karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 13:34

prie ko čia tie fanai ultros, čia marlyn manson gerbėjai katolikams keršyt bando, kad koncertą nori uždraust :)
Man tai atrodo, kad per Žalgirio ir Polonijos susitikimą kažkas susivaidijo, o čia tęsinys tų konfliktų. neutralioje zonoje gavosi.

ne katalikams, o egzorcistams. :twisted: man tai ir MM ir šventieji nepatinka. Reikėtų juos gerai sudubasint. :evil:
tai tik ką prieš banditus, db jau pats banditu nori būt.

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 13:46

tai tik ką prieš banditus, db jau pats banditu nori būt.
Aš prieš incidentus futbolo aikštėse. Stadione turi būti viskas sterilu.
Ateinu į VIP ložę ir kad niekas man į akis nedūmintų.
Kuklus noras. Ir, kad aplink stadioną nelakstytų durni mentai su bananais. 8-)

Prieš šventuosius esu nusistatęs ir manau, kad juos būtina mokyti tikro gyvenimo.
Kažkoks kunigėlis pezėjo per TV, matosi, kad per visą gyvenimą nėra pas kokią ciocę nulėkęs ir pasismaginęs.
dar matos, kad snukin nėra gavęs.
tai ir sakau, kad reikia įgyti patirties, pas cioces nueiti, snukin gauti... Gyventi taip, kad būtų ką prisiminti. :lol:
O MM juk iš principo norisi su buldozeriu pervažiuoti, sužaisti grubiai, juk neglostysiu jo.. ne šuo... :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 14:23

Aš prieš incidentus futbolo aikštėse. Stadione turi būti viskas sterilu.
Ateinu į VIP ložę ir kad niekas man į akis nedūmintų.
Kuklus noras. Ir, kad aplink stadioną nelakstytų durni mentai su bananais. 8-)
taip, taip. Ir galėtų fanai tyliau, ten dainuoti, skanduoti, bliauti. Labai blaško dėmesį žiūrint į aikštę.

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 14:36

Aš prieš incidentus futbolo aikštėse. Stadione turi būti viskas sterilu.
Ateinu į VIP ložę ir kad niekas man į akis nedūmintų.
Kuklus noras. Ir, kad aplink stadioną nelakstytų durni mentai su bananais. 8-)
taip, taip. Ir galėtų fanai tyliau, ten dainuoti, skanduoti, bliauti. Labai blaško dėmesį žiūrint į aikštę.
Jeigu dzūkų mergos vaidintų O., tai galėtų daryti tai garsiai, svarbu, kad įtikinamai... :twisted:
Man svarbiausia kitus perrėkti, o kitų klausytis nelabai įdomu. :mrgreen:

Mentus užmiršai??? dujų, kam dujų... Rulis būtų savanoris...

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 15:05

dar vieną forumo skyrių pavertėt lecces papostringavimais kaip jam mergų reik, gal jau kokį kitą forumą labiau tam skirtą uzurpuokit.

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 15:20

dar vieną forumo skyrių pavertėt lecces papostringavimais kaip jam mergų reik, gal jau kokį kitą forumą labiau tam skirtą uzurpuokit.
Jeigu tau nereikia mergų, tai tyliu. :mrgreen: man tai jų reikia visada. karšto kraujo esu. :lol:
Ai, kary, visai pamiršau, kad tu turi savo skustą vergą ir jį s**** išnaudoji.
Juokauju. :lol:

Kitą forumą jau uzurpavom žiemą. Gerai pasilinksminau. :twisted: jeigu ką gali rekomenduoti, tai AŽ parašyk. ir nebūk nuobodus. :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 15:43

dar vieną forumo skyrių pavertėt lecces papostringavimais kaip jam mergų reik, gal jau kokį kitą forumą labiau tam skirtą uzurpuokit.
Jeigu tau nereikia mergų, tai tyliu. :mrgreen: man tai jų reikia visada. karšto kraujo esu. :lol:
Ai, kary, visai pamiršau, kad tu turi savo skustą vergą ir jį s**** išnaudoji.
Juokauju. :lol:

Kitą forumą jau uzurpavom žiemą. Gerai pasilinksminau. :twisted: jeigu ką gali rekomenduoti, tai AŽ parašyk. ir nebūk nuobodus. :lol:
tai jei sexualnaj azabochinas tai gal nereikia tavo fantazijų visiems 90min lankytojams žinot, biški auditorija ne ta. anyway kaip taisyklė čia be pezėjimai be galo su tavim...

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 15:57

tai jei sexualnaj azabochinas tai gal nereikia tavo fantazijų visiems 90min lankytojams žinot, biški auditorija ne ta. anyway kaip taisyklė čia be pezėjimai be galo su tavim...
k1 rei6kia tasai s**** azabo2enas ne=inau, d4l to problem7 neturiu. :mrgreen:
Auditorija ne ta?? baik juokus, nes ne5tikini- visi valgo, miega ir kyla pagund7, bet jeigu tu esi medinis.... :roll:

britty
Pranešimai: 221
Užsiregistravo: 2010 Kov 18 16:09
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 17:44

tai jei sexualnaj azabochinas tai gal nereikia tavo fantazijų visiems 90min lankytojams žinot, biški auditorija ne ta. anyway kaip taisyklė čia be pezėjimai be galo su tavim...
k1 rei6kia tasai s**** azabo2enas ne=inau, d4l to problem7 neturiu. :mrgreen:
Auditorija ne ta?? baik juokus, nes ne5tikini- visi valgo, miega ir kyla pagund7, bet jeigu tu esi medinis.... :roll:
Jomajo, kiek galima, forume diskutuojama apie futbolą, o ne apie tai, kaip tu dažnai nori bobų.
Visą gyvenimą, visad kartu!
Paveikslėlis
http://fkekranas.lt/

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 17:50

tai jei sexualnaj azabochinas tai gal nereikia tavo fantazijų visiems 90min lankytojams žinot, biški auditorija ne ta. anyway kaip taisyklė čia be pezėjimai be galo su tavim...
k1 rei6kia tasai s**** azabo2enas ne=inau, d4l to problem7 neturiu. :mrgreen:
Auditorija ne ta?? baik juokus, nes ne5tikini- visi valgo, miega ir kyla pagund7, bet jeigu tu esi medinis.... :roll:
Jomajo, kiek galima, forume diskutuojama apie futbolą, o ne apie tai, kaip tu dažnai nori bobų.

Aš tai apie DAINAVOS ir TAURO rungtynes kalbu, kaip dzūkų panos spygavo ir klykavo, o karys galvoja, kad apie (sex) kalba eina ir susijaudina. :twisted: :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 20:35

Tas Lecce, tikras 90min.lt forumo Marlinas Mansonas. Sėja neapykantą, nori bobų, varo į neviltį dorus forumiečius, neleidžia vystytis diskusijoms apie futbolą. Brr, baisu. Gal derėtų sušaukti neeilinį susirinkimą, samdyti egzorcistus, kad užmestų filtrus-tinklus ant Lecce komentarų sklindančių iš jo pragaro kompiuterio.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 12 22:06

Pragaro mašina būūūūūūūūūūūūū kaip baisuuuuuuuuuuuu
Nusikaltėlis, nedorėlis, raganaaaaaaaaaa.
Vietoj to, kad pasidžiaugtumėt, varot ant žmogaus.Normalus jis yra, visi mes kartais nusišnekam aš irgi tame tarpe.

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 10:26

Tas Lecce, tikras 90min.lt forumo Marlinas Mansonas. Sėja neapykantą, nori bobų, varo į neviltį dorus forumiečius, neleidžia vystytis diskusijoms apie futbolą. Brr, baisu. Gal derėtų sušaukti neeilinį susirinkimą, samdyti egzorcistus, kad užmestų filtrus-tinklus ant Lecce komentarų sklindančių iš jo pragaro kompiuterio.
slasher,
Kokie komplinentai. Ačiū. Sėdžiu ir raudonuoju visas lyg nekalta mergelė.
Sėju??? Neturiu sėjamosios. :lol:
Bobų noriu visur ir visada. :twisted: Matėte, kokios ciocės buvo Gargžduose per BANGOS vs. EKRANO varžybas? :o Noriu tokių. Tikiuosi žmona neperskaitys, o tai iš namų išmes.
Čia yra dorų forumiečių??? Vis dar yra tokių??? Dar jūsų neištvirkinau???
Lėtai vystosi tos diskusijos. Daugiau apie mane ir mano asmenį diskutuoja, nei apie futbolą. :roll:

Šalin rankas nuo mano kompo, pats Liuciferius, šviesos ir gėrio nešėjas, man jį padovanojo. :twisted:

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 10:30

Pragaro mašina būūūūūūūūūūūūū kaip baisuuuuuuuuuuuu
Nusikaltėlis, nedorėlis, raganaaaaaaaaaa.
Vietoj to, kad pasidžiaugtumėt, varot ant žmogaus.Normalus jis yra, visi mes kartais nusišnekam aš irgi tame tarpe.
Ačiū, Pauliau, kad tavo žodžiai tiesiai MM į ausį.
Mano senas BMW yra pragaro mašina. O ten tai baisu, dūmija žiauriai, galėtų koks kolega padėti tepalo filtrus pasikeisti.
Dar užmiršai, kad gašlūnas. :lol:
Aš tai erzinu ir relaksuoju. Negaliu nusišnekėti, nes rimtas diedas esu. 8-)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 10:38

Baikit blevyzgot - jau tikrai pradeda užknist.

Grįžti į