Tobex ir kiti geros valios Saulės miesto atstovai, prašau informuoti, kas bus naujasis FK Šiauliai treneris? Išmušė Daniličevo valanda?

2010 Vas 11 12:11

o tai kancelskis nebebus?

2010 Vas 11 12:13

Lietuvos jaunimo U-19 (gimę 1992 m. ir jaunesni) futbolo rinktinės vyriausiuoju treneriu paskirtas Deivis Kančelskis savaitgalį pradės kandidatų į komandą atranką.
Buvęs teisėjas D.Kančelskis su jaunimu jau dirbo Šiaulių futbolo akademijoje, o pastaraisiais metais treniravo vieną jauniausių A lygos komandų FC „Šiauliai“.
iš oficialios lff svetainės.
tai kaip suprantu nebe

2010 Vas 11 12:15

as tai manau kad sitie du darbai vienas kitam netrukdo. nebent jam duos akademijoje koki darba. bet nlb esme yra nes 92metu jaunuoliai jau uz klubus losti turetu si sezona.

Re: FK Šiauliai

2010 Vas 11 12:23

Šiaip net keista pasidarė, kad jam pasiūlė, šią vasarą, berods, visi trys Kančelskiai davė interviu jame skambėjo tokios frazės kaip kad „Romanovas Lietuvos futbolui davė tik teigiamų dalykų“ :), visgi manau, kad geltonai juodų laukia permainos, nes ir tas treniravo labai jau skamba ausyse, ir, manau, turės Deivis kraustytis nuo Talšos prie Lampėdžių, nes turėtų glaudžiai bendradarbiauti su akademija, nors gal ir klystu, nes va Dambrauskas rinktinę treniruoja internetu :)

2010 Vas 13 17:30

Panašu, kad Kančelskis virsta į dar vieną Lekevičių, tik dar platesniu diapazonu..

2010 02 09
D. Kančelskis - Lietuvos U-19 rinktinės vyriausiasis treneris

„Šiaulių“ sporto direktorius bei vyriausiasis treneris Deivis Kančelskis vadovaus Lietuvos jaunimo U-19 rinktinei.
D. Kančelskis visą savo gyvenimą skiria futbolui. Anksčiau rungtyniavęs pats, vėliau tapo populiariausio pasaulyje sporto teisėju. Dabartinis „Šiaulių“ treneris yra dirbęs su Šiaulių jaunaisiais futbolininkais. Šiuo metu D. Kančelskis yra Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) viceprezidentas bei „Šiaulių“ klubo sporto direktorius ir komandos vyriausiasis treneris.
Futbolo klubas „Šiauliai“ D. Kančelskiui sėkmės linki ne vien prie Saulės miesto ekipos, bet ir prie jaunimo rinktinės vairo.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2010 Vas 13 17:48

Oho kokia didelė šikna, kad ja viena sugeba tiek daug kėdžių užsėsti. Va dėl ko toks nedarbas Lietuvoje! :lol:

2010 Kov 02 20:56

atrodo pavykdavo isauginti siauliams neblogus vartininkus bet i simaiti tai daug vilciu nededu

paziurek kokius golus prasileido.. liudna matyti

Greenas

2010 Kov 02 21:56

Belekur griuvinėjo ir šokinėjo vartininkas...

2010 Kov 06 09:16

Dvikova su Latvijos prizininkais pralaimėta
Šiaulių „Šiauliai“ šiandien žaidė dar vienas draugiškas rungtynes su Latvijos komanda. Susitikimas Rygoje vietos „Skonto“ pralaimėtas 1:2.

„Šiauliai“: Simaitis; Lapeikis, T. Kančelskis (70‘ E. Pilypas), Renusas (64‘ Gusočenko), Pšelenskis; Šilėnas, Lunskis, Raskov (60‘ Tau. Eliošius), Birškys (86‘ Kveinys); Todorov, Špukas (46‘ Urbelis)

Pirmojo kėlinio pradžioje „Šiauliai“ turėjo porą realių galimybių pasižymėti. Pavojingai smūgiavo Deivydas Lunskis, o vėliau po kampinio nedaug trūko kamuolį į vartus pasiųsti Aivarui Renusui.

Vis dėlto, pirmieji įvartį pelnė šeimininkai. 8-ąją minutę, po prie „Šiaulių“ vartų pakelto kampinio, baudos aikštelėje kilo sumaištis, kuria pasinauojęs latvis išvedė „Skonto“ į priekį.

Šiauliečiai nebuvo linkę nusileisti ir po kelių minučių rezultatą išlygino. Po standartinės situacijos kamuolį į vartus pasiuntė Deivydas Lunskis.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko apylygis žaidimas. Įmušti galėjo ir „Šiauliai“, ir „Skonto“.

Pastaroji ekipa 59-ąją minutę išsiveržė į priekį 2:1. Pasižymėjo „Skonto“ legionierius, pabėgęs nuo „Šiaulių“ gynėjų ir įveikęs Tado Simaičio pasipriešinimą.

Pralaidę įvartį „Šiauliai“ galėjo rezultatą išlyginti, tačiau jiems to padaryti nebepavyko.

2010 Kov 06 09:18

Šiauliai, o kur savo superstarą Kuklį padėjot. Peržiūroj ar trauma?

2010 Kov 06 11:16