žaidimas leido apsiginti nuo FH išpuolių.
Tačiau, situacija aukštyn kojomis apsivertė 38-ą minutę, kai subyrėjus FKE gynybai islandai uždirbo kampinį, kuriuo pasinaudoję islandai išlygino rezultatą - 1:1.
Antrasis kėlinys prasidėjo itin nervingai, o 52-ą minutę iš aikštės buvo išvarytas ekranietis O.Reyes. Futbolininkas paskutinės vilties pražanga sustabdė į priekį pabėgti bandžiusį islandų ekipos žaidėją. Dešimtyje likusiems panevėžiečiams žaisti buvo nelengva, o FKE bandymus kurti atakas šeimininkai dažnai nutraukdavo grubiomis pražangomis, o iš viso FH žaidėjams buvo parodytos 6 geltonos kortelės.
Mačui artėjant pabaigos link ekraniečiai į puolimą metė Vitalijų Kavaliauską, kuriam pavyko rungtynių pabaigoje susikurti puikią progą, tačiau jo smūgį iš kelių metrų atrėmė varžovų vartininkas.
Tiksint paskutinėms pridėto laiko sekundėms į paskutinės vilties FKE ataką pasijungė ir vartininkas T.Kauneckas, tačiau varžovams perėmus kamuolį islandai dar spėjo jį pasiųsti į vartus ir pelnyti antrąjį įvartį. Iš karto po to mačo arbitras paskelbė apie rungtynių pabaigą, kurias rezultatu 2:1 laimėjo FH komanda.
Bendru dviejų rungtynių rezultatu 3:1 pralaimėję panevėžiečiai pasitraukė iš tolimesnės kovos UEFA Čempionų lygos atrankoje.

...

2013 Lie 24 10:47

Baigiasi rungtynės

90+2'- Į paskutinę FKE ataką pasijungia ir FKE vartininkas T. Kauneckas, o apsigynę islandai į tuščius vartus muša antrą įvartį ir mačo pabaigoje išsiveržia 2:1. Pasižymi Björnsson

90+2'- Dar kartą fantastiškai smūgiuoja V. Kavaliauskas, bet FH vartininkas ir vėl savo vietoje

90'- Varžovai griauna E. Girdvainį

88'- Nuošalėje atsiduria E. Varnas

88'- Gudnason palieka aikštę. Joje pasirodo I. Óskarsson

87'- Kampinis prie FH vartų

87'- Pavojingai į FH vartus smūgiuoja V. Kavaliauskas, tačiau FH vartininkas į smūgį reaguoja ir kamuolį sugauna

86'- Ekraniečiai šauna virš FH vartų

84'- Sverrisson griauna V. Kavaliauską. Jam rodoma geltona kortelė

81'- V. Slavicko baudos smūgis skrieja greta FH vartų

80'- Islandas Tillen neleistinai stabdo R. Pilotą ir užsidirba geltoną kortelę

76'- FKE kelia kampinį

76'- Geltona kortelė rodoma FH žaidėjui Palsson

75'- Nuošalė fiksuojama Björnsson

73'- Varžovai blokuoja FKE smūgį

72'- Nuošalėje atsiduria G. Tomkevičius

70'- Pavojingą smūgį atlieka U. Umeh, bet kamuolys skrieja šalia vartų

69'- Kampinis prie FKE vartų

68'- FH žaidžia plačiai, o FKE nepavyksta perimti kamuolių

67'- A. Buinickij palieka aikštę. Jį keičia A. Ribokas

62'- Geltona kortelė rodoma R. Pilotui

61'- Islandai atlieka pavojingą baudos smūgį, tačiau kamuolys skrieja virš FKE vartų

60'- Keičiamas I. Kozlovs. Į aikštę vietoje jo metamas V. Kavaliauskas

58'- T. Kauneckas atremia dar vieną pavojingą šeimininkų bandymą

54'- Baudos smūgis į FKE vartus netikslus. Ekraniečiai rungtynes tęsia dešimtyje

52'- Už paskutinės vilties pražangą stabdant bandantį pabėgti islandą raudona kortele baudžiamas O. Reyes

51'- Thorisson griauna M. Vučetič. Islandui rodoma geltona kortelė

46'- Vidarsson palieka aikštę. Pasirodo Björnsson

Prasideda antrasis kėlinys

Pertrauka

45'- Kampinis prie FH vartų

45'- Pridedama viena minutė

45'- B. Gudmundsson palieka aikštę. Jį keičia Bjarnason

43'- I. Kozlovs pražanga stabdo G. Thorisson

42'- Islandams fiksuojama nuošalė

40'- Kampinis prie FKE vartų

39'- Nuošalė fiksuojama A. Buinickij

38'- Po kampinio ir sumaišties FKE baudos aikštelėje krenta įvartis. Rezultatą lygina B. Sverisson. 1:1

38'- FH uždirba kampinį

32'- Ekraniečių bandymą atremia FH vartininkas

32'- FH smūgį blokuoja O. Reyes

31'- Kampinis prie FKE vartų

30'- Islandai po praleisto įvarčio sujudo, tačiau jų bandymus neutralizuoja puikiai žaidžiantis T. Kauneckas

29'- Po FH smūgio kamuolį gaudo T. Kauneckas

26'- Varžovai baudos aikštelėje griauna E. Varną. Skiriamas 11 metrų baudinys, kurį realizuoja A. Buinickij! FKE priekyje 1:0!

26'- P. Vidarsson rodoma geltona kortelė

23'- Kampinis prie FH vartų

20'- O. Snorrason baudžiamas geltona kortele

16'- FKE atlieka ankstyvą keitimą. I. Kozlovs keičia D. Djenič

15'- G. Tomkevičiui rodoma geltona kortelė

13'- Pavojingai į FKE vartus smūgiuoja A. Gudnason

8'- E. Palsson smūgiuoja greta FKE vartų

5'- Kampinis prie FH vartų

5'- V. Slavickas smūgiuoja į vartus, bet FH vartininkas vietoje

2'- E. Varnas atsiduria nuošalėje

Prasideda rungtynės

FH šį vakarą į aikštę meta šiuos žaidėjus: R.Oskarsson, S. Tillen, P. Vidarsson, K. Emilsson, G. Thorisson, E. Palsson, B. Sverisson, O. Snorrason, B. Gudmundsson, A. Gudnason, J. Jonsson

FK "Ekrano" startinė sudėtis svarbiausiame sezono mače: T.Kauneckas, R.Pilotas, E.Girdvainis, O.Reyes, V.Slavickas, G.Tomkevičius, M.Vučetič, A.Buinickij, U.Umeh, D.Djenič, E.Varnas

Sveiki, "Ekrano" gerbėjai. Jau mažiau nei už valandos mėlynai raudoni Islandijoje sieks pergalės prieš FH ekipą. Panevėžiečiams norint patekti į kitą UEFA Čempionų lygos atrankos etapą šiandien reikia įmušti du įvarčius.

2013 Lie 24 10:54

V.Dambrauskas: "Visi tikėjosi, kad iškopsime į kitą etapą"

Panevėžio "Ekranui" nepavyko palaužti Islandijos FH komandos ir peržengti antrojo etapo slenksčio, už kurio ekraniečių jau būtų laukusi Austrijos čempionų ekipa. Po patirto pralaimėjimo rezultatu 1:2, mėlynai raudoni iš kovų UEFA Čempionų lygos atrankoje pasitraukė.

"Ekrano" ekipos strategas Valdas Dambrauskas po pralaimėto mačo tvirtino, kad žvelgiant į abejas rungtynes panevėžiečiai nusipelnė daugiau, tačiau treneris pripažino, jog toks yra futbolas.
"Žinoma, jei būtume pasiekę kitokį rezultatą pirmose rungtynėse, kitaip būtume žaidę ir čia. Dabar atvykome žinodami, kad mums reikia ne tik laimėti, bet tą padaryti ir atitinkamu rezultatu. Manau, kad šiandien pirmosios 25-30 minučių klostėsi pagal mūsų planą" - mintimis dalijosi FKE strategas.
"Kai rezultatas buvo 1:1 ir iki rungtynių pabaigos liko apie 20 minučių, manau, kad daugiau šansų turėjome mes, nes islandai labiau atsitraukė į gynybą. Visi žinojo, kad mums mirtinai reikia antrojoįvarčio. Manau, kad tiek mes, tiek visa Lietuva tikėjosi, kad mes iškopsime į kitą etapą. Bet to padaryti šiemet jau nebepavyks" - kalbėjo V. Dambrauskas.
"Mes žinojome, kad FH yra gera komanda, žaidžianti stiprioje lygoje ir turinti pajėgius atakuojančius žaidėjus. Manau, kad numeris 11 yra labai geras žaidėjas, šiandien sužaidęs puikiai, taip pat 13-asis numeris - daug žadantis jaunas futbolininkas. Telieka pasveikinti varžovų komandą ir palinkėti sėkmės kitame etape" - spaudos konferencijoje pasakojo FKE treneris.

...

2013 Lie 24 10:57

tiems, visiems, kurie tikėjo, reikėtų dėvėti tulpinių drabužėlius, tačiau būti ne techninėje zonoje, o tarp sirgalių.. gal kartu su PA, o ne žaisti už FKE ar vadovauti klubui. :roll:

Vien tik viltimi šarvuoti, mes tikimės pergalių futbolo aikštėje??? :roll:

Na, ir naivumas.. :mrgreen:

...

2013 Lie 24 11:00

FH - FKE: foto akimirkos

FK "Ekranas" Islandijoje nesugebėjo įveikti Islandijos čempionų. Panevėžiečiai aikštės šeimininkams nusileido rezultatu 1:2 ir pasitraukė iš tolimesnių futbolo batalijų UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Kviečiame užsukti į fotogaleriją ir iš arčiau pažvelgti į nervingas ir permaningas rungtynes.

The Miz

2013 Lie 24 16:42

Džiugi žinia iš Islandijos - UEFA Čempionų lygos atrankoje Panevėžio "Ekranas" 26 min. pirmauja prieš FH po Arsenijaus Buinickio įmušto 11 metrų baudinio. Galbūt pavyks revanšas?