slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 07 11:28

man tai čia bergždžia diskusija. tiems patiems lietuviams yra gerai kai komandoj yra užsieniečių - jie įneša kitokio futbolo, galima kažką kito išmokti nei savam kieme verdant. ir žiūrovams įdomiau pasižiūrėti techniškesnį žaidimą
O kam tie lietuviai mūsų klubuose? Žaisti nemoka, nekovoja, technikos nėra. Bėgiotų aikštėje vien techniški kuo įvairesnių tautybių užsieniečiai ir visi būtų patenkinti.

...

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 07 11:51

man tai čia bergždžia diskusija. tiems patiems lietuviams yra gerai kai komandoj yra užsieniečių - jie įneša kitokio futbolo, galima kažką kito išmokti nei savam kieme verdant. ir žiūrovams įdomiau pasižiūrėti techniškesnį žaidimą
O kam tie lietuviai mūsų klubuose? Žaisti nemoka, nekovoja, technikos nėra. Bėgiotų aikštėje vien techniški kuo įvairesnių tautybių užsieniečiai ir visi būtų patenkinti.
albanai, makedonai. Ir būtinai latvių kuo daugiau. :mrgreen:

KEITA pvz rodo, kad egzotika dar labiau apgailėtina nei vietinis produktas.. Nahrien jie reikalingi iš viso???

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 10 09:59

Pastaruoju metu retokai čia užsuku, bet nesuprantu, slasher, tu čia trollini, ar rimtai tavo IQ 15? Tu man pasakyk, koks tolkas yra statyti silpnesnį žaidėją, jeigu gali būti pajėgesnis futbolininkas (jeigu taip galim pavadinti mėgėjus, kurie ir yra pas FBK'us) ? Tipo, kai pasieks klubas didelį biudžetą, tada legionieriai viskas bus ok, ane? Gal puodelį logikos?

Kiekviena komanda nori turėti kuo pajėgesnę sudėtį, neišimtis ir FBK'ai. Renkamės iš to kas yra ir žiūrime, kurie žaidėjai pajėgiausi. Jeigu užsienietis būtų akivaizdžiai silpnesnis už vietinį vaikį, arba tų užsieniečių būtų didžioji dalis komandoje, tai tuomet ir man nelabai patiktų, bet pasipildyti vienu kitu geresniu futbolininku, nepaisant jo tautybės/pilietybės - nematau tame problemų.

Jeigu tu čia rimtai taip galvoji, tai manau domėdamasis sportu, turėjai jau senokai nušokti nuo tilto, arba bent jau kiekvieną kartą per varžybas apsiverkti, kad praktiškai visur yra legionierių. Atsibusk.

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 10 10:39

na zmogus gal nori,kad tautiskame mieste butu lietuviska ir sudetis :D kaip,kad tokias turi Spyris,Stumbras,jei neklystu pas tuos legionieriu nera.Siaip aisku,koks skirtumas kas zaidzia,kiekviena komanda turi uzsibrezusi savo tikslus ir ziuri ko reikia,kad juos igyvendinti.Reikia tu legionieriu Kaunui,jie juos ir ima,gal tik slasher mintyse turejo tai,kad daugeliu atveju tie legionieriai tik vietoj egzotikos,o meistriskumu nelabai lenkia vietinius.Jei jie duoda klubui apciuopiamos naudos,kodel ir ne,lai zaidzia.Stai ispanas Kaune pritapo ir visai gerai ziurisi

...

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 10 11:06

slasher,
turėjai jau senokai nušokti nuo tilto, arba bent jau kiekvieną kartą per varžybas apsiverkti, kad praktiškai visur yra legionierių. Atsibusk.
slasher nuo Koraliaus Mindowgo tilto nušoks tik tada, tai FBK`uose ims žaisti porelė gėjų. :mrgreen:
Kol to gėrio FBK`uose nėra, dar laikosi frontovikas iš pOskutiniųjų. :mrgreen:
Atsiras, tada rimtai nušoks, o kol egzotika ir legionieriai, tai dar pusė velnio.. :roll:
Manau, kad atlaikys išbandymą egzotika, o štai gėjų neatlaikytų. :idea:

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 10 16:16

Na, aš tų naujokų gyvai dar nemačiau, bet laikausi pozicijos, kad treneriai sprendžia, ar geras žaidėjas, ar ne. Anyway, Juan'o įvarčiais džiaugiuosi lygiai taip pat, kaip ir bet kurio kito FBK'o golais ;)

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 10 16:18

Na, aš tų naujokų gyvai dar nemačiau, bet laikausi pozicijos, kad treneriai sprendžia, ar geras žaidėjas, ar ne. Anyway, Juan'o įvarčiais džiaugiuosi lygiai taip pat, kaip ir bet kurio kito FBK'o golais ;)
svarbu butu uz ka tuos Juanus islaikyti :D

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 10 19:31

Tu man pasakyk, koks tolkas yra statyti silpnesnį žaidėją, jeigu gali būti pajėgesnis futbolininkas (jeigu taip galim pavadinti mėgėjus, kurie ir yra pas FBK'us) ? Tipo, kai pasieks klubas didelį biudžetą, tada legionieriai viskas bus ok, ane? Gal puodelį logikos?
.
Jeigu palaikant klubą svarbiausios priežastys būtų vien stiprūs, gerai žaidžiantys žaidėjai, tai tame logikos gal ir nematyčiau. Bet yra tokie dalykai kaip tavo miesto bendruomenė, tautinis patriotiškumas, klubo išskirtinumas iš kitų, kovingumas, pyktis aikštėje. Už tai pagrinde klubą palaikau. O dabar nekurių žaidėjų atsiradimas dalinai griauna, kai kurias su klubu siejamas vertybes. Legionieriai niekada nebus ok. Net ir su dideliu biudžetu galima surinkti spalvinėmis gamomis neerzinančią sudėtį.

Kiekviena komanda nori turėti kuo pajėgesnę sudėtį, neišimtis ir FBK'ai. Renkamės iš to kas yra ir žiūrime, kurie žaidėjai pajėgiausi.
Tas ir blogai, kad klubas tampa kaip ir visi. Imsime bet ką, kad tik žaistų už mus. Šiandien vieną negrą. Kitą sezoną gal ir penkis prigriebsim, nes lietuviai per metus neišmoks geriau žaisti. Renkamės lengviausią kelią.
Jeigu tu čia rimtai taip galvoji, tai manau domėdamasis sportu, turėjai jau senokai nušokti nuo tilto, arba bent jau kiekvieną kartą per varžybas apsiverkti, kad praktiškai visur yra legionierių.
tai , kad aš apart FBK daugiau ir nesidomiu kitais sporto klubais ir jokių varžybų praktiškai nestebiu :).

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 11 00:54

Siūlau, tuomet, kartu su savo tautininkų Zanavykų turgaus skyriaus kariauna inicijuoti referendumą, kad visus nelietuvius vytų lauk iš šventos mūsų žemelės. Bus ramiau gyvent, o ir futbolas, matyt, tada labiau patiks.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 11 07:36

aš pats nacionalistinių pažiūrų, bet nesuprantu to nusistatymo prieš legionierius. tautiškumas yra ne tame kad atsitvert nuo pasaulio ir virt savo sultyse - tai tik veda prie degradacijos ir atsilikimo. tautiškumo esmė yra vystyti savo kultūrą bendraujant ir mokantis iš kitų. ir kuomet mūsų futbolas yra neaukšto lygio, skurdokas ir primityvokas - kaip tik yra puiku kad atvažiuoja žaidėjai su geresne technika, kitokiu žaidimo supratimu. yra į ką pasižiūrėti, iš ko pasimokyti. tai tik pliusas, o ne minusas IMHO

ir tik nepradėkit rašyti apie medinius legionierius ar tai kad komanda bus sudaryta vien iš legionierių. tai kraštutinumai, apie kuriuos čia iš viso neina kalba

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 11 08:09

jei teisingai supratau slasher mintis, tai jis ne tiek nacionalistas, kiek rasistas :)

...

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 11 10:01

jei teisingai supratau slasher mintis, tai jis ne tiek nacionalistas, kiek rasistas :)
O man įdomu, kaip slasher reaguotų, jeigu dėl piaro imtų samdyti gėjus. Jaučiu, kad tada garantuotai šoktų nuo tilto.. :mrgreen:

geriantis
Pranešimai: 1451
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 11 10:21

O man įdomu, kaip slasher reaguotų, jeigu dėl piaro imtų samdyti gėjus. Jaučiu, kad tada garantuotai šoktų nuo tilto.. :mrgreen:
samdant gėjus gautųsi antipiaras, aišku tai būtų politkorektiškas gestas, bet labiau atstumtų nei pritrauktų žiūrovus

...

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 11 10:40

O man įdomu, kaip slasher reaguotų, jeigu dėl piaro imtų samdyti gėjus. Jaučiu, kad tada garantuotai šoktų nuo tilto.. :mrgreen:
samdant gėjus gautųsi antipiaras, aišku tai būtų politkorektiškas gestas, bet labiau atstumtų nei pritrauktų žiūrovus
Gal ES struktūriniai fondai paremtų??? Juk remia juos finansais. :mrgreen: Iš karto atsigautų klubas. :idea:
Gera idėja, čia jums ne po kapeika rankioti... Skandinavai ir anglai lagaminais užvežtų babkių. :idea:

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FBK Kaunas

2014 Bal 11 12:52

O man įdomu, kaip slasher reaguotų, jeigu dėl piaro imtų samdyti gėjus. Jaučiu, kad tada garantuotai šoktų nuo tilto.. :mrgreen:
samdant gėjus gautųsi antipiaras, aišku tai būtų politkorektiškas gestas, bet labiau atstumtų nei pritrauktų žiūrovus
Gal ES struktūriniai fondai paremtų??? Juk remia juos finansais. :mrgreen: Iš karto atsigautų klubas. :idea:
Gera idėja, čia jums ne po kapeika rankioti... Skandinavai ir anglai lagaminais užvežtų babkių. :idea:
manau Grazulis supudytu toki kluba su visais skandinaviskais pinigais :lol:

Grįžti į