...

Europos taurių galimi varžovai 2013

2012 Lap 27 12:21

Norvegijos futbolo taurė - antrojo šalies diviziono ekipai
BNS 2012-11-27 http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/n ... ekipai.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Norvegijos futbolo taurė atiteko antrojo šalies diviziono „IL Hodd“ klubui, kuris finale po 11 m baudinių serijos kiek netikėtai 4:2 nugalėjo elitinės lygos „Tromso IL“ komandą. Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 1:1 (0:0).

Mačo autsaideris finale pirmavo po Kjellio Rune'o Sellino (63 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Saliou Cissas (87 min.).

Norvegijos futbolo taurės savininkas savo šaliai atstovaus 2013-2014 metų UEFA Europpos lygos turnyre.

Paveikslėlis
Norvegijos futbolo taurė atiteko antrojo šalies diviziono „IL Hodd“ klubui

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Geg 03 13:08

http://www.90minut.pl/news/210/news2104 ... lacja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
klubų kofai:
Ekranas Poniewież LTU 6,300
Sūduva Marijampolė LTU 3,300
Žalgiris Wilno LTU 1,800
Kruoja Pakruojis * LTU 1,300

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Bir 24 14:24

Išskyrus bialarusius, kaip ir lygiaverčiai, kaip ir praeinami varžovai teko. Bent vienas mūsų klubų turėtų žengti į kitą etapą.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Bir 24 16:19

Išskyrus bialarusius, kaip ir lygiaverčiai, kaip ir praeinami varžovai teko. Bent vienas mūsų klubų turėtų žengti į kitą etapą.
Taip. Pagal burtus, tai tik Kruojai viskas turėtų baigtis pirmame etape. Bet žinant, kad mūsų klubai gali susimauti ir palankioje situacijoje, palauksim rungtynių.

...

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Bir 25 10:22

Išskyrus bialarusius, kaip ir lygiaverčiai, kaip ir praeinami varžovai teko. Bent vienas mūsų klubų turėtų žengti į kitą etapą.
Taip. Pagal burtus, tai tik Kruojai viskas turėtų baigtis pirmame etape. Bet žinant, kad mūsų klubai gali susimauti ir palankioje situacijoje, palauksim rungtynių.
net jeigu varžovai žaidžia tragiškai, tai mūsiškiai visada pasistengia dar graudžiau pasirodyti... bet kuriuo atveju bus įdomu... :mrgreen:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 01:15

Pagalvojau: eina mano metai. Daug metų.. Vis dar atminty Žalgirio pergalės SSSR čempionate. Pirmosios ir daug vilčių teikiančios ką tik Nepriklausomybę atgavusios Lietuvos rinktinės rungtynės, bet po eilės nesėkmingų atrankinių sezonų atsiradęs gilus nusivylimas. Po to trumpalaikis blykstelėjimas ir viltis prie Couceiro. Ir vėl nuosmūkis, bei dar labiau sustiprėjęs kartėlio jausmas, kad niekas lietuviams futbole nepavyksta - nei klubams, nei rinktinei.. Bandymas optimistiškai žiūrėti į bet kokį sukrutėjimą ir daigelį, kuris teikė vilčių, kad dar ne viskas galutinai prarasta - ar tai būtų jauno žaidėjo įvartis ir momentinis sužibėjimas, ar apgriuvusio stadiono kosmetinis pašpakliavimas. O metai vis eina - vakar palaidojau savo klasiokę.. Bendraamžę. Pirmą iš klasės. Insultas.. Futbolu ji, žinoma, nesidomėjo. Bent jau lietuvišku.. Gal ir gerai - gal ir tiek nebūtų ištempusi.. O aš esu mazochistas ir varau save į kapus. Mes visi, kurie juo domimės, visi esame mazochistai. Jau per ilgai..

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 09:28

Per ilgai broniau, bet ką padarysi.Nepraraskime vilties dar 20 metų

The Miz

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 11:25

O aš esu mazochistas ir varau save į kapus. Mes visi, kurie juo domimės, visi esame mazochistai. Jau per ilgai..
kaip sleseris sako, lazybininkai ar kas gadina futbola, vienas rungtynes zaidzia, o kitas stovi lyg ibesti, nezaidzia, tai ir varo i nevilti, depresuha nuo tokio zaidimo... uzpisa tokios komandos ir tokie zaidejai, kur daro kazka ne pagal zaidima, o haltura uzsiima...

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 11:56

Pagalvojau: eina mano metai. Daug metų.. Vis dar atminty Žalgirio pergalės SSSR čempionate. Pirmosios ir daug vilčių teikiančios ką tik Nepriklausomybę atgavusios Lietuvos rinktinės rungtynės, bet po eilės nesėkmingų atrankinių sezonų atsiradęs gilus nusivylimas. Po to trumpalaikis blykstelėjimas ir viltis prie Couceiro. Ir vėl nuosmūkis, bei dar labiau sustiprėjęs kartėlio jausmas, kad niekas lietuviams futbole nepavyksta - nei klubams, nei rinktinei.. Bandymas optimistiškai žiūrėti į bet kokį sukrutėjimą ir daigelį, kuris teikė vilčių, kad dar ne viskas galutinai prarasta - ar tai būtų jauno žaidėjo įvartis ir momentinis sužibėjimas, ar apgriuvusio stadiono kosmetinis pašpakliavimas. O metai vis eina - vakar palaidojau savo klasiokę.. Bendraamžę. Pirmą iš klasės. Insultas.. Futbolu ji, žinoma, nesidomėjo. Bent jau lietuvišku.. Gal ir gerai - gal ir tiek nebūtų ištempusi.. O aš esu mazochistas ir varau save į kapus. Mes visi, kurie juo domimės, visi esame mazochistai. Jau per ilgai..
broniau, mūsų futbolas kaip vaikas. Svarbiausia, kad yra, kad galim pasidžiaugti, jog kruta juda, kad kartais suteikia vilties, o kartais šiek tiek nuvilia, nes elgiasi ne taip, kaip mes norėtume. Ir nereikia norėti, kad būtinai būtų superduper ir įgyvendintų mūsų svajones. Svarbu, kad yra.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 13:09

Kažkaip ilgai tas vaikas vystosi. Dauno sindromas ar ką?

The Miz

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 14:17

Kažkaip ilgai tas vaikas vystosi. Dauno sindromas ar ką?
Imbecilu sindromas ir isisenejes hemarojus gadina LT futbola, kai visas futbolas priklauso nuo biurokratu ir kitu, kur su futbolu nesusije zmones. Aikstynu nera, treneriu nera, tai ko noreti, kai tenka susidurt su uzsienio klubais, tai kiekvienas baznytkaimis futbolu gyvena, o Lietuvoje, tai futbolo kultura sunykusi.
Pagalvojau: eina mano metai. Daug metų.. Vis dar atminty Žalgirio pergalės SSSR čempionate. Pirmosios ir daug vilčių teikiančios ką tik Nepriklausomybę atgavusios Lietuvos rinktinės rungtynės, bet po eilės nesėkmingų atrankinių sezonų atsiradęs gilus nusivylimas. Po to trumpalaikis blykstelėjimas ir viltis prie Couceiro. Ir vėl nuosmūkis, bei dar labiau sustiprėjęs kartėlio jausmas, kad niekas lietuviams futbole nepavyksta - nei klubams, nei rinktinei.. Bandymas optimistiškai žiūrėti į bet kokį sukrutėjimą ir daigelį, kuris teikė vilčių, kad dar ne viskas galutinai prarasta - ar tai būtų jauno žaidėjo įvartis ir momentinis sužibėjimas, ar apgriuvusio stadiono kosmetinis pašpakliavimas. O metai vis eina - vakar palaidojau savo klasiokę.. Bendraamžę. Pirmą iš klasės. Insultas.. Futbolu ji, žinoma, nesidomėjo. Bent jau lietuvišku.. Gal ir gerai - gal ir tiek nebūtų ištempusi.. O aš esu mazochistas ir varau save į kapus. Mes visi, kurie juo domimės, visi esame mazochistai. Jau per ilgai..
broniau, mūsų futbolas kaip vaikas. Svarbiausia, kad yra, kad galim pasidžiaugti, jog kruta juda, kad kartais suteikia vilties, o kartais šiek tiek nuvilia, nes elgiasi ne taip, kaip mes norėtume. Ir nereikia norėti, kad būtinai būtų superduper ir įgyvendintų mūsų svajones. Svarbu, kad yra.
dauzo tas savjones i sipulius be vilties kazka isauginti

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 18:11

Kažkaip ilgai tas vaikas vystosi. Dauno sindromas ar ką?
Tikriausiai ne taip mintį pagavai :) Kai kurie vaikai užauga ir baigia tik profkę, bet ar dėl to ant to vaiko pyksi. Tiesiog jis toks. O jei tu manei, kad jis būtinai turi universitetą ir dar minimum magistro laipsniu baigti, tai čia jau tavo, o ne vaiko problemos. Žodžiu, mylėkim savo futbolą tokį, koks jis yra :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 18:56

Nieko, šiandien geriau. Vakar buvau labai pikc ir liūdns. Yra dar šansų net ir tokioje sušiktoje situacijoje.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Lie 05 19:32

tikėkimes, kad dėl jaudulio taip sulošė,
nors aš esu labiau linkęs tikėti, kad zubas visiškai pralošė su taktika, matyt, tie laimėjimai a lygoje lėme, kad airių neįvertino.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Europos taurių galimi varžovai 2013

2013 Rgp 09 09:29

Žalgirio galimi varžovai

Sevilla FC (ESP)
R. Standard de Liège (BEL)
Eintracht Frankfurt (GER)
FC Salzburg (AUT)
FC Nordsjælland (DEN)

jamam Danus, Belgus na arba Austrus.

Grįžti į