...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 10:58

Baikit blevyzgot - jau tikrai pradeda užknist.
Juk čia fanams skirtas forumas, jeigu visi sėdės suraukę sssss, tai bus dar vienas miręs forumas. :lol:
Jeigu tu to nori, tai tyliu. :mrgreen: Pasižiūrėkit, kokios mergos buvo Gargžduose, tai atvėsit. Arba įkaisit. :twisted:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 13:38

slasher,
Kokie komplinentai. Ačiū. Sėdžiu ir raudonuoju visas lyg nekalta mergelė.
:
ai, tai nėra už ką. Aš ir pabandžiau pabūti protingesniu, kaip daugelis forumiečių , bei atlikti pareigą - pamokyti Lecce, kaip reikia rašyti komentaruose futbolo forume. Bet jaučiu nelabai pavyko ...

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 13:49

Aš ir pabandžiau pabūti protingesniu, kaip daugelis forumiečių , bei atlikti pareigą - pamokyti Lecce, kaip reikia rašyti komentaruose futbolo forume. Bet jaučiu nelabai pavyko ...
Ir taip protingesnis esi, bent jau gramatinių klaidų nerandu. mane dažniausiai moko visiški beraščiai arba tie, kurie sugeba parašyti labai pamokančius postus: "+++" perskaitau ir akyse protingėju. :ugeek:
Kada ten mokei mane rašyti tuos komentarus? jaučiu į ciocės žiūrėjau. :lol:

BANGA 1:1 EKRANAS: santrauka... ten pačioje pabaigoje į jas galėjau pasižiūrėti ir palyginti su airėmis.
kada LT bus galima tokius dalykus išvysti??? ;)
Paveikslėlis

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 15:00

mane dažniausiai moko visiški beraščiai arba tie, kurie sugeba parašyti labai pamokančius postus: "+++" perskaitau ir akyse protingėju.
taigi čia Fluxus.

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 13 15:16

mane dažniausiai moko visiški beraščiai arba tie, kurie sugeba parašyti labai pamokančius postus: "+++" perskaitau ir akyse protingėju.
taigi čia Fluxus.

trys pliusai, tai jau FLUXUS??? Nežinojau, aš ne koks dizaineris. 8-)

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 18 15:26

Tikiuosi čia tokių fanų nėra:
Paveikslėlis

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 19 12:03

Naudingiausio žaidėjo prizą C.Ronaldo gavo iš „Ekrano" sirgalio rankų

fkekranas.lt

Panevėžietis Evaldas Kadys vėlyvą sekmadienio (birželio 17-osios) naktį Charkove įgyvendino kiekvieno futbolo sirgaliaus svajonę - spaudė ranką vienai didžiausių pastarojo meto futbolo žvaigždžių Cristianui Ronaldo. Du įvarčius rungtynių metu pelniusiam portugalui lietuvis įteikė „Carlsberg" naudingiausio žaidėjo taurę.

„Man sunku patikėti viskuo, kas vyko sekmadienį. Jaučiausi, kaip „Carlsberg" reklamoje apie futbolo sirgaliaus svajonę. Didžiulį įspūdį paliko viskas nuo pat tos akimirkos, kai patekome į specialią zoną laukti rungtynių su vaišėmis ir stalo futbolu, galimybės prieiti prie pat aikštelės iki nepamirštamų pačių rungtynių, stadiono dydžio, minios sirgalių.

Tiesa, palaikiau olandus, gaila, kad jiems nepavyko. Vis dėlto man ypatingai pasisekė, ne kasdien paspausi ranką pačiam C.Ronaldo. Beje, aikštelėje jis atrodo kiek kitaip nei stovint šalia - smulkesnis ir gerokai sutrikęs. Aišku, sutrikęs buvau ir pats, dar dabar trūksta žodžių apibūdinti įspūdžiams, kuriuos patyriau", - sakė E.Kadys, šią neeilinę progą laimėjęs dalyvaudamas pagrindinio „Euro 2012" rėmėjo „Carlsberg" rengtame konkurse. Beje, rungtynių metu Evaldas dėvėjo Lietuvos rinktinės marškinėlius su Ramūno Radavičiaus pavarde, o pats vaikinas, kai tik yra galimybė, "Ekrano" rungtynes stebi "Aukštaitijos" stadione.

Kartu su Evaldu į Charkovą vykęs ir prisiekęs futbolo sirgalius Martynas Starkus džiaugėsi, kad jiems teko sudalyvauti būtent šiose rungtynėse: „Olandų sirgaliai yra tie, kurie padaro futbolo šventę įspūdinga fiesta. Charkovas tapo oranžinės spalvos, jų išmonė, demonstruojant ištikimybę rinktinei, neįtikėtina. Tiesą sakant, atvykęs į Charkovą ir pasivaikščiojęs po fanų zoną, dar kartą įsitikinau, jokia kita sporto šaka negali padaryti tokio dydžio šventės. Tik futbolas".

„Carlsberg" naudingiausią žaidėją kiekvienų varžybų metu renka futbolo sirgaliai, užsiregistravę UEFA.com puslapyje. Čia jie gali balsuoti už savo favoritą pirmąsias 83 mačo minutes. Vėliau kiekvienam mačui specialiai paskirtas futbolo ekspertas pristato tris sirgalių pasirinktus favoritus ir išrenka tą, kuris laimi naudingiausio žaidėjo titulą. Taurę kas kartą teikia sirgalius iš kitos šalies, laimėjęs „Carlsberg" rengtame konkurse.
_______________________________________
http://www.lff.lt/lt/article/naudingiau ... alio_ranku

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 19 12:26

Panevėžietis Evaldas Kadys vėlyvą sekmadienio (birželio 17-osios) naktį Charkove įgyvendino kiekvieno futbolo sirgaliaus svajonę - spaudė ranką vienai didžiausių pastarojo meto futbolo žvaigždžių Cristianui Ronaldo...
aš turbūt ne futbolo sirgalius, kad tokios svajonės neturiu... Trenktis tokį kelią į Charkovą, kad pačiupinėti kažkieno ranką ir įteikti niekam nereikalingą taurę. Idiotizmas ...

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 19 12:41

aš turbūt ne futbolo sirgalius, kad tokios svajonės neturiu... Trenktis tokį kelią į Charkovą, kad pačiupinėti kažkieno ranką ir įteikti niekam nereikalingą taurę. Idiotizmas ...
Nesiplaus dabar Evaldas tos rankos iki "smerčiaus", nes pats CR ją spaudė. :lol:
Aš tai nors ne CR fanas, bet nuvaryčiau net į Chabarovską, kad galėčiau jam leteną paspausti. :lol:
Paveikslėlis

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 19 12:47


Aš tai nors ne CR fanas, bet nuvaryčiau net į Chabarovską, kad galėčiau jam leteną paspausti. :lol:
O kaip sekėsi Kaune letenas spaudinėti ispanų, prancūzų žvaigždėm? Su daugeliu pavyko pasilabinti?

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Bir 19 13:12

O kaip sekėsi Kaune letenas spaudinėti ispanų, prancūzų žvaigždėm? Su daugeliu pavyko pasilabinti?
Ačiū, gerai, tik tie prancūzai buvo tie... bijojau ranką paduoti, kad kokiu hepatitu neužsikrėsčiau.... maliarija...
Paveikslėlis

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Rgs 18 11:35

Trumpa apklausa: iš kokio molio esame drėbti?
http://www.ultras.lt/index.php?psl=st&& ... komentarai" onclick="window.open(this.href);return false;

Turbūt ne vienam iš mūsų beskaitant straipsnius apie fanus žiniasklaidoje kilo mintis, jog neretai visuomenei pateikiama vien negatyvi fanizmo pusė, pavyzdžiui, viešumon keliami su smurtu susiję įvykiai, bet beveik niekada - tarkim, labai įdomi ar graži choreografija. Tačiau, ar vaizdas, kuri apie mus kuria žiniasklaida, yra iš tiesų atspindintis tikrovę?
Žinia, visuomenės (dez)informavimo priemonės puikiai įvaldžiusios paprastą taisyklę - kuo daugiau smurto (ir papų), tuo daugiau click'ų. Kuo daugiau click'ų - tuo daugiau pinigų.

Toks būdas "užsidirbti" click'ų kartu visuomenėje sukuria ir įtvirtina mitus apie sporto fanus, kuriuos savo aplinkoje jiems yra nelengva paneigti. Vienas iš tokių mitų yra susijęs su sporto fanų išsilavinimu. Kuriamas įspūdis, jog fanai ir/ar ultros yra bemoksliai arba menką išsilavinimą turintys žmonės, tačiau savo tribūnose patys matome, jog taip, toli gražu, nėra tiesa: turime ir daktarų, ir magistrų, jau nekalbant apie bakalaurantus.

Kolegai Ramūnui iš Dzūkų Tankų kilo idėja trumpai anonimiškai apklausti mus visus ir išsiaiškinti, kokį išsilavinimą esame įgiję, o gautus apibendrintus rezultatus pateikti kaip atsaką kuriamam galimai neteisingam mitui.

Būtent todėl prašome atidžiai paskaityti viską, o anketą užpildyti sąžiningai.

Anketa yra skirta Lietuvos futbolo fanams, tačiau krepšinio fanai ir ultros, norintys ją užpildyti, gali tai padaryti pasirinkdami klausime apie tribūnas atsakymo variantą "kita" ir įrašę savo grupės pavadinimą.

Ramūno apklausą galite užpildyti čia: http://www.manoapklausa.lt/apklausa/380693291/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dėkojame!

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Rgs 18 11:52

Kas tiems ultrasams darosi? Jie save bando priskirti visuomenės nuskriaustųjų žmonių grupei ir bando įrodyti, kad yra taipogi žmonės nudrėbti iš tokios pačios mėsos, turi jausmus, svajones , teisę lygiaverčiai egzistuoti...brrr. Betrūksta dar paradus Neries krantinėje prie Balto tilto rengti ...

...

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Rgs 18 11:59

Sėdi underground`e ir futbolo.tv žiūri... :mrgreen: kad niekas nesužinotų apie liguistą domėjimąsi futbolu.
Oranžinės masės to nesupras, pasmerks... :mrgreen: Ištrems iš Marijos žemės... :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Fanams skirtas forumas

2012 Spa 03 07:48

"Ultros": tikrieji futbolo sirgaliai ar tiesiog chuliganai?
http://www.valstietis.lt/Pradzia/Naujie ... chuliganai" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į