Bombardier
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 13:33
Palaikoma komanda: FK TAURAS

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 16:38

aisq dekui!

Sherman
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:58
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas/Bristol

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 18:42

Aš ne Karys, bet atsakysiu:

June 21, 2010 draw for 1st and 2nd qualifying round Champions League / draw for 1st and 2nd qualifying round Europa League
Kiekvienais metais taip laukdavau šio įvykio... Deja, šiemet man visiškai dzin...

ledinukas
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2010 Vas 17 15:51
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:07

Aš ne Karys, bet atsakysiu:

June 21, 2010 draw for 1st and 2nd qualifying round Champions League / draw for 1st and 2nd qualifying round Europa League
Kiekvienais metais taip laukdavau šio įvykio... Deja, šiemet man visiškai dzin...
Tai kam dar bereikalingi postini? Nemanau ar kam rūpi, kad tau dzin.

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:22

O man kažkaip... gėda, jog Tauras žais Europoje. Kaimo lygio komanda, mėgėjiškose Lietuvos pirmenybėse besitrinanti viduryje, dar stipriai praloš kokiai nežinomai komandai ir vėl visi griebsimės už galvų, koks pas mus žemas lygis.. :|

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:25

Ponas Waska siulyciau šiek tiek pasidomėti FK Tauro klubo istorija Ir baigti dergti ant šio puikaus klubo :D .Aš asmeniškai džiaugiuosi dėl Tauro ir tikiu, kad šis klubas dar parodys savo Arklio galia :lol: .

Bombardier
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 13:33
Palaikoma komanda: FK TAURAS

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:28

Waska jaigu Fbk nei karto nepralose.Tai kokiai nezinomai komandai neturetu ir stipriai pralosti.Tad siki i kelnes anksciau laiko :D

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:29

Pasinaudojau tamstos patarimu ir užmečiau akį į Tauro pasiekimus Lietuvos futbolo padangėje nuo 1990 metų. Kukliai. O gal verčiau sakyti silpnai. O jei žiūrėti kaip į ekipą dalyvausiančią Europos turnyre ir atsižvelgiant į Lietuvos futbolo lygį - tragiškai.

Gal kiti ir tiki šios komandos geru pasirodymu, tačiau aš neįsivaizduoju, kaip tokio lygio klubas gali padoriai atstovauti Lietuvos futbolą Europoje :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:40

jau nuo Vėtros krizės pradžios Tauras išsižiojęs laukė teisės žaisti Europoje. Kagi , dar viena komanda prisijungia į gausų būrį klubų - našarnikų , kurių jau nemažai priviso ant Lietuvos :twisted: Padedant LFF Vėtra tikrai galėjo pasinaudot teisėtai iškovota vieta eurocup'e...

Name

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:54

jau nuo Vėtros krizės pradžios Tauras išsižiojęs laukė teisės žaisti Europoje. Kagi , dar viena komanda prisijungia į gausų būrį klubų - našarnikų , kurių jau nemažai priviso ant Lietuvos :twisted: Padedant LFF Vėtra tikrai galėjo pasinaudot teisėtai iškovota vieta eurocup'e...
Kas tau dar neisku..?

"Nepaisant to, LFF kreipėsi į UEFA su prašymu apsvarstyti išimtį „Vėtros“ klubui. Tačiau generalinio sekretoriaus G.Infantino atsakomajame laiške teigiama, jog UEFA licencijavimo taisyklės numato išimtis tik žemesnių lygų klubams, o norint užtikrinti lygybę visiems klubams licencijavimo procesas negali būti atnaujintas išimties tvarka. "
Amzinai ieskai prie ko prisikabint. Geriau kabinekis prie FBK vadovu, kuriu deka ir nezaidziat A lygoj, o laika leidziat su megejais..

Beje, ar ne nuo antro etapo Tauras zais? Vetra kiek zinau butent nuo antro ir turejo zaist.

Bombardier
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 13:33
Palaikoma komanda: FK TAURAS

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 20:56

Paskaitykit straipsni dar karteli.Ten aiskiai parasyta kad varanavicius prase leisti Vetrai atsovauti tame turnyre isimties tvarka.Atsakymas parejo aiskus.Prie ko cia Lff?ar kad pats klubas nesugebejo padaryti laiku tai kas priklauso!kas kalti lff?
Kas liecia Taura as ir nesitikiu is jiu stebuklu.Tik viena zinau kad siai dienai turi viena geriausiu ginybos linija lietuvoje.Tad kalbeti apie sutriuskinimus i vienus vartus anksciau laiko gali tik Hujagalviai!

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 22:08


Beje, ar ne nuo antro etapo Tauras zais? Vetra kiek zinau butent nuo antro ir turejo zaist.
jau maža to, kad nepelnytai ten žaisit, tai dar nuo antro etapo užsimanėt pradėt :D . Tai gal Sūduva ir Šiauliai labiau už jus nusipelnė patekt be kovos į antrą etapą.
Ten aiskiai parasyta kad varanavicius prase leisti Vetrai atsovauti tame turnyre isimties tvarka.
Klausykit, klausykit sekamų Varanavičiaus pasakų. Jis tikrai įtikinamai pasakoja :) Ir šiaip, ko jums čia parintis. Gavot už gražias akis ir nuolankumą tą vietą europoj , tai nors tyliai pasidžiaugite. Dar Vėtrą apkaltinkit, kad jie pretendavo į savo iškovotą vietą.

name

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 22:44


Beje, ar ne nuo antro etapo Tauras zais? Vetra kiek zinau butent nuo antro ir turejo zaist.
jau maža to, kad nepelnytai ten žaisit, tai dar nuo antro etapo užsimanėt pradėt :D . Tai gal Sūduva ir Šiauliai labiau už jus nusipelnė patekt be kovos į antrą etapą.

[/quote]
Kur tu matai parasyta, kaas noreciau, jog nuo antro etapo zaistu? Tiesa sakant, as ir pats manau, kad Siauliai turi nuo antro etapo zaist, ir manau, kad butent taip ir bus.

name

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 22:48

[quote="slasherKlausykit, klausykit sekamų Varanavičiaus pasakų. Jis tikrai įtikinamai pasakoja :) Ir šiaip, ko jums čia parintis. Gavot už gražias akis ir nuolankumą tą vietą europoj , tai nors tyliai pasidžiaugite. Dar Vėtrą apkaltinkit, kad jie pretendavo į savo iškovotą vietą.[/quote]
O vieta gavo Tauras ne uz grazias akis,o todel, kad Vetra nesugebejo licenzijuotis (paskaicius tavo komentaru atrodo, kad cia vos ne Tauras su Varanavicium labiausiai kalti).. Dar kart sakau, jei taip ieskai prie ko prikibt, kibk prie FBK vadovu, kuriu deka malates po II ir I lygas, vietoj to, kad zaistumet A lygoj.

tpc
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 13:25
Palaikoma komanda: FBK KAUNAS

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 03 23:50

Aš ne Karys, bet atsakysiu:

June 21, 2010 draw for 1st and 2nd qualifying round Champions League / draw for 1st and 2nd qualifying round Europa League
Kiekvienais metais taip laukdavau šio įvykio... Deja, šiemet man visiškai dzin...
Tai kam dar bereikalingi postini? Nemanau ar kam rūpi, kad tau dzin.
ledini,man rupi,nes irgi lygiai taip pat dzin,palinkesiu stipraus varzovo ir didelio rezultato:)
Kaunas Lietuvos širdis http://www.kaunas-ultras.com" onclick="window.open(this.href);return false;

mafia7
Pranešimai: 7308
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Europos taurių dalyviai 2010

2010 Geg 04 00:04

Raminkitės biški kodėl vieni kitus pradėjote įžeidinėti? Broniau pradėk tvarka daryti čia ;)

Grįžti į