Pranešimai: 8575

Re: Ernestas Juškevičius

2022 Rgs 12 11:19

Ispanijos trečioje lygoje Ernestas Juškevičius žaidė startinėje „Linares Deportivo“ klubo sudėtyje, tačiau patyrė traumą ir 59 minutę buvo pakeistas. Visgi, jo atstovaujamas „Linares“ klubas namuose 2:1 nugalėjo San Sebastiano „Reyes“ klubą.

2022 Spa 17 14:03

Ispanijos trečioje šalies lygoje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Linares“ klubas išvykoje 1:2 nusileido La Korunjos „Deportivo“ ekipai.

2023 Sau 20 06:08

Naujų metų seniena, bet keista, kad nebuvo minėta.

„Sevilla“ į E.Juškevičiaus vartus mušė penkis įvarčius

Iš Ispanijos taurės („Copa del Rey“) turnyro šešioliktfinalio etape pasitraukė Ernestas Juškevičius ir vartininko atstovaujamas „Linares“ klubas.

Trečioje Ispanijos lygoje žaidžiantis „Linares“ klubas šešioliktfinalyje susirėmė su galinguoju „Sevilla“ klubu ir jam pralaimėjo net 0:5.

„Sevilla“ taip užtikrintai laimėjo net ir negalėdami klausyti savo trenerio Jorge Sampaoli, kuris jau 18 minutę gavo raudoną kortelę.

Du įvarčius „Sevilla“ pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje, o kitus tris įvarčius įmušė per antrąjį kėlinį.

E.Juškevičiui šiose rungtynėse nepavyko atremti nei vieno varžovų smūgio, kadangi visi penki „Sevilla“ smūgiai į vartų plotą buvo tikslūs.

2023 Sau 20 10:36

- Highlightuose matosi, kad vieną tikrai pavyko atremti.

2023 Spa 29 16:27

Trečioje Ispanijos lygoje „Linares“ klubo vartus gynė vartininkas Ernestas Juškevičius, bet lietuvis praleido įvartį, o jo ekipa svečiuose 0:1 pralaimėjo „Murcia“ klubui.