slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 14:13

austrai jau visu lėktuvus į vilnių užbukino, na tikėkimės kad vilniuje ir lošim :)
fanai čia?

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 14:21

austrai jau visu lėktuvus į vilnių užbukino, na tikėkimės kad vilniuje ir lošim :)
fanai čia?
taip, kažkaip jų forume skaitau, kiek ten mano vokiečių žinios neša, tai kai kurie biški juokingai bijo per lenkiją su autu važiuot mol juos ten kas užpuls :) o lėktuvų kaip suprantu bilietai į pabaigą, nebent dar reisą papildomą darys.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 14:26

taip, kažkaip jų forume skaitau, kiek ten mano vokiečių žinios neša, tai kai kurie biški juokingai bijo per lenkiją su autu važiuot mol juos ten kas užpuls :) .
gal apie Rapido ultrų kelionę į Marijampolę skaitė, kaip juos ten lenkų ultros pakeliui puolė.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 14:32

taip, kažkaip jų forume skaitau, kiek ten mano vokiečių žinios neša, tai kai kurie biški juokingai bijo per lenkiją su autu važiuot mol juos ten kas užpuls :) .
gal apie Rapido ultrų kelionę į Marijampolę skaitė, kaip juos ten Lenkų ultros pakeliui puolė.
tai rapidas, biški ne jie, čia jau mus daugiau šansų kad užpultų bet 99 proc., kad pizdiožas., čia gal suvalkai su sūduva zgoda turi :)

...

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 14:47

kai kurie biški juokingai bijo per lenkiją su autu važiuot mol juos ten kas užpuls :) o lėktuvų kaip suprantu bilietai į pabaigą
Tu, kary, gal žinių nežiūri??? Tie lenkai, gi vandalų palikuonys. Netiki? Tai pagūglink, iš kur vandalai kilo, atsakymas bus tas pats- dabartinė Lenkija.
Jeigu po pralaimėjimo čekams, lenkų fanai vieni kitus daužė, tai patikėk- Europa visko mačiusi, bet tokių veikėjų reikia paieškoti.
Ir bijo žmonės. Aš juos suprantu. :roll:

LT irgi nesaugu. Vokiečių porelė su dviračiais važiavo, tai prie Marijampolės juos užpuolė lietuvaičiai ir išprievartavo. Keista, nes ten mergina ir vaikinas buvo. Bet girtiems čiabuviams dzin. :twisted:

Nėra ko čia važiuoti kultūringiems žmonėms. Pas mus tik apsirūkę olandai ir girti škotai jaučiasi saugūs. net užpakalius viešai rodo ir šlapinasi ant prezidentūros. :shock:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 15:20

kai kurie biški juokingai bijo per lenkiją su autu važiuot mol juos ten kas užpuls :) o lėktuvų kaip suprantu bilietai į pabaigą
Tu, kary, gal žinių nežiūri??? Tie lenkai, gi vandalų palikuonys. Netiki? Tai pagūglink, iš kur vandalai kilo, atsakymas bus tas pats- dabartinė Lenkija.
Jeigu po pralaimėjimo čekams, lenkų fanai vieni kitus daužė, tai patikėk- Europa visko mačiusi, bet tokių veikėjų reikia paieškoti.
Ir bijo žmonės. Aš juos suprantu. :roll:

LT irgi nesaugu. Vokiečių porelė su dviračiais važiavo, tai prie Marijampolės juos užpuolė lietuvaičiai ir išprievartavo. Keista, nes ten mergina ir vaikinas buvo. Bet girtiems čiabuviams dzin. :twisted:

Nėra ko čia važiuoti kultūringiems žmonėms. Pas mus tik apsirūkę olandai ir girti škotai jaučiasi saugūs. net užpakalius viešai rodo ir šlapinasi ant prezidentūros. :shock:
gal tu svaik mažiau...

...

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 15:32

gal tu svaik mažiau...
Nesvaigstu, aš ne tik sporto žinių klausausi. dar kriminalais pasidomiu.
Jeigu tu savo kaime jautiesi saugus, tai nereiškia, kad steriliai mąstantys austrai gerai jausis tame jūsų čig... romų tabore. Atskris į Kirtimus, nuvažiuos su TAXI iki LFF stadiono ir nekiš nosies iš hotelio kambario.

Važiuoti su autobusu per Lenkiją lietuvaičiams yra normalus dalykas, o austrams, tai pats tikriausias iššūkis. :lol:
Negalvok, kad jie tokie drąsūs zuikiai kaip tu. 8-)

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 16:31

gal tu svaik mažiau...
Nesvaigstu, aš ne tik sporto žinių klausausi. dar kriminalais pasidomiu.
Jeigu tu savo kaime jautiesi saugus, tai nereiškia, kad steriliai mąstantys austrai gerai jausis tame jūsų čig... romų tabore. Atskris į Kirtimus, nuvažiuos su TAXI iki LFF stadiono ir nekiš nosies iš hotelio kambario.

Važiuoti su autobusu per Lenkiją lietuvaičiams yra normalus dalykas, o austrams, tai pats tikriausias iššūkis. :lol:
Negalvok, kad jie tokie drąsūs zuikiai kaip tu. 8-)
pasigydyk tabore tu.

...

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 16:50

pasigydyk tabore tu.
Kur turėčiau gydytis??? Austrijoje??? O gal pas tave??? Atsirado mat daktarėlis. 8-)
Kaip tavo FC Taboras??? Vis dar SFL vidutiniokai, ar jau pakritote??? :lol:

ledinukas
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2010 Vas 17 15:51
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 26 21:55

tu lece rasai apie dalykus, kuriu neismanai ir tau atrodo, kad baisiai protingas esi :DD o is tikro tai smagu paskaityti kaip kartais zmones nesigaudo... :))

...

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 27 10:49

tu lece rasai apie dalykus, kuriu neismanai ir tau atrodo, kad baisiai protingas esi :DD o is tikro tai smagu paskaityti kaip kartais zmones nesigaudo... :))
Ačiū. ;) Kurių dalykų aš neišmanau? :lol:
Jooo, man atrodo, kad visi protingi, o aš vos vos protingesnis. Man kaifas apsimesti, kad kažko nežinau, taip su ciocėmis lengva susipažinti, o tokie čig... romų baronai kaip mūsų kūtvela viską už gryną pinigą paima. Aš žinau tik tiek, kiek man reikia. Nei daugiau, nei mažiau. Juk nereikia žinoti per daug. Kam save verginti? Norėjau parašyti varginti. :lol:
Aš ne čig.. romų barono vergas, kad jam tarnaučiau ir pataikaučiau. Mane domina tik statistika ir ciocės.
Tai kurioje vietoje nesigaudau? :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 27 10:52

tu lece rasai apie dalykus, kuriu neismanai ir tau atrodo, kad baisiai protingas esi :DD o is tikro tai smagu paskaityti kaip kartais zmones nesigaudo... :))
nekreipk tu į tą asilšunį dėmesio, nes čia be fleimo nieko neprisdiskutuosi., nebent laiko per daug laisvo kindziulio shizas skaitinėt turi :)

...

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 27 11:15

tu lece rasai apie dalykus, kuriu neismanai ir tau atrodo, kad baisiai protingas esi :DD o is tikro tai smagu paskaityti kaip kartais zmones nesigaudo... :))
nekreipk tu į tą asilšunį dėmesio, nes čia be fleimo nieko neprisdiskutuosi., nebent laiko per daug laisvo kindziulio shizas skaitinėt turi :)
Tau narkotą stumdyti e-mailu negėda ir skiesti, kad kiti nieko neišmano???

Mano rekordas 2 lovonai per 90 minučių, o kuo tu gali pasigirti??? kad žolytę stumdai???

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 27 11:56

tu lece rasai apie dalykus, kuriu neismanai ir tau atrodo, kad baisiai protingas esi :DD o is tikro tai smagu paskaityti kaip kartais zmones nesigaudo... :))
nekreipk tu į tą asilšunį dėmesio, nes čia be fleimo nieko neprisdiskutuosi., nebent laiko per daug laisvo kindziulio shizas skaitinėt turi :)
Mano rekordas 2 lovonai per 90 minučių, o kuo tu gali pasigirti???
Counter Strike zaidei?

...

Re: Europos taurės 2012

2012 Bir 27 12:20

Counter Strike zaidei?
CS nežaidžiu. :roll: Per Jonines šernus pyškinom. 8-)
Ir dūsavom, kad TAURO nėra šį sezoną Europoje. Iš kitų nieko nesitikiu. per daug skysti tie klubai, kad patektų toliau. Tik ŽALGIRIU kažkiek tikiu.

Grįžti į