Puslapis 1119

FBK Kaunas

Parašytas: 2010 Vas 15 12:58
gdrs
Šeštadienį Marijampolės futbolo manieže "Kaunas" sužaidė draugiškas rungtynes Pakruojo "Kruoja".

Pirmajame mačo kėlinyje "Kaunas" dominavo aikštėje ir geltonai-žaliems prireikė vos keturių minučių įvarčiui pasiekti. Kauniečius į priekį išvedė taiklus Aurimo VERTELIO smūgis.

Iki pertraukos mūsiškiai turėjo dar tris geras progas padidinti persvarą, bet jos liko neišnaudotos.

Po pertraukos "Kauno" treneriai atliko 5 keitimus. Žaidimas antroje rungtynių dalyje išsilygino, bet "Kaunui" pavyko išsaugoti persvarą ir nugalėti dar vieną A lygos komandą.

Šias rungtynes "Kaunas" žaidė tokios sudėties:

Vartininkas: Džiugas Bartkus (46 min. Aurimas Dubickas);

Gynėjai: Audrius Račkus, Mantas Fridrikas (56 min. Andrius Sanajevas), Mindaugas Bagužis, Vytautas Andriuškevičius (50 min. Paulius Vaikasas);

Saugai: Aurimas Vertelis, Tomas Miklinevičius, Andrius Bartkus, Marius Činikas;

Puolėjai: Gintas Podelis (68 min. Simonas Paulius), Evaldas Razulis (60 min. Vytautas Lukša).

Antradienį "Kaunas" išvyksta į Baltarusiją, kur vasario 17 dieną sužais draugiškas rungtynes su Minsko "MTZ-Ripo" futbolininkais.

Re: FBK Kaunas

Parašytas: 2010 Vas 15 13:02
tpc
Asmeniskai teko buti tose varzybose,tai galiu pasakyt jog Fbkai valde zaidimo vadzias,kas istrigo tai grubus kruojos zaidimas,toks jausmas,kad tik griaut juos mokina... Mano asmenine nuomone tokiai kruojai ner ko rautis i A lyga,per silpna ji ten!!

Parašytas: 2010 Vas 15 17:16
Linas
Gal kas galit mano smalsumą patenkinti? Aurimas Vertelis trenerio Sauliaus Vertelio sūnus, ar vienodos pavardės čia tik atsitiktinumas?

Parašytas: 2010 Vas 15 17:28
Running_Wild
Deja, chia nera atsitiktinumas :D Abu yra mazheikishkiai: tevas, jaunas budamas, irgi uzh Mazeikius loshe...

Ainius
Kiek žinau, A.Vertelis yra Sauliaus sūnus :)

Parašytas: 2010 Vas 15 17:31
Linas
Dėkui už info vyrai, taip ir galvojau.

Parašytas: 2010 Vas 15 19:01
Ten tų Vertelių ir daugiau buvo - beveik plejada.. Net trys Verteliai - Saulius, Vidmantas ir Alfonsas vienu metu (1993 pavasarį) ir ROMAR'e registruoti buvo.

Parašytas: 2010 Vas 15 19:04
Kad Laurynas Vertelis S.Vertelio sūnus, tai dažnai paminima. O dėl Aurimo tai abejočiau. Giminės jie lyg.

Parašytas: 2010 Vas 15 23:28
Sherman
Pasakysiu teisingą atsakymą :)
Laurynas (vartininkas) yra trenerio sūnus. O Aurimas yra trenerio sūnėnas. Vienu žodžiu abu žaidėjai yra pusbroliai.

Gal ir taip :)
Bet man Aurimas vienas geriausių Kauno žaidėjų.

Parašytas: 2010 Vas 17 17:18
Sherman
2010-02-17 MTZ Ripo 1-1 Kaunas
Rungtynės Minske baigėsi rezultatu 1-1. Įvartį mūsiškiams pelnė Evaldas Razulis. Daugiau informacijos apie rungtynes ieškokite oficialioje klubo svetainėje - www.fbk.lt

Parašytas: 2010 Vas 18 08:06