Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FA Šiauliai

2023 Gru 04 06:02

Lekiatas į Panevėžį, Romanovskis irgi. Kalbos apie Elygą, Šiauliai arba susilpnės arba nutautės.
šiauliečiai nevertina atėjūnų... FA per tą laiką tik vieną katiną maiše paėmė (Oleksijų Ščebetūną); visi kiti, matyti ir girdėti. Norėtųsi kažko naujo ir nematyto, gal 2024 m. bus naujovių?

Teko girdėti dviejų fa treneriukų pokalbį; tai jie skundėsi, kad tenka dirbti už 10 eurų per val., kad iš grupių geriausius paima treneriai su blatu, nuveža in kokį turnyrą, paima vieta, gauna premijas... ten daug plepalų buvo, bet susidaro įspūdis, kad pyrago dalybos prasideda nuo vaikų grupių ir visa kita piramidės principu daroma... Nedrįstu spėlioti, kur šiauliečių lubos ir kada po plintusu atsidurs... :roll:

viva
Pranešimai: 760
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FA Šiauliai

2023 Gru 16 16:25

Nauris Šiauliuose bandys gaivinti karjerą
https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/s ... 5#cxrecs_s

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FA Šiauliai

2023 Gru 22 14:13

Į Šiaulius keliasi Lietuvos jaunimo rinktinės kapitonas

Istorinius bronzos medalius šiemet „Optibet A lygoje“ iškovojusią FA „Šiauliai“ ekipą papildė trečiasis šio tarpsezonio naujokas. Į Šiaulius atvyksta Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės kapitonas Karolis Žebrauskas.

21-erių saugas augo Klaipėdos futbolo mokykloje, vėliau tobulėjo nacionalinėje futbolo akademijoje, o iš jos pakėlė sparnus į Italiją, kur atstovavo „Udinese“ jaunimo komandoms. 2020 metais futbolininkas sugrįžo į Lietuvą ir prisijungė prie Marijampolės „Sūduvos“ gretų, tiesa, pastarojoje debiuto nesulaukė ir po pusmečio patraukė arčiau namų.

Klaipėdietis pastaruosius tris sezonus rungtyniavo Gargždų „Bangoje“. Tigrų ekipoje Karolis sužaidė 78 rungtynes, pelnė 2 įvarčius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams.

„Smagu prisijungti prie komandos, kuri kelia sau aukščiausius tikslus. Simpatizuoju tai, kad ši organizacija dirba kryptingai ir koncentruojasi ties lietuviais, tad tai ir buvo viena iš esminių priežasčių, kuri lėmė mano sprendimą susieti ateitį būtent su šiuo miestu.

Visi komandos nariai yra daugmaž žinomi. Yra keletas žaidėjų, su kuriais teko kartu rungtyniauti jaunimo rinktinėse, prieš kitus yra tekę rungtyniauti „Optibet A lygoje“, tad tikiuosi, jog adaptacija prie naujos aplinkos ilgai netruks.

Ateinančiame sezone stengsiuosi kuo svariau prisidėti prie komandos rezultatų ir padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus. Saulės miesto futbolo bendruomenę sieksime džiuginti teigiamais rezultatais, o iš pastarosios tikimės, jog ir toliau rodys tokį audringą palaikymą.“,- savo mintimis dalinosi K. Žebrauskas.

Trečiasis komandos naujokas ateinančiame sezone užsivilks 14 numeriu pažymėtus marškinėlius.

https://siauliufa.lt/i-siaulius-keliasi ... kapitonas/

Šiaip gerai, kad surenka tuos lietuvius ir dudoa jiems kažkokį postūmį Šiauliai...

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 23 10:41

Į Šiaulius keliasi Latvijos nacionalinės rinktinės puolėjas
https://siauliufa.lt/i-siaulius-keliasi ... -puolejas/
22 sausio, 2024

Pergalingai kontrolinių rungtynių ciklą praėjusį savaitgalį pradėjusi futbolo akademija „Šiauliai“ sulaukė dar vieno komandos papildymo – 6-uoju šio tarpsezonio naujoku tapo nacionalinės Latvijos rinktinės puolėjas Davis Ikaunieks.

Iš kaimyninės Latvijos kilęs Davis dalį savo profesionalaus futbolininko karjeros praleido Čekijoje, o į Šiaulius puolėjas atvyksta iš aukščiausioje šios šalies futbolo lygoje besivaržančios FK „Jablonec“ ekipos, su kuria 2018 metų sezone rungtyniavo „UEFA Europos lygos“ turnyro grupių etape.

Į žaidimą atakoje orientuotas latvis savo karjerą pradėjo tuo metu dar gyvavusioje „Liepajas Metalurgs“ klubo sistemoje. Vėliau „Šiaulių“ komandos naujokas persikėlė į naujai įkurtą „Liepaja“ futbolo klubą, kuriame švietė turbūt ryškiausiomis spalvomis karjeroje. Futbolininkas 2015 metų sezone tapo Latvijos čempionu bei pelnęs 15 įvarčių ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus buvo pripažintas rezultatyviausiu aukščiausios šalies futbolo lygos futbolininku.

Po sėkmingo laiko Liepojoje, 6-ojo komandos naujoko karjera pakrypo į Čekiją, kur 2 sezonus vilkėjo aukščiausiame šalies divizione rungtyniavusios Jyhlavos „Vysočina“ ekipos marškinėlius. Joje futbolininkas iš viso sužaidė 60 rungtynių, pelnė 19 įvarčių ir atliko 9 rez. perdavimus savo komandos draugams.

Vėliau žaidėjas atkreipė „Jablonec“ klubo dėmesį, su kuriuo latvis pasirašė 3 metus trukusią sutartį. Tiesa, naujajam šiauliečių ekipos nariui laikas Jablonece buvo gana banguotas – klubas pastarąjį nuomojo Čekijos „Fastav“, „Mlada Boleslav“ bei Latvijos „RFS“ ir „Liepaja“ ekipoms. Nepaisant to, paskutine karjeros stotele tapusioje Jabloneco miesto ekipoje žaidėjas iš viso sužaidė 51 rungtynes, pelnė 3 įvarčius ir atliko tiek pat rez. perdavimų.

Pirmuoju latviu FA „Šiauliai“ ekipos istorijoje tapęs Davis taip pat buvo kviečiamas į visas jaunimo grupių rinktines, o šiuo metu yra ir nacionalinės Latvijos vyrų rinktinės narys. Futbolininkas gimtąją šalį reprezentuojančius marškinėlius iš viso yra užsivilkęs 44 kartus ir penkiskart pasižymėjęs įvarčiu.

Negana to, 2018 metais žaidėjas buvo pripažintas ir geriausiu Latvijos futbolininku.

„Na, jeigu atvirai, tai iš pradžių galbūt šiek tiek jaudinausi dėlto kaip mane priims nauji komandos draugai, bet įžengus pro rūbinės duris visi mane šiltai pasitiko, tad greitai tas jaudulys ir dingo, o iš tikrųjų tai buvau maloniai nustebintas. Matosi, jog komandoje vyrauja išties puiki atmosfera.

Prieš prisijungiant prie šios ekipos žinojau galbūt tik Simoną Paulių, nes yra tekę prieš jį rungtyniauti, kai jis dar rungtyniavo Latvijos čempionate. Šiandien teko jau pabendrauti su ne vienu šios komandos nariu, visi malonūs ir draugiški, tad, manau, adaptacija prailgti neturėtų.

Kalbant apie organizaciją, tai iš pačios futbolo bendruomenės teko girdėti išties gerų atsiliepimų. Man patiko jos su kiekvienais metais augantys tikslai, ambicijos ir rezultatai. Viena iš esminių detalių yra ta, jog joje vyrauja geras mikroklimatas, o tai mano nuomone yra labai svarbu. Manau, jog saulės miesto akademijos laukia išties šviesi ateitis.

Laikas Čekijoje davė man daug dalykų – buvo ir gerų momentų, buvo ir prastesnių, tačiau nepaisant to, bet kokia patirtis yra gera patirtis. Labai paaugau kaip futbolininkas, nes rungtyniavau keliose šios šalies ekipose, todėl teko susipažinti su skirtingų trenerių žaidimo filosofijomis.

Nelabai mėgstu prieš sezono pradžias kalbėti apie kažkokius asmeninius tikslus. Esu čia tam, jog padėčiau komandai pasiekti pačius aukščiausius tikslus, todėl tą ir sieksiu kiekvienam šios organizacijos bendruomenės nariui ir įrodyti. Viskas yra pasiekiama žingsnis po žingsnio, tiesiog tam dalykui reikia kantrybės. Tikiuosi, jog komandos aistruoliai gausiai rinksis palaikyti savo miesto komandos. Pirmyn, Šiauliai!“,- teigė komandą sustiprinęs D. Ikaunieks.

6-asis komandos naujokas artėjančiame sezone vilkės 10-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 23 10:42

jeigu gerai pamenu, tai 10 nr maršinėlius pernai Šimkus dėvėjo... :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 24 08:41

Šiauliai paėmė dar Dapkų ir galvoju, kad užbaigė komplektaciją.
nepatinka man Lekiato pakeitimas į dapkų, bet nlb iš ko rinktis buvo, kai Barauskas į Lenkijos pirmą lygą bando.

cikonio
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 2020 Vas 23 13:28

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 24 09:39

Kažkaip pagalvojau, kad atraminiu Dapkų ėmė. Prie Šimkaus/Pauliaus/Gasiūno kaip ir perteklius jau būtų, bet jei vidurio gynėju - man atrodo, kad gerai bus. O kaip Audinis, dar negali skylių kamšyti juo?

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 24 10:19

Tikrai, kad gynėju ėmė

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 24 10:22

Kažkaip pagalvojau, kad atraminiu Dapkų ėmė. Prie Šimkaus/Pauliaus/Gasiūno kaip ir perteklius jau būtų, bet jei vidurio gynėju - man atrodo, kad gerai bus. O kaip Audinis, dar negali skylių kamšyti juo?
jis čekijoje, tikriausiai bus parduotas per šitą langą.

Kalinauskas
Pranešimai: 3272
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 26 14:27

Eligijus Jankauskas keliauja Istanbulspor

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 29 17:17

Rezultatyviausias lygos lietuvis lieka Šiauliuose
https://siauliufa.lt/rezultatyviausias- ... iauliuose/

Nuo debiuto „TOPsport A lygoje“ geltonai juodus marškinėlius vilkėjęs Eligijus Jankauskas savo gimtojo miesto ekipai atstovaus ir šiemet.

Praėjusiame sezone rezultatyviausiu komandos žaidėju tapęs Eligijus šiandien suraitė parašą ant naujos sutarties.

Pasiruošimą naujajam sezonui šiauliečių gretose pradėjęs Eligijus į savo gimtąjį miestą sugrįžo 2022 metais. Į žaidimą atakoje orientuotas FA „Šiauliai“ auklėtinis per šiuos du metus tapo nekeičiamu Mindaugo Čepo pasirinkimų geltonai juodų gretose.

Per šį laiką 25-erių futbolininkas atstovaudamas „Šiaulių“ ekipai sugrįžo į Edgaro Jankausko vadovaujamos nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės gretas, o vilkėdamas geltonai juodus marškinėlius iš viso sužaidė 77 rungtynes, pelnė 22 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusiame sezone šiaulietis su savo gimtojo miesto komanda nukeliavo iki LFF taurės finalo ir iškovojo istorinius „TOPsport A lygos“ bronzos medalius.

„Praėjęs sezonas buvo įsimintinas tiek visai FA „Šiauliai“ organizacijai, tiek man asmeniškai, todėl neslėpsiu, turėjau ne vieną pasiūlymą iš užsienio klubų, o į kelis buvau ir net nuvykęs, tačiau nepavyko susitarti dėl sąlygų, buvo tam tikros nežinomybės, o širdis sakė, kad ir toliau noriu žaisti Šiauliuose. Nenoriu būti suprastas neteisingai, tačiau nupieštas viršelis ir turinys viduje buvo skirtingas. Daug galvojau ir nusprendžiau grįžti į organizaciją, su kuria turime neužbaigtų darbų. Laukia labai įdomus sezonas, todėl noriu koncentruotis į pasiruošimą ir visomis mintimis būti ten, kur manimi pasitiki.“,- kalbėjo Šiauliuose liekantis E. Jankauskas.

Respublik
Pranešimai: 8677
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 29 17:31

Jeigu Eligijus taip patobulino klonavimo metatechniką, kad sugebės vienu metu žaisti Slovakijos, Turkijos ir Lietuvos aukščiausiose lygose, tai aš iš karto išreiškiu norą užsirašyti konsultacijai.

Kalinauskas
Pranešimai: 3272
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 29 22:51

Jeigu Eligijus taip patobulino klonavimo metatechniką, kad sugebės vienu metu žaisti Slovakijos, Turkijos ir Lietuvos aukščiausiose lygose, tai aš iš karto išreiškiu norą užsirašyti konsultacijai.
Sklando gandai, kad Turkijoje jis buvo ir atsitiko realus forte majeure. Bet niekas nesako koks. Bet šeimoje. Ir teko grįžt namo.

viva
Pranešimai: 760
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 30 06:52

Jeigu Eligijus taip patobulino klonavimo metatechniką, kad sugebės vienu metu žaisti Slovakijos, Turkijos ir Lietuvos aukščiausiose lygose, tai aš iš karto išreiškiu norą užsirašyti konsultacijai.
Sklando gandai, kad Turkijoje jis buvo ir atsitiko realus forte majeure. Bet niekas nesako koks. Bet šeimoje. Ir teko grįžt namo.
Pats pasakoja, kad situacija Turkijoje gerokai skyrėsi nuo pažadų telefonu.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FA Šiauliai

2024 Sau 30 08:10

Jeigu Eligijus taip patobulino klonavimo metatechniką, kad sugebės vienu metu žaisti Slovakijos, Turkijos ir Lietuvos aukščiausiose lygose, tai aš iš karto išreiškiu norą užsirašyti konsultacijai.
Sklando gandai, kad Turkijoje jis buvo ir atsitiko realus forte majeure. Bet niekas nesako koks. Bet šeimoje. Ir teko grįžt namo.
o gal kai jau reikėjo parašą dėt, sudrebėjo ranka? ką tada belieka sakyti - persigalvojau. bet šeimyninės aplinkybės solidžiau skamba.

Grįžti į